35048
  • wardogzombie
    #23998
    na igen de hol?
  • wardogzombie
    #23997
    A játék nem trágya csak te vagy hülye hozzá.
  • Fürtös
    #23996
    Na hölgyek urak!

    Tudom,hogy évek óta nem vagyok on-line,de azért követem az ofp\arma dolgokat.
    Belevágok a dolgok közepébe:

    Közületek talán nem sokan emlékeznek\tudnak a magyar OFP\Arma scene sajnálatos kettéválásáról,ez egy hosszú és szomorú történet.
    Minden évben megrendezésre kerül 2x a N.O.L.P. nevezetű Lanparty,És a szervezőkkel már évek óta fáradozunk azon,hogy újra összehozzuk a magyar játékosokat.
    A N.O.L.P résztvevői nem igazán on-line játékosok márcsak az átlagéletkor miatt sem.Tudjátok család gyerek meló stb.
    De azért néhányukkal lehet találkozni on-line is.
    Röviden összefoglalva: Szeretnénk meghívni mindenkit akinek csak kedve van a N.O.L.P 19-edik lanpartyjára 2011. március 12., 12:00 - március 15., 18:00 időponban!
    Idén még alap ARMA2 de következőre már OA.
    A játék BASC (Battonya shoting club) Modal történik,de nagyon rugalmasak vagyunk,ha bármi játékbeli igény felmerül azt megbeszéljük.
    Biztos vagyok benne,hogy ha igényetek van mod nélküli játékra akkor összehangoljuk,jöhetnek a kedvenc pályáitok,és bármilyen ötlet.
    Basc modról röviden: semmi extra változás Pusztán csak maximálisan egyformák a 2 oldal felszerelései,értsd:T90=M1 M14=Ak stb.

    A létszám általában 20-30 fő közötti,szóval ha jöttök akkor szép kis hirigeket lehetne rendezni.
    A szállás nem egy hilton de azért elviselhető,egy leánykolégiumot szoktunk kibérelni + egy bazi nagy fűtött színházterem,minden nap főt kajával akinek igénye van rá.

    Amit szeretnénk: Ujra összehozni az embereket és egy élvezetes lan partyt összehozni jó sok emberrel.

    Amit nem szeretnénk: A régi ellentétekről beszélni,Mi tudjuk,hogy az itteni arcok jó gyerekek és ti pedig higgyétek el nekem ,hogy az ottani arcok is jó gyerekek és elég masszív szaktudással rendelkeznek hadászati téren.

    Nem szeretném ha a hozzászólásokban a régi és elmúlt dolgokat emlegetnénk,azok az idők elmúltak, és ideje újra összehozni a játékosokat!
    Nem sokan vagyunk tartsunk hát újra össze!

    A költségekről röviden:
    Nagyon baráti árak vannak,nem tudom pontosan de nekem a múltkori buli 4 nap szállással kajával terembérlettel megállt 7000 Ft-ból
    Utazásban tudunk segíteni ez csak szervezés kérdése!
    Ha bárkinek kérdése van vagy jelentkezni szeretne irjon ide nyugodtan,minden nap olvasom a fórumot!

    Üdv mindenkinek:
    Fürtös
  • m1c1mack0
    #23995
    Ne kötözködj, ne kötözködj jó a VS
  • tpM
    #23994
    Ne haragudj, hogy belekötök, de a VS jelentése csupán "kontra". A játékos játékos ellen szakszerű elnevezése PvP (Player Vs Player). :)
  • rtfmZoli
    #23993
    Most durván 500 ember játszik, de ezek nagy része VS(játékos játékos ellen)
    gametracker
  • kisgoce
    #23992
    Multit még sokan játszák??
    Mert főként emiatt venném meg
  • rtfmZoli
    #23991
    © ricsa008: Viszonyítás kérdése. Patchekkel, és modokkal élvezhető, és hasonló kaliberű játék sajnos nincs. Itt sajnos van 5-10 perces üresjárat is, ha elbénáz az ember valamit. (A semmi közepén lelövik a helidet/repülődet, és esetleg időben katapultálsz, de lehet jobban megéri az újraéledés[ha be van állítva], mint várni addig, míg érted mennek helivel. Ez a nagy terület hátránya)
    Megjegyzem és is CS-ztem anno, de az Arma2 után már nem akarok visszatérni a hagyományos kis pályákra.
  • rtfmZoli
    #23990
    ©7th uwu: az ilyen jellegűt, és ilyen hosszú postot linkbe illik berakni, mert a fórum struktúrájának árt.

