35048
  • Hogthar
    #27199
    A víz alatti dolog csak egy mellékes future az arma 3 ban, az animációkra és a ragdollra gyúrtak rá nagyon.

    Mellesleg én így is szoktam csak furikázni és élvezni a tájat, most már lubickolhatok is néha, miközben dudorászhatom hogy blablll glugll.
  • Gascan #27198
    igen ezt már én is olvastam :D
  • tpM
    #27197
    Ez nkeed mnet Gsacan. ;D
  • tpM
    #27196
    A leényg hogy az eslő és uolstó bteű a heélyn lgyeen. Az agy csak einnyt fgyeil.


    "Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szimát, melyin serenrodbn vnanak a bteuk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslo és az ultosó bteuk a hölyeükn lneegyek. A tböbi bteu lheet tljees össze-vabisszásagn, mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovalusnk el mniedn bteut mgaát, hneam cska a szót eszgébéen.

    A cmabritgei emegyeten kéüszit eikgy tnuamálny áitllsáa sznreit a szvkaaon Bleül nicsn jlneestögfée akann, mkénit rdeeözndenk el a btüek: eyegüdl az a fntoos, hgoy az eslő és az uolstó betű a hlyéen lygeen. Ha a tböbrie a lgnoeyabb özeássivsazsg a jleezmlö, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jlneeésg mgáayzrataa az, hgoy az erbemi agy nem eyedgi btüeket, hneam tleejs sazakvat ovals."
  • Gascan #27195
    most nézem milyen új szavakat találok ki .. megfölti :) remélem igy kódolva is érthető hogy meg feltölti ... hogy ebből hogy jött a megfölti :D
  • tpM
    #27194
    Hát igen... ez a búvárkodás jópofa lesz egykét coop meg kampány küldi erejéig, pl éjjeli partraszállás SF katonákkal, de ennyi. Megint úgyérzem, hogy kellett valami amit gyorsan át tudnak dobni VBS-ből, aztán reklámozzák, hogy milyen jó, holott önmagában nem ad hozzá sokat az általános játékmenethez. Számomra ez egy teljesen mellékes feature.

    A fegyver letámasztás meg... az, hogy megvették a morothoz a licenszt kb azt jelentheti, hogy kiadhatnak vele egy önálló játékot, pénzért és nem pedig azt, hogy beletúrkálhatnak. Legalábbis komolyabb dolgokba biztos nem, mert akkor Hjjajjj atyaúristen mi lenne itt... VBS-t tuti kiütné a nyeregből az ACE 3-4 :D.
  • DancZer
    #27193
    Ex cod és bf játékosok voltak, szóval tapasztalatból nincs hiány! :D

    Komolyra véve a szót, Igen. Az animációkat Smookie vette fel(ő csinálta a PVP animation pack-et, amiben guggolva lehet lőni meg ilyenek) az animációkat pedig egy Új-Zéland-on szolgált katona "mozogta" le.

    Erről volt szó a Report In! ben, nem olvastad? :)
  • repvez
    #27192
    Hamár témánál vagyunk az Arma3 uj animáciojárol felkerültek képek amikor a mocap felszerelésben veszik fel a mozgásokat.

    Arrol lehet valamit tudni, hogy azok a személyek akiknek a mozgását felveszik volt valaha köze a katonaság vagy a fegyverekhez?Vagy csak egyszerüen valaki beöltözött aki ugy gondolta, hogy látott annyi akció filmet, hogy már tudja a fogásokat ?
  • DancZer
    #27191
    Szerintem sikeresebb lehet mint az Arma 2, mert itt olyan jelenetekkel találkozhatnak a játékosok amit anno a Cod és egyéb fps-ek adtak. Most viszont egy szimulátorban kapják vissza ami egy teljesen új köntöst ad az egésznek. Ha a fejlesztőknek sikerül bug-mentesre csinálni a kampányt, akkor szerintem nem lesz gond.:)
  • Gascan #27190
    meg a másik ami nagyon csúnya mind az Arma2ben mint az Iron Frontban.. a karakter mozgás, ahogy fut.. ahogy megfölti a fegyvert

    teljesen úgy néz ki mintha valaki előre beirányzott egér mozdulattal mozgatná a kezét ... a hitelességnek semmi nyoma
  • Gascan #27189
    a viz alatti fejlesztéseket végképp nem értem hogy őszinte legyek ... egy centet nem költenék rájuk

