35048
  • Game Hunter
    #24798
    Igen, elsőnek játék telepítés, majd 1.00 to 1.09 patch. Utána leszedtem a BEClient.dll file-t és bemásoltam a BattlEye nevű könyvtárba, meg a C meghajtón, ahol az ArmA 2 mentés van. Ott is felülírtam az ott lévő BEClient.dll file-t.
  • Kisjuszker
    #24797
    és akkor pontosan hogy oldottad meg azt hogy jó lett a játék ?
    mert én elsőnek telepítettem a játékot utána patch-eltem 1.00 to 1.09-el és utána kaptam a tippet hogy arról az oldalról szedjem le a BattlEye dll. filt és másoljam be és most itt tartok.
  • Game Hunter
    #24796
    Helló!

    Én INNEN leszedtem az ArmA 2-höz, a BEClient.dll file-t, és bemásoltam a BattlEye nevű könyvtárba.
    Úgy néz ki, hogy valamit elk*rt a 1.00 to 1.09 patch-el a BIS, mert észrevettem, hogy másokat is ledob vagy ledobott BattlEye hibával. Godolom ők is feltették a játékot, és utána az 1.00 to 1.09 patch-et, mert engem is folyton ledobott BattlEye hibával.
  • Kisjuszker
    #24795
    mostmár felenged kösszi a tanácsotmár csak annyi hogy mikor játszok akkor idő közönként azt írja ki hogy " Ki lettél dobva,mert:(BattlEye:Client not responding)"
  • tpM
    #24794
    Amúgy most BISék csináltak ilyen hacker poént, hogy valami perzsa hacker csapat feltörte az oldalukat, és ez a csapat politikai indíttatású akcióiról híres, és egy olyan projekthez van köze a támadásnak, amit a BIS még nem jelentett be. Szóval az én tippem, hogy lesz Arma 3/új kieg/DLC iráni vagy környéki hadszíntérrel, bár erre ott lett volna az Arrowhead, de akkor mi ez a perzsa dolog...
  • repvez
    #24793
    Egy interju a Take On szimulátorrol
    A bis-ék helyébe én nem lennék büszke az alsó videora és törekednék az ott látható bugok kijavitásán.
  • tpM
    #24792
  • Gascan #24791
    próbáld ki úgy hogy az Arma 2-höz letöltöd a battleeye kliens verziot innen amit az Arma 2 mappában belül egy BattlEeye nevezetű mappába bemásolsz
  • Kisjuszker
    #24790
    Szevasztok nekem az lenne a kérdésem hogy: miért van az hogy csak azokra a szerverekre enged fel a játék ameiken nem aktív a Battleye pedig a játékkal együtt raktam fel azt is. Am a sima ARMA2-ről van szó csak anyira enged fel hogy kiválasztom a szerepemet a játékhoz aztán letölti a szükséges adatokat ( allás, csapattagok stb..) és ahogy elkezdeném a játékot ledob vissza arra a panelra ahol böngészhetek a szerverek között. Lécci segítsetek !
    Köszi
  • Gascan #24789
    lehetni lehet.. csak épp gép nincs hozzá... de ezt ne a bohemia számlájára irjuk
  • smusher
    #24788
    A Reinforcementsben csak OA lite van, azaz nincs benne a single kampány és küldetések.
  • Amery
    #24787
    szia
    nálam is csinálja, de nem csak akkor, ha maxra húzom, bármelyik axis-hoz ha hozzányúlok és ok-zom lefagy.Csak az x52-val csinálja! Logi-val, game portos joy-al, és Leo Bodnar féle BU0836-os panellel sem volt gondja. Viszont, ha jól emlékszem a beállítást megtartja, csak lefagy.
  • PhantomAss
    #24786
    észrevettem egy bugot (vagy feature?)
    ha vki használ a játékhoz x52 joyt, meg tudná nézni a következőt?:
    ha a controls/customize opcióban az összes csúszkát max-ra állítom, akkor lefagy a program és kilép (az arma2 és a arrowhead is, mindkettő steames)
    jó lenne rájönni hogy mi okozza, illetve hogy csak nálam ilyen - vagy mindenkinél
    köszi előre is ha vki megnézi!
  • Scottt
    #24785
    Azokat nem épp átlagos gépeken csinálták...
    Benne van OA+BAF+PMC,fut önmagában is nem kell hozzá A2,de célszerű ha megvan:D
  • repvez
    #24784
    Akkor nem értem azokat a videokat ahol 1000 egység rohangált egyszerre, meg a reklámszövegüket, hogy több száz egység lehet egyszerre.
    És nem kell hogy az egész pályán kirajzolja az osszes modellt, csak amikor a játékos mondjuk 5km-re van töle akkor hallja és felderithesse a csapatokat. igy máris nem kell erögép.

