35047
  • Zoolee1976
    #34406
    Köszi mindenkinek a segítséget,esetleg ha rá akadok valamire akkor megosztom veletek is hátha még játszik rajtam kívül is így valaki!:)Ha nem jönne össze akkor követem Bakvarnyu javaslatát és törlöm a 3-at és jöhet a 2 vissza.Bár ez az új sziget nagyon kibebaszott hangulatosnak néz ki de szerintem a laptopom összefosná magát "alatta".(i3-4030u 1.9Ghz 3mbLcache,NV GT840m 2gb,4gb ram)Amúgy a "sima" harmadik részt max felbontáson 1600x900 1500m látótávolsággal médiumon 30-38 fps között viszi ami engem is meglepett.Gondolom egy nagyobb online csatában ez szépen leesne a felére!:)
  • Paladin
    #34405
    Ha van olyan jó a net, hogy armaholicról le tudjon tölteni az ember missiont, akkor steam workshopból is. (Az egyszerűbb is természetesen).
    Hacsak nem virágbolti az a játék, ugye... :)
    Utoljára szerkesztette: Paladin, 2016.07.28. 09:02:39
  • bakvarnyu
    #34404
    A harmadikhoz én se nagyon találok, ARMA2 - höz volt CSLA mod, az nagyon baba:
    New singleplayer campaign '89:
    - more than 60 missions
  • JanáJ
    #34403
    Az armaholic.com-on nézz körbe. Meg google fordítóval is megugorhato a dolog.
  • Max_Andaxin
    #34402
    Várni fogom!-:)
  • Zoolee1976
    #34401
    Üdvözletem az egybegyűlteknek!
    Kérdésem az lenne hogy a meglévő Arma 3 játékomhoz keresek offline missziókat mivel az alapot már végigvittem.Sajnos se a szabadidőm sem a netem (gyenge) nem nagyon engedi az online mókát.Ha kérhetném hogy valaki "szájbarágósan" elmagyarázná vagy esetleg belinkelne egy magyar vagy német linket ahol ezen a folyamaton végigvezetnek!Amit eddig én találtam az sajnos vagy "kínai" volt vagy nem működött.Előre is köszönöm a választ!
  • Terawatt
    #34400
    Nekem csak a sniper dlc, de majd kitaláljuk. Mostanában egyébként king of the hill nagyon megy, lvl 19 vagyok már. írok később privát üzit
  • Max_Andaxin
    #34399
    Na, az jó! Nekem csak az alap, a ZEUS, meg a Heli-s DLC van meg...az nem baj? Meg szerverre csatlakozós, vagy házilag eszkábált COOP-küldikről lenne szó?
  • Terawatt
    #34398
    Van még két ember akiről tudok hogy jönne coopozni például. Jó móka lenne
  • Hogthar
    #34397
  • scomcomputers
    #34396
    Nekem is gondom van a mentéssel,vagyis nálam nem ment a játék elkezdtem az Apex kampányt de hiába kattintok a "save"-re a menüben nem csinál semmit....mindig előlről kezdi a játékot....mi lehet az oka segítsetek légyszi...
  • tpM
    #34395
  • Max_Andaxin
    #34394
    Ez engem is érdekelne...!!!
  • repvez
    #34393
    Már a régi mentések nem jók az apex utáni patchekkel, igy előről kell játszani a kampányt.
  • Béluska74
    #34392
    Sziasztok! Pár hét kihagyás után feltelepítettem megint ezt a játékot. Anno elkezdtem a kampány részét ,de most mióta az Apex kijött megváltozott minden számomra. És mintha nem találnám a mentett állásomat. Elölről kell kezdenem vagy csak nem látok valamit?
  • Terawatt
    #34391
    Van itt csapat aki king of the hillezni szokott? Nemrég csöppentem bele a játékba és szívesen csatlakoznék tanulni
  • Hogthar
    #34390
    Szóval megígérik aztán azt mondják talán és utána törlik a projektet?
    Elég szervezetlen a reklám kampány, akkor kellene csak bejelenteni ha tényleg biztos.
    Ezzel a lépéssel rengeteg veteránt fognak veszíteni. A config rendszerének folyamatos átírása is nem túl profi, elégé kiábrándító amit mostanság csinálnak a szériával... de hát semmi sem tart örökké
  • tpM
    #34389
    Szóval esetleg pár hét kérdése, hogy benyögjék: nemlészen!
