35048
  • fkubi
    #24078
    Najo, de az 5870 egyelore dragabb is :)
  • JanáJ
    #24077
    Igen, így értem. REális, hogy pl erdőből ha rád lőnek amit az úton robogsz, akkor lövésed sincs honnan lőnek, csak ugye az életben erre zsigerből jön a reakció amit a társaiddal csinálsz, itt meg esélyed sincs az ai-al. :-S
    Az OA meg a paci túloldala. Sarkított esetben: este fölmegyek a hegytetőre és a lenti opfor bázist egyesével leszedegetem 800m-ről...
  • Gascan #24076
    a gáz inkább az, hogy az ellen viszont lát téged :D
  • JanáJ
    #24075
    nm
    Az elefántfüvet a gyári mappokon letudod nyíratni valami moddal. Armaholikon fent van. Úgy már kezelhető a dolog.
    Nekem a legnagyobb bajom vele, hogy ha lehasalok egy supporttal akkor nem látom mit lövök. :-)
  • JanáJ
    #24074
    "de nekem a küldetésszerkesztős sp a mániám:) "

    Mostantól nincs alvás meg meló, gyártsd a SP-et és küld a linket ha kész!
  • Solt
    #24073
    Kezdesz unalmas lenni az összes alregeddel együtt... viselkedj, vagy húzz innen...
  • uwu hun
    #24072
    Látom jól bánsz az alattvalóddal.
  • Wampa
    #24071
    Üdv Janáj

    Kösz neked is a linket,ez a gurus amugy 1.05 akármennyis verzio,felment rá a 1.08 patch.
    Nekem is jobban bejönnek a sivatagos dolgok,itt egyből berombolt az elefántfű feeling:),a másik meg,az oroszok kalasnyikov tudása, vagy 600 ról kilyuggattak,de legalább nem egy fejlövéssel.:))
  • Solt
    #24070
    Pedig nyugodtan megteheted, Solt nem harap... legalábbis egy ideig! :D

    Szóval ami a lényeg... a maximum fps totál lényegtelen. Ami lényeges, az a minimum fps, mivel ez határozza meg a játszhatósági szintet. Ebben nem fogsz dupla értékeket kapni. Én 4870-ről váltottam GTX460-ra, és kb kaptam 15-20% különbséget... ezt is inkább a plusz 512MB vramnak köszönhetően...

    A HD 6950 meg kb 1-2%-l (!!!) gyorsabb az 5870-nél. ÍME
  • beci43
    #24069
    pl http://vgaspeed.hu
  • beci43
    #24068
    Egyébként magyar tesztoldalak tele vannak tesztekkel,a gúgliba beírod,és csomó találat jön ki.Böngészd és eszerint dönts.
  • beci43
    #24067
    Nem akarok Solttal vitatkozni.Nekem HD 5870-esem van,előtte 4870-esem volt.
    Nagy felbontásban játszom, (1920x1080),és az fps számláló sokszor a dupláját méri az előző kártyámhoz képest.
    A 6950 pedig 30-35%-al gyorsabb az 5870-nél.
    Nyugodtan vedd meg a 6950-et,nem fogsz csalódni.
    A proci meg persze ízlés és pénztárca dolga,ki mit preferál.
  • Papa01 #24066
    Köszi a választ, azt hiszem várok még! :)
  • Solt
    #24065
    El ne add azt a zseniális vga-t! :)

    Mondjuk nálad ami motiváló lehet az az SSAA, ami ugye a RoF-ban jól jön. Egy 6950 jelenleg 75000.- Forint körül van. Ebből 6970-t faragva pár évig megint le van tudva a vga gondod. A te kártyádat meg 30000.- Forint körül még el lehetne adni... neked kell tudnod, hogy az 50% plusz teljesítmény ( a minimum 20 fps-ből lesz 30 ) és az SSAA megér-e neked 45000.- Forintot! :)
  • Papa01 #24064
    Akkor azt mondod, jobban megéri várni még vagy 2 generációt? Mert nekem is megfordult a fejemben a 4890-es cseréje, de 50% miatt nem biztos, hogy megérné...
  • Solt
    #24063
    Van érezhető különbség természetesen, de ez nem eget verő...

    Nemsokára jön az amd új platformja, azt mindenképpen érdemes megvárni már gépcsere előtt. Ha másért nem is, az árak csökkenése miatt.

    Egy kizárólag játékra használt gépbe ma a legjobb választás egy PhenomII 955BE + HD6950 vagy GTX560.

    A 6950-ből egy bios frissítéssel 6970-t lehet csinálni, és megkapod 20-25 ezerrel olcsóbban.
  • Solt
    #24062
    Megnézném azért Uram, hogy egy 6950 miben gyorsabb háromszor egy 4850/70/90-nél. Ha van köztük átlagban 50%, akkor azt hiszem egy picit túloztam is...

    Játék alá pedig tökéletes pénz kidobás az i7. Egy PhenomII 955BE plusz egy normális alaplap megáll 60000.- Forintból. Intelnél csak a proci ennyi... A minimum fps-ben ( mert ugye ez a lényeg, nem a max ) pedig totál fej-fej mellett vannak...
  • Wampa
    #24061
    Köszi

    Ismerős a játék,annak idején nyomtam az összes OF ot,meg az ARMA -t is,de nekem a küldetésszerkesztős sp a mániám:)
    Az ACE mod meg az ARMA közti különbség nekem ég és föld,a modokon meg egyelőre egy sivatagos helyszint meg francia/brit skineket/cuccokat értek,ugyhogy mivel nem multizok (tudom:)ezzel nem lesz gond.
  • beci43
    #24060
    A 6950 kb. háromszor gyorsabb akármelyik 4xxx-nél.Meg a dx11-et is támogatja.
    Attól függ,milyen játékhoz akarod használni.
    Prociból a Corei7-860-ast ajánlanám,nem lesz vele gondod pár évig és mindegyik darab 20-30%-ban tuningolható.
    Szóval nyisd meg a bukszád és rohanj az üzletbe...
  • Gascan #24059
    lesz :)
  • fkubi
    #24058
    Elgondolkodtam uj gepen...

