35049
  • Neoncsoves
    #22235
    régen játszottam eléggé, szóval már nem járok...
  • DrRadon
    #22234
    Most jársz, vagy jártál?
  • Neoncsoves
    #22233
    jó neked , én szinte mindig találkozok desynccel multiban :( lehet azért mert 64 fős szerverekre járok ^^
  • DrRadon
    #22232
    Blabla. Érdekes, én alig találkozom desync-kel...
  • bakvarnyu
    #22231
    A többiekről el lehet tüntetni azt a zöld jelölést?
  • Neoncsoves
    #22230
    nekem lehet nem... ArmA2-vel eleinte játszogattam csak a multi a desynch miatt meg a laggok miatt nem éri meg
  • m1c1mack0
    #22229
    ennyié' (3,5k) hülyének is megéri.
  • Gascan #22228
    tudom, hogy alapon nem hajtja ki teljesen.. a procim 2,62ghz-n fut.... de igy se sokkal jobb...

    azon gondolkodtam, hogy vennék egy új gépet... X4 965 black edition, 4 giga ram ddr3 1600, meg később vennék hozzá egy 5850-et...

    Szerintem nem is a grafikus karival van gond, hanem a procim már kevéske az ilyenekhez.
  • Neoncsoves
    #22227
  • tpM
    #22226
  • Hogthar
    #22225
    van
  • Neoncsoves
    #22224
    Üdv emberek!

    Látom megoszlanak a vélemények az OA-ról. Van annyi új tartalom hogy megérje megvenni?
  • Viktorr
    #22223
    Hali

    Az Operation Arrowheadben Caimpingben a 3.missziónál(Pathfinder) van egy oylan rész hogy segítsek a konvolynak! Mit kell ezzel csinálni pontosan és hol van ez a konvoly?
  • Gascan #22222
    2.62-n megy... tudom h nem hajtja ki 100 szazalekban... csak kb. 90ben
  • Solt
    #22221
    A procid alapon ki sem hajtja azt a 4850-t! ;) Fel kéne tornázni 2.8ghz-re, sokat javulna a dolog...
  • Gascan #22220
    1680*1050... mediumon.. aa af postprocess kikapcsolva.... mondjuk en csalodtam benne, mindig optimalizaciorol beszelnek, de csak annyi van belole hogy visszaveszik az elovilag meg az objektumok szamat...

  • Solt
    #22219
    Hááát... azon a konfigon az jónak számít! :D Mekkora felbontásban?
  • Gascan #22218
    az utolso campaign palyan kemeny 10-12 FPSem van zaragabadba ...
  • Hogthar
    #22217
    Az ai tény hogy néha buta de multi coopban amikor nincsenek társ ai-k iszonyat jó úgy érdemes leginkább kipróbálni.
  • Hamlet
    #22216
    Csak azért idegesít mert iszonyú jó játék lenne. Grafikája is tök jó, bár kell alá a vas rendesen.

