35048
  • IFOR
    #26158
    Halleluja..megoldodott a 1.09 patcchel:-) igaz 3x is ujraindult, de azóta stabil..kpp-kopp
    Tehát mégsem géphiba hanem telepitőlemez lehetett!!!
  • DancZer
    #26157
    Jobb oldalt láthatók, hogy a javítások milyen kategóriákban történtek:
    http://dev-heaven.net/projects/cis/versions/1010
  • DancZer
    #26156
    Lehet állítani a nehézséget. :)

    Egy kis gép izzasztás:



    ezekkel kell játszani(csak óvatosan :)):
    clutterGrid = 1.61;
    clutterDist = 120;
    noDetailDist = 40;
    fullDetailDist = 10;
    minTreesInForestSquare = 3;
    minRocksInRockSquare = 4;
  • JanáJ
    #26155
    Ezt a TOH-t földi halandók is tudják majd kezelni, vagy elötte menjek el pilótasuliba?
  • repvez
    #26154
    Én láttam az egészet felirattal , hát azért meleg helyzet ami ott van .
  • Solt
    #26153
    ArmA3
  • Gascan #26152
    ezmiez?
  • Feró Flex
    #26151
    Armadillo
  • fkubi
    #26150
    Ess miko?
  • DancZer
    #26149
    Így van, inkább működjön az interpoláció meg az egyebek 99%-osan, mint hogy várni keljen megint egy patch-re, hogy jó legyen.

    Az is meglehet, hogy már nem jön több patch ArmA 3 megjelenése előtt az ArmA 2-höz. Az 1.59 több mint fél éve jelent meg.
  • lee56
    #26148
    Hát nem sietik el az fix, akkormár legyen is jó :)
  • DancZer
    #26147
    Egy kis info az 1.60rol. Először majd egy RC változat jön, majd utana egy héttel a végleges 1.60. Ez lesz az egyik legjelentősebb patch az arma multiplayer szempontjabol. Remeljük jo hatással lesz a közösségre is! :-)
  • DrRadon
    #26146
    Gondolom egy Core 2 Duo T5800-asra gondolt. Vagy egy Pentium E5800-asra? Szerintem az intel a hibás, nevezze inkább Bélának vagy Jenőnek a procikat, mert úgy keverik a számokat, mint a legendás számítási hibákat vétő ős Pentiumuk :D
  • lee56
    #26145
    Szerintem a bugos intel procid miatt lehet az egész : Core DUO! i5 :DDD
  • DancZer
    #26144
    egyébként attól, hogy nincs az uninstalálható programok közott még kéne mennie. Meg kene nezni a crash file-t hátha van benne valami hasznoshttp://community.bistudio.com/wiki/Crash_Files.

    Probalj meg dedikált szervert futtatni(exe az arma könyvtárban), ha az elindul akkor lehet hogy valami video kari hiba van. Persze ez csak találgatás.

    Még egy lehetőség, hogy megcrackeled es ugy inditod. Az volna logikus hogy ugyan ugy ujraindulna a geped. Ha ez törtenik akkor lehet hogy az arma fájljai közül hibás valami(lemez hiba). Ebben az esetben, a feltört verzió virtuális lemezélről telepítsd az eredeti cd kulcsal, és ne crackeld. Tedd fel az 1.10es patchet és mennie kéne. Ha nem megy akkor tuti nem a játékkal van a gond. Mert azt mondtad hogy a tört az ment. Szal ez utan már csak az új rendszer vagy a hardver segit.

    Remélem megoldódik. Jó sikeres tesztelést.
  • IFOR
    #26143
    Szia..
    nem látható...a start menü-programk közt látható az uninstall..megpróbálom még patchelni, de nem sok sikert várok...
    Amugy a gép Core DUO i5800, 4 GB Ram, HD 5770 1 Gb karival.ugyhogy ez sem lehet gond....
  • Solt
    #26142
    Ehhez nekem labilis az idegrendszerem...
  • DancZer
    #26141
    egyik rendszeren sem látható a telepített programok között? Próbáltad már újratelepíteni? Patcheket feltetted?
  • Scottt
    #26140
    Nekem sokáig a hangkártya illesztőszoftverének hiánya miatt indult újra a számítógép..
  • IFOR
    #26139
    rákattintasz az ikonjára, elmegy a kép és ujraindul a gép..mintha épp bekapcsoltam volna...
    De a vezérlőpult-programok telepitése menüben nincs is benne mikor uninstallálni akarom..tehát lehet a telepités alatt hibázott már.De ma 12x hivtam a help vonalukat, fel sem veszik
    "Egyébként a warezhoz van 24 órás support mi? Ne fárassz légy szíves. " VAN..letöltöm, másik torrentről, vagy irok a feltöltönek és tudja esetleg !! korrigálni :-))))de nem az hogy még válaszra sem máéltatják az embert
  • Solt
    #26138
    Táp, alacsony mch fesz, instabil tuning, regisztrációs fájlokban való matatás különböző pucoló programokkal, stb... ezer oka lehet, de egy biztos, nem az eredeti arma az oka! :D
  • DancZer
    #26137
    csatlakozom az előttem szólóhoz, szerintem is valami gubanc lehet vagy a rendszerrel vagy a hardwerrel. Hogyan indul újrra? Mert ha elmegy a kép és a köv. Amitn latsz az a boot logo akkor lehet táp problémád van.:-)
  • Solt
    #26136
    De, ezt írtad!

