35048
  • Nohab
    #26198
    Ezt pontosan nem értem.

    Próbáltam csinálni (akkor) egy online menetet a gépemen, de nem engedte a cd kulcs miatt. Utána megpróbáltam felmenni egy szerverre, ugyan ez a hiba. Megpróbáltam ace nélkül, ugyanez.

    Tegnap megnéztem újra kora délután, minden ment rendesen.

    Semmit se állítottam az egyik napról a másikra. Nem sok eshetőség jut eszembe ezenkívül.
  • Gascan #26197
    annak elég kicsi a valószinűsége ... nem lehet inkább a szerver regisztrije amihez csatlakozni akarsz?
  • Nohab
    #26196
    Tegnap meg megint működött. Szerintem valaki kitotózta a kódom.
  • JanáJ
    #26195
  • Gascan #26194
    ha reinstall után sem jó akkor irni kéne a bohemiának vagy felhivni őket, hgoy adjanak másik kódot
  • mijki
    #26193
    Használta. Sokszor játszottam vele online szervereken. Működött neki. És nem másolt, hanem eredeti játéka van.

    Feltörték a kódját?
  • DancZer
    #26192
    Hell jeah! Már várom az A3 és a felhők feletti repkedést!
  • Gascan #26191
    másolt verzióknál irja ezt ki

    használtad már valaha sikeresen a játékot?
  • Nohab
    #26190
    Találkozott valaki ilyen hiba üzenttel: CD Key in use (ezt ace mód alatt írja ki), míg simánál Bad cd key-t ír.
    Fél éve vettem meg, és még tegnap is jó volt. Valakinek valami ötlete?
  • DancZer
    #26189
    Lehet 1.60-ba benne lesz a TOW-os bug javítása, de az is lehet, hogy egy komplexebb megoldást tesznek majd a 1.61-be ami más ilyen jellegű hibákat is javít majd.
    Akit érdekel Dwarden hozzászólása:http://dev-heaven.net/issues/12101
  • DancZer
    #26188
    Új beta list app: http://dev-heaven.net/projects/a2-beta-list/files

    Vírust nem tartalmaz, aki nem hiszi ott a forráskód is! :P
  • JanáJ
    #26187
    És? Hoznak vizet vele a Dunába?
  • Solt
    #26186
    Hát azért ez nem egészen így működik! :)
  • fkubi
    #26185
    Szep. 4 perc - 60km azzal a geppel. Egy kis chiptuning es megvan Paks, ha jo iranybol kozelit :)
  • DancZer
    #26184
    http://www.origo.hu/itthon/20111205-finn-repulo-miatt-riadoztattak-a-kecskemeti-gripeneket.html
  • Hogthar
    #26183
    Egy kis optimalizálás az új patchel azoknál akik használ tak/nak élsimítást és Nvidia kártyájuk van:
    ArmA2OA.cfg nyisd meg.
    Keresd ki a részt:
    FSAA=X; Az x értéknél az élsimításod mértéke. Ezt hagyhatod így, de a x értékét jegyezd meg.
    AToC=1; (egyes esetén csak a fű marad az alap(FSAA) élsimítás mellett, ez azért jó mert így jobban beleolvad a környezetben, ellenben az FXAA esetében.)
    FXAA=2X; FXAA max értéke 17, 2X jelölés azt jelenti ,hogyha pl 5 es volt a FSAA értéked megduplázhatod 10 re.

    így nyersz jó pár fpst és a grafika nem változik. FSAA a bohemia megoldása az élsimításra és eléggé húzza a gépet, míg a FXAA NVIDIA megoldás kevesebb fps-t igényel. Ha csak élsimításra vágysz a FSAA értéke legyen 0.

    Nekem Nvidia GTS 250 es kártyám van, nem használtam élsimítást eddig. Jelenleg
    FSAA=3
    AToC=1;
    FXAA=4;
    és 1 fps veszítettem vele. szóval érdemes vele játszadozni.
  • Hogthar
    #26182
    nem, hanem marad az előző rész.
  • Gascan #26181
    de ha senki se veszi meg előre akkor nem lesz következő rész és akkor mikor fogunk vele játszani? vagy akkor már csak a COD marad? :D
  • lee56
    #26180
    Nembaj, majd megvenni is fáziskéséssel fogjuk, mindenki jobban jár :))
  • Neoncsoves
    #26179
    a következő rész is ugyanilyen szar lesz, aztán majd a következőt követő rész megjelenése előtt már játszható lesz a következő is
  • tpM
    #26178
    Ez így megy. Mire ideér a következő rész, addire játszható lesz a "régi". :D
  • Scottt
    #26177
    Lassan akár azt is mondhatjuk, hogy játszható lesz a játék? : )
  • Gascan #26176
    na nekem teszik a patch... az AI mostmár nem transzportálódik és most nem is laggolt a helikopteres utazásom

    egész szépen ment a játék igy 1 év után :)
  • tpM
    #26175
    Lazán.

    Amúgy a changelogot elnézve dolgoztak a srácok.
  • Gascan #26174
    csak igy simán mikulás előtt? :)
  • tpM
    #26173
    1.60 RC
  • DancZer
    #26172
    Nvidia kartyasoknak erosen ajanlom: http://forums.bistudio.com/showthread.php?t=76908
  • DancZer
    #26171
    Hát ezt összerakták! Le a kalappal!
  • Wampa
    #26170
    Üdv

    Sima ARMA2 +aCE2 ben hogy lehet bekapcsolni a célkeresztet külső nézetben?

  • Gascan #26169
    amúgy tudja valaki hogy sikerültek az eladások a TOH-nak?
  • Icebird
    #26168
    Egy kis útmutató Fast Approximate Anti-Aliasing (FXAA)
    FXAA in TKoH

    Persze ez csak NVIDIA kártyánál, az ATI MLAA néven nyomja (amit nem tudom támogat-e az ArmA)!
  • DancZer
    #26167
    Megjelent egy újabb béta, néhány finomsággal!

    [86851] Fixed: A járművek, amiket hajóhoz attach-oltak néha felrobbantak( lásd Frontlines, már aki volt :D)
    [86839] Fixed: Nem lehetett ajtókkal babrálni, ha ajtónyitás közben állították meg a játékot.
    [86737] New: Fast Approximate Anti-Aliasing (FXAA)
  • DancZer
    #26166
    Jaja, az valóban jó volna, de mint tudjuk ez nem olyan egyszerű. Kíváncsi volnék a BF3 as megoldás mennyire rugalmas. Mondjuk ha egy tisztásra valahogy letennék több házat, vajon figyelembe venné? Bár sztem ezt soha nem tudjuk meg, mert a játékban erre nincs lehetőség. Vagy igen?
  • tpM
    #26165
    Maguk a hangok nem annyira fontosak, az engine-t csinálják meg, hogy tudja kezelni a különféle környezeti hatásokat, távolságot, ilyeneket.
  • DancZer
    #26164
    Azt nem tudom Arma 2-höz mennyi hangot vettek fel, ha egyáltalán vettek. De A3ban a GM6-nak eredeti hangja lesz, meg a szigetnek is.
  • repvez
    #26163
    Ha az ARMA is felvett igy hangokat akkor hogyan tudtak eltorzulni a játékban ?
  • Solt
    #26162
  • DancZer
    #26161
    Take On Helicopter DEMO linkek.
  • DancZer
    #26160
    Miért nem az 1.10-es javítást tetted fel?
  • IFOR
    #26159
    ráadás a sok kétjkedőnek..más gépen is ugyanez a szitu.tehát lemezhiba...