35048
  • tpM
    #24718
    Naja, ugye Arma 1-nél pl. ~"Szerintem a hangok tökéletesen megfelelnek a célnak."
  • Solt
    #24717
    De szerintük ez a játék tökéletes, és úgy érzik folyamatosan fejlődnek OFP óta... XD Látványban ez igaz is, de ez édeskevés...
  • Scottt
    #24716
    De ha annyira leszarják amúgy a játékot,adják ki a forráskódot,azt bohóckodjanak a VBS-ekkel,felszabadulnak az erőforrások,abból jobbat tudnak csinálni,a közösség meg ebből. :D
  • Solt
    #24715
    Meg pénz... nem kevés! :)
  • Scottt
    #24714
    Outerra?A motor adott,csak csapat kell... :)
  • Solt
    #24713
    Nem, és ilyen nem is várható... hacsak nem lép színre valami új csapat a semmiből.
  • Scottt
    #24712
    Tehát akkor,ez a játék sem tudja megszorongatni annyira a BiS tökét, hogy belekezdjenek az érdemi játékfejlesztésbe... :(
  • tpM
    #24711
    ting ting ting, igazából meg ttting
  • Solt
    #24710
    Billiárd szimulátor, vagy milyen golyókról beszélsz? :D
  • Gascan #24709
    na én 15 percet játszottam vele

    a grafika szar - de csak a konzol miatt. minden xboxos játék ugyan úgy néz ki .. szomorú, kár érte

    a célkereszt ha átnézel rajta nem nagyon mozog ki, viszont ha bekapsz egy golyót akkor egy pár pillanatig mintha az egyik kezedből kiesne a fegyver, ez reálisabb mint armában ... egy pár másodperc és rendbe jössz.. plusz van FEGYVERVÁLTÁSnak is hangja :D... ahogy legugolsz, vagy kúszol a földön és közben ahogy a fegyver mozog a kezedben az egész jó lett, ebben az irányban fejlődött az elődhöz képest

    .. golyó ballisztika, láttam hogy lejt a röppálya egy helikopter lövedéken és amint a földet éri visszapattan

    azt nem érem, hogy az m16-os miért ilyen ritkán lő, tehát burst módban a golyók között elég nagy távolság van amikor elhagyják a csövet.. más játékban sokkal rövidebb ez az idő
  • tpM
    #24708
    Elképesztő, hogy ma már minden lövöldözős játékba kell dzsihád meg oorah meg a többi szarság, hogy el lehessen adni...
  • Solt
    #24707
    Szerinted? :D
  • Gascan #24706
    csak nem gondolod hogy az armások átmászkálnak ilyen "szutyok arkádos" OF topikokba? :D :D
  • repvez
    #24705
    topic
  • Gascan #24704
    sztem pont ugyan annyira mint a dragon rising.. csak annyiban számitok másra, h más pályák, egységek és fegyverek..

  • Scottt
    #24703
    Akkor ha kipróbáltad,volnál olyan kedves, hogy leírod a benyomásaidat a játékról?(Gondolok itt ballisztika,sérülésmodell,ai,etc.,szóval mennyire realisztikus az Armához képest)
  • Gascan #24702
    mondjuk engem délután :D
  • tpM
    #24701
    Kubi: Nem megoldás, hogy olyan pályán játsszatok, ahol nincsenek hidak pl. Csernarusz, Takisztán?

    Szkoti: Én sem pazaroltam, úgyhogy kérdezz mást. :D
  • fkubi
    #24700
    Alap, egy jo CTI-hez szukseg van ra, hogy az AI megkotesek nelkul mozogjon.
  • Scottt
    #24699
    Na menjél inkább játszani,és mondd meg, hogy megéri-e letölteni? :D Ha nagyon fos nem pocsékolom rá a sávszélességet :D
  • tpM
    #24698
    Arma 1 óta ezt kérdezgeted. Ennyire szereted a hidakat? :D
  • fkubi
    #24697
    Jo jo, de atmegy mar az AI a hidon?
  • tpM
    #24696
    Még nem töltöttem le, de így látatlanban is megmondom, hogy egy árkád féligmeddig sikerült szar.
  • Scottt
    #24695
    Vélemény?
  • tpM
    #24694
    No akkor lássuk... Operation_Flashpoint_Red_River-RELOADED
  • Scottt
    #24693
    Közben ez is megjelent...Valaki próbálta már?
  • fkubi
    #24692
    Koszi!
    Azert a 18 USD ezerszer jobb, mint a 30 juro...
  • koschwarz
    #24691
    na látom azért csak kijött dobozon a PMC és a BAF. pedig lehet hogy tévedek, de mintha ezeket is csak digitálisnak reklámozták volna.
  • Gascan #24690
    tehát akkor nincs elmosódás a háttérben...

