35048
  • Gascan #27159
    mi számit alacsonynak? 40-50 felett vagyok
  • Hogthar
    #27158
    szerintem fps hiány mellett a fáradás idejét ugyanúgy számolja de az akadás miatt nem jutsz olyan messzire, alacsony fps mellett 6 lépés és fekszel.
  • tpM
    #27157
    Én alap SMAW Gunner-rel (32kg felszerelés) sprinteltem ~200m-t. Semmi komoly dolog nem ütött be, csak szívverés hang, de ennyi. Valami gubanc lehet nálad.
  • Gascan #27156
    arma launcherrel inditom amig online játszok de akkor csak alap ACE cuccokat ACE/X/RU/SM/USNavy,CBA meg van itt egy olyan h Expansion, az gondolom a két DLC-t takarja :)
  • tpM
    #27155
    Én nem tapasztaltam ilyet. Milyen addonokat/modokat futtatsz mellette?
  • Gascan #27154
    amúgy kinek az ötlete volt ACEben hogy pár lépés után úgy kifulladjon a katona hogy fél/1 percet kelljen várni hogy megint tehessek pár lépést - mondjuk még 4 másodperc futás - amig automatikusan lehasal?

    az alapkütyüket nem üritettem ki, volt egy m4-esem 6 tárral + SMAW 3 rakátéval...





  • Gascan #27153
    akkor ő nem pont ezt csinálta? :)
  • Solt
    #27152
    Úgy-úgy! :DDD
  • fkubi
    #27151
    Ha rendesen megunnepelned, akkor semmire se emlekeznel
  • tpM
    #27150
    :D

    Én nem ünneplem a sajátomat, de azért elmékeznék rá ha előtte pár órával említeném. :D
  • Hogthar
    #27149
    Tényleg de hülye vagyok áhh
  • tpM
    #27148
    Hát írtad az előbb...
  • Hogthar
    #27147
    Köszi, amúgy honnan tudod hogy ma van a születés napom?
  • tpM
    #27146
    Sosem játszottam a BF3-mal, csak videókat néztem belőle. Jó, bár szerintem a kezedből túl "pötyögősen" szól, lehetne teltebb, élesebb a hangja. A visszhang pedig úgy érzem néha el van túlozva.
  • tpM
    #27145
    Jujj ezt nézzétek. Végre ruszki technikák...
  • tpM
    #27144
    igen :D
  • Gascan #27143
    tényleg :) ... és ha RPG-re váltok vagy kézifegyverre? :)az majd később?
  • tpM
    #27142
    Hát mindennek oka van. Ha valamit nem fogadnak el, azt általában megindokolják miért. :) Amúgy Boldog Szülinapot!


    Gascan:

    Hát majd a későbbi verziókban szeretném, ha lenne különbség a szubszonikus és normális lőszerek között, mert jelenleg csak annyi, hogy utóbbi produkál hangrobbanást, míg előbbi nem. Ez még odébb van.
    A vidiben amúgy meg lehet figyelni, hogy már van hangja mikor a szemedhez emeled. :)
  • Gascan #27141
    amúgy honnan veszed az alaphangokat?

    csak mert ahogy hallani az sem mindegy milyen töltényt lősz ki belőle..

    pl. itt a fickó próbálgat valamiket

  • Gascan #27140
    ez most nem annyira hangos mint a multkori ... igy jobb sztem

    te mit gondolsz a BF3 fegyverhangokról?
  • DancZer
    #27139
    Lehet csak arról van szó, hogy az egészet java-ra írják át az sqf helyett.
  • Tgabbar
    #27138
    Ok, engem meggyőztél. Én mint ahogy említettem már két éve lőttem ilyen űrméretű fegyverrel(ak-74) és mint tudjuk , fegyver és fegyver között is van eltérés :).
  • denevérember
    #27137
    Honnan tudom beszerezni az ACE magyar szerverhez a hozzávaló modokat? Tud adni nekem valaki egy linket ahol esetleg egy "csokorban" fent van az összes? :)
  • Hogthar
    #27136
    DH én már nem nyitok Topicot egy jó ideje, eddig egyetlen egy jelentést sem fogadtak el, jelenleg az asr Ai t tesztelgetjük, csak véletlen úgy indítottam ,hogy az ace volt előnyben részesítve, de majd születésnapom után leteszteljük azt is.
  • tpM
    #27135
    Köszi.

