35048
  • zmok
    #24158
    Köszi!
  • Gascan #24157
    eleg sokaig tart lerantani ezt az ACE modot... remelem nem lesz gond, ha feluton ki-Xelem
  • Gascan #24156
    24141
  • zmok
    #24155
    Sziasztok!
    Szeretném telepíteni az ACE-t, most jelent meg az 1.8 stable. Elég, ha ezt telepítem, vagy kellenek a régebbiek is? 1.7, 1.6 .....
  • JanáJ
    #24154
    Ja és 18-25-közötti a srác, közelebb a 18-hoz a suliból kiindulva...
  • JanáJ
    #24153
    Attól még lehetne jól nevelt. Pláne, hogy úgy gondolom, hogy nem elküldtem a picsába, csak felszólítottam a kereső használatára.
    Fordított eset velem is előfordult, csak én nem kezdtem hőbörögni...
  • uwu hun
    #24152
    Csak nincs rutinja fórumozásban.
    Látod hogy még a keresés funkció is új volt neki.
    Nyilvánvalóan nagyon fiatal. Ezért még nem kell nekiesni.
    Ha nem akarsz vele bajlódni ne erőlködj az írással. Ennyi erővel a beszólás helyett válaszolhattál volna értelmesen is.
  • koschwarz
    #24151
    ahogy olvasom a topikot, látom a pcguru-hoz mellékelt arma2 felkavarta az állóvizet, ami alatt azt értem, hogy akik eddig sem vették volna meg, most megkapták ingyen, és rácsodálkoznak arra, amit eddig az ofp és arma-funok tudtak. én speciel mindegyikkel jól szórakoztam eddig.
  • fkubi
    #24150
    Es meg ugat is.
  • JanáJ
    #24149
    Ja és gratula! :-)
  • JanáJ
    #24148
    Bocs, pedig többször elolvastam. :-(
  • JanáJ
    #24147
    Ez az az infó amit sosem kapsz meg pontosan. Nagyjából meg 15mp alatt megtalálsz a neten. :-)
  • Murder3
    #24146
    nem vagyok ideges csak unom h minden fórumba állandóan azt hajtogatják, mintha annyira nagy dolog lenne leírni.
    mert ha napi 20X kéne megértem....
  • tpM
    #24145
    Igen, töltsd le és telepítsd, mert kell hozzá.
  • Gascan #24144
    Az alkalmazás futtatásáho előbb telepiteni kell a .NET keretrendszer következő verziójának egyikét v4.0.30319 ...

    ezt az üzit kapom... Win 7 64b
  • tpM
    #24143
    Igen, mint ott is írom kinetikai/kumulatív. Az 1. érték a kinetikai, a 2. pedig a kumulatív lövedékek elleni védelem az adott részen.
  • JanáJ
    #24142


    @24128 ?
  • tpM
    #24141
    Six Updaterrel. Ennek a 2.0-nak annyira könnyű a használata, hogy nem is írok hozzá semmit, ha elekadsz akkor kérdezz. :)
  • Gascan #24140
    mondjuk a codemasters játékokban nincsen dinamikus AI sem...
  • JanáJ
    #24139
    Nyugi, nem támadásból írtam. Arra van a kereső, hogy ne kelljen visszaolvasni 25 ezer hsz-t.
    A második mondatban ott van a kérdésedre a válasz.
    Ingerülten ne kezdj játszani, mert a körülötted lévő tárgyak épsége fogja bánni.
  • Murder3
    #24138
    hát mivel ez is emg az of2 is uygan yoaln olcsó és így a multi szóba jöhetett volna de mivel az of2 megy warezzal azt próbálgatom majd elidnítani multiba, meg az szépen is megy.

    bár ahogy látom nem túl nagy a communityje....
    kár msot eddig a restrepo után megjött a kedvem egy kis katonásdi játékhoz.
  • Murder3
    #24137
    már nem azért d nem fogok neked 4 millió hsz között azt keresgélni h hol hangzott el.
    meg ha enm vetted volna észre most járok először ebbe a topikba és valószinű nem is jövök többet ide ergó enm értem mire való a fórum ha az embereknek nehezükre esik válaszolni egy olyan kérdésére aki érdeklődik valamilyen szinten a téma iránt.
  • JanáJ
    #24136
    Az a baj, hogy szerintem nagyon pici a piac még egy ilyen játékra. Szvsz a BIS is ezért sz@rik rá. Valószínűleg a katonai vonal miatt foglalkoznak még vele.
  • Murder3
    #24135
    "más felépitése van ennek a játéknak mint az OF2nek.."

    tehteségtelenek vagy szartak optimalizálni...:D
    mondjuk codemasters játékok egytől egyik jól optimalizáltak.

