35048
  • JanáJ
    #23597
    Cheats
  • tomo05
    #23596
    Hali!
    Tud nekem valaki belinkelni egy 100%-os mentést??Kerestem de nem találtam.
    Köszi előre is!!
  • JanáJ
    #23595
    Ezt most miért?
  • Solt
    #23594
    Csak a szokásos nagyhangú, liberális, káosz kommandó. :D A jó részüket már ismerjük egyéb topikból...

    De azért az meglepett, hogy mennyi normális arc is beírt... ráadásul sok fiatal.
  • Gascan #23593
    hűde sok ideje van valakinek :D
  • JanáJ
    #23592
    És régebben ez hogy működött? Tudtatok légi támogatást/CAS-t kérni, vagy mint más játékban itt is a repcsik egymással bohóckodtak és tojtak a földiekre?
  • JanáJ
    #23591
    Te kis perverz.
  • tpM
    #23590
    :D:D:D
  • Hogthar
    #23589
    Figyi Dog, nem tudom pontosan milyen volt az IC, de írj rám valamikor msnen és elmondok mindent (7 től általában elérhető vagyok).
  • wardogzombie
    #23588
    Ezt most ugy kell elképzelni mint az IC-t anno????
  • Scottt
    #23587
    Kell-e sorkatonaság topic,elnéztem meg is van a drágám.Sírok a nevetéstől micsoda arcok kommentálnak oda,az a baj, hogy komolyan is gondolják... :/
  • m1c1mack0
    #23586
    Mostanában ritkábban van külön csatornás páncélos vagy légi egység, inkább az 1 páncélos+ gyalogosok az általános felépítés.
  • Solt
    #23585
    Nem hiszem... ott "szabad a pálya"! :D Ha meg törölnek, az látszik a hozzászólások számozásán!
  • Scottt
    #23584
    Te figyumár Magyar mentalitás topicba beírtam 1 viccet tegnap este,nem találom..Létezik, hogy kitörölték??
  • JanáJ
    #23583
    Ez ilyen, nem köszön.
  • Ulvar
    #23582
    ahha...tehát hiába ütöttem be rendesen a nevét...fasza...kereső rendszer egyes...
  • Solt
    #23581
    Ilyen téren nem volt gond amikor még én is játszottam. Sőt, igazából semmilyen téren nem volt... mindenki megtalálta a maga stílusának megfelelő feladatot, és azt hiszem 1-2 kivételtől eltekintve káosz sem volt! :)
  • JanáJ
    #23580
    Rajon belül ezzel nincs gond. Már az csodálatos lenne ha a rajból kifelé csak egy ember dumál. :-)
  • Solt
    #23579
    Na azért túl nagy fegyelmet ne várj! Elég liberális a rendszer... :)
  • JanáJ
    #23578
    Köszi. Ezek szerint betartjátok a hierarhiát. :-)
    A pc-os és légi egységekkel mennyire van kapcsolat? indig bokorugrók vagytok? Bocs a sok kérdésért.
  • macleody
    #23577
    CD Galaxis.
  • m1c1mack0
    #23576
    A következő a frontlinesra és más nemzetközi turnékra is vonatkozik:
    Saját egységen belül természetesen magyarul beszélünk (egy TS szobában vagyunk) a többi egységgel (más TS szobák) pedig "wishper-en" keresztül kommunikálunk angolul. Ezt a kommunikációt általában a csapat vezető végzi, gyakorlatilag elégséges ha csak ő beszél angolul.
    Egy csata általában 90-120 perc.
  • JanáJ
    #23575
    Frontlines-nál a Ts hogy van megoldva? Milyen nyelven beszéltek?
    Egy ilyen játékot nagyjából hogy képzeljek el? Vannak oldal/raj/szakasz/stb pk-k? Mikor kezdetek, sacc mennyi idő?
  • JanáJ
    #23574
    Tesco és talán a konkurenciánál is.
    Tescoban láttam.
    Vagy Steam.
  • Gascan #23573
    576 webshopban azt irják arrowhead van raktáron
  • Ulvar
    #23572
    Magyarországon hol tudom megvenni az Operation Arrowheadet? Se 576ban se CD galaxison nincs. CD Galaxison csak az alap van (szállítással 4ért az jó) de a kieg is érdekelne.

