35048
  • tpM
    #24838
    Meg a mikro szaggatás. :D
  • Solt
    #24837
    Biztos lehetsz benne, hogy a textúra villódzás maradni fog... az már névjegyük! :D
  • Scottt
    #24836
    Új grafika,régi bugokkal?
  • tpM
    #24835
    ARMA III.
  • Scottt
    #24834
    Hárd bássszz :)
    Hogy ne csak offoljak
    Mi a véleményetek a hackekről?Láttam, hogy arma2.hun már szóltak róla pár szót.
  • Solt
    #24833
    Táncosokkal! :D
  • Scottt
    #24832
    De természetesen először a munka utána a szórakozás,szóval először edzettünk a táncosokkal 3órát, és csak utána mertem elmenni kicsit szórakozni! :)
  • Solt
    #24831
    Azt nem is néztem... én jó kisfiú vagyok, ilyenkor én alszom! :))
  • Scottt
    #24830
    A hajnali időpontból szerintem kikövetkeztethető, hogy inkább valaminek a fenekére néztem... Bár az előző hozzászólásom stílusai nem épp irodalmi volt, de láttam már több helyen rosszabbakat is,valószínűleg józan embereketől :DD
  • Solt
    #24829
    Belenéztél egy térdesbe, vagy mi ütött beléd? :D
  • kifli
    #24828
    havernak warez arma 2 és eredeti oa, és megy a combined operation :)

    A sima arma2-t telepítés után el sem kell indítani még serial sem kell, a combined-hez...
  • Scottt
    #24827
    Já genau,pc lófafosz változatos hanyagold totál über csont letöröl,rak warez,eredeti seriallal,többi ahogy PM-ben írtam, ha kell megadom az én serialom is barátom..!
  • tpM
    #24826
    Nekem Warezolva Arma2+OA, csak a serial eredeti, szóval szerintem Te is szedd le valahonnan, ne crackeld meg semmi ilyen, csak használd az eredeti serialod.
  • tpM
    #24825
    Félreértettek valamit. Amúgy valamennyire Arma 2 is az ezzel a Warfare akármivel...
  • Wampa
    #24824
    Hát ez nem igaz,mit szopok ezzel az ARMA2 vel.
    Leszedtem a telepitést,mondom felrakom ujra,egyenként patchelve,mindenhol megnézve, hogy fut-e az ACE.
    Erre most azt csinálja a g.ci,hogy feltelepül félig(másfél óra)és kiirja hogy olvasási hiba(jó esetben kiirja)
    De ez azért érdekes,mert a multkor is ezt csinálta,de a friss telepités felment előtte,meg mikor szarrá vakirgáltam a reg adat bázist akkor is.Nekiálltam,minden file-t kitöröltem amiben Arma2 volt,akipucoltam egy cleanerrel a regeditet,még manuálisan is rákerestem,erre a telepitő csak ugy indult:önnek telepitve van az Arma2 ,kivánja manuálisan?Ja,kivánom,anyádat.......
    Ok,az olvasási hiba lehet az iró hibája is nem mondom ,csak büdös.

    Összefoglalom:megvettem a szoftvert használatának jogát a Bohémiától,bár egy szemet nem játszottam igazából vele,vagyis legalább akkora részben azoknak a moddereknek a cuccával nyomom,akik a mapot,a skineket,a modokat ingyen megcsinálták,hogy az egész élvezhető legyen és legalább 4 órát elvett az életemből az,hogy folyamatosan kapirgálok ,mi a turóért nem megy fel a gépemre a kifizetett játék a lemezről,amin még mikrokarc sincs:(
    Persze,a tömöritős,másolásvédős hülyeségük miatt,amit 2 perc alatt feltörnek egyébbként,de ha leszedtem volna a warezt,semmi gondom nem lenne....remélem csodálkoznak,miért warezol mindenki.
    Aki leszedte a warez cuccot ,azröhög rajtam és joggal.Nyilván játszottam már warez játékkal,mint mindenki,de soha nem szivtam vele,viszont két cég ,a Bohémia,meg a Lock Onos ruszki banda a sir szélére lökött már és közben tartja a markát.....baromi:(
  • Scottt
    #24823
    Elvileg RTS lesz... =(
  • tpM
    #24822
    A Liberation 41-45 (2. VH keleti front) Mod saját játékot csinál az Arma/OA motorjával. Megvették hozzá a licenszt :O.
  • fkubi
    #24821
    Barmi is legyen ez, eleg gyenge.
    Bar lehet, hogy csak nem ittam eleget hozza :)
  • tpM
    #24820
    Cikk @ ArmaHu.

