35048
  • wardogzombie
    #24038
    jól
  • wardogzombie
    #24037
    Olyan hibákat sorolsz fel amivel én nem találkoztam még pedig egy ideje játszok már ArmÁ-t.
    Rakd ujra a géped és a játékot is de rendesen meglátod nem lesz vele gond.Még az is lehet hogy megtetszik.
  • dronkZero
    #24036
    Én nem utálnám ezt a játékot, az OFP az egyik kedvencem volt anno, háromszor játszottam végig. Itt is a legtöbb dolgon túl tudnám magam tenni, ha egyáltalán _működne_. De az, hogy hatszor kell megcsinálni egy küldetést, hogy egyszer kész legyen, meg hogy nem működik a mentés, az egy kicsit már túl sok.

    Azért próbálkozom majd még, hátha valami csoda folytán majd egyszercsak jó lesz...
  • uwu hun
    #24035
    Én így is imádom ezt a szart.
  • lusti12
    #24034
    Sziasztok!Valaki nem tudja hogy fut Windows 7-en az Arma 2 OA?Válaszaitokat előre is köszönöm!
  • kifli
    #24033
    Armaholicon nézz utánna: stmovement
  • Solt
    #24032
    Valamit hallottam én is, de nem próbáltam... ez a játék nem az épületharcról szól... a sok kemper meg szívjon csak a falak közt! :D
  • kifli
    #24031
    van rá addon ami kiküszöböli nem?
    Bár alapból jobb lenne, ha működne ahogy kell...
  • Solt
    #24030
    Még, hogy nem működik a fekete máglya...
  • Solt
    #24029
    Az épületekben mozgás tényleg gáz, de a többi szerencsére egyedi nyűg! :D
  • Gascan #24028
    ennek a jateknak lelke van, tudja h nem szereted :D
  • dronkZero
    #24027
    Azért az csudajó, hogy 10 év alatt annyit sikerült Bohemia Interactive-éknak összehozniuk, hogy felturbózták a grafikát... Valami hihetetlen, hogy a játék maga még mindig a jól megszokott, 2001-es OFP színvonalon tart. Mi a ványadt herét csináltak ezek tíz évig?

    Az épületekben továbbra sem lehet normálisan mozogni, tapadok a falhoz, néha átlátok rajta, stb.
    A netkód hihetetlen trágya, két embernél olyan lagokat produkál, hogy az borzalmas. Járműben ülve kb 10 másodpercenként széthullik.
    A koop mód nagyon fain, az ötödik küldetést kb 6szor megcsináltuk, mert mikor kész lett, visszabaszott a játék a küldetés elejére, ahelyett, hogy a következőt adta volna be.
    A mentésrendszer is csodálatos, most az van, hogy hiába mentek, hiába van automentés, egyszerűen nem jön létre, ugyanazt az állást tölti be újra és újra, akármit csinálok.
    A menüben néha nem ott van a kurzor, ahol látszik.
    Néha, ha kedve szottyan, akkor csak úgy kibasz asztalra.
    Volt, hogy egy beszélgetés után nem engedett futni, csak sétálni, csak a loadgame segített.

    Ez szánalmasan szar. Egyszerűen annyira bugos, hogy _nem_működik_, gyakorlatilag játszhatatlan. Ezt így ki merték adni? És már rajta van 8(!) peccs, ami ilyen orbitális hibákat hagy benne? Szégyen, szánalom, erre nem találok szavakat...

    Most bántam meg azt a két rugót is, amit kibasztam rá.
  • uwu hun
    #24026
    Egyébként az OFP ugyan olyan volt mint ez.
    10 évvel ezelőtt!
    Imádtam egyébként. Több ezer órát toltam vele.
    Tök jó hogy játszatok újra ugyan azzal ugyanolyan bugok közepedte kicsit jobb grafikával.
    Azért az is valami, hogy 10 év munkájával se tudták elrontani.
  • kifli
    #24025
    Agyból neked sem sok jutott. Igazából nemértelek, ha nemtetszik a játék, akkor mi a lószart keresel itt?
    Inkább menny vissza simsezni
    Lemerném fogadni, hogy amivel te szeretsz játszani azmeg másnak nem tetszik, mégsem olt le téged, hogy lehetsz ilyen hülye, hogy azzal játszol.

    Ha meg azért jöttél ide sírni, mert az ai folyamat lelőtt téged, még mielőtt felfogtad volna hogy mi is van, akkor szánalmas vagy és csak sajnálni tudlak

  • uwu hun
    #24024
    Nem értem mi a célod ezzel. Ez egy ARMA fórum, mi szeretünk ezzel játszani, és senkit nem érdekel hogy neked nem tetszik.