    Ha tudna valaki adni egy oldalt ahol olcsón meglehet venni újonnan dobozban (lehet külföldi is mint a hmv ha olcsón szállítanak).

    Köszi

    u.i: Amazonon néztem szállítás nélkül már 5 rugó felett van szóval azt hanyagolom :D.
  • wardogzombie
    #23571
    ezt most ugy kell elképzelni mint az IC-t anno?
  • kifli
    #23570
    jaja, nem úgy megy hogy mindenki csinál amit akar :D

    Engem is jól elirányítgatnak :D
  • Hogthar
    #23569
    Ha csak a frontlines érdekel nem kell az alap Arma 2 csak az Arma 2 operation arrowhead.

    Ugyanezen a tsen szoktak lenni coopok, ezen a héten mondjuk lappangás ment, de ha senki sem dolgozik szokott lenni és szerintem szervezetten játszunk nem megy mindenki a feje után.
  • Icebird
    #23568
    A Frontlineshez (amit a m1c1mack0 leírhatott volna rendesen:)) az Operation Arrowhead, Frontlines ArmA2 mini pack, Frontlines mod szükséges!
  • Icebird
    #23567
    Itt van mi szükséges.
  • Ulvar
    #23566
    na...mindenféle képen megkeresem a csapatot :).
  • Ulvar
    #23565


    Köszönöm amint beszereztem a cuccokat mindenféle megkeresem.
  • m1c1mack0
    #23564
    Helló!

    A magyar arma élet röviden felvázolva:
    Van egy H.AR.C nevezetű dolog (Hungarian arma community) közösség /= klán. A TS-en mindennap van néhány ember, szokott lenni coop, meg PvP külföldi public szervereken, természetesen csapatmunkával mivel TS-en vagyunk.
    Szervezett játék jelenleg hetente 2x van:

    1. Minden kedd este "Frotnlies" fantázianevű Magyar szervezésű nemzetközi tournament (egész szigetet lefedő pálya, gyalogság, páncélosok, repülők)bővebb info itt

    2. Minden szerda este "ATC" fantázianevű frontlies-hoz hasonló tournament.

    Ami szükséges a játékhoz: Arma2 alap (~4000huf) + Arma Operation arrowhead (~4000huf)
    A letöltős (DLC) kiegészítők nem szükségesek.
  • JanáJ
    #23563
    Az a baj, hogy PMC-ni egy scriptelt COD 100x jobb lenne.
  • JanáJ
    #23562
    Szégyenlem, de én pályát ugráltam, mert kiborultam a SUV-os missönnél, mert akkor még nem tudtam menteni és volt hogy a saját emberem nyírt ki. Most ugrálok össze vissza a pályák közt. :-)

    A story mondjuk így tökre nem tiszta.

    Nekem a bárdossy féle vagy OA gyári kampányok jönnek be. Ennél már csak az lenne jobb ha több, de reális support lenne. Pl: tűzérség, CAS, eü support, stb.
  • Ulvar
    #23561
    Tehát az alap gémhez külön mod, amit nem kell külön kiegként megvenni ugye? Tehát ha tolni szeretné(nk)m akkor elég az alap mert ahogy nézem van 4 kieg.
  • Gascan #23560
    értem.. hát van benne valami ami mondasz, ettől függetlenül nekem tetszenek az ilyen elárulós történetek :) az első elágazásnál minden esetre jól megszoptam, mert hittem reynoldsnak aztán jól rámküldte a tankokat ... persze AT nem volt nálam
  • JanáJ
    #23559
    Köszi. Campaign nem jó, megpróbálom "kampányokkal" :-)

    PMC? Nem szimpi. 10-11 pálya. A végén elágazik. Pár újdonság van, de minimális és kicsit sci-fi. Erőltetett a történet. Kicsit Cod4 filingem van mikor pl A-ból B-be kell elmenni. Pont az arra megyek amerre akarok veszett el. Meg az egész olyan SF-os 4en a világ ellen és ez nekem nem jön be. Ugyan ezért nem tetszett a sima Arma2 kampány sem.
  • Gascan #23558
    ehhez kell valami mod vagy bármiféle extra cucc?