35048
  • Solt
    #23797
    Összekeversz magaddal... az én célpontom feküdt húsom, a tied miatt kellett sniper ketyerével rambózni vazze... :D
  • Solt
    #23796
    És ott is van olyan, hogy eredménytelen a fejlövés?
  • tpM
    #23795
    Bezzeg múltkor 300m-ről sem trafáltad el a célszemélyt coopon.
  • Gascan #23794
    szinglibe mindig legnehezebben nyomom
  • Solt
    #23793
    .50-l mindegy hol találod el, leteszi a lantot 2km-ről is... :) Én mondjuk, ha nincs kedvem a falak közt forgolódni, akkor DMR-l szoktam távolról gonoszkodni... azzal 4-500 méterig még a fejlövés ( bár én ilyen távolságból testre célzom ) is kivitelezhető, ha nem mozog a célpont... én még nem tapasztaltam olyat, hogy a látható fejlövés ne azonnali halált jelentsen...

    Próbáld ki offlány... micro ai be, és állíts mindent a legnehezebbre... kíváncsi vagyok, hogy 700m felett, hogy reagál a fejlövésre...
  • Gascan #23792
    van ez az átalakitott m16os sniperra ... szoktam coopban is használni meg P vs P -ben is, meg még a .50-es csipázom

    multkor volt DAO szerveren, hogy srác 500 méterre láttam h fut a célkeresztben, nem lőttem rá mert úgy se találtam volna el mozgás közbe.. bemenent egy plé garázsba, ablakon keresztül láttam a puskáját és gondoltam hol állhat a fal mögött, .50 simán keresztüllőttem ... biztos szentségelt, hogy hogy a pi*sába :D
  • Solt
    #23791
    A multi más kategória... majd Radon helyesbít, de asszem van úgy, hogy például mellbe lőnek, oszt a lábad véres... Arról nem beszélve, hogy, ha jól tudom a sebzés függ a nehézségi beállítástól is, a szerverek 99%-a pedig regular módban megy.

    Egyébként mivel lövöldözöl 700 méterre? Ezeken a ki-be csatlakozós lagszervereken a fejlövés ekkora távolságra eléggé szerencse kérdése... nem hiszem, hogy gyakran kivitelezhető! :)
  • Gascan #23790
    nálam sem, multiban... 2 vagy több golyó a fejbe 700 méter fölött nem 1x fordult már elő
  • Solt
    #23789
    Hát azért a fejlövés azonnali halál... vagy nálad nem? Mi volt a gáz?
  • JanáJ
    #23788
    Köszi. Egy if fejlövés then die nem fért bele a programsorba?
    Mellesleg opforce volt mellény nélkül.
    Tök jó hogy 3km-es látótáv mellett 1,5km-en mindent kirajzol, csak minek, ha lőni úgysem tudok. 10 év múlva megnézem 10km-es látótávon, akkor talán elég lesz egy taktikai nuki az 5km-re lévő nyúlnak. :-)
  • Solt
    #23787
    Tragédia! Legalább így a szagát sem érzed! :D
  • Gascan #23786
    aha.. visszairtak.. nem látszik :(
  • Solt
    #23785
    Hát a RO sem tökéletes, ez tény... ( azért megvehetnéd... tolhatnánk azt is. :) )
  • tpM
    #23784
    Nálam ott vágta el magát a RO, hogy a Tigrincsemet megállította egy faléc kerítés. :S
  • Solt
    #23783
    Szerintem nem látszik... bár nem vagyok biztos benne... csak tipp.
  • Gascan #23782
    küldtem egy-két privát üzit a red orchestrás topikból valakiknek, akiket úgy itéltem meg, hogy tudhatják a választ :)
  • Solt
    #23781
    Én sem... már fel akartam tenni egyébként is, csak még az ssd-re való átállás nem volt teljes, és így még sok minden nincs telepítve... de erre nem számítottam... ezért rühellem ezt a gőzös genyót...
  • Gascan #23780
    azt hittem már fel van telepitve, csak el kell inditani... ilyen akadályokra én se számitottam :)
  • tpM
    #23779
    Úgy működik kéremszépen, hogy BISék "ballisztikai mellény szimuláció"ja azt jelenti, hogy magasabbra tették a katona HP-ját. :D De minden ilyen izé HP-ken alapul, így az autó kereke is akkor ereszt le, ha bizonyos sebzés éri, a sebzés viszont a lövedék sebességével csökken. :\
  • Solt
    #23778
    Én tegnap láttam olyat, hogy pár percig egy helyben maradtam tőle... elrepült előttem kb 7-800 méterre egy MI-8, utána rögtön egy UH-60, majd szorosan követte őket egy BTR!!! :D:D
  • DrRadon
    #23777
    Kedvencem az az ellenséges vodnyik volt, amelyik tett egy fél kört, aztán 50 méterre odébb megjelent, megint egy fél kör és ez így ment egy darabig. Persze aztán a türelem meghozta a maga tűzfelhőjét :D
  • DrRadon
    #23776
    Pedig igaza van Soltnak, gyakran 25 FPS környékén jár. Meg néha teleportolnak az enemík, de hát ez van...
  • Solt
    #23775
    Nem értettem, hogy miért van az, hogy bárhova állítom a részletességet, nem változik az fps... kiléptem, megnéztem a vga kihasználtságot, oszt leesett, hogy a szerver oldalról kevés a cpu... 40-50 főnél még nincs gond, de amikor telt ház van, akkor a robbanásoknál van zűr! :)) No meg ahogy egyesek laggolnak...

