35048
  • JanáJ
    #23957
    Elnézést. Igazad van. Én hibáztam. Hagyjuk. Maradjunk a játéknál.
  • dronkZero
    #23956
    A hozzátok méltót.
  • Solt
    #23955
    Látom megint hozod a nevedhez méltó színvonalat...
  • dronkZero
    #23954
    Felvetted a kesztyűt? Mármint milyen kesztyűt, volt hozzád egy kibaszott rossz szavam is? Te meg elkezdtél pattogni meg kötekedni. El is mehetsz a jóbüdös picsábais, akár.
  • dronkZero
    #23953
    Steam/steamapps/common könyvtárból az arma2.ncf fájlt el tudná nekem valaki juttatni valahogy?
  • JanáJ
    #23952
    Hagyjuk, én vagyok a hülye, hogy felvettem a kesztyűt.

    @Solt: Remélem neked van igazad és csak én vonzom "ezeket".
  • Solt
    #23951
    Nem gázoltál a lelkembe... :) Szerintem meg a többség nem ilyen, de ezen nem fogunk össze veszni! :)
  • dronkZero
    #23950
    Ja, nem érted a nyavalygásom, mert te még a szart is bekanalaznád, és mosolyognál hozzá. Ez a te dolgod. Én, ha lehet, keresem a megoldást, ha találok valamit, ami számomra probléma, nem pedig belenyugszom, hogy az bizony szar. Bocs, én már csak ilyen vagyok.
    És ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy olcsón vagy drágán jutottam hozzá. Ha ingyen kaptam volna, akkor is ez lenne vele a bajom. Nem igazán értem, hogy ennek mi köze van a dologhoz.

    Úgyhogy ha van építő hozzászólásod, akkor azt köszönettel várom, egyébként meg nyasgem.
  • JanáJ
    #23949
    Bocs, nem akartam a lelkedbe gázolni. De a többség szerintem ilyen, ettől persze nem kellene általánosítanom.
  • zmok
    #23948
    Szia!
    Hol tudtad beszerezni, már régen vadászok erre a filmre.
  • Gascan #23947
    most néztem meg a 9. század cimű orosz háborus filmet, afganisztán, igaz történet alapján.. csak ajánlani tudom mindenkinek

    kedvcsináló youtube vidi
  • Gascan #23946
    különcködsz? :D :D
  • Solt
    #23945
    "Ez ilyen magyar szokás"

    Ezt úgy kikérném magamnak! Nekem ( és még sokan másoknak ) nincs ilyen szokásom... márpedig én "eléggé" magyarnak érzem magam! ;)
  • JanáJ
    #23944
    Nem, de sírni még könnyebb... bezzeg a szocializmusban, ott kijöttek volna, feltelepítik helyettem az általuk hozott gépre és még játszottak is volna helyettem ha nem érek rá.
  • JanáJ
    #23943
    Nem igazán értem a nyavajgásod. Vettél töredék áron egy játékot és egyből elkezdesz sírni. Steamen is volt akciós, letöltősben is volt akciós. Ez ilyen magyar szokás, hogy olcsón, gyorsan, jót. Ebből általában kettő szokott összejönni.

    Miért varázsolnák steamessé? Bemész a boltba, vaszel egy autót, majd fél év múlva kitalálod hogy kombi kellene, akkor áthegesztik neked?
    Amúgy meg vagy fél éve nem adtak ki frissítést és szvsz már nem is fognak a sima Arma2-höz.
  • Gascan #23942
    annyira azert nem bonyolult updatelni... persze kenyelmesebb ha magatol csinalja
  • dronkZero
    #23941
    Eheh, csodás. Akkor ezt most kenhetem a hajamra, mi? :P

    Ez meg a másik vicces dolog, hogy "nem steames"... Baromi bonyolult lehet "steamessé" varázsolni biztos, igazán szánalmas, hogy nincs rá lehetőség. Na mindegy.
  • JanáJ
    #23940
    Igen, bár volt valami amit az 1.8 nem tartalmaz. De majd az okosok megmondják mi az.
  • JanáJ
    #23939
    Ha megveszed az Arma2-t akkor már tudsz LAN-on multizni, de neten már -állítólag- mindenhol OA-es szerver megy, oda kell venned Arrowheadet is.

