35049
  • JanáJ
    #22275
    Urak! Nem Steames és nem virágbolti verzsönt tud valaki AH-ből?

    Még egy: tegnap multiban elkezdtük a kampányt és a második pályán konvolyt kell kísérni. Mi okosan elhagytunk az út elején egy ellenséges gócpontot, amiért a pály/út végéről vissza kellett robogni. Erre "lerobbant" a hk. A kérdés, hogy valaki végigtolta-e a pályát rendesen? Érdekelne hogy hova tervezték a lerobbanást. :-)
  • Dark Geo
    #22274
    Charly: általában a support a communication menün belül szokott lenni! Alapbeállításon: Space-re bejön és ott fogod látni a communication-t.

    Ronnydown: Szerintem állítsd őket formációba, és egyenként add meg nekik a célt,lehetőleg a személyzettel együtt, vagy egyszerűen mondd meg nekik, hogy kövessenek. Én azt a küldetést úgy csináltam végig, hogy velem voltak.

    Pepe: scroll menü=egér görgővel tudod előhozni ill.: a Ő-Ú gombokkal és ott tudod kiválasztani.
  • pepe88
    #22273
    üdv
    most kezdtem a játékot
    tankban hogy lehet géppuskásról átváltani toronylövészre?
    köszi
  • ronnydown
    #22272
    Hy!

    Ebben segítsetek lécci:
    ArmA 2: Operation Arrowhead eredeti Steam-es.

    Első pályák egyike: Én M1A1+3 beosztott lántalpas. Namost, ha a térképen rámutatok 1 pontra, hogy gyerünk oda, mindegyik pilóta úgy megy, mint az @k@rhugyoz@s. Egyszerűen nem találnak el az úton a célig. Képesek forgolódni, mert nem tud felmenni a meredek hegyoldalon (igaz, hogy az a legrövidebb)...

    Nagyon idegesítő.... van valakinek ötlete, hogy lehetne rendbe tenni?
  • Charly
    #22271
    Sziasztok!

    Singlibe háború kutyái résznél hogy tudom az erősítést használni?Köszi a segitségeteket.
  • Icebird
    #22270
    csináltam egy icike-picikét,
    ki félti lemezét,
    keressen meg emezért!
  • rtfmZoli
    #22269
    Pedig nem is olyan nehéz helizni, én pld sérülten tettem le múltkor a helit, úgy, hogy 2 rakétatalálatot is kaptunk(Mando mod-flareket időben nyomtam) Hozzá kell tenni, hogy erdős részen esélytelen a kényszerleszállás, ha nincs semmilyen tisztás a közelben.
  • macleody
    #22268
    Aha, köszi az infót. A virágbolti verziót már próbáltam, az ArmA2 megvan, oda is akarta telepíteni. De máshová telepítettem és működött. Csak azért kérdeztem, hogy ellenőrzi-e, hogy fent van az alap.
  • Scottt
    #22267
    Nem fogadja el.Mini imagevel meg átírt seriallal elvileg működhet majd^^
  • repvez
    #22266
    Ha külön mappába telepited akkor önállo ha az alapjáték mappájába akkor rátelepszik.
    Bár azt még ki kéne probálni, hogy mi van olyankor ha az alapjáték serialjat irom be, hogy megváltozna e ettöl a játék nyelvezete magyarra vagy ezt már nem honositották mint az alapot?Vagy el sem idulna vele ?
  • macleody
    #22265
    Hali. Az OA önálló játék, vagy kell hozzá az ArmA2?
  • tpM
    #22264
    Mert ebben már több növényzet van :D. Bár azt írták a motor optimalizáltabb mint a 2-é.
  • repvez
    #22263
    amugy az OA-nak ennyivel nagyobb a gépigénye vagy csak kevésbé optimalizált mint az alap?Mert minden low vagy disable a beállitásokban és játszhatatlanul akad.Az arma2 ugyan ezen a gépen médium köruli beálitásokon megy.

