35048
  • Gascan #24678
    a teheneknek szoktak ilyen csörgőket a nyakukba akasztani :D
  • Gascan #24677
    lehet cdkeyt is venni külön...

    a steames költséget már kitáryaltuk máshol, vagy lehet pont itt... valszeg az importvám és egyéb szerverüzemeltetési költségek miatt drágább a steam
  • fkubi
    #24676
    Meg hat ott volt az a lanc is a nyakaba akasztva :)

    Valaki mondja meg, hogy miert dragabb a steamrol letoltott valtozat, mintha az amazontol rendelnem?

    Csak kodot nem arulnak valahol? Igerem, leszedem torrentrol a jatekot...
  • tpM
    #24675
    Az olyan hangfelvételből van ahol egy katona teljes menetfelszerelésben futott, gondolt el a fegyver, tárak, mindenféle fém bigyusz milyen hangot adhat...
  • repvez
    #24674
    friss install volt ma nálam 1.09-ig és a postprocess és élsimitás kikapcsolva minden átlagos beállitáson stabil 30fps-em van , viszont az elsö kildi elötti átvezetönél ki be ugráltam a menübe és megfagyasztotta a gépem csak reset segitett.Remélem nem lesz jellemzö rá mert igy már egész használható volt.
  • Gascan #24673
    picit túl csörgősek lettek az új ACE mozgáshangok... mármint hogy készülnek az ilyenek.. picit olyan érzése van az embernek mintha egy lánc lett volna valakinek a nyakába akasztva és úgy veszitek fel

    kéne már a fegyverváltós hang is :D
  • Béla9248
    #24672
    Köszi haver! Le vagyok nyűgözve!
  • acezozo
    #24671
    Bocs
    neked ez kell,ha csak az alapot akarod frissíteni.

    http://www.kellys-heroes.eu/files/arma2/patches/ARMA2Patch_1_00_to_1_09.zip
  • acezozo
    #24670
    Szia
    Én mindig a lenti oldalon keresem meg az új pacht,vannak időnként teljes sorozatok a kiegekhez is..1.00-az aktuálisig..

    http://www.arma2.com/index.php?option=com_rokdownloads&view=folder&Itemid=20

    http://arma2.co.uk/patchs/ARMA2OA_Patch_1_59.zip
  • acezozo
    #24669
    Szia
    Én mindig a lenti oldalon keresem meg az új pacht,vannak időnként teljes sorozatok a kiegekhez is..1.00-az aktuálisig..

    http://www.arma2.com/index.php?option=com_rokdownloads&view=folder&Itemid=20
  • acezozo
    #24668
    sziasztok
    a ArmA 2: Reinforcements miért kerül 6290.-Ft-ba míg az Arrowhead csak 3000.-Ft????(galaxisban)
    4e még adnék érte,de ez kicsit sok pár fegyverért...még a terep is ugyan az..

    Nekem megvan alap arma2+OA kieg...és így vagyok fent a neten ...
    Süsü a sárkány

