35048
  • JNSK
    #24758
    Mikor értek rá "beavatni"? :D
  • tpM
    #24757
    Egyszer mindenkinek el kell kezdenie. ;)
  • JNSK
    #24756
    ArmaHu ts-re fel lehet menni? van akihez csatlakozhat egy kezdő? :)
  • SzocsA
    #24755
    steamen ma 16:00 6 Euró! XD
  • Gascan #24754
    nem a nyomjelzőről... de ez operation flashpointtal kapcsolatos komment volt a részemről, burst módban valahogy igy hagyják el a lövedékek a torkolatot ... - tü .. tü .. tü - .. máshol meg tütütü,

    és ha singlen is használom, akkor nem olyan gyorsan lő a fegyver, mint ahogy az egérrel kattingatok.. gyakran van olyan kattintás amikor nem történik semmi..

    más játékoknál, armánál mindig a kattintás pillanatában lő a fegyver, OF-ban meg nem .. csak ha elég távot hagyok két lövés közt
  • jugen
    #24753
    "azt nem érem, hogy az m16-os miért ilyen ritkán lő, tehát burst módban a golyók között elég nagy távolság van amikor elhagyják a csövet.. más játékban sokkal rövidebb ez az idő"

    ???
    A nyomjelző lövedékekről beszélsz most tulajdonképpen?
  • mooo
    #24752
    A HDR-t hogy tudom állítani?
  • mooo
    #24751
    Köszi a válaszokat!
  • JanáJ
    #24750
    Én 1280x1024-ben tolom. Azt azért könnyebb kiszámolnia csóri vasnak.
    Bár a proci meg van tépve, azzal max azt éred el, hogy több egységet kezel le azonos sebességgel.
    Én örökké tekergetem a beállításokat, mert repülni vagy hk.-ni, páncél elhárítani felhúzom a látótávot, a grafikát meg le. Gyalog meg fordítva.
    Ami fontos, hogy HDR normalra, post pr. disablere.
    Azt még hozzátenném, hogy én arrowhead óta nem sima arma2-tem, márpedig itt sivatagos terep van, nem kell fákat, bokrokat rajzolgatnia a VGA-nak. Ha nyersz a lottón, vegyél még egy HD4890-et és egyből rohan a játék. :-)
  • Gascan #24749
    hát ekkora beállitáson ez megeszi a géped az biztos.. én 1680*1050-ben nyomom, high-medium beállitáson, AA,AF és postprocess effect off és 3000 view distance .. és igy van 25-45 FPS-em átlagban
  • mooo
    #24748
    Illetve még csinál olyat,hogy ha hátam mögül süt a nap,akkor szép világos van,ha meg fordulok,akkor meg besötétedik a kép.A HDR miatt van?Hogy lehet ezt kikapcsolni?
  • mooo
    #24747
    Megvettem én is az ARMA 2-őt és csak azért írok ide,mert UGYANAZ a gépem nekem is,mint ami az aláírásodba van.Annyira szarul fut közepes beállításon 1920x1200,hogy már azon voltam,hogy újrarakom a win7-et.Már másfél éves,de kifejezetten jól bírja.
    Szóval a kérdésem az,hogy neked hogy fut és milyen grafikai beállításon játszod?
  • JanáJ
    #24746
    Meg szerintem az Arrowh. kevésbé eszi meg a géped és élvezetesebb is. :-)
  • Gascan #24745
    még játszák szerintem de újits majd be az arrowheaddel.. az játszák elég sokan
  • JNSK
    #24744
    Sziasztok! Ma vettem meg steam-en az alapjátékot. Az alappal játszik még valaki? Van hely kezdőknek? Van aki segít az alapok elsajátításában? :) Előre köszönöm!
  • kifli
    #24743
    steamen leárazás van!!
  • Gascan #24742
    jut eszembe...