  • JanáJ
    #24134
    Bocs a láma kérdést, de most mi a legegyszerűbb módja az ACE2 telepítésének? (link)
  • smusher
    #24133
    Ezt még készséggel el is fogadnám... az említett programokat nem ismerem, de elképzelhető, hogy azok használata közben valóban pilótának stb. érezheted magad - ez viszont pont a szimulációt akadályozza meg a hibáival, így kénytelen vagy bakának "képzelni" magad, mivel nem "érzed" magad annak :-) Na mindegy, nem szeretem magasztalni a piacot, de qrva jól járnánk, ha a Bohémiának valaki(k) jó erős konkurenciát támasztanának, az biztos.
  • tpM
    #24132
    Majd lesz neki, nyugi. :)
  • JanáJ
    #24131
    Olvass vissza!
    4 magos proci, erős VGA, sok türelem.
    A játék egy bug halom, de ez van, ezt kell szeretni.
  • Gascan #24130
    annyira nem fog jol menni mint az OF2... sőt megkockáztatom, hogy fele annyira sem fog jól menni :)

    más felépitése van ennek a játéknak mint az OF2nek..
  • Murder3
    #24129
    OF2DS ha jól megy ez is megy legalább oylan jól?
    mármint jól optimalizált a game?
  • JanáJ
    #24128
    Ez mit jelent a HK-nál? Rácspáncél ~20/200

    Megkülönbözteti a kumulatív és kinetikai lövedékeket? Gondolom a Rácsnál a kumulatív ellen fog 200-at.
  • Feró Flex
    #24127
    Köszi mester
  • Gascan #24126
    a fegyverváltásnak is legyen hangja ötletemmel mi lett? amikor elteszem, előveszem a fegyvert ... :)
  • fkubi
    #24125
    Pedig, amennyibe egy gep kerul hozza, mar siman kijon egy repjegy Afganisztanba. Odaut eleg...
  • fkubi
    #24124
    He, kijottetek?
  • tpM
    #24123
    Na kicsit késtem vele, de itt van.
  • JanáJ
    #24122
    Ez mondjuk megmagyarázná miiért nem tapasztalom én ezeket a bogarakat.
  • Wanted
    #24121
    Csak nekem tűnik úgy, hogy az Arrowhead feltelepítése után, az alap arma2 küldetések is simábban futnak? (az új arma2 combined arms ikonnal futtatva a játékot)
    Nem lehet valahogy áttenni az arma2 magyar nyelvi fájljait a combined armsba?

  • mijki
    #24120
    Szoktatok Arrowhead-el gémelni?
  • dronkZero
    #24119
    Elhiheted, hogy nem én találom ki ezeket a faszságokat. Nekem már az is elég lenne, ha MŰKÖDNE ez a szar, de sajnos nem. Most jelenleg ott tartunk, hogy kb 6. küldetés, és nem lehet menteni koopban. Eddig simán működött, most már nem. Elmenti, ott is a mentés, de visszatölteni nem lehet, mindig a pálya elejére basz be.

    Innentől nekem felejtős, majd még néha megpróbálom, vagy esetleg majd úgy, hogy nem én vagyok a szerver, de ez kurvára felbaszta az agyam.
    Nem fogom minden elbaszott küldi után fél órákat autózni, meg tízperceket beszélgetni, ehhez nekem túl rövid az életem.

    Ha csak annyira lenne darabos meg bugos, mint a Flashpoint volt, akkor azon túl tudnám magam tenni, de ez már túlzás. Asszem nem lenne az nagy elvárás, hogy legalább a játék keretei működjenek, de úgy látom, BI-nek még ez is nehezére esett. Minek csinálnak úgy, mintha lenne benne coop kampány, ha nem működik?