    de ez az Iron Front ahogy letámasztja a fegyvert ez azért nagyon ütős :D
    ... ez annyira hülyén van megcsinálva, hogy egy középsulis csoport is jobbat tudna összehozni :)
  • tpM
    #27188
    Igen. Meg a víz alatt lubickolás, legalábbis BIS így gondolja...
  • Gascan #27187
    én csak a ragdollról beszéltem .. az lenne az aranytojást tojó tyúk?... .. amúgy meg jó pénzért miért ne? :)
  • tpM
    #27186
    Mit gondoltál, BIS csak úgy odaadja nekik az aranytojást tojó tyúk legújabb változatát? :D Pláne mielőtt még kész sincs...
  • Hogthar
    #27185
    Kampány pályái közül az EW első pályája, az operation arrowhead kampányából a "05 Open Season", A Scenarioson az az sima küldetéseken belül a "E06 Littlebird", "E07 death from above", aztán még ha rámész a british armed forcesre, azon belül a "B06 Merlin", B07 wildcat". Ezek mind Helikopteres küldetések.
  • Gascan #27184
    hát ez elég szomorú :)
  • DancZer
    #27183
    Perszehogy, az csak A3 al érkezik. Ők az A2 enginet licencelték.
  • Gascan #27182
    ragdoll gondolom kimarad?
  • mk452001
    #27181
    Azt nagyon megköszönném.
    Valahogy én szívesebben dolgoznék support-ként, mint élharcosként :P
  • Scottt
    #27180
    Ez csak egy fizetős mod számomra,ugyan olyan "gagyi" mint az arma csak más lett a GUI meg az egységek,ennyi erővel ezt is árulhatnák pénzért.
  • Gascan #27179
    valahogy ez az egész játék szerényes :) ... de nem is számitanak valami hiper szuper akció játékra sztem
  • Hogthar
    #27178
    Vannak, ha ráérek összeírom neked melyikek azok és hol találod.
  • mk452001
    #27177
    Nem tudtok véletlenül olyan küldetést, vagy küldetéssorozatot, ahol pilótaként tevékenykedhetek? :P
  • tpM
    #27176
    Na, Iron Frontban lesz fegyverletámasztás, bár ahhoz képest, hogy belenyúlhatnak a motorba eléggé szegényesnek érzem.
  • Hogthar
    #27175
    Nem kell róla értesíteni a többieket,meg kell semmisítened a kommunikációs kocsit, rakj le 1 sachlelt mellé, majd robbantsd fel.
  • mk452001
    #27174
    Hali!
    most kezdtem az Arma 2-t, és az első pályán lenne egy kis problémám.
    Megtaláltam a kommunikációs kocsit, de nem tudom, hogy értesítsem a többieket a pozíciójáról (egy videóban láttam, hogy valaki szimplán rázoomolt, de akkor se volt semmi).
    a dokit, meg a nőt elvittem a fabódéhoz, és a hullás Uralokat is megtaláltam.
  • Hogthar
    #27173
    Hát igen azok szidják a legjobban az Armát akik a legjobban szeretik, mert ugyebár az tud a legjobban bántani amit vagy akit szeretünk nem igaz?

    Pozitívan kell hozzá állni, rosszabb már nem lehet mint az arma 2 vagy igen?
    Mivel nekem az Arma 2 is okozott rengeteg jó pillanatot és annyira fanatik lettem általa ,hogy képes voltam végig játszani vele megjelenéstől idáig, így bátran megfogom rendelni a 3. részt, és persze kedvtelenül rakom is le amikor alacsony beállítások mellett is 10 fps t hoz ki a szerkesztőben is, De majd amikor új erőművet vettem na akkor....
  • DancZer
    #27172
    Valóban megcsinálhatnának ilyeneket, de így is katasztrófa volt az Arma 2 a megjelenéskor. Hát még ha ilyeneket fejlesztettek volna akkor el se tudom képzelni milyen lett volna! :D

    Reméljük A3 megjelenésének eltolása nem véletlenül történt és lesz ilyen apróságokra is idejük. :)
  • repvez
    #27171
    Hát az összes COD és BF sorozatot ide lehetne sorolni az elsö részektöl fogva ,de szinte az összes másik FPS-ben a tárcsere nem abból áll hogy hadonászik a fegyver mellett és egyszercsak megjelenik a tár a fegyverben . töltöfogás szintugy.
    Az üvegtörést is már megoldották azokban az idökben amikor még hirböl sem ismerték a többmagos gépeket lásd SWAT3 és egyéb akkori játékok.
    Armában ez még mindig nem történt meg..
    Nem kell fizikailag tökéletes magvalositás,de legalább a látszatja meglegyen hogy történt valami ha belelövök a tárgyakba.
  • tpM
    #27170
    Egyszerűen csak nem őszinték.
  • DancZer
    #27169
    Tudsz példát is mondani, mert én még ilyennel nem találkoztam? :D