    Amugy arrol hol van infó , hogy a reinforcementbe, mi tartozik bele?
    Mert 8gb adatban nem hiszem, hogy csak a 2 dlc lenne.
    Benne van az alap+arrowhead+2dlc vagy csak az OA+2dlc vagy csak a 2 dlc ?
    Mivel nincs meg az OA és nem akarom mégegyszer megvenni ha a reinforcementben is benne van.
  • Scottt
    #24783
    Igen mert átlag csóringer gépén ha egymásnak eresztesz 2 szakaszt, meg minimális támogatást akkor az már fakereszt..Nem, hogy egész pályás háború,frontvonallal,légvédelemmel stb..
    Tempi:Azért ha megfelezzük T-stant,szerintem még maradna ott hely menekülni. :)
  • Gascan #24782
    sztem a nagy mappal semmi baj, legalább van hová küldit tervezni

    bár én sem szeretek fél órát járkálni a semmiben értelmetlenül, de értelmet mindig lehet neki keriteni.. a lehetőség adott, csak jól kell megtervezni a küldit

    egyébként ha egyszerre több helyen folyna a harc akkor kiváncsi lennék milyen gépen lenne játszható a játék :)
  • repvez
    #24781
    A gyári helyzetről volt szó. és igen , megérteném a nagyobb térképet, ha a saját küldetésemen kivül még más egységek is vivnák a saját kis csatájukat más helyszineken, de ez itt nem áll fenn, mert minden egyes küldetés után ugy is betölti a következő részt az éppen aktuális terület meg még egy vásonyit sem fed le , mert nincs frontvonal.Tehát csak elszigetelt ellenfelek vannak simán mögéjük mehetsz minden gond nélkül nem lesznek mögöttük a háttérben csapataik akik keresztül huznák a számitásaid.
    Igy hiába van légi jármü is, végigmehetsz a szigeten minden gond nélkül ha az éppen aktuális missio területét kihagyod nem fog rád löni a bánat sem, de lehet még akkor sem ha azon a terület fölött elmész , mert nem lesz az egységeklél légvédelmi cucc.
    Tehát jó lenne ha eldöntenék a BIS-ék mit akarnak nagy területen játszódó valódi háborus szimuláciot vagy kis területen taktikai FPS-t.Mert mint látjuk a 2 együtt nem megy.
  • tpM
    #24780
    Az egyik ACE 1-gyes küldimben fél Sahranin keresztül menekültünk az ellenség elől, úgyhogy szerintem igen is jó az, ha nagy a terep.
  • Scottt
    #24779
    Néha én is egyszerűen túl nagynak érzem a mapot, ha szarok a triggerek, vagy éppen csak valami bug miatt nem aktiválódnak,akkor cseszheted a rengeteg négyzet kmet..Meg amúgy is max akkor látunk belőle valamit ha repülünk ide-oda, amúgy a legtöbb küldetés viszonylag kis helyen játszódik.Talán értelmesebb lenne egy jól kidolgozott-AI barátabb, mert a hegyoldal az minden csak nem az...-, de kisebbb terület.Még ha megfeleznénk T-stant akkor is bőven nagy a játszótér..
  • repvez
    #24778
    Már tudom hogy hogy mi az egyik bajom amiért nem lehet normálisan haladni a kampányban.Az hogy megad egy utpontot elmegyek oda Ott ugrálok a pont körül vagy 10 cm-re ,de nem csinál semmit aztán az ember csak lesz ki a fejéböl hogy most mit kéne csinálni miért kellett idejönni ha nem aktiválodik semmi nincs akivel találkozni kell nincs kit lelöni, semmi az emberek is csak bámulnak mint a f@sz abbol sem derül ki semmi.Más játékoknál valamivel azért csak rávezetik a jónépet hogy most akkor ezt kéne , de itt napestik elkobászol az ember hogy valami is történne.
  • tpM
    #24777
    XD
  • tpM
    #24776
    Nagyon sajnálom Kubi... és az orvos mit mondott, gyógyítható? Tudsz még vezetni meg CTI-zni ugye?
  • Solt
    #24775
    Boldog vagyok...
  • fkubi
    #24774
    Az olcso palinkaban levo metilalkohol a latoidegeket tamadja meg eloszor...
  • tpM
    #24773
    Nekem meg 1.59 óta villódzik a talajnövényzet. Csak bizonyos szögből látom, ha félre nézek picit akkor eltűnik, így nem is játszom...
  • Solt
    #24772
    Töki!

