35049
  • Hogthar
    #22595
  • tpM
    #22594
    :D
  • Gascan #22593
    engedd el :D
  • Hogthar
    #22592
    jah jó lenne ha az ellenség nem kolbászolna el a városból és a side missziókról állandóan
  • Gascan #22591
    na végre megjött az OA :) egész jó lett a domination
  • tpM
    #22590
    Most erre nem jut eszembe semmi frappáns. Remélem örülsz. :D

  • Solt
    #22589
    "így kakaót sem"

    Helyesen ez így nézne ki: "így a(!) kakaót sem!

    Mellesleg csak a kakaóval van bajod? A többi stimmel? :D :D

    ( egyébként náci az öregapád térde kalácsa te neveletlen nyikhaj! :D )
  • DrRadon
    #22588
    Ja de! A francba! :D
  • tpM
    #22587
    Ez rám sem illik nácikám, én nem szeretem a tejet meg az azon alapuló dolgokat, így kakaót sem. :P
  • Solt
    #22586
    Ezt nem tpM-nek akartad? :D
  • DrRadon
    #22585
    Háháhá, emlékszem amikor zombisat játszottunk ArmA1-ben, éjszakai pályán, te visszabüfögted a kakaót, csuklottál és a paplan alól kandikáltál ki tágra meredt szemekkel...
  • GCsab
    #22584
    tpM:
    Köszi! Működik, csak a térképet nem tudom elvenni még az emberkéktől. :/


    Kifli:
    Most mért? A zombizás tök vicces. Amikor ott sántikálva, hörögve jönnek feléd, és mire odaérnek hozzád, addigra lepuffantod őket. :)
  • DrRadon
    #22583
    Mindegyik Armánál csinált valaki zombi küldetést. Remek móka :D
  • kifli
    #22582
    a faszomatmár, már ennél a játéknál is elmennek a realisztikus dolgok irányából a zombik felé? :D
  • tpM
    #22581
    óbazmeg mekkorát ugrottam... az ilyeneket legközelebb spoilerben, ha lehetséges :D
  • bakvarnyu
    #22580
    Kár a tyúkért ,mert az alakja nem lenne rossz
  • bakvarnyu
    #22579
    [IMG][/IMG]
  • Solt
    #22578
    Figyu... mi az isten haragja vonaglik a logódban? :D Mi az?
  • Solt
    #22577
    Az ED-s vonalra céloztam... repvez vágja miről van szó! ;)

    @TiniPiciMisi:
  • tpM
    #22576
    1.

    Az egység initjébe beírod, hogy: removeallweapons this ; this addWeapon "M249" ; ezek után megadod a tárakat (annyiszor írod, ahány tárat akarsz): this addMagazine "200Rnd_556x45_M249" ;
  • DrRadon
    #22575
    Rá se ránts! A halacskással nem kell foglalkozni
  • Scottt
    #22574
    1)A cuccaikat nem lehet módosítani,ha m249-est akarsz akkor könnyűgéppuskást rakj le.
  • GCsab
    #22573
    Jaj, még egy kérdés.

    3: Hogy lehet az Utes pályán az anyahajóra járműveket, lőszeres dobozokat tenni?
    Hiába teszek rá lőszeres dobozt vagy járművet, nem az anyahajóra teszi a játék, hanem szerintem a vízbe.
  • GCsab
    #22572
    Sziasztok!
    Nekem az Arma 2-ben való pálya szerkesztésről lenne két kérdésem:

    1: Hogy lehet módosítani az egységek cuccait?
    Tehát, hogy mondjuk az amcsi riflemannél ne m16a2 legyen, hanem mondjuk egy m249-es (Ez most csak egy példa), vagy hogy mennyi tár legyen nála, vagy hogy ne legyen nála rádió, térkép stb.

    2: Hogy lehet azt megcsinálni, hogy mondjuk egy helikopter egy megadott útvonalon járjon folyamatosan?
    Tehát egy helikopter mondjuk az Utes pályán az anyahajóról indul, ott vár egy kicsi leszállva, majd elmegy a reptérre, ott leszáll és ott is vár egy kicsit. Majd visszamegy az anyahajóra és kezdődik az egész előről.

    Előre is kösz a válaszokat.
  • repvez
    #22571
    Akkor ez is hasonlo cég mint az ED a lockon vonalon, ott is ha valaki a hivatalos forumon nem tetszését fejezi ki akkor törlik a kommentjét és bannolják.
    A monopol helyzetben lévö fejlesztök ugy látszik ezt is megtehetik .
  • Scottt
    #22570
    Egy magyar mod fórumán,Tempinek címezve hatalmas káoszt teremthettem...
  • Adam II
    #22569
    Elég káosz lenne ha mindenki az anyanyelvén beszélne.
  • Scottt
    #22568
    Engem is warnoltak,mert nem angolul beszéltem a HARCP topikban..-.-
  • Gascan #22567
    Mod is disabled in the configuration file... ez jön ki
  • Gascan #22566
    ACE mod-ot instaláltam volna tegnap... csak rohadt sokáig tartott nulláról és nem volt időm megvárni, ezért idő közben kikapcsoltam a gépet...

    ...most viszont az van, hogy próbáltam volna folytatni, nem megy.. átskippeli, próbáltal letörölni a felinstalált mappákat, meg a six updatert újra install... ugyan az, átskippel minden mappát..

    ..segiteni tud valaki?
  • Gascan #22565
    :D
  • tpM
    #22564
    Azt csodálom, hogy innen még nem tették ki. :D
  • Gascan #22563
    Solt... már másodszor mondod, h kiraknak... téged már kitettek vagy mire alapozod ezt?
  • Solt
    #22562
    BIS-s... :D Kérdezz rá erre a fórumon... vagy hülyének néznek majd, vagy kiraknak! :D
  • repvez
    #22561
    milyen optimalizácio az ami után még rosszabbul fut a játék mint elötte ?
  • JanáJ
    #22560
    Gondolom a keménymag már tudja, de megjelent az OA.
  • Gascan #22559
    megoldottam, érdekes h az 1.07 peccsben nincs benne a battleeye, ezért le kellett töltenem az 1.05-öt mert abban külön is ott van
  • Gascan #22558
    Lehet az az oka, hogy nemtudok csatlakozni semmilyen szerverhez mert rögtön ledob, hogy a battleeye felismerés sikertelen?

    hogy tudom pótolni ezt a battleyet?
  • Gascan #22557
    mondjuk azt nem gondolhatjak komolyan h motorfejlesztest penzert arulnak.. vagy ez is csak olyan rizsa szoveg, mint az OA eseten... itt is mint mindenkor optimalizaciorol volt szo
  • Gascan #22556
    9 euro? :D ... aug 26-an a mafia 2-re kell a penz :)