    Van valakinek tapasztalata i7 2600-as procival? Nem talalok rendes teszteket :(
    Videokartyat milyet erdemes? Lesz erezheto kulonbseg egy ATI 4xxx es mondjuk egy 6950 kozott?
  • uwu hun
    #24057
    Hát ilyen brutális bugot még nem láttam.
    Csak olyan lájtosakat amiktől nem lehet játszani egy darabig, na de nem örökre szólót :D
  • wardogzombie
    #24056
    Én a helyetekben vigyáznék mit mondok erről a játékról.
  • uwu hun
    #24055
    Ami késik nem múlik.
    Biztos nem játszottál még vele leget
    Nekünk valószínűleg érzékelte a rendszer, hogy milyen sok időt fogunk rá elbaszni, és megelőlegezte a később esedékes bugok áradatát.
  • Solt
    #24054
    Azért vannak benne hibák... főleg grafikailag, de az ai is döbbenet ostoba tud lenni. Ettől függetlenül a felmerült hibákkal én sem találkoztam...
  • Solt
    #24053
    Nem emlékszem rá, hogy melyik verzió volt...

    Érdemes mindig a legfrissebb tapaszt használni.
  • JanáJ
    #24052
    Én ezt nem értem, nekem egyetlen bajom volt az alap játékkal az 1.08 patch után, hogy zabálja a vasat. Pont.
  • uwu hun
    #24051
    Mikor volt az? Melyik verzióval?
    Érdemes lebutítani régebbi peccsekkel?
  • Rc panzer
    #24050
    Sziasztok!

    egy jó kis kihagyás után folytattam a játékot. Most a Manhattan küldetés sorozatban vagyok. És nem jelzi ki a térképen az összes gerilla fészket. Meg be sem szól a "főhősünk" a parancsnokságnak hogy megtalálta, engedélyt kér stb.... Ettől végig lehet vinni a küldetés sorozatot? A hármas gerilla fészek csoportból egyiket nem jelzi ki. Ahol a két uaz van.

  • Solt
    #24049
    Jó pár tapasszal korábban is játszottuk többen is... nem voltak olyan gondok, amiket említenek.
  • Gascan #24048
    ja h coop.. azt még csak 1x próbáltam olyan 20 percre úgyhogy ahhoz egyáltalán nem értek
  • dronkZero
    #24047
    Koop multi, nem szingli.
    Egyébként megoldottuk. Kimásoltam a mentéseket (mert a játék a pálya végén egész egyszerűen LETÖRLI mindet), indítottam egy egyszemélyes multi szervert, mentettem egyet, felülírtam a régebbi mentéssel, visszatöltöttem, megnéztem a videót, és csodák csodája, utána továbbengedett.
    Csináltam új szervert, belépett Uwu, tudtuk folytatni.
  • Petko
    #24046
    Itt a hivatalos 1.08 patch:

    http://community.bistudio.com/wiki/Arma_2:_Patch_v1.08

    Nos az ACE-el kapcsolatban inkább türelemre intenélek. Először szerintem barátkozz meg az alap játékkal ha ezt még nem tetted meg, mert mindenféle módolás, tákolás az elején csak kínlódást eredményez. Amúgy meg lehet a sixupdater progival a hivatalos verziót letölteni, Addonsync nevű progival meg egy konkrét szerverhez kapcsolódon az ott futó módokat. (ugyanis az kurvaálet hogy mindenhol megy az agyontákolás és sehova se tudsz naturan bejutni, anélkül hogy hozzászabnád a játékod a szerverhez előtte)
  • JanáJ
    #24045
    Szia!

    Ezt töltsd le, tedd fel. Használd.

    Én személy szerint a "sima" Arma2-t nem csípen, nekem túl dzsungel harc. Nekem a sivatagos második rész jobban bejött.

    Üdv:Jani
  • uwu hun
    #24044
    Elhiszed, hogy mi koopba próbáltuk csinálni a kampányt?
  • Gascan #24043
    elhiszed h nekem még a mentésekkel életben nem volt gondom szingliben? a pályákat se nagyon játszottam többször.. tényleg csak ritkán fordult elő, hogy nem olyan sorrendben csináltam valamit, mint ahogy azz a bohémiás fiuk belőtték számunkra és akkor akadtam el... de amúgy minden rendben volt vele :)
  • Wampa
    #24042
    Sziasztok

    Megvettem én is a Pc gurus versiont,megköszönnék pár tanácsot,meg limket,azzal kapcsolatban,hogy milyen patcheket telepitsek rá,meg melyik ACE modot.
  • uwu hun
    #24041
    Koopna nyomtad a kampányt?
  • fkubi
    #24040
    Megoldottak netan a szerencsetlenek, hogy ne dobalja foloslegesen az alkalmazasokat a processzormagok kozott, vagy meg mindig biorobot kell a scheduler vezerlesehez?
  • JanáJ
    #24039
    Ma már minden W7-en fut a legjobban. :-)