    "azt nem tudod véletlen hogy az eredeti játék miért inditja ujra a gépet?? win7 és xp alatt is...elinditanám, erre ujraindil a gép"

    Nem az eredeti szoftver indítja újra a gépedet! Egyébként a warezhoz van 24 órás support mi? Ne fárassz légy szíves.

    Próbáld meg letesztelni a gépedet valami stabilitás ellenőrző programmal, mert amit leírsz az valószínűleg hardveres gond. A legegyszerűbb meg az lenne, ha szűz winfossal próbálkoznál.
  • IFOR
    #26135
    Nem ezt irtam! azt hogy megveszem drága pénzért és kapok egy használhatatlan vackot amivel senkihez sem fogok tudni fordulni.
  • Wampa
    #26134
    Aggyák ide.

    Azért az az OF-ARMA hatása, hogy az első gondolatom egy katonai alakulatot meglátva, hogy le kéne lőni az összes teammate-t :)úgy nagyobb az esély sp-ben
  • Solt
    #26133
    Ismét megkérdezem. Komolyan azt hiszed, hogy a problémádat az okozza, hogy eredeti a szoftvered?
  • IFOR
    #26132
    Az dühit hogy megveszem, erre le se sz...nak hogy segitsenek
    Elkérik a "valag" pénzt érte, aztán sipitoznak nem vesz senki jogtisztát..Igy állnak hozzá.Ha én a munkahelyemen igy szolgálnám ki a vevőket nem sok uj ....... futna az utakon..
    Na felsuttyanok valmi torrentoldalra leszedni, hátha Skidrow mester csodát tud tenni:-)
  • Solt
    #26131
    Komolyan gondolod, hogy a problémádat a szoftver eredetisége okozza?
  • IFOR
    #26130
    Szia..

    friss a video driverem

    Amugy tegnap észrevettem hogy ha le akarom törölnia gépről a progit..
    vezérlőpult-programok eltávolitása...nincsen bent a listában...Lehet hogy az install nem is sikerül teljesen??

    A forgalmazó és a helpvonal nem jeletkezik ilyenkor, b...a meg! a warezzel nem volt ennyi gond..
  • DancZer
    #26129
    Újabb VBS2 finomságok:
    http://www.youtube.com/watch?v=8kh_EzUWnp4&feature=feedu
    http://www.youtube.com/watch?v=Hd7MC3doGNQ&feature=feedu
    http://www.youtube.com/watch?v=5a_Fx2Id6hg&feature=feedu
    http://www.youtube.com/watch?v=vbcP3HZ1kNw&feature=feedu
  • DancZer
    #26128
    Amikor valaki csatlakozik egy már elindított küldetéshez(ez a JIP-Join In Progress) a többi játékos adatforgalma lényegesen lecsökkent. Gondolom itt a lagg-ra gondolnak meg arra, hogy sok esetben akár kiakasztja a játékot a sok JIP.
  • Gascan #26127
    én akármikor nézem azért 200an tuti játszanak onlány.. lehet hogy a 4 sör beszél belőlem de sztem ugyan annyian vannak mint voltak vagy csak a browser fagyott be :D
  • JanáJ
    #26126
    Ezt fordítsd le pls. Nem angolról, hanem "kockáról" magyarra. :-)
  • Hogthar
    #26125
    beírom hogy www.arma2.com és átugrik a http://takeonthegame.com/ - ra

    IFOR ezzel a hibával én még nem találkoztam, vagyis egyszer ,de akkor a videókártyám volt hibás.
  • DancZer
    #26124
    menjenek a francba, pedig csak nálad van a hiba? hogy is van ez? nekem tökéletesen működik a www.arma2.com

    Ilyen miatt érdemes várni az 1.60-ra:
    [86647] MP: Fixed: When a player was JIP-ing, traffic for all other players was significantly reduced.
  • IFOR
    #26123
    azt nem tudod véletlen hogy az eredeti játék miért inditja ujra a gépet?? win7 és xp alatt is...elinditanám, erre ujraindil a gép
  • Hogthar
    #26122
    Lehet igazad van, csak a kiegészítőket vannak benne, bekavart, hogy kiadtak mégegy kiegészítőt X néven, amiben az összes arma verzió benne van.
    Megnéztem volna neked szívesen de már nincs arma 2 nek hivatalos oldala mi a f***? Jah hogy törölték a TOH miatt? menjenek a francba.
  • Hogthar
    #26121
    Most a legtöbben PR eznek, CTH pályák vannak benne és szerintem sokan áttértek rá.
  • IFOR
    #26120
    Szia..Reinforcementben mind az összes?, nálam csak egy angol hadjárat és a Privat Military van meg..ez az angol hadjárat Egy völgybe kezdődik, ahol egy eligazitéás, és barakkk között vagyunk, majd elkezdenek aknavetővel lőni minket..Jönnek PSZH-k, gépfegyveres UAZok is..a térképen egy hegyen jelöli az elpusztitandó aknavető üteget, de csak kb..
  • IFOR
    #26119
    Haho

    megjött a játék!! feltelepitettem, WIN7, XP alatt is egyszerüen ujrainditja a gépet!!! semmi hibaüzenet.A forgalmazó és a gyártó is küldözgt id ode, email, telefon stb.Hallott már valaki errről a hibajelenségről???