35048
  • Solt
    #27119
    A gond ott kezdődik, hogy te is ilyen alaplapi szaron csinálod a hangokat... ideje lenne venni egy rendes hangkártyát! :)
  • Gascan #27118
    alaplapi ... nyugodtan mond meg ha nem értesz egyet.. nem vagyok sértődős :)

    amúgy headsetet használok
  • tpM
    #27117
    Amúgy Gascan (meg aki zavaróan hangosnak találta az ACSE videóban a hangokat) milyen hangkártyán/hangszórón tolod, ha szabad kérdeznem? Nem akarok átesni a ló túloldalára...
  • denevérember
    #27116
    Hali! A 2 magyar szerveren mikor szoktak inkább lenni játékosok? Ma egész nap figyeltem,de nem volt rajta mozgás egyáltalán :(
  • Hogthar
    #27115
    Lagnál láttam csak ilyet, pl ma is bár gépjárművel, Mlacix féloldalasan haladt az úton mintha driftelne
  • DrRadon
    #27114
    51-es körzet. Ott repkednek így a dolgok.
  • tpM
    #27113
    Valaki tudná azonosítani ezt az anomáliát? :D

  • Scottt
    #27112
    Igen,az már túl tökéletes lenne,de elvileg valahogy már azt is megoldották,csak az nem publik..

    Ez 1 addon,csak 2 videó van róla,szóval ez egyben van az előre-hátra ülés stb meg a lövés lehetőségét biztosító kiegészítő.
  • DancZer
    #27111
    Ne általánosítsatok. Az hogy a kis heli-ről lehet lőni nem azt jelenti, hogy minden járműből lehet. Valószínűleg azért nem került bele az ArmA-ba mert nem tudták volna megoldani az összes járműnél és multira egyenlőtlen lett volna.

    Amúgy tényleg jó cucc. 1:10-nél a jobb oldali helin látható a váltás! Kíváncsi volnék laggnál mit csinál.

    Van egy másik fejlesztésük is, szintén kis helihez.
  • Gascan #27110
    végül is abban igaza volt, hogy "bekerült" :D
  • tpM
    #27109
    Még Arma 1-es időkben volt egy interjú a fő programozóval, hogy Arma 2-be ha nem is alapból, de patch formájában majd belekerül a bizonyos járművek utasteréből való tüzelés, dehát most mit mondjak...
  • Hogthar
    #27108
    Jah én is látom sok helyen az m4 packom, jó érzés hogy foglalkoztam vele és másoknak ezzel örömet okoztam.
  • Gascan #27107
    én azt se értem ez alapjátékból miért maradt ki :)
  • tpM
    #27106
    Olyan büszke vagyok mikor ACE SM-et hallok vissza egy videóban... :D


    Amúgy jó cucc, megkérdezem kollegákat miért nincs ez még bent.
  • Scottt
    #27105


    Hmmm..
  • DancZer
    #27104
    Egy pontos hibaüzenettel talán közelebb kerülnénk a megoldáshoz.
  • yoda2000
    #27103
    Háló mondenki. Előkototran az Armed Assaultot, hogy szórakozzak a szerkesztőjével, de elakadtam. Konkrétan azt szeretném megcsinálni, hogy egy helikopterbe pakolok katonákat és a gépet elküldöm A pontból C pontba (eddig megy), és B pontnál kiugrálnak a ejtőernyővel. Na és itt akadtam el. Hogy lehet beállíani, hogy adott pontnál kiugráljanak? Persze úgy, hogy nem én vezetem a gépet és a katonák nincsenek is alám rendelve.