    Most nyomtuk a kampányt Zeroval koopban. Csudajó volt, csak az egyik videónál nem a kart továbbmenni a történet, úgy kellett megoldani, hogy video előtt kiléptem, ő visszatöltötte a mentést, kivárta avideót, megint betöltött mikor catlakoztam, és továbbengedett minket. Előtte persze 4-5 féle egyéb trükköt próbáltunk amiről azt gondoltuk sikerülhet. Sajnos néha 7 kilométerrel a víz alá rak ott be játék. Aztán a következő mapon a helikopter sem vitt el minket ahova kellett volna, de megoldottuk, mentünk kocsival. Az igaz hogy olyan 50-60 méterrel néha odébb láttam magunkat mint ahol voltunk, és simán átsuhantunk a házakon az én szemszögemből, amíg Zero vezetett, de ez se igazi probléma.
    Szóval jól kidolgozott kis játék ez, nem is fagy le csak minden harmadik pályán, nem is kell olyan sokat szarozni egy kis játékért.
  • Gascan #24023
    mennyi munkád volt benne ... ez tetszik :D
  • Amery
    #24022
    :D
  • Solt
    #24021
    Kb félévente előfordul 1-2 kisebb nagyobb vita, amikor betéved valami okostojás! :D

    A legszebb az volt amikor a szerverre feljött két srác... olyan pálya ment, ahol korlátozva volt a technikák száma, ezek beültek mindenbe amit találtak, majd az 1 órás pálya első 20 percében kinyírtak minden értelmes technikát! :D

    Közben persze írogattuk nekik, hogy gyertek fel TS-re, ne csináld ezt, ne csináld azt, mert még messze a vége... leszarták... oszt amikor még be is szóltak valamit, akkor repültek a szerverről...

    Erre másnap beírt ide valamelyik valami cifrát, hogy természetesen még mi voltunk a bunkók... na abból lett egy cifra flém pár oldalon keresztül! :D

    No meg ugye pár gyöngyszemet mici ki is törölt... :S Pedig mennyi munkám volt benne... :D
  • Gascan #24020
    az utóbbi 1 évben nem parasztoztak minket annyit mint az uccso két nap alatt... ez mind a pcgurus vagy melyik ujsag hatasa? :)
  • JanáJ
    #24019
  • Gascan #24018
    :D
  • rtfmZoli
    #24017
    ©kisgoce: Olyan fejlődés nincs, mint a CoD-okban, hogy meccsenként gyűjtöd a pontokat, és a rangfokozatod növelésével több fegyvert tesz elérhetővé(kivéve a ranked Domination), hanem attól függ, hogy milyen küldetésen játszol. Van ahol az elejétől vehetsz fel nehéz sniper puskát, vagy a kedvencemet az M240-et géppuskát M145-ös optikával.

    PvP-ben viszont általában ki kell egyensúlyozni a fegyvereket jobban. Frontlines-ban pld. 30 emberből oldalanként csak 2-3 ember vehet fel rpg-t, 1 ember légvédelmi rakétát, 2 embernek van acogos fegyvere, 1 könnyű sniper van, 2 könnyű machinegunneres a többiek mind nyílt irányzékkal rohangálnak. Mondjuk ezt annyira nem szeretem, de elfogadom, hogy nem mehet mindenki a optikás fegyverekkel.
  • Solt
    #24016
    A tegnapiak után én direkt kussoltam... :D Köszönöm, hogy reagáltál helyettem, mert már nem sok ideig bírtam volna! :D
  • DrRadon
    #24015
    Naaaaa, ez így nem igaz. Trágya és tejszín egyben.

    Fogtam fegyvert a kezemben, és futottam és ugráltam is vele, szóval ezek után engedd meg nekem, hogy kissé szimulátor szerűbbnek tartsam az Armát mint a COD-ot.

    Hidd el, játék közben nem képzeljük magunkat katonának inkább játékosnak. Nem is értem hogy írhatsz ilyet, talán magadból indultál ki, és katonásat játszottál közben? Brümmögtél is a tankhoz?

    Egy jó tanács. Ha bajod van a játékkal, CSAK A JÁTÉKOT KÜLD EL A FRANCBA, a vele játszó JÁTÉKOSOKAT NE SÉRTEGESD, TE PARASZT!
  • rtfmZoli
    #24014
    © kisgoce:
    Fejlődés: általában nincs, de pld. van ranked Domination, ahol a pontjaid alapján kapsz fegyvert. Én mondjuk nem szeretem, mert ahhoz, hogy normális optikás fegyvered legyen kell van 60 pont. 1 pont 1 ember, 1 mellékküldetés, amit már 2-3 ember meg tud csinálni az 15 pont, 1 főküldetés(város elfoglalása) 30 pont, amihez kell legalább 5-6 ember(város az kemény, van benne tüzérség, és vagy 8-10 jármű, és ha nem robbantod fel a radiotowert, akkor folyamatosan jön helivel az ellenséges utánpótlás[emberek formájában])
    Másik oldal a Warfare, ahol 2 oldal küzd az egész térképen a városok elfoglalásáért. Itt a pénz a döntő amit a városok elfoglalásával, és ellenségek megölésével szerezhetsz , ha van pénzed, akkor tudsz venni bármit. Árak : alap optikás fegyver 300$-800$ sniper puska 600$-1000$, Bradley 3000$, Abrams 5000$, támadó heli 12000$, támadó repülő 20000$.

