35048
  • repvez
    #23837
    ezt a sorozatot látta már valaki vagy tudja hol lehet?Szivesen megnézném.
    comrades
  • Gascan #23836
    nem tudom hogy a lagg miatt van-e a red orchestrában (ilyen 100-150 ping a normál nálam), de elég gyakran fordul elő olyan, hogy sniperral teljesen a célon vagyok a célkeresztel és nem találom el az emberkét ... kipróbáltam singliben valamivel jobb a helyzet
  • Solt
    #23835
    PERSZE!!! :D
  • Gascan #23834
    ugye az megvan, hogy Darkest Hour az Red Orchestra mod és hogy tök jó? :)
  • Solt
    #23833
    Nem... anno totál arma függő voltam! :)
  • Gascan #23832
    Solt, te anno nyomtad a Darkest Hour-t is?
  • tpM
    #23831
    kuss! :D
  • Solt
    #23830
    Ez a meglett férfiember azért egy kicsit erős volt... a tojáshéj még a picsádon van vazze... :D
  • tpM
    #23829
    Nem. Akármilyen meglepő, meglett férfiember létemre nem bírom az alkoholt. :S :\
  • lee56
    #23828
    Sose néztél még a pohár fenekére? :D
  • tpM
    #23827
    Így már értem, köszi. :)
  • Amery
    #23826
    A far a hátulja, a fenék az alja. Ahogy a vödör aljára is azt mondják, hogy a feneke :)
  • tpM
    #23825
    Valaki hozzáértő meg tudná mondani, hogy a fenék és a farpáncél között mi a különbség? Olyan értelemben, hogy úgy tudom a harckocsi farpáncélja az maga a harckocsitest hátulja, de akkor mi a fenékpáncél? Vagy a 2 ugyanaz lenne?

    (írom az új ACE leírást, és a páncélos sérülés résznél ez összezavart)
  • Solt
    #23824
    Félnivalójuk nekik van! :D:D
  • Scottt
    #23823
    A gőznél,meg a valvénél egyetlen dolog jó az pedig a support,no para megoldják,szinte tuti :)
  • Solt
    #23822
    Ezért nem rajongok ezért a gőzös okosságért...

    @Gascan: Te vagy a második, aki "aggódik" a supportosokért... nem értem miért... először finom leszek és nőies! :D
  • Gascan #23821
    minden tiszteletem a supportosoké :D
  • Papa01 #23820
    Csak egyszer?? Ez a nem semmi...
  • Solt
    #23819
    Mert a három játék megvásárlása közt eltelt vagy 3-4 év... egyszerűbb volt telepítés közben új fiókot csinálni, mint a régi jelszavával bajlódni! :D

    @Papa: Nem... egy ilyen gőzös genyót csak egyszer lehet aktiválni... most írni kell a supportnak, hogy valamit találjanak ki...
  • Papa01 #23818
    És így a játékot sem tudod használni már? :(
  • Gascan #23817
    minek kellett három fiókot csinálni három játéknak?
  • Solt
    #23816
    Én voltam a tök... 3 gőzös játékom van, mind a háromnál új fiókot csináltam... az elsőnek meg már nem él az email címe amire regisztráltam, így az elfelejtett jelszóhoz nem férek hozzá... :S
  • Gascan #23815
    tényleg a hangon nagyon jóra sikerültek... meg is lepődtem, hogy ez mégis csak egy közel tiz éves játék

    a Darkest Hour mod is tök jó, azzal toltam elég sokat ... jók a mapok nagyon
  • Gascan #23814
    ez teljesen más mint a cod vagy a moh ... ki kell próbálni, másként nem jön át :D

    lehet hogy csak én csöppentem jó helyre.. de volt csapatmunka, a harcok is teljesen mások mint a két arcade játékban... itt senki se rohangál ész nélkül - rajtam kivül :D - ... gránát esőt se nagyon tapasztaltam
  • steweee
    #23813
    :)

    nekem elsőre a ctrl+alt+del ugrott be, de gondoltam inkább rákérdezek...

    köcce

    emlékeim szerint az opflashban is ezzel lehetett menteni korlátlanul misszió közben (...+savegame)
  • wardogzombie
    #23812
    néztem róla videókat olyan cod2 szerü érzésem van vele kapcsolatban.Miben különbözik ez pl cod vagy moh vagy hasonszőrü társaitól?
  • Papa01 #23811
    Miért, mi történt vele?
  • tpM
    #23810
    Meg milyen példamutató hangok vannak benne. Nem kell ilyen olyan visszhang meg lószarkezelő engine, csak éles, hangos fegyverhangok és nem epdig ilyen fémes basszus morajlás ami az újabb játékokba kerül. :)
  • Solt
    #23809


    Ha visszakapom a kib@szott steam hozzáférésem, én is felteszem... :))
  • Gascan #23808
    na ma melo után elment a tescoba megvenni a Red Orchestrat.. pont az utolso darab vart ram... először picit megilyedtem, hogy pentium 3-as gép kell neki meg 440-es nvidia, gondoltam azért csak elviszi valahogy a 5850-em :)

    kellemes csalódás.. nagyon tetszik a játékban, hogy jól összeszedett... 3 órát hirtelen el is basztam vele :)
  • Solt
    #23807
    Valami rémlik! :D
  • Gascan #23806
    :D
  • tpM
    #23805
    Emlékszem egyszer IC egyik ilyen "gyakorló csatáján" éjjeli küldi volt, sokan kérdezték, hogy melyik billentyű az éjjellátó, valaki visszaírta, hogy Alt+F4 és akkor ott oldalt egyből kilistázott egy csomó xy disconnected-et. :D
  • Gascan #23804
    shift és - (keypadon) ezután begépeled csak simán, hogy "endmission" játék közben
  • Gascan #23803
    :D

  • Solt
    #23802
    Ha jól emlékszem alt+F4
  • steweee
    #23801
    még a második részre nem volt időm. elsővel játszok. olyan cheat code kellene nekem, amivel a nem tetsző pályákat átugorhatom mintha teljesítettem volna, különben ezt se fogom soha befejezni meg a kiegészítő kampányait, nemhogy a kettőbe belekezdjek...
  • tpM
    #23800
    Extended Armor-t kapcsold ki a nehézségi beállításoknál.
  • Solt
    #23799
    Próbáld ki a legnehezebb fokozaton... M240-l bárhol eltalálsz valakit az halál...
  • JanáJ
    #23798
    SP kampány. Legkönnyebb szinten játszom. (Tudom Ciki de felette mindig elhullik az egész rajom.) Pár egyéni realizálással.

    Egy gpk-val, talán 240-el lőttem egy rövidebb sorozatot és az elcanban látom, hogy a taki faszi feje fröccsen és ennyi. Sacc 700m-re volt.
    Akkor kezdtem el a teherautó kerekén tesztelni a dolgot.

    Gpk.-ban ugye nagy eséllyel pc törő lőszer is van, a legjobb platek fogják meg 200m-ről a PKM lőszert. Az is lórúgás lehet.