    Na megyek próbálkozom még vele.
  • Gascan #22215
    tesztelők vannak.. úgy ahogy költségkeret is.. van ami belefér, van ami nem..
  • Hamlet
    #22214
    Kipróbáltam az OA-t, reménykedtem, hogy játszhatóbb lesz mint az alap Arma 2. Hát tévedtem.. az első küldetést nem lehet megcsinálni mert a csapat 90%-a *más irányba megy* mint kéne!!! Döbbenet, ezeknél nincsenek tesztelők? Pedig annyira jó lehetne... még jó, hogy ezért már nem dobtam ki pénzt mint az alapjátékért.
  • tpM
    #22213
    Szia,
    Én azt olvasom külföldi fórumokon, hogy valakinek gyorsabb, valakinek pedig lassabb lett. :)
  • galmat
    #22212
    Sziasztok! Lehet, hogy buta kérdés, mégis szeretnék választ kapni rá. Az OA-ben optimalizálták már kicsit az engine-t? Vagyis gyorsabban vagy lassabban fut, mint az Arma2?
  • Gascan #22211
    Én azt nem vágom, hogy az üzletek miért nem igazodnak a munkaidőhöz... hogy a tök*mbe mennyek el megvenni, ha csak akkor vannak nyitva mikor dolgozom, és mikor nem akkor meg csukva vannak :)
  • Petko
    #22210
    van beta exe OA-hoz, úgyhogy ezzel megoldódott a problémám
  • Petko
    #22209
    én barom, mielőtt délelőtt visszavittem volna kellett volna mini imaget csinálni belőle, mert amúgy a securom elindult vele, és akkor hétvégén is játszhatnék
  • wardogzombie
    #22208
    Én is ugyanazt az emilt kaptam mint amit Danczer.Bekaphatják a hátam.Ilyenkor mi van mert oké hogy törölték a rendelést de én honnan fogom tudni ha már a jó verzió piacra kerül?Remélem dobnak egy mailt,ez lenne a minimum ha már muszály vagyok offline tolni.
  • Gascan #22207
    vagy ezt már mondtam :)
  • Gascan #22206
    engem is dél körül... de lemondtam mert azt hittem, hogy ha már hétfő akkor legyen galaxis mivel az olcsóbb :) most meg nem lehet megrendelni sem :)
  • Hogthar
    #22205
    A mai napon Emailt is küldtek és dél körül fel is hívtak hogy jön majd hétfőn, tehát furcsa, hogy valakinek azt írják rossz nekem meg nem.
  • DancZer
    #22204
    Az eladók nem tesztelik. Sztem a vásárlók jelezték vissza a hibás terméket, ők pedik a gyártónak.
  • Gascan #22203
    szerintem akkor még nem tudtak a hibáról
  • Gascan #22202
    Miért van az, hogy én még a Warez disztribúciójában nem csalódtam? Valamit kéne tanulniuk...
  • Hogthar
    #22201
    Hát az is érdekes hogy útközben jöttek rá a hibára, útközben kipróbálták a játékot vagy mi? esetleg kimásolták a cd kulcsot tán ha majd jól jön, egyébként engem felhívtak és közölték hogy hétfőn hozzák.
  • DancZer
    #22200
    Ő k*rta el, a CD galaxis nem tudott a hibáról.
  • tpM
    #22199
    Hát ez mókás.
  • Gascan #22198
    Most ez azt jelenti, hogy a SevenM is elk*rta? :)
  • DancZer
    #22197
    Megrendeltem én is az OA, de nekem futár hozta volna le. Nemrég kaptam ezt az e-mailt:

    Tisztelt Vásárlónk!

    Néhány perccel ezelőtt bizonyossá vált, hogy az Ön által is rendelt ArmA 2: Operation Arrowhead lemezének gyártása során technikai hiba léphetett fel,
    melyet a játék magyar képviselete, a Seven M nem észlelt a játék forgalomba hozatala előtt.

    Ezért a rendelt játékot sajnos nem tudjuk küldeni. Mi magunk is várunk arra, hogy az említett probléma valamilyen módon megoldódjon és ismét fel tudjuk majd venni a játékot a kínálatunkba.
    Ennek megfelelően rendelését sajnos törölnünk kellett. Az esetleges okozott kellemetlenségért a SevenM nevében is elnézést kérünk.

    Üdvözlettel,
    CD Galaxis Kft

    Nyugodjatok meg, sztem vissza fogják cserélni. :)
  • Petko
    #22196
    hát... , nem tudom mennyire vonatkozik ez szoftverre, ha felbontom a fóliacsomagolást
    az a baj hogy a kurva fogyasztóvédelmi törvénynek és a ráépülő rendeleteknek nincs egy jó kis összefoglaló értelmezése, ahol minden ilyen helyzetben tudnám hogy valójában mihez van jogom
    mert a nyers szövegből kibogarászni, ami ezernyi jogszabállyal van összelinkelgetve elég nehézkes