    A Steames patcheli magát, de ha gurusat vettél, ami nem steames, azt a steam nem frissíti. ;-)
  • dronkZero
    #23938
    1.08 az aktuális peccs az alapjátékhoz, ugye?
  • dronkZero
    #23937
    Nanemá... Akkor a multizáshoz vehetném meg a kieget is? :(

    Össze tudom valahogy kötni a steammel, hogy peccselje magától, meg mittudomén?
  • Gascan #23936
    sok esetben csak az arrowhead is eleg
  • dronkZero
    #23935
    Umm, kieg is kell? Affene. Én is most szereztem be Guruval, de erre a kieg témára nem is gondoltam...
  • m1c1mack0
    #23934
    igen
  • kisgoce
    #23933
    Ha a PC Gurus Arma-hoz megveszem az Operation Arrowhead-et akkor majd lehet minden szerveren játszani?
  • MiG man #23932
    Izé, tényLeg...
  • MiG man #23931
    Köszi a segítséget srácok... tényéleg. Ha működni fog akkor felvesszük a kapcsolatot és egy kocka Heinekent állok!
  • JanáJ
    #23930
    Ha bármelyik működik, akkor a pakk sör 10%-át kérem az ötlet miatt.
  • lee56
    #23929
    Közbe eszembe jutott még valami, milyen service pack van az xp-den? frissíteni szoktad? Lehet arma2-nek SP3 kell már..
  • lee56
    #23928
    Ja és még valami, procihoz nem nagyon szoktak adni gyári lemezt, akármit is tettél fel, szerintem cseréld le arra ami az amd oldalán van..
  • lee56
    #23927
    Szia, egy ötletem maradt, ami nem hangzott el itt még.. Régi kétmagos amd-d van ugye? Athlon64 X2 4800+ 2.4GHz; Nos a cpu driveren kívül ehhez ajánlatos volt anno egy dual core optimisert is feltenni winXP-hez, talán ez hibádzik, egy próbát megér, bár meglepne ha ezen múlna egy patch-telepítés :)

    kapsz linked is, lásd milyen rendes vagyok :)) http://support.amd.com/us/psearch/Pages/psearch.aspx?type=2.1&product=2.1.2&contentType=Tech+Download+Processor&ostype=&keywords=&items=20

    na ezek közül neked két dolog kell : AMD Processor Driver Version 1.3.2.0053 for Windows XP and Windows Server 2003 (x86 and x64)

    és AMD Dual-Core Optimizer Version 1.1.4


    Amúgy ha ez sem segít és tényleg a patch fájl romlott volna el letöltés közben, az sem lehetetlen, sőt több oka is lehet, lehet hibás ram-tól, rosz memóriabeállításoktól, és persze a kedves internetszolgáltatótól is :)

    #23916 : ez meg a generation next volna?!, hű
  • JanáJ
    #23926
    akartam írni, hogy Taigetosz ready a társaság :-)
  • Neoncsoves
    #23925
    Taigetosz-t visszasírom néha
  • macleody
    #23924
    Inkább szefósoknak nevezném őket :)
  • tpM
    #23923
    Hát nem édik? :D
  • bakvarnyu
    #23922
    Az első része igen, de elég szarul.
  • GreyWarden
    #23921
    2.8 ghz-s Athlon procival elmenne szerintetek?
  • m1c1mack0
    #23920
    Nagyon kemények azok a kommentek
  • 0Fritz0
    #23919
    A kommentek alapján igényem támadt egy alapos népirtásra.
  • Solt
    #23918
    Aztakurvaéletbe...