    ©zmok: Vegyesen van, de leginkább ACE-el játszunk, kivéve a VS-t(Frontlines magyar VS mod).
    Az ACE-s szerveren csak ACE, és legtöbbször Domination, vagy coop pálya megy. A másik szerveren pedig ACE nélkül megy általában.
    További infók az http://armed-assault.hu/ -n, a magyar hivatalos oldalon.
    Az ACE-t egyébként érdemes letölteni addonsynccel, és a többi addont, ami szükséges az ACE szerverre történő fellépésre(kb. összesen 2,6 GB)
  • JanáJ
    #23989
  • ricsa008
    #23988
    jól elb...m a pénzt a PCgurura nem elég hogy nincs dvd tartalom de még a játék is trágya
  • Amery
    #23986
    Hehe

    Hát van 1 színvonal, az biztos.
    A sírós hozzászólás után gondoltam kifejtem észrevételemet, de meggondoltam magam, a tököm akar egész nap flémelni :)
    Janáj kolléga megtette, de ha jól látom már megbánta :)
    Solt, csak Te vagy ilyen őrült, hogy mindíg felveszed a kesztyűt - hozzáteszem joggal. Önmérséklet, kedves kolléga, önmérséklet :)
    Ha nem szólsz hozzájuk, úgyis elhúznak a halál náthás ...-ra.

    u.i:az INGYÉR fullos játékhoz itt lehet megvenni a kiegészítőt. Ugye nem is olyan drága, Te Drága :)
  • zmok
    #23985
    Az alap játékkal is szoktatok multizni (ARMA2+OA+BAF+PMC), vagy kell hozzá az ACE-is?
  • beci43
    #23984
    Szerintem feleslegesen idegesíted magad Solt.Ezt a stílust amit ők művelnek a dzsunka-balra hátul kategóriába lehet sorolni.
    A fórumos kultúra, úgy látszik ezt is elviseli.
  • dronkZero
    #23983
    Miután szerinted "rinyáltam", meg "tipikus magyarkodtam", kezdtem el "szarozni", ha nem tűnt volna fel. Majd tűröm ezt a hangnemet, nem?

    Ha szerinted nem létezik a probléma, akkor lépj rajta túl. Szerintem létezik, és meg akarom oldani. Nem a minősítgetésedre voltam kíváncsi. A hibát ott követtem el, hogy seggfejektől kértem segítséget. Többször nem fordul elő, ígérem.
  • Solt
    #23982
    Sajnos már megedződtem köztük! :D Egyébként tényleg én vagyok a hülye, hogy belemegyek, de egyszerűen nem bírom elviselni, ha valaki ennyire embertelen módon viselkedik...
  • JanáJ
    #23981
    Az elején akartam mondani, hogy ne süllyedj le a hülyék szintjére, mert a rutinjukkal legyűrnek.
  • JanáJ
    #23980
    Feltettetek egy kérdést. 10 percen belül kaptatok egy választ. El kezdtél nyavajogni egy nem létező problémán, majd "szarozni".

    Komolyan azt hiszed azért seggeltem ki a vitából mert szerintem igazatok van?

    Soltot csak innen ismerem, de eddig mindig segített. Nekem ez az egyik kedvenc topikom.
  • Solt
    #23979
    Persze, hogy osztod a nyuszibundid álláspontját... ha már kéz a kézben mentek együtt játékot venni... meglepne, ha nekem adnál igazat...

    Egyébként egyetértünk... valóban nem titkoljátok, ha valaki kretén! Konkrétan ti ketten vagytok az sg két legnagyobbika... két trágár, arrogáns, neveletlen tahó... és még büszkék is vagytok erre, ez az egészben a szép.

    Janájnak volt annyi esze, hogy rátok ( nullácskára ) hagyja... Nekem nincs! Én viszketek az ilyen ember módjára viselkedni képtelen evolúciós zsákutcáktól... és nem is nyugszom addig, amíg itt rontjátok a levegőt...

