35048
  • Scottt
    #23917
    Kommentek OMFG!
  • Feró Flex
    #23916
    Azért ez nem semmi:(Na meg 1-2 komment)

    http://www.jatekletoltes.org/jcove-lite-akcio-jatek/

    Nem is értem miért vettem meg mindent eddig a Bis-től

    Saját oldala nagyon korekt(http://www.jcove-lite.co.uk/)és van hozzá mindféle jó.Le is töltöttem a campit.


  • MiG man #23915
    Ez tetszik... 8D
  • JanáJ
    #23914
    Szvsz inkább vegyél egy pakk sört, nyomd egy it-s haverod kezébe, és mond meg neki, hogy van egy napja hogy működjön az Arma. :-)
  • MiG man #23913
    Értem, köszi. Uccsó próbálkozásként még megpróbálom azt is, hogy nem csak az OS partícióját formázom, hanem az összes meghajtót. Gyalut neki,hátha segít rajta...
  • Amery
    #23912
    A többiek már leírtak minden mást.
    Több ötletem nekem sincs.
    De ahogy a vicc mondja:
    Hajrá Szabó néni! :)
  • MiG man #23911
    Szia!
    Igen telepítettem külön processzor drivert is. Kb. 2,5 éve vettem mindent újonnan, így a procihoz is gyári driver-lemezem van. Ugyanígy az alaplaphoz is.
  • Amery
    #23910
    Hali

    Látom AMD-d van. A procihoz telepítettél drivert?
    Én 1 hónapig szoptam egyszer 1 új konfiggal, mikor szóltak, hogy AMD-hez proci driver kell, mert a memória kezelést beépítették a processzorba. Driver felkúszott, onnantól minden OK volt.
  • MiG man #23909
    Azért köszi srácok.
  • Solt
    #23908
    Már telepített új oprendszert... :)
  • Feró Flex
    #23907
    Szia.

    Van egy olyan progi hogy "total uninstall".Na ezzel kapard le a varez irmagját is,teljesen tüntessél el mindent ami arma2öt eddig felraktál.

    Talán,esetleg segít...

    Légy boldog!
  • MiG man #23906
    Hát én már nem tudom mitévő legyek... lhet, hogy tényleg kiugrok...
  • Solt
    #23905
    Sokat szenvedtem vele... beraktam a dvd-t, telepítette, majd ment rá a hivatalos tapasz... ennyi! :D
  • MiG man #23904
    Azt hogy csináltad? wooooooowwwwww
  • Solt
    #23903
    Nekem w7 x64 alatt simán megy az IL2!
  • Solt
    #23902
    ArmA2 esetében még az életben nem hallottam ( mondjuk ez semmit nem jelent ) telepítési gondról... sejtésem sincs már, hogy mi lehet a gond...
  • MiG man #23901
    Elfelejteném én az XP-t, csak néhány régebbi gme (pölö IL-2) nem ment nekem W7 alatt...
  • MiG man #23900
    1152*864-ben, high-on simán játszottam vele single-ben... többek közt ezért sem értem... hogy még update sem ok.
  • Solt
    #23899
    Az ArmA-hoz ez édes kevés lesz, de egyelőre ez nem számít, mert el sem indul... :D

    Játékod eredeti, nem tuningolsz, új op rendszer megvolt... háááát... passz...

    Az ArmA2 honlapján több letöltési link is van a tapaszhoz... próbáld másik linkről letölteni... ha ezután sem megy, akkor próbálkozz w7-l... hátha... ( xp-t már egyébként is ideje lenne elfelejteni ;) )
  • MiG man #23898
    MSI k9n6sgm-v, AMD64 X2 4800+, 2GB DDR3 800mhz RAM, ATI Radeon HD 5670 128bit 1GB GDDR5 zalman fan, 660GB HDD, XP sp3 32bit OS. Csak ennyi de eddig elég volt mindenhez.
  • Solt
    #23897
    Milyen géped van? ( pontosan! )
  • MiG man #23896
    Amúgy nem húzom a gépemet, csak ahogy alapon jól érzi magát a rendszer. Meg hát nem is értek hozzá...
  • MiG man #23895
    Nem vagyok túl nagy gépguru. Vagyis? Beteg a biosom?
  • Solt
    #23894
    Akkor, ha tuningolsz default bios...
  • MiG man #23893
    Igen, de azóta az XP-t is újrapakoltam, kétszer.
  • Solt
    #23892
    registry kavarás van... volt fent a gépeden tört verzió?
  • Solt
    #23891
    Ilyen pbo hibával arma1-nél találkoztam utoljára... akkor nálam az volt a gond, hogy instabil volt a gépem. ( pl tuning miatt ).

    Bár azt írja, hogy a tapasz sérült, nem hiszem, hogy azzal van a gond... három dolgot tudok javasolni:

    - default bios, majd próba újra
    - ha ez sem segít, akkor új wnifos telepítés...
    - ha ez sem, akkor ugorj ki az ablakon, az mindent megold! :D
  • MiG man #23890
    És indítás után ugyanaz a probléma: a menü fele szlovák, fele angol. Ilyent sem láttam még.
  • MiG man #23889
    ArmA 2: Updating version 1.01 to version 1.06...
    Update 1.01-1.02\ADDONS\AIR2.PBO.UPD cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
    Update 1.01-1.02\ADDONS\AIR2.PBO.UPD cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
    Some error occurred during patch installation.
    Patch file is probably dammaged. You may need to download it again.
    Error in file ADDONS\air2.pbo, phase 1.

    Meg ez...
  • MiG man #23888
    A telepítő végén automatikusan frissítené magát, és megint ezzel jön:
    Please be patient. This update may appear to take a long time to complete. It is updating and installing very large data.
    ARMA II DVD
    ArmA 2: Updating version 1.01 to version 1.06...
    Update 1.01-1.02\ADDONS\AIR2.PBO.UPD cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
    Ilyenkor mi van?
  • MiG man #23887
    Úgy legyen atyám, ámen! :)
  • Solt
    #23886
    Én hiszek neked... így akkor működnie is kell.
  • MiG man #23885
    Ok. Azt hittem esetleg rendszer gondja lehet. Tényleg eredeti. Először valóban crackelt-letöltött verzióm volt, de az akadt is és megtetszett a játék, ezért hát elmentem az 576-ba és összesen 7000huf-ért mindjettőt megvettem. Nem változtattam a felkínált C-meghajtón sem. Azt már tudom, hogy pölö az AVP3 sem engedi ékezetes (játékok) mappába telepíteni magát.
  • Solt
    #23884
    Arra voltam bátor célozni, hogy, ha nem működik, akkor te csinálsz valamit rosszul! :)

    Ha eredeti a játékod ( mindkettő ), nem variálsz a telepítésnél, és az a hivatalos oldalról töltöd le a tapaszokat, akkor működnie kell...
  • MiG man #23883
    Akkor hol keressem majd a hibát?
    XP SP3 van a masinámon.
  • Solt
    #23882
    Mit nem értesz?
  • MiG man #23881
    ???
  • Solt
    #23880
    Ha nem működik, az nem a tapasz hibája... ;)
  • MiG man #23879
    No, felment az AA. Oda tettem ahová kínálta. Akkor most ugyanígy tovább az OA-val... lássuk...
  • MiG man #23878
    És milyen igaz!!!!!!!!
    ÉÉÉÉN OSTOBA!!!
    Csak azért felejthettem el, mert először is onnan szedtem le a patchet és persze nem akaródzott műkceni.
    Azért köszi!