    Sztem a "közel sincs ahhoz" elég durva túlzás. A BIS egy csúnya gonosz cég aki szánt szándékkal hergeli a communitit azzal, hogy beígér dolgokat és aztán nem készíti el. Ejnye-bejnye ...! De azért ingyen kaptunk 1.60-ot és folyamatos béta javításokat két éven keresztül. Erre mondhatjátok, hogy ha bug nélkül adják ki, akkor nem kéne hegeszteni. De arra senki nem gondol, hogy mennyit kéne ahhoz tesztelni, hogy ez megvalósítható legyen. Ezt csak a nagyon nagy kiadók engedhetik meg. A diplomám felmerném rakni, hogy pl. a D3 99%-ban bug mentes lesz.

    A BIS-nek viszont olyan céljai(amik lehet még csak ígéretek) vannak amik más fejlesztőcégeknek nem, ezért vannak egyedül a piacon. Mindenesetre 19.-én új infók jönnek, ami jó! :)
  • repvez
    #27168
    Az a dühitö , hogy ahol nem várja el az ember pl egy árkád gémben ott viszont megcsinálják közel realisztikusra.
  • tpM
    #27167
    Ez így megy OFP óta, aztán a végeredmény valahogy... fogalmazzunk úgy, hogy közel sincs ahhoz, amit a kijelentéseik alapján elvárna az ember. Úgyhogy én kivárom.

    Egyszerűen rendes fegyver újratöltés animáció egy BIS játékban túl hihetetlennek tűnik számomra.
  • DrRadon
    #27166
    Franc tudja, kezdek hinni nekik. Az a bónusz videó ott a végén... az nagyon finomra sikerült.
  • repvez
    #27165
    Megint kezdödik a beetetés !

    Jönnek a képek videok aztán majd a végleges játék a közelében sem lesz hozzá.
    Tényleg le kéne mentegetni az oldalakat és összehasonlitani a kész termékkel.
  • Totoo
    #27164
    Sziasztok olyan kérdésem lenne hogyha egy mod azért nem jön be a játékba mert ezt írja ki: Invalid crew ez mit jelent és miért van???
    Totoo
  • denevérember
    #27163
    Tehát akkor mégis csak a gépem kevés hozzá... Csak mondom,nekem az volt a furcsa hogy amikor a program nélkül indítottam szervert,tehát magából a játékból indítottam a dominationt... nekem sem akadt,teljesen élvezhetően mnent! Csak akkor fordult elő ez az akadás amikor a dedikált szervert indítottam ezzel a kis progi segítségével... :/
  • Hogthar
    #27162
    Arma nagy pályával rendelkezik, rajta a sok gyalogot pontos pozícióval el kell számolnia és mellette sok szkripttel fut, plusz ott a Domi ami még ráadás,(mert ugyebár benne is sok Szkript van és egység) ezeket mind a szerver számolja le és közvetíti a játékosoknak, mivel a te gépeden futott a szerver így nálad volt akadás a többieknél meg nem és ezért nincs akadás ha más szerverén játszol, mivel akkor nem a te gépednek kell ezeket leszámolni csak feldolgozni a beérkező információt.
  • denevérember
    #27161
    Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne,hogy letöltöttem egy TA2DST nevű progit hogy dedikált szervert tudjak csinálni! Beállítottam mindent (egy hozzáértő segítségével)elindult a pálya viszont nekem ilyen 5másodpercenként meg meg akad ... Igaz a gépem nem túl erős de átlagba normál beállítások mellett szépen futnak a pályák ! Mitől lehet ez az akadás? Még net lag se lehet mert 80/40 netem van,és hozzáteszem hogy amikor a játékból HOST-oltam nem ezzel a kis progival,igaz akkor domination játékmód volt,7 emberrel velem együtt a pályán teljesen akadásmentesen futott!!! Tehát akkor a kérdésem ez lenne, hogy mitől akadtam a saját HOSTOLT pályámon ? ( A többiek akik fent voltak a szerveren jól futott nekik) Válaszotokat előre is köszönöm! Nagy segítség lenne!


    Üdv, D.
  • Hogthar
    #27160
    én 20 25 el játszok a 30 fölötti fps nagyon jó szerintem