    Az, hogy te mit dörgölsz az orrom alá, az totálisan irreleváns... tőled meg aztán még hiteltelen is... miért is van új reged? Ja igen... mert kiraktak innen... miért is? Mert pont úgy viselkedtél, ahogy most is...

    Vesd össze ezt a két hozzászólást: Janáj zero

    Elhangzott Janáj részéről egy indulatos, de nem trágár vélemény. Mi erre a reakció? "A szart is bekanalaznád" Gratulálok...

    Erre jött Janáj majd megint zero

    Áruld el nekem, hogy miért kell valakit csípőből elküldeni a picsába? Én itt szóltam bele, amikor megint elkezdett a haverod zsigerből működni... erre jöttél te okoskodni...

    Ez az ami mindenhol jellemző rátok... ti vagytok alpáriak és primitívek, és még nektek áll feljebb... lehet vitázni, lehet véleményt nyilvánítani, csupán EMBERHEZ méltó módon kéne ezt megtenni, és nem egyből trágárkodni.

    Nem várom el, hogy felfogd miről is van szó... csupán annyit kérek, hogy a további vita elkerülése végett szívódjatok fel... minél előbb...
  • Solt
    #23978
    Ó igen, a te beteg lelkivilágodnak én vagyok az oka! Hát hogyne... gyűrögesd csak a cetlidet...

    ( közös "ismerősöktől" nem egyszer kaptam már privátot azzal a címmel, hogy te, vagy uwu manó éppen hol kreténkedtek... olyan topikban, aminek a környékére sem megyek )
  • 7th uwu
    #23977
    Én osztom zéró álláspontját.
    Nem fogom eltitkolni ha valaki kretén. És mivel olyan sűrűn vagytok mindenfelé, nem csoda ha ez a vége.

    Most komolyan, még ha valaki számodra egyértelmű kérdést is tesz fel, miért kel nekiesni?
    Miért van az, hogy JanáJ aki kötekedni kezdett nagyon gyorsan bocsánatot kért, és nem folytatta a flémelést, neked meg még mindig habzik a szád?
    Érdekes, hogy ő észrevette, hogy túlzásba esett, te meg nem.
    Ez bizony azt jelenti, hogy te sokkal de sokkal lentebbi szinten tengődsz mint aki az élő fába is beleköt a hecc kedvéért.
    Mondjuk én már ismerlek, nekem nem újdonság.
    Én meg pechedre olyan vagyok aki ezt az orrod alá dörgöli.
    Tudom hogy nem tetszik, ezért csinálom.
  • dronkZero
    #23976
    Minden topikban...ahol TE IS ott vagy. Ahol nem, ott -hogy, hogy nem- nem kell azzal foglalkoznunk, hogy seggfejek baszogatnak.
  • Solt
    #23975
    Nem fogja ezt megérteni... látod, még ő van felháborodva. Nem érzi, hogy szakadéknyi a különbség a között amit ő művel, meg a között, ahogy Janáj reflektált a ... stílusára...

    Ha csak nekem lenne ezzel a két taggal bajom, elgondolkoznék rajta, hogy bennem van a hiba... de ezek ezt művelik minden topikban... nem véletlenül szorulnak rendszeres pihenőre, meg új regre...
  • dronkZero
    #23974
    Ha a "helló, jó helyen járok" kérdésre az a válasz, hogy pofán köpnek, akkor nemcsak a szőnyegre szarok, de bele is csavarlak.
  • repvez
    #23973
    egyébként ha már itt tartunk akkor az életben is igy viselkednének hogy bemennek valahová és köszönés nélkül a szönyegre sz@rnak?
    Mert ez kb az a szint.

    Egyébként azt sem értem hogyan merül fel hogy egy dobozos játékot steamesiteni akar , akkor miért nem ott vette meg eddig ha annyira oda van érte?
  • Solt
    #23972
    "Idióta-allergia. Papírom is van róla"

    Sárga?
  • Solt
    #23971
    Én mindent duplán szeretek! :D Régi "jó" ismerősök! :D
  • dronkZero
    #23970
    "Nálatok ez a rendszeres trágár megnyilvánulás nevelési hiányosság végeredménye, vagy születési rendellenesség? "

    Idióta-allergia. Papírom is van róla, és látnád a randa kiütéseimet! Meg amikor veletek beszélgetek, akkor millimétereket is visszahúzódik akár a fitymám, csak hogy megfeleljen az elvárásaitoknak.
  • Gascan #23969
    egyszerre kettőt is bevállalsz? :D
  • zmok
    #23968
    Köszi!
  • Solt
    #23967
    Óóó... már fajtám is van? Mondja ezt olyan valaki, akinek ez már a ki tudja hányadik regisztrációja, mivel az előzőeket éppen az ehhez hasonló kretén viselkedésért tiltották ki... derék...