    A multival kapcsolatban nekem is csak iyen tapasztalataim vannak, hogy bárhova akarok csatlakozni vagy valamit hiányol és ezért nem enged fel vagy pedig a céltalan rohangálás megy mindenki mindenre lö.
  • Petko
    #22262
    azért a normális coopot nem nagyon erőltetitek túl mostanában
    én is fent voltam az elmúlt 2-3 hétvégén, de állandóan az a fránya domi megy
  • Dark Geo
    #22261
    Olyan dolgokról beszéltek amihez KÖTELEZŐ a megfelelő kommunikáció! NEM chat-en, hanem ventrilo, ts...stb és Ti írtok arról, hogy nincs csapatjáték? Talán fel kellene jönni arma2.hu-ra feljössz ts3-ra és 3mp alatt megkapod a szükséges infókat és már játszhatsz is. Modok minden valamire való szerveren van. Másodsorban komolyabb cooperative küldetések is vannak illetve vs, tvt és még sorolhatnám. A gány tömegszervereken soha a büdös életben nem fogtok taktikusan játszani csapatban...
  • Hogthar
    #22260
    Miért nem próbáljátok meg a magyar szerveren? Van csapat kommunikáció(TS3) taktikázunk és nincs szinkron késés.
  • DAFFANGER
    #22259
    Ebben van igazság de azért vannak olyan szerverek ahol megkövetelik a rendet és aki nem a dolgát csinálja repül a szerverröl kick azt kész.Leirnám melyik szerver de ez nem a reklám helye és csak külföldiekkel játszom szinte jó lenne magyarokkal is de sajna nekem ez a telimódolt szerok nem igazán jönnek be hol ez hol az a hiba fel se engedett még egyszer se:D
  • Solt
    #22258
    Igyekszik az ember, mert jól esett anno, hogy érdekelt benneteket a véleményünk! Azóta sem láttam ilyet!

    Ez van... a hiba benne van a pakliban, ha korrektül kezelik, akkor nincs gond! ;)
  • Neoncsoves
    #22257
    LOL vicces lehetett :D
    látni.

    te szemszögedből kevésbé
  • Adam II
    #22256
    Jajj ne is mondd, egyszer megtisztítottunk egy célterületet aztán vagy 10 percig sírtunk a chatben, hogy szedjen már fel valaki minket erre jön egy helikopter és beleszáll a templom toronyba, megint 10 perc rinyálás után jön a következő az már 5 centire volt a földtől amikor a pilóta valamiért megijedt és beleszaltózott egy közeli kiserdőbe, újabb 10 perc után a harmadik sikeresen leszállt de felszállásnál azonnal turbósebességre akart gyorsítani 1 méterre a föld felett aminek az eredménye az lett, hogy belefúródott a földbe. Ez volt az utolsó alkalom, hogy nyílt szerveren játszottam.
  • Neoncsoves
    #22255
    Persze értem én csak idegesítő amikor felcuccolunk egy helibe és a núbja lezuhan velünk :) meg amikor a fél csapat AFK illetve kóborol tök másfele mint a target. ezért kell ismerősökkel játszani!
  • Dark Geo
    #22254
    Pofon egyszerű! Azért játszanak domit, mert bármikor be lehet kapcsolódni. A domi-t is lehet normálisan játszani csapatban, bár ez inkább OA-re jellemző, de ez is csak abban az esetben jöhet létre, ha egy olyan közösség játszik vele akik már összeszoktak. Tesztnek és gyakorlásnak is jó!
  • Neoncsoves
    #22253
    Érti valaki hogy miért szeretik a külföldiek ennyire a Domination WEST küldiket? körülbelül csak ezek mennek még Arrowhead szerókon is, és szerintem ezek a küldik elég gagyik. Majdnem hogy céltalanul mászkálsz és belebotlasz pár botba... semmi nagyobb csapatmunkát igénylő küldit nem látok amit játszanának (pl. 12 fős éjszakai coop ahol egy bázist kell elfoglalni vagy valami).