    Tgabbar: 650 lövés / perc az elméleti tűzgyorsasága, szerintem jó.
  • Tgabbar
    #27134
    Ámbár én nem vagyok topik lakó,és lassan két éve, hogy nem lőttem vele, de jónak tűnik. A tűzgyorsaság viszont, mintha némileg gyorsabb lenne a normálisnál egy lehelletnyivel.
  • Scottt
    #27133
    Optimális szvsz
  • tpM
    #27132
    Hát szerintem rossz, ha így félúton újrakezdik és megint nekiállnak vele pöcsölni...

    Na, de ki szeretném kérni itt a topiklakók véleményét arról, hogy az alábbi videón szerintetek mennyire hangos/erőteljes az AK.

    5.45x39 kaliberről van szó.

    Videó.
  • lee56
    #27131
    Nem biztos hogy örülnek azért, ha madárnak nézed őket a hátuk mögött :D
    Amúgy ez most jó hír vagy rosz? Nem tudom eldönteni :)
  • Scottt
    #27130
    Warum?
  • tpM
    #27129
    Olyan erdőben ahol szavahihető, bizonyos dolgokba betekintést nyerő madarak élnek.
  • DancZer
    #27128
    Hol csiripelték?
  • tpM
    #27127
    Amúgy azt csiripelik a madarak, hogy az Arma 3 kampányát újrakezdik (mármincs csinálni) és más lesz a sztori. Érdekes...
  • denevérember
    #27126
    Köszönöm a választ Hogthar!! :) Este felnézek TS-re!
  • DancZer
    #27125
    Ez a legújabb fejlesztésű HIND amivel már ilyen trükköket is lehet csinálni. :D
  • Feró Flex
    #27124
    Ez jó AI!

    Ace-el is jó meg alapból is és nagyon szépen lehet konfigurální.Ezt használom bevált,szerinte nagyon fasza:O)Coophoz jó lehet egy próbát megér.
    (Csak Sp-nen játszom.)

  • tpM
    #27123
    Erről az AI problémáról nyitottatok ticketet DH-n?
  • tpM
    #27122
    Nekem is alaplapim van; ALC889A és egy középkategóriás fejhallgatóm. Solt meg itt sznobkodik megint... :D Így legallább normálisan fog szólni mindenkinek, legalábbis remélem, hogy jobb cuccal a hangzás is jobb lesz, nem pedig rosszabb.
  • Hogthar
    #27121
    Amikor kedvünk tartja Az az igazság hogy Ts en szoktunk lenni, és valamikor tesztelgetünk valamikor külföldi szerverre megyünk.

    A 2 szerver ami van közülük az egyik ace 2 es + a saját addonok, a másik mód nélküli szerver és leginkább PvP re használjuk.

    A PvP jelenleg leginkább PR el folyik és mivel mód kell hozzá így más szerveren játszunk, a ace szerveren meg azért nem mert az AI ace mellett szarabb mint nem ace mellett, beleuntunk hogyha elsül a fegyvered másodperc késés nélkül azonnal 6 felől kapsz találatot és ha jól helyezkedsz is a biztonság kedvéért még ágyú tüzet is kapsz.

    Szóval jelenleg Ai módokat keresünk amivel ezt kilehet küszöbölni + ba még a magyar Dominationt játszunk és még nincs kész a ranked verziója, azzal szeretnénk most játszani, csak lusta voltam befejezni.
  • Gascan #27120
    VIA VT1818 8-Channel High Definition Audio CODEC
    - Supports : Jack-detection, Multi-streaming, Front Panel Jack-retasking
    Audio Feature :
    - Absolute Pitch 192kHz/ 24-bit True BD Lossless Sound
    - ASUS Noise Filter
    - Optical S/PDIF out port(s) at back panel

    ilyet irnak az ASUS weboldalán.. szóval még noise filter is van :D