    érdekes.. kiváncsi lennék mennyien tapasztalnak még hasonlót
  • repvez
    #24689
    ja azt elfelejtettem, hogy ezt az fps-t megkapjan minden átlagosra van állitva az élsimitások a postprocess a fejmozgás és az árnyékok kikapcsolva látótáv 1100m és 1680x1050 felbontás 60hz képfrissités.
    tudom hogy nem lehet egyenlöséget tennia kettö között de a black opsnál a very low beálitáson 18 fps-en nem fárasztott ennyire vagy a crysis2 mikor minden robban és kapkodni kell a nézetet.
  • Gascan #24688
    szerintem vedd ki a blurt.. eleinte nekem is nagyon fárasztotta a szemem, de ahogy azt kivettem egész jó lett...

    erről az elmosódásról beszélek a háttérben, no process effect vagy hogy hivják a játékban - picit csúnyább lesz a távolban, de jobb lesz az FPS tőle
  • repvez
    #24687
    Az miért vann vagy mit lehet vele kezdeni, hogy hiába van meg a stabil 30-40 fps játékon belül és mégis majd kifolyik a szemem és nagyon fárasztja?De csak itt az armában, más játéknál még a 15 fps is folyamatosnak érzödik vagy sokkal tisztábbnak élesebbnek , itt meg olyan mintha zizegne minden és egybefolynának az objektumok alig lehet megtalálni bármit is .
  • tpM
    #24686
    Tévedtem :D
  • smusher
    #24685
    Mivel 1.05 és 1.57 óta nincs fade és dvd-kérés, le kell torrentezni, ilyet úgysem csinálnak többet (mmint ilyen "játékot".) Megjegyzem, én megvettem mindet a support miatt, de évente újraírom őket, nehogy elveszítsem karc vagy hasonló faszságok miatt :-)
  • Gascan #24684
    és ha a steam csődbemegy - ami nem valószinű perpill - ugrott minden :D
  • JanáJ
    #24683
    A steamre gondoltam mint szolgáltatás. Tudtommal ott amit megveszel, azt pl egy gép újratelepítés után pár kattintással újra letelepítheted a gépedre. A frissítések hülyebiztosan kapod. Nem hagyhatod el a cd-t, a key-t, nem sérül a lemez, stb.
    Nem mondom hogy ez jobb/rosszabb, csak azt hogy pluszt adnak a játékokhoz, az más kérdés ez megéri-e a plusz költségeket.
  • Petko
    #24682
    Összekevertem a boltokat, mert g2play en nincs, hanem itt van:
    http://directgamekeys.com/categories.php?category=ARMA

    Amúgy meg kicsit drágábban ott a bohemia hivatalos saját webshopja:
    http://www.sprocketidea.com/
    A steamnél még az is sokkal olcsóbb
  • Petko
    #24681
    http://www.g2play.net/store/home.php
    itt lehet kulcsot venni hozzá

    de nálunk a cdgalaxisban a 3k ért, a corában meg valami 2,5k ért még így is olcsóbb dobozban

    a steam meg amúgy is kurva drága mindenben, ráadásul még az eu ban külön drágábban adják az 1 dollár = 1 euro átváltás miatt
  • Gascan #24680
    mármint melyik szolgáltatást az Armánál maradva? a patcheket nem ők csinálják, a szervereket sem üzemeltetik .. igy Armához nem sok hozzáadott értéket tud felmutatni
  • JanáJ
    #24679
    Szvsz a steamen szolgáltatást veszel, míg a dobozos armával vagy letöltéssel meg csak "dobozt".