    Meg akartam nézni, de nem tudom feltelepíteni... nem emlékszem a steam fiók jelszavára, az emlékeztető email-hez meg nem férek hozzá... már nem él az az email cím! :D
  • Gascan #23774
    mi mindig ott nyomjuk, nekem még nem volt gondom az FPS-el ... bár el se merem inditani a FRAPsot mert akkor csak szörnyűlködnék :)

    nem nézted meg a lábad? :D
  • Solt
    #23773
    Tegnap néztem ezt a valhala bigyót... 80 embernél úgy elfogyott a szerver proci ereje, hogy folyamatosan 25 körül volt az fps, a vga kihasználtság meg leesett 40-50%-ra...
  • Solt
    #23772
    Egy kis tuning ráférne arra a procira... így ki sem hajtja azt a vga-t...
  • DrRadon
    #23771
    Ha a saját gépeden indítasz coopot nagyon sok AI-val, vagy a single kampány bizonyos részeinél döcöghetsz kicsit a proci miatt.
    Ha multi szerverre csatlakozol, akkor nem lesz probléma.

    Egyébként ez egy olyan játék ahol 5-75 FPS-ig minden előfordulhat( de az esetek túlnyomó részében játszható kétmagoson is :) )
  • zool1981
    #23770
    Az új patch(1.08) ugye a magyar verzióhoz is jó?Bocsi,hogy ilyeneket kérdezek,de még új vagyok a "szakmában"...
  • zool1981
    #23769
    Sziasztok!Gondolkodok a játék megvételén,viszont az a fránya gépigény aggaszt.Valaki meg tudná mondani,hogy az én gépemen kb. mire számíthatok?
    Intel Core 2 Duo 2,6
    4 GB RAM
    Geforce 460 GTX 1 GB
    Előre is köszönöm a választ...
  • JanáJ
    #23768
    @23693-as hsz
  • Solt
    #23767
    Urak! Ez jó volt! Köszönöm, hogy nem lettem kirakva a TS miatt! :D
  • tpM
    #23766
    ?
  • JanáJ
    #23765
    Nekem senki nem segít sebzésrendszerben? Vagy legalább valami linket, mert egyedül nem megy. :'-(
  • Solt
    #23764
    Más az offlány, és más a multi... offlány semmi gond nincs azzal, hogy ott maradnak a hullák, de onlány képzeld el, hogy mondjuk 80 emberkének ott maradnak a hullái... így is nehéz összehozni egy lagmentes szervert...
  • Gascan #23763
    én inkább abba mennék bele, hogy limitált számú holttest mindig ott marad... onnan is lehet tudni merre jártak már stb. ... ahogy a CoD szingliben megoldották már anno az első, második részben az pont jó volt
  • Solt
    #23762
    A kompromisszum az, hogy 1-2 percig ott van, aztán eltűnik...

    Este megnézem neked, már úgyis rég játszottam vele! :)
  • Gascan #23761
    van kompromisszum is... nem néznéd meg nekem, hogy látszik-e a lábad a játékban? :)
  • Solt
    #23760
    Gondolj bele, hány hulla lenne ott a végére, és az mennyi erőforrást zabálna...
  • Gascan #23759
    ez most még is csak egy szimulátor, nem? :)
  • Solt
    #23758
    Húúú vazze... a büdös életben nem néztem! :D

    Hulla hegyeken akarsz átgázolni? :D Kezdesz megijeszteni... ez nem ravatalozó szimulátor! :D