    szerintetek?
  • vandyke
    #22252
    Igen automatikus küldjük, csak a honlapunkon megadott e-mailre számlát és posta címet kell küldeni.
  • Hogthar
    #22251
    Én most kaptam meg a tőletek rendelt verziót, tehát amikor megjönnek az újak automatikusan kiküldik az új verziót, vagy vissza kell küldenem a hibás dvdt?
  • vandyke
    #22250
    Igen. Vissza a boltba ahol vették.
  • DAFFANGER
    #22249
    Ahha értem és ha esetleg az enyém se jó arra van ötletetek hogyan lehet kicseréltetni mert nekem németböl hozták vagy jutassam vissza akkor a boltba ahol vették?Vagy ha nem lehet megveszem én is itthon mást nemtudok sajna.
  • vandyke
    #22248
    Kiemelten kezeljük mi is és a gyár is, mert a jogszabályi törvények alapján 2 héten belül rendeznünk kell a dolgot. Én úgy remélem, hogy már a jövőhéten mindenki kézbe veheti a jó változatot.
  • vandyke
    #22247
    Nagyon rendes tőled! Sajnos ez a kieg picit balul sült el az ismert hiba miatt :(. Nagyon remélem, hogy a jövőhétre már megoldódik ez is.
  • Adam II
    #22246
    Köszi az infót! Nem tudod kb. mikor lesz kapható a jó verzió?
  • Solt
    #22245
    Ok, így már érthető... :) Mivel anno a borító választásnál ti is figyeltetek ránk, ezért gondoltam a kölcsön kenyér vissza jár! ;)
  • vandyke
    #22244
    Nem, nincs anyagi veszteségünk :)
    A helyzet az, hogy mi csak nagykereskedelemmel és online értékesítéssel foglalkozunk. Az irodában nincs raktárkészlet és készpénz se. Egyébként a shopunkban leadott rendeléseket a PC Dome kezeli és intézi.
  • vandyke
    #22243
    A Dome biztos nem törölte, mert pont erről beszéltem velük, hogy nem értjük, hogy a Galaxis miért törölte a rendeléseket emiatt. Ők megtartották és ha megvan a csere, akkor küldik.
  • Solt
    #22242
    Üdv!

    Egy észrevétellel élnék. Én nálatok szerettem volna megrendelni, de picit értetlenül vettem tudomásul, hogy nem lehet személyesen átvenni! Nem látok bele a lapokba, így nem akarok információk hiányában minősíteni, de, hogy finom legyek és nőies: Ez kibaszás! :D Nekem is, és szerintem nektek is... no persze nektek csak akkor, ha a cd galaxis nem a tiétek, vagy, ha nektek nem anyagi veszteség, ha ott vásárolunk! ;)
  • vandyke
    #22241
    Nem, csak a mi gyárunk által gyártott verzióval van a gond (sajnos).
  • Adam II
    #22240
    Ilyenkor mi a teendő? Én a PC Dome-ról rendeltem az előbb hívtak, hogy nem küldik el de konkrétan nem mondták, hogy törölték a rendelést, most a CDGalaxison és a PC Dome-on is előrendelhető, rendeljem elő újra vagy mi legyen?
  • DAFFANGER
    #22239
    Nekem semmi baj nincs vele igaz nekem külföldröl hozták be nem tom azok is hibásak-e lehetnek de mondom nekem gond nem volt vele eddig az ArmA 2: Operation Arrowhead-el.
  • vandyke
    #22238
    Sziasztok,

    Az alábbi levelet annyiban egészíteném ki, hogy ma kiderült, hogy a gyár nem ellenőrizte le az elkészített DVD-t és ez az oka annak, hogy a hibás termék került a Galaxishoz és PC Domehoz. Elnézést kérünk mindenkitől, aki megvette vagy megszerette volna már vásárolni! Természetesen cseréljük azon vásárlóknak, aki már rendelkeznek a hibás változottal. Az ezzel kapcsolatos részletekről honlapunkon olvashattok.

    Továbbá tudomásunkra jutott az is, hogy páran felvetették, hogy pont ezért ilyen olcsó játék, de ez nem igaz! Senkinek sem érdeke ez a fajta macera és ide-oda tologatás.

    üdv,
    T.G.
  • Solt
    #22237
    Tökéletes választás!

    A mostani géped prociban, és vga-ban kevés... az 512mb vram 1680x1050-s felbontásban már kevéske... :S ( ArmA-hoz... )
  • Neoncsoves
    #22236
    Kipróbáltam az Arrowheadet, ez a környezet nekem nagyon bejön, viszont nem tudom játszanék-e eleget ezzel a játékkal... megfontolom a megvételét :)