    Nézz már nekem utána légy szíves, hogy indoeurópai haverjainknál is van olyan panasz, hogy magas fps mellett laggol a játék?

    Fix 60fps, de amikor forgolódok micro lag van... nem kicsi...
  • Wampa
    #24771
    Csak nekem sehogy nem megy ,szerintem azt kell még kipróbálnom,hogyujra telepitem és nem egyből az 1.8 ra javitó foltot teszem fel,hanem egyenként és kipróbálom mindegyiknél.Ha ugy se megy,akkor lehet hogy ez a gurus kiadás nem tetszik a modnak.

    Ilyenre hol lehet befizetni?:) csudálatos
  • tpM
    #24770
    M16 tűzgyorsasága OFP Red Riverhez volt hasonlítva, nem? Eredeti OFP-ben, Armában jó.

    Amúgy meg Wampa, sajnos sok addonnal az a baj, hogy nem egységesek. Egyikben ilyen a lövedék, másikban olyan... nem jó. Egyedül ACE-ben vannak többé-kevésbé rendesen megcsinálva a különféle lőszerek hatásadatai, ott is elég sok fegyver van.
  • Wampa
    #24769
    Az 1sz bolondmókus végiglő pár fegyvert....biztos valami süket tüzérló,mert nincs rajta fülvédő soha,pedig elég zárt térben lődöl
  • Wampa
    #24768
    Nekem nem tünik lassabbnak a valódinál,legalábbis nem feltűnően.
    M16
    M4

    Nekem van nagyobb gondom is:)
    Pld mesterlövészkedtem.A Vintorez akárhol talál, megmakkan a mókus,amég a
    spanyol CETME-vel(nem tudom hirtelen hogy a 223 as vagy a 7.62 essel (szerintem az L essel) a mókust kétszer pofán lövöm,felugrik és elszalad:)Erre hátizsákon kenem,mire nagy vérzés közepette megmered.298 méterről beszélünk.
    Hangtompitós L96 os egyet szól,nekem ront mindenki,a spanyol csomag 50 es Barettjét meg nem hallja meg senki.
    De a legjobban az L1A1 tetszett,akkora optikával nem igaz,a következő szórást produkálta,térdelő testhelyzetből,mellközépre célozva.Fej felett fél méter,boka (nem a Pál utcai),here:)No comment.

  • fkubi
    #24767
    Ezt eleg konnyu eldonteni. Szerintem az Arma is az OFP-hez hasonloan irja le a fegyverek konfigjat...
  • Scottt
    #24766
    Nem hanem, hogy a burst módban kilőtt sorozat, egyes lövedékei nagyobb időkülönbséggel hagyják el a csövet, mint az OFPben, vagy más játékokban.Nekem legalábbis ez jött le.
  • fkubi
    #24765
    A nyomjelzok mar-mar a Tie Fighter szintjen vannak...
  • JNSK
    #24764
    á nemkell.. keményen szeretem :D
  • PhantomAss
    #24763
    jaaa megtaláltam és működik
    köszi mindenkinek
  • Amery
    #24762
    controls-ban van alul egy controllers gomb vagy mi a tököm. rákattintasz és az összes játékvezérlőt kilistázza ami a gépre rá van dugva. A trackir-en nyomj egy enabled-et.
  • Petko
    #24761
    abszolút támogatja... megy a trackir szoftvere a háttérben és működik a játékban.. be lehet configolni a controlsban, hogy mit vezéreljen pontosan
  • Neoncsoves
    #24760
    vazelint azért vigyél!!
  • PhantomAss
    #24759
    hello
    tudja vki hogy az arma2/oa támogatja-e a trackir-t?
    ha igen hogyan kell bekapcsolni?
    (a sima arma támogatta, de itt nem bírom működésre bírni)
    köszi