    Ez a térkép onnan van, hogy a képeken látható helyre elment egy BIS fórumtag, és ott talált egy elásott ládikát, abban volt. :)
  • repvez
    #24819
    na ugy tünik hogy valoban valami uj bejelentését probálják hacker támadásnak beállitani és a képet elnézve lehet hogy europa lesz a helyszine a következö résznek.
    Jó lenne egy hidegháborus konfliktus
  • Solt
    #24818
    Ez azért van Luke, mert átálltál a sötét oldalra! :D
  • beci43
    #24817
    A probléma kiküszöböléséhez először is Win újratelepítése+legfrissebb Nvidia driver.Aztán a 3D beállításoknál a 3D alkalmazás meghatározását állítsd be.A játékon belül aztán finomhangolhatod.Persze legújabb peccs kötelező.
  • tpM
    #24816
    Egy hangfelvétel története. :)
  • Solt
    #24815
    :D
  • tpM
    #24814
    Akkor nálad majd télen jön. :P
  • Scottt
    #24813
    Két évszakos életmódot folytatok:Nyár,és tél.Nálam már nyár van:)
  • fkubi
    #24812
    Szep, de hasznalhato is valamire?
  • tpM
    #24811
    Készülőben van. Nyárra ígértük, úgyhogy ne izélj itt. :D Majd beszámolok róla ha lesz valami említésre méltó.
  • Scottt
    #24810
    Te meg inkább az új csoda visszhangotokat propagáljad, barátom :)Hogy álltok,kb hány %?
  • tpM
    #24809
    Mennek megint E3-ra, lehet akkor mutatják be, bár az is lehet, hogy ezt a helis akármit propagálják majd...
  • bbchris
    #24808
    Ui : A helyesírási hibákért elnézéseteket kérem , biztos este van már . Tréfálkozik velem a vezeték nélküli billentyűzetem .
  • bbchris
    #24807
    Üdv !

    Most ruháztam be egy GTX-480-ra , viszont elég nagy gondom agadt vele Arma 2 alatt . A tankok úgy néznek mint mint ha pozdorja lemezből lennének és a Tunguska is olyan mintha kalapácslakkal lenne bekenve a háttér is izsonyat pocsékul néz ki . Nem hibázik és nem is villódzik hanem olyan effekthiányos lett a játék . Előtte egy ATI kártyám volt azzal semmi ilyesmi gondom nem volt , nálatok is van ilyen probléma ?
    Oprendszer : Windows 7 x64 és egy Gainward GTX-480 vidkarival .
  • tpM
    #24806
    Mivel total conversion, ezért az alappal készült küldik nagy részével gond nélkül működik.
  • Gascan #24805
    ACE moddal milyen jo missziok vannak?
  • smusher
    #24804
    Jó kérdés, hogy mi a perzsa dolog, mert Spukayevre is történik utalás, aki ugye köpött az ArmA II-ben a csedakikról az amcsiknak, ráadásul a szöveg említi, hogy a hacker követelései és fotói talán valós helyszínre utalnak, amik nem éppen Iránra hasonlítanak... amúgy nem rossz a poén sztem.
  • Kisjuszker
    #24803
    http://www.battleye.com/support.html
    itt van
  • Gascan #24802
    bemásolni url-t be tudsz..
  • Kisjuszker
    #24801
    hát igen nekem se volt egy gyaloggalopp mire idáig eljutottam amúgy megtaláltam azt hogy mit is jelent az a hiba üzenet amit ki ír nekem a BattlEye megtaláljátok azon a linken ameiken le lehet tölteni a DLL. filt csak a support fülön = Client not responding ezen nem is csodálkozok mobil netem van linket nem tudok kirakni mert még csak 3 napos SG tag vagyok amúgy köszönöm a segítséget !!!
  • Gascan #24800
    én inkább arra gondolok, hogy az irániak arra kiváncsiak hogy az amcsik mivel tréningezik a fiukat.. gondolták hogy a bohemia amúgy se túl nagy falat, kezdésnek törjük fel azt
  • Gascan #24799
    ez érdekes... csak egy gyenge tippem van, hogy engedi-e a tűzfalad a battleeyet frissiteni?

    amúgy BISék nem tudom, hogy képzelik, hogy valaki megveszi a játékot és még önszorgalomból kell több órát bütykölnie hogy az menjen is

    egy ilyen hibát azért kurvára ki kell javitani, már több mint fél éve mindenki ezzel a hibával küszködik