    Van erre ötlet valakinek?
  • fkubi
    #24667
    Amint mondottam: "Meg a Pacman-hoz is kell egy rendes utkozesmodell"
  • Gascan #24666
    csak az uccsót? 1.09
  • Béla9248
    #24665
    Sziasztok! Az alap armára melyik patchet tegyem? Mármint elég a legutolsót vagy kellenek a régebbiek is? Vagy esetleg ha fel teszem az AddonSyncet az is fel javítja? Előre is köszönöm!
  • mijki
    #24664
  • Gascan #24663
    igen, a battleeye volt a gond
  • Game Hunter
    #24662
    Nem írt ki semmit, csak visszadobott a serverek lista menühöz. Szerintem a BattlEye-vel volt gond. Fissitettem és most úgy néz ki, hogy jó.
    Amikor megcsináltam a traininget, és beléptem egy serverre, akkor gondolom azért engedett be, mert a BattlEye ki volt kapcsolva, és ezért gondoltam, hogy a traininghez volt köze.
  • Solt
    #24661
    A kettőnek semmi köze egymáshoz. Más lesz a gond... de, hogy mi...
  • Petko
    #24660
    Azt a részt fejtsd ki bővebben, hogy nem enged be a szerverre (ha nem csinálod meg a traininget, bár ez eléggé hihetetlennek tűnik)... Mit ír ki ilyenkor? Milyen hibaüzenetet kapsz?
  • Game Hunter
    #24659
    Még jó hogy eredeti, különben hogy mennék online játszani?!) Még anno 2009.6. hónapjában eszmét is futtatunk, többek között Solt úrral is a játékkal kapcsolatban!:D
    Valami gikszer volt a játékkal!( Lehet, hogy valamelyik mod bekavart. Nemtudom, leszedtem és majd felteszem újból.
  • Gascan #24658
    eredeti játékod van? semmi köze az alapvető kiképzésnek az egészhez.. ha nem csinálod meg egyáltalán is tudsz játszani..
  • Game Hunter
    #24657
    De, komolyan ledob. Ahogy megcsinálom legalább az alapvető kiképzést, fel tudok menni minden szerverre.
  • Solt
    #24656
    Ezt ugye most nem mondod komolyan?
  • Game Hunter
    #24655
    Nem kampány, hanem főmenü egyjátékos / kiképzőtábor / alapvető kiképzés. Ha nincs kész, akkor ledob minden szerverről.
  • smusher
    #24654
    Dehát azt nem KELL megcsinálni.
  • Gascan #24653
    ja hogy a szingle kampányban... lehet... cheatel továbblökheted... "shift" "+" keypadon a "-" és utána csak gépeld be hogy "endmission"
  • smusher
    #24652
    Ez az Op. Arrowhead + BAF + PMC együtt nagyon igényes kis csomag lett! És egy óriási piros pont a kiadónak + a BIS-nek a térképért a Reinforcementsben. Az 1.59 után pedig megszűnt a rajzfilmszerű létramászó-animáció - na még egy qrva nagy piros pont. Ha lassan is, de haladunk
  • Game Hunter
    #24651
    Egyjátékos mod/kiképzőtábor/alapvető kiképzés.
  • zmok
    #24650
    +1
  • Gascan #24649
    milyen alapvető kiképzést csinálsz te? én elég régóta armázok de még egyszer sem volt kötelező
  • Game Hunter
    #24648
    Hogy az a...szóval...
    Meg lehetne azt valahogy oldani, hogy ne kelljen megcsinálni az alapvető kiképzést minden arma 2 telepítéskor?
  • Game Hunter
    #24647
    Meg lehetne azt valahogy oldani, hogy ne kelljen minden arma 2 telepítéskor megcsinálni az alapvető kiképzést?
  • bricsi01
    #24646
    Csáó!
    Nem terjesztés céljából, csupán önző okokból teszem közzé eme linket, amit úgy vélek sokak már láttak.
    Ez alatt
    Arra szeretnék kérni (akárkit), hogy ha valaki le tudja ezt szedni (mert én már 3 gépen megnéztem, aztán sehol se díjazta a rendszer), akkor valahogy juttassa el hozzám.
    Aki ily kedves természetű, küldjön nekem egy privit.
    Előre köszi.
  • Gascan #24645
    most nézem hogy milyen hibásan irok... hol oda nem illő betűk jelennek meg kommentjeimben, hol csak azt gondoltam, hogy leirtam amit akarok :D
  • fkubi
    #24644
    Hat ja. Meg a Pacman-hoz is kell egy rendes utkozesmodell...
  • JanáJ
    #24643
    Mi ez az "új" RTF mód?
  • Gascan #24642
    Newton haját tépte volna ha ezt a gravitációt próbálta leirni :D
  • tpM
    #24641
    Az Armában is van.
  • Gascan #24640
    a gravitáció nem elég? :D :D ...
  • tpM
    #24639
    De kell bele helifizika még.