    ACEben már gondolkodott rajta valaki, hogy a Gear menüt egy picit módositják? Mondjuk ha normális menüt nem lehet neki csinálni akkor legalább a bal oldali fegyverlista leérhetne az ablak aljáig, mivel csak a feléig ér és alatta egy csomó üres hely van

    átláthatóbbá tenné az egészet
  • Gascan #24741
    úgy érted, hogy teszett-e a szingli rész?

    nekem igen, bár én nem vagyok annyira a SF ellen.. sőt, alkalmanként talán még élvezetesebbnek is találom a hátterük miatt

    nekem az arrowhead azért nem teszett, mert én a gyalogsági munkát szeretem, abból meg nincs sok benne, és ami van annak a fele meg játszhatatlan mivel akadozik... és a fegyverek sem túl szimpik
  • JanáJ
    #24740
    Urak!
    Érdekelne azok véleménye akik SP-ben is játszottak az Arma2-val, hogy mi a véleményük. (Arma2, OA, BAF, PMC)
    Nekem a sima nem jött be a szuperspesölforsz miatt. Az OA technikai bemutatója bejött. A BAF közepesen. A PMC-t végig sem bírtam vinni.
  • Gascan #24739
    hát magában is működik .. szóval nem teljesen kiegészitő

    új pályák, egységek, kampányok
  • bakvarnyu
    #24738
    Ez a Reinforcements tulajdonképpen micsoda? Kiegészítő az Arma 2 -höz?
  • Scottt
    #24737
    Én is naív úgy gondoltam, hogy ha letöltöm a Reinforcements-t,és a fájljait rámásolom a butított fájlokra(Ugyebár a patchekben benne van a BAF meg a PMC csak hoki textúrákkal stb)akkor majd működni fog,de valami hibára panaszkodik,és amit felülírok az eltűnik(Ha az egységeket akkor az, ha a fegyvereket az)

    Valami tipp?
  • tpM
    #24736
    Itt mindenki minden hibája ellenére szereti, de csak azért, mert egyszerűen nincs más alternatíva. Arma 7 ugyanúgy lehet majd kiadáskor játszhatatlan (kampány) meg rém bugos, amíg nincs konkurencia addig aratni fognak vele.
  • koschwarz
    #24735
    én is erre céloztam, mármint FUN=? érzékeltem a szarkazmust, bár én elvakult arma rajongó vagyok, minden hibája ellenére szeretem.
  • Gascan #24734
    ebből melyik igaz? :)

    inkább annoying :)
  • wardogzombie
    #24733
    ez már nagyon kezd hasonlitani a borderlands-hez grafra.nem szeressem...
  • Gascan #24732
    6-7-8 ..de csak azért mert sokat kell szaladgálni a semmiben ... nem olyan rossz játék amúgy

    lehet rajta látni h a fejlesztők tényleg jót akartak összehozni abból amilyük volt.. persze xboxnál elég sok kompromisszumot kell kötni
  • tpM
    #24731
    Az a funny. Fun = öröm, móka
  • koschwarz
    #24730
    te miről beszélsz?
  • koschwarz
    #24729
    hány játékóra?
  • Gascan #24728
    végigvittem a red rivert a mai nap folyamán :) hát ... konkluzio.. az Arma jobb :D

    az AI sokkal jobb az Armában .. sajnálom, hogy xboxra fejlesztenek csak játékot mostanában
  • repvez
    #24727
    A video utolso szava egyedül ami jellemzö rá FUN szabad forditásban VICC amit müvelnek.
  • Amery
    #24726
    A bullet az inkább lövedéket jelent, mivel 150-200 éve még gömb alakú volt a lövedék, a magyar nyelvben a golyó név terjedt el. A magyarban használatos (szerelt)lőszer angol megfelelője a munition vagy a cartridge. Szerintem.
    Ha hülyeséget írtam, majd jön Nesu és javít :)
  • Gascan #24725
    ha berim angol szótárba hogy bullet akkor golyóra forditsa le, szóval némi igazság kell h legyen ebben a golyóban is :)

  • marja
    #24724
    Köszi Solt!
  • tpM
    #24723
  • Solt
    #24722
    Hogy is szoktad mondani? Megvan: Kussolsz! :D
  • tpM
    #24721
    Az ikszdézéseidért meg tőlem fogod megkapni...
  • Solt
    #24720
    Mi is "golyóztunk" anno... de Marjától megkaptuk érte a magunkét! :D

    @tpM: Na a hangokról, meg a hang motorról ne is beszéljünk... tragédia!
  • Gascan #24719
    nekem igy tanitották .. vagy valami másik hülyétől ragadt rám :D