35048
  • Solt
    #23877
    Én meg leszek oly szemtelen, és az ArmA2 hivatalos oldalára hívom fel becses figyelmed! :) ;)
  • MiG man #23876
    Leszek szemetlen, izé szemtelen és kérnék még egy jó linket, ahonnan jó peccset lehet leszedni... szabad? Köccönöm.
  • MiG man #23875
    Ezt sajna nem értem. Milyen fekete?
  • MiG man #23874
    XD...

    Ok, nemsoká próbálom...
  • JanáJ
    #23873
    A szlovák a fekete volt asszem. Nem lehet hogy regisztrioben benne van a korábbi fekete változat szemete.
  • Solt
    #23872
    Bácsi az öreganyám térde kalácsa! :D

    Persze... az utolsó tapaszt szedd le, oszt hajrá...
  • MiG man #23871
    Rossz smile-t nyomtam.. bocsi...
  • MiG man #23870
    Értem Solt bácsi!
    Akkor megpróbálom javaslatod szerint. Utána frissíthetem?
  • Solt
    #23869
    Törölj le mindent, és rakd fel újra úgy, hogy nem variálsz... alap arma, majd OA... csak szépen oda telepítsd ahova alapból rakni kívánja önmagát...
  • MiG man #23868
    Ok. Az alap arma2 AA és az OA is boltiban van meg, de nem tudom felpeccselni, mert mindig errort jelez. Ha feltelepítem az AA-t és ugyan abba a mappába nyomom az OA-t a "combined operation" jelenik meg az indító ikonnál, de a game indítása után (asszem) szlovák nyelvű lesz a game. Ezért teljesen külön mappákba telepítettem a két játékot.
    De frissíteni nem tudom őket, pedig a serveres játékhoz nélkülözhetetlen lenne. Please help...
  • m1c1mack0
    #23867
    A "gurus" embereknek:

    Aki multizni is szeretne annak van egy rossz hírem, a multi élet már az úgynevezett "combined operation"(= alap arma2+ operation arrowhead kiegészítő) használatával folyik, tehát aki érdemben multizni is szeretne vele az kénytelen lesz megvásárolni az arrowhead kiegészítőt.

    Jó hír a rosszban, hogy aki az arrowheadet ,megvásárolja annak nem kell aggódni az "angolosítással", mivel az arrowhead nem jelent meg magyarul, így a kiegészítővel indítva angol nyelvere vált a játék.
  • zorrobomber
    #23866
    ennek örülnék én is mert a hideg kiráz a lokalizációktól
  • MiG man #23865
    Sziasztok!
    Szeretnék segítséget kérni. Az lenne a gondom, hogy nem tudom felpeccselni az ArmA 2 OA-t 1.51-ről semelyik szintre, mert bármely letöltött peccset hibásnak találja. A játékom eredeti, 576kb-os bótból való.
  • JanáJ
    #23864
    Vedd meg angolul a magyart meg add el. :-)
  • smusher
    #23863
    Ha már a PC Gurura terelődött a szó, egy admin azt állítja ott, hogy "minden valamirevaló rajongói oldalon" van "fix", amivel "ki lehet oldani a letiltott lokalizációkat, így az angolt is". Ez igaz? Nekem csak az 1.05-ös verzióhoz van magyarról angolra mod, és nem találok az 1.08-hoz. És egyáltalán milyen "fix"-ről van szó? Thx!
  • repvez
    #23862
    nekem is a magyar dobozos van és minden patch gond nélkül felment rá, az már más kérdés, hogy ma szinte az OA nélkül már nem lehet mit kezdeni vele, mert a normális serverek már azzal mennek.
  • beci43
    #23861
    Mivel hivatalosan volt anno magyar kiadás,ezért logikus hogy az összes patch működik hozzá.
    Egyébként nálunk csak a magyar verziót forgalmazták.
  • kifli
    #23860
    nekem dobozos magyar van, nem volt gond az online játékkal, sem a patchekkel...
  • NHLFAN
    #23859
    az a kérdés vajon patchelt verzio lesz e,mert nem hiszem,hogy a magyar verzióra felmennének a hivatalos tapaszok....
  • morzsi555
    #23858
    PC Guruban teljes játék az ArmA II
  • Solt
    #23857
    Kicsit feszült voltam... egész nap a tápomat szerelgettem... milliméteres vezetékek, semmihez nem férni hozzá, no meg az a gyomorideg, hogy bekapcsoláskor miből távozik az életet jelentő füst! :D

    @Scottt: Ez már a szépített kiadás... az első indulatból íródott pár sort inkább nem továbbítottam! :D
  • wardogzombie
    #23856
    épp egy hete néztem meg jó kis film rosszabbra számitottam.
  • Scottt
    #23855
    +1
    Kirohanhattál volna mint Zrínyi a törökre,megnéztem volna ahogy utána a gyereket soha többet nem látjuk nem, hogy az SG-n még más fórumokon se :D :D
  • Papa01 #23854
    Ne is foglalkozz vele Solt mester... nem éri meg.. :)
  • Amery
    #23853
    Hát Apám! Ez óriási
    Én ritkán írok, de EZ!!! ostoba...
  • Solt
    #23852
    Édes Istenem!!! Na eredj rettegni valahova máshova...

    Jobban jársz, ha nem kóstolgatsz... nincs most ehhez ingerenciám. Ha nem érted, maradj csendben...
  • lolSL
    #23851
    mit basz oda? már nem menő nácinak lenni mint fél éve, mert náci = orbán (TAKARODJ) = fail
  • Solt
    #23850
    Kinekt... odab@sz...
  • wardogzombie
    #23849
    hu de zavaros ez....
  • JanáJ
    #23848
    Egy "takarodó" már stílusosabb lett volna. ;-)
  • tpM
    #23847
    fekvéééssss :P
  • Gascan #23846
    na... eddig csak DH-t toltam - úgy néz ki ez a team europe-os szeró nem a legjobb ezért szar a pingem.. most megpróbáltam a sima red orchestrát is.. ott elég sok olyan szeró van ahol 80-as a pingem.. ezzel már futás közben is le tudom lőni az ellent :)
  • Solt
    #23845
    A packet loss-ra gondoltam! :D
  • lolSL
    #23844
    ha távolra lősz akkor főlé kell célozni vmennyivel
  • Gascan #23843
    lehet sokat alkoholizálok játszás közbe? :D :D
  • Solt
    #23842
    Nem csak a ping a lényeg...
  • Gascan #23841
    nincs ... néha szoktam nézni, minden ok.. minden más játékban ok.. eu szervertől függően Arma, BC2, COD néha becsúszik :) .. mindehol 40-60 pingem van
  • Solt
    #23840
    Csinálj egy ping tesztet... nézd meg van-e packet loss...
  • Gascan #23839
    másoknak se nagyon kevesebb.. pedig EUs szerver ... ettől több is szokott lenni
  • Solt
    #23838
    Az a ping azért már elég sok...