35049
  • Hogthar
    #22435
    Csak akkor nem ír ki üzenetet ha Custom Face t vagy Custom Soundot használsz, ezt szinte egyik szerveren se engedik már.
  • Gascan #22434
    akkor ez valami ATI incompatibility lehet ... sajnos ezzel az nvidiasok nem szivnak :)
  • JanáJ
    #22433
    Nekem is.
    Jöhetne már az eredeti, a játék jobban érdekelne mint a warezolás. :-)
  • Hamlet
    #22432
    Sziasztok!

    Eredeti Arma 2-vel próbálnék multizni (mivel a single az AI miatt játszhatatlan). A problémám, hogy egyik szerver se enged be és nem irnak ki semmilyen hibaüzenetet se, csak visszadobnak a szerver listára (néha azonnal, néha a küldetés előszobából).

    Pár szerverre bejutottam korábban, de ma sehova nem enged be. Miért nem irja ki, hogy melyik szerver milyen modot használ (vagy miért nem tölti le)?
  • kifli
    #22431
    Ha felteszek beta patchet, akkor gondolom azokra a szerverekre nemtudok felmenni amin nem beta van :/

    Amire fel szeretnék menni, de nem tudok, az egy chernarus life szerver
  • Hogthar
    #22430
    szerintem a szerverre a 952 kell 852 est nem adtak ki.
  • kifli
    #22429
    hát itt nincs :D:D:D
    bár ez szerver verzió volt, csak nemtom hogy én melyik verzióval tudok rá felmenni.
  • Scottt
    #22428
    Havalahol akkor itt megtalálod.
  • kifli
    #22427
    honnan tudom leszdni az 1.07.71852 patchet? Van egy szerver, amire fel szeretnék menni, és ez a verziószáma, nekem meg 1.07.71750 van.
  • Gascan #22426
    ezt hogy erted? van beta patch mar az AOhoz?
  • tpM
    #22425
    beta patch?
  • Gascan #22424
    peccs utan "error compyling pixel shader..." ilyen uzit kapok.. Win 7 32bit... van valakinek sejtese?
  • Solt
    #22423
    Erídj borbélyhoz...
  • tpM
    #22422
    #22380
  • Solt
    #22421
    Khhhm! Ugye én lennék a másik, aki néha ebbe "beleugat"? Há, hogy a méteres kékeres kukiban beszélő te én velem arany drága testvírem? :D Jut eszembe, asszem le kell tiltatnom egy serialt... :D
  • JanáJ
    #22420
    Az 1.52-esről beszélünk, ugye?
  • balazsgigi
    #22419
    Engem is kidobált a kampányból,de ma feltettem a patch-et,és azóta okés minden!
  • Gascan #22418
    a peccselest en is probaltam, de kozben csomoszor kiirata hogy valamelyik fajlt serult stb. characters.pbo, vehicles.pbo.. ez mitol lehet?
  • macleody
    #22417
    Nekem a patch óta nem volt ilyen kidobálós téma.
  • Hogthar
    #22416
    A patch után nem dobál ki tálcára.
  • Hogthar
    #22415
    nem lehet
  • Gascan #22414
    engem jatek kozben is volt h mar kidobott
  • Gascan #22413
    engem is kidobal :D

    most nemtom eldonteni h megrendeljem-e kulfoldrol vagy varjak a magyar megjelenesre
  • JanáJ
    #22412
    Van valaki aki AH-ben SP kampányt játszik? Folyamatosan kidobál. De érdekes módon akkor mikor mentek, menüben vagyok, vagy konfigolok. De játék közben sohasenem. Nem tudom hogy a virágbolti verzió hibája-e és megoldja az eredeti vagy nálam van a gebasz.
  • lacinkacinka89
    #22411
    #22385 ????
  • tpM
    #22410
    enyit eről . jól leépitetük a nyelv tan náczit

    mos pedig menyünk armázni had hajcsa ki a végát!!!!111
  • Neoncsoves
    #22409
    nem túdóm
  • Hogthar
    #22408
    nem istudóm szerínten mí korrectek vaggyunk míért is dirígál bárkí?
  • Neoncsoves
    #22407
    de mí nem ís irúnkk hejtelenűl vaggy íggen?
  • tpM
    #22406
    na igen megincsak eggy ijen hejesirás náci hiányzot aki beleugat aba hogyan irunk

    :D
  • JanáJ
    #22405
    No offense, de jo utón haladsz hogy magadra haragíccs míndenkít.
  • KranaZoli #22404
    "Egyenlőre csak Arma 2-t támogatja"

    Egyenlő = egyenlő szeletekre a sorozatgyilkos szeletel.
    Egyelőre -> Ez a helyes.

    :)

    SORRY! :D Ez, és az ilyenek, hogy: meg-e van-e, sötöbö ezektől bóóóóórsódzik a hátam. :)

  • m1c1mack0
    #22403
    Szerverek állnak át, de megvenni nem volt hülyeség, valószínű szükséged lehet még rá.
  • bakvarnyu
    #22402
    Most veszem meg az Arma2-t de akkor hülyeség volt mert már látom állnak át a szerverek a kieg-re?
  • tpM
    #22401
  • tpM
    #22400
  • DancZer
    #22399
    Kiadtuk! Vigyétek!! :D:D Arma2.hu - HARCP DSS
  • Gascan #22398
    csak két pályát próbáltam... a scenárió missziók közül eddig.. asszem a laser show meg az elsőt.. de ott 45-50 FPS volt
  • KranaZoli #22397
    AMD X4 965 3,4GHz BE

    Szép példány! :D
    Csorog is a nyálam. :)

    De game közben milyen FPS-eket produkál és milyen beállítások mellett?! Ui. a benchmark már Nekem is írt ki 30FPS-es átlagot is, aztán game közben hol 20 alatt, hol 30 fölött. :O

    Szóval, igencsak ingadozik.

    Volt amikor Én is gondolkoztam 4 magos Intel-ben, de amelyiket érdemes lenne megvenni, ill. Nekem szimpi az 60ezer bruttó pénz körül mozog. Ha ARMA FAN lennék akkor biztos összekaparnám vhonnan a lét, de LGA775-be fejleszteni meg már nagyon necces dolog. Legalábbis Nálam. Az Én lapomban DDR3 foglalat sincs, szal ha csere, akkor lap + ram + proci. De az nem mostanában. :(

    Azért köszi az infókat! Hasznos volt!!!

    PS:

    Oda már 1920x1080 illene vmi jó kis 24"-os TFT-vel. ;)
  • tpM
    #22396
    Tehát van benne pár félig megvalósított ACE feature, jobb fénykezelés, fegyerlézer/lámpa, FLIR, egykét jópofa modul meg sivatagi szigetek egységekkel és járművekkel.