    Valaki tud segítei az írjon, vagy nekem az is jó ha egy olyan oldalt mondotok ahol ezek a dolgok jól le vannak írva.
    kösz :)
  • denevérember
    #27102
    Nos megvásároltam a játákot de... Sajnos rengeteg probléma merült fel... Kezdjük azzal hogy az ARMA2 install után,próbaképp kipróbáltam és nem indult el a játék,2 hiba üzenet után kidob . (a tört verzió zökkenő mentesen ment) Ezután feltelepítettem az Operation Arrowhead-et , itt install után egyből elindított 1 patchet magától,melynek a felénél szintén olyan hibát írt ki hogy csak a leállításra tudtam menni. 1.60 patch telepítés után 99% nál kiírta hogy 1.50 szükséges ehhez a patch telepítéséhez... Ezt nem hiszem el.... A tört verziók rendesen futottak,sőt az arma2 FREE is... Megvásároltam a CD Galaxisban az EREDETI verziót és ilyen hibákba futok bele?! ... Tud erre valaki valami normális magyarázatot? :(((( Nagy csalódás ez most nekem.... Előre is köszönöm a választ!
  • Gascan #27101
    egyébként red orchestra 2-ben kipróbáltam amit most beta név alatt fut... visszahozzák a régi játékstilust és igy az új térképpel meglepően tetszetős lesz
  • tpM
    #27100
    Gondolom azért van, hogy kisebb legyen a terhelés. Amúgy jó ötlet mert így értékesebb az élet, ha lelősz valakit azzal tényleg "ritkítod" az ellenfelet, nem csak x másodpercre kivonod a harctérről.
  • Gascan #27099
    a következő lépcsőfok az lesz ha meghalsz veled hal a számitógép :D

    vagy jobb napokon csak kikapcsol de még előtte elküld a pi*sába :D
  • Solt
    #27098
    Jól hangzik... :)
  • tpM
    #27097
    Idegen egy idegen földön...

    Meg kéne hódítani! Előre!
  • m1c1mack0
    #27096
    Tudtommal magyar ember még nem járt, ott. Full orosznak tűnik az egész.
  • tpM
    #27095
    Valaki próbálta már ezt a Tushino-t? ACE-szel tolják, ott van a játékosszám 150, 171... Úgy tudom, hogy az egyetlen szabály, hogy ha meghalsz el kell hagynod a szervert, tehát nincs respawn. Durva lehet.
  • tpM
    #27094
    Nem sikerült teljes egészében átimportálni a TOH-ból a repmodellt, ezért előfordulhatnak ilyen kellemetlenségek.
  • wardogzombie
    #27093
    Jah meg az irányitás is szokatlan kicsit
  • Hogthar
    #27092
    ÁÁ szarok még mindig a hangok, Monóban megy és nézd már a grafikát milyen szar, semmi rászínezés és láttad milyen pixeles az a fű csomó, megint ránk akarnak sózni valami szutykot
  • tpM
    #27091
    Neked már úgyis mindegy. :D
  • Solt
    #27090
    ArmA4 ingame videó! :) Mondjuk attól a tárazási sebességtől lehet, hogy agyérgörcsöt kapnék! :D
  • DancZer
    #27089
    Én nem tartom igénytelenségnek. Szerintem tök jó, hogy csináltak egy fasza helikopter szimulátort, amit valószínűleg azért sikerült összehozniuk mert nincs benne 100 fajta heli. Miért kéne ingyen átportolniuk az A2 lowpoly modeljeit?

    Amúgy nem portolják át, ezt le is írták.
  • Scottt
    #27088
    Már ide érzem az igénytelenséget, hogy az A2 szitakötőit nem portolják át,stb elég férc munka..
  • fkubi
    #27087
    Marmint kinek?
    Ez a TKOH-ra egy Arma patch. Az elso bekezdes szerint...
    A masodik szerint lehetne akar egy rendes merge is, amely egyet csinal a kettobol...

    Egy az Ötök! (az oregebbek talan emlekeznek)
  • tpM
    #27086
    Most mi a baj? Nem kell fizetni érte.
  • Scottt
    #27085
    Ehh..Bis..Bis..
  • denevérember
    #27084
    Játszik valaki ezzel az ingyenes verzióval?

    http://www.arma2.com/free
  • denevérember
    #27083
    köszönöm! :)
  • Feró Flex
    #27082
    2xBall Ctrl
  • denevérember
    #27081
    Lenne egy kérdésem bár elég hülyén hangzik... Hogyan tudom a játékba leereszteni a fegyvert? Tehát hogy ne tartson célra,csak ugy tartsa maga előtt. Amikor "ledob" a pályára akkor eredetileg úgy áll csak az első bal egér kattintással tart úgymond célra... Nos szóval ennyi lenne ez a kérdés... előre is köszi:)

    D.
  • Feró Flex
    #27080
    Pontosan Petko,villogtak mint állat.Most 0-n van osztjóvan.
    Köszi mindent.