    A fejlődés persze olyan szinten benne van, hogy idővel nagyon jól tudsz lőni, de a legnagyobb fejlődési lehetőség szerintem a PvP-ben van, mert én coopozni szoktam, de PvP-ben elég gyakran lelőttek.

    A domination, és warfare modok mellett can egy csomó játékmod, pld. van olyan, hogy a rendőrök elől kell menekülnöd, és bankot kell rabolnod keress rá "Zargabad life", vagy a capture & hold(C&H), ami PvP, vagy a Frontlines, ahol egész térképen megy , mint a Warfare, csak minden csapatnak van egy támadandó, és egy védendő zónája, így sokkal koncentráltabb a játékosbázis a térképen, és intenzívebb az élmény
  • tpM
    #24013
    Pedig milyen aranyos voltam...
  • fkubi
    #24012
    Egyelore egy szottyadt laptopon kuzdok az OFPvel. Az is megvan vagy 15 FPS. Marciusban koltozom meg butorozom az uj lakast, ha minden jol megy, szoval gep se lesz egyhamar.
  • Fürtös
    #24011
    Gépet szerezz és akkor csatlakozhatsz neten.
    El is felejtettem van lehetőség neten keresztül becsatlakozni aki nem tudna jönni személyesen.
  • Fürtös
    #24010
    Gyakorlatilag feloszlott a csapat,2 éve Balu visszavásárolt Balatonfüredről Pestre,év végén meg elfogyott a lóvé:D
    Most itthon ülök és várok,van pár meghívásom de január végén dől el menyi bérlő lesz az autókra.
    Prototipus építésre meg nem nagyon van pénz senkinek...
  • fkubi
    #24009
    1.van benne fejlődés?
    Van benne. Pl tempi mar nem rohangaszik sikitozva a BMP-k elott.

    2.milyen játékmódok vannak?
    Amilyet leprogramozol. Szinte barmilyen bonyolultsagu jatekot meg lehet irni.
  • fkubi
    #24008
    1993km, es gepem sincs.

    Mi lett a Dakarral?
  • smusher
    #24007
    Dehogynem, a "játék" egy trágya. Önsorsrontónak kell lenni ahhoz, hogy egyáltalán komolyan foglalkozzon vele bárki. Félkész szar az egész. Valszeg azoknak jön be nagyon, akik még sosem fogtak fegyvert a kezükben, és a "játék" közben "katonának" képzelik magukat. Nem szimulátor, mert ahhoz gyenge - de videojáták sem, mert ahhoz túlságosan "komoly" (a szó lehető legrosszabb értelmében).
  • kisgoce
    #24006
    Lehet láma kérdések de engem érdemelnének:D
    Multival kapcsolatos
    1.van benne fejlődés?
    2.milyen játékmódok vannak?
    Gondolom van deathmatch meg team deatmatch de ezen kívül??
    Bocs ha már fárasztalak titeket:D
  • Fürtös
    #24005
    Ők vannak ott,én itt ülök az ukrán határ mellett... Szóval nekem egy jó kis 400km túra:D
  • Fürtös
    #24004
    Nincs gépem Ica:(

    Kinyírta villám még tavaly év végén,jelenleg még melóm sincs és így nem akarom elkölteni a tartalékolt pénzem...
  • wardogzombie
    #24003
    itt vagytok a szomszédban
  • Icebird
    #24002
    Ne rinyálj tovább inkább gyere Frontlinest nyomni, azt sem bánod meg!:D
  • Fürtös
    #24001
    A távolságról meg ne rinyáljatok, én anno Záhony mellől mentem Balatonfüredre OFP lanra és nem bántam meg:D
  • Fürtös
    #24000
    Uhh ez lemaradt bocsi!
    Battonya Makó mellet található az utazás Pestről kb 3 óra,vonattal is megközelíthető,de szerintem össze tudjuk szervezni a fuvarokat is,ha valakinek van üres helye vagy transzportot igényelne azt le lehet szervezni,igyekszünk minden problémát megoldani ilyen téren.
  • zmok
    #23999
    Köszi a segítséget, majd letöltöm.