    El kell, hogy keserítselek... rendre itt tanyázom. De, ha már multi, lehet a kedvetekért még én is visszatérek, szívesen elveszem a kedvetek a játéktól... majd gyakorolhatjátok a respawnt...

    Ezt a stílust meg felejtsétek is el multi alatt, mert hamar repültök...

    Apropó én fajtám... feltennék egy kérdést a te kiválasztott fajtádnak. Nálatok ez a rendszeres trágár megnyilvánulás nevelési hiányosság végeredménye, vagy születési rendellenesség?
  • 7th uwu
    #23966
    Együtt vettük meg a játékot tegnap.
    Coopba nyomjuk a kampányt, csak ezért néztem én is fel a fórumra.
    És csak azért nem kérdeztem meg, hogy felismeri-e a steam a nem ott vásárolt változatot valahogy, mert zero már megtette.
    De látom ide nem a játékkal kapcsolatban szokás írni ha te is itt vagy.
    Mondjuk nem vagyok meglepve, ismerem a fajtádat.
    Most már itt úgyis csak flém lesz amíg a modi be nem jön rendet rakni.
    De nem gáz, amíg kifröcsögöd magad, mi elmentünk koopolni, mert szokni kell a játékot.

    Majd még lehet hogy visszajövök kérdezni ha elhúztál a picsába, és letoltuk a kampányt. Multi előtt biztos felmerül pár kérdés. És ha a kretének nem itt lógnak talán választ is kapok a társaság értelmesebb felétől.
  • Solt
    #23965
    Édes Istenem... a kretén kommandó... :D:D Na húzzatok oda vissza ahol eddig voltatok...

    ( alreg, vagy ment a privát, hogy bántanak nullácska? )
  • Solt
    #23964
    1: Amíg kérdeztél nem volt gond... én nem reagáltam rá, mivel a logód látványától is már viszketek...

    2: Nem a haverom, és nem hinném, hogy seggfej lenne. ( majd ő megvédi magát ) Nem beléd kötött, csak neki sem tetszik az a stílus, amivel vagy kegyes az sg-n működni. ( csak bízom benne, hogy az életben ennél legalább egy hangyafasznyit normálisabb vagy )

    3: Igen Te. "#23954" Semmi nem indokolta, hogy ilyen állati hangnemet üss meg... vitázni lehet, ha nem értesz egyet, de ennek van egy emberekhez méltó kulturált formája... ( legalábbis eleinte )

    Ha annyiszor elmentem volna oda, ahova te küldesz, már vissza is értem volna... legalábbis ha a picsát is gömbölyűnek és föld méretűnek tekintjük.

    A stílus pedig maga az ember... de ezt már párszor említettem neked.
  • 7th uwu
    #23963
    LOL

    Ez most komoly?
    Nem zavar, hogy nevetségessé válsz amint valaki visszaolvas mi történt?
    JanáJ kvázi elnézést kért, gondolom ez se zavar.
    Egyébként én tudom milyen ez a Zero haver, de talán nem kéne leköpni,és talán nem szólna be ha kretén vagy.
  • dronkZero
    #23962
    Tényeket figyelve:
    1.Idejöttem, kérdeztem hármat.
    2.Seggfej haverod belémkötött.
    3.ÉN vagyok az agresszív, persze.

    Hát tudod elmész te a... a többit tudod.
  • Solt
    #23961
    Reménytelen vagy...
  • dronkZero
    #23960
    Csak az idiótákkal.
  • Solt
    #23959
    Természetesen mi vagyunk az oka annak, hogy egy trágár, agresszív kretén vagy...
  • Gascan #23958
    1st torrenten van fent ... úgy hallotam hogy nálunk nem adták ki - sajnos, nem értem miért - UKból lehet megrendelni