  • DancZer
    #34388
    Azt írták az utolsó SitRep-ben, hogy vannak terveik az Arma 3-al a jövőben és hónapokon belül majd közlik is.
  • Fehercsoki
    #34387
    Jelenleg ez a terv, viszont az nem biztos, hogy ArmA 3-hoz is kiadják.
  • Hogthar
    #34386
    úgy emlékeztem hogy Day-Z re megcsinálják és azt a motort átültetik armába, ez sem fog megvalósulni?
  • Fehercsoki
    #34385
    Nem lesz DX12 támogatás, olvass vissza, egyszer már le lett írva.
    Utoljára szerkesztette: Fehercsoki, 2016.07.21. 12:55:47
  • Hogthar
    #34384
    arma 3 Dx 12 támogatásáról van valami hír?
    Lassan lejár a Win frissítés ideje és a directX en kívül más nem nagyon érdekel rajta :D
  • Max_Andaxin
    #34383
    ...megőrülök!!! Miért nem lehet az Editorban menteni?????
  • Hogthar
    #34382
    én most az mk16 Scar-L preferálom: kép
    5.56 os nato szabvány szerintem a legjobb, kis visszarúgás és nem sebez kevesebbet mint a 6.5 ös csak nem megy olyan távolra, de 800 méterig hatékony, távolabbra úgyis már mesterlövésszel tüzel az ember.
    Sajnos az alap verziók belőle(tar és a mk20) nem a legjobbak :\
  • Max_Andaxin
    #34381
    -:D Igen, tényleg...valami ilyen érzés fogott el engem is "használat" közben-:)))
  • tpM
    #34380
    A Zafir Arma 3-ban olyan, mint anno az MG42 volt. :D
    Utoljára szerkesztette: tpM, 2016.07.17. 15:11:54
  • repvez
    #34379
    Amig nem érezni azt, hogy az áthatoló lövedékek átrendezik körülötted a helyszint és amiatt nem tudsz visszalöni, mert mented az irhád, addig ne az ilyen nüansznyi dolgok számitsanak.
    Most mint a bucsuba simán állsz az ablaknál aztán addig mig el nem találnak addig félelem nélkül célozhatsz mert semmi jele, hogy akár 20 lövés melletted csapodott már be. ÉS ugyan igy igaz vissza fele is, már kilössz egy tárat az AI-*ra ,de az minden rezzenés nélkül visszalö, semmi para benne, hogy lönek rá.
    SEm fizikai, sem látvány sem hanghatásilag semmi nincs, a különböző kaliberekről ne is beszéljünk.
    Utoljára szerkesztette: repvez, 2016.07.17. 13:33:44
  • Max_Andaxin
    #34378
    Én nem az ilyeneken szoktam mérkeldőni. Volt egy küldetés a kapmányban, mikor üzemanyagot kellet szerezni és ehez be kellett hatolni egy kis falucskába. Mindenkinél hangtompítós fegyverek voltak így én leraktam az MK 200-t és egy STING SMG-vel áltam neki a csatának. Tettem rá hangtompítót reddot-t lézert. Akkor lettem ideges mikor egy komplett tárat lőttem ki a kb 70 m-re lévő CSAT mukira és annak nem lett baja.....
    Dobtam egy füstöt és az előttem heverő elenség hulláját megszabídítottam az MK 200-ától (szerencse, hogy ugyanaz a fegyver beszállítónk ) átpakoltam a reddot-ot majd mikor pont eloszlott a füst, egy rövid 3-as sorozattal kivégeztem az ellent. Azóta soha nem követem el azt a hibát, hogy lerakom. Már van rá hangtompítóm is...szóval én csak azzal megyek...Multiban sem mennék mással...
    Durva, hogy a kisebb kaliber ellenére ennyivel hatékonyabb. Persze a kis karabélyt nem lehet összeméreni egy géppuskával. A ZAFIR még durvább, de az nehezbb is és kevesebb skulót tudok magammal cipelni. Nem tudom ki hogy van vele, de én az MX-ektől sem vagyok elájúlva...Vagy MK 200 vagy ABR...nálam más nemigen jöh szóba...
    Utoljára szerkesztette: Max_Andaxin, 2016.07.17. 13:12:20
  • DancZer
    #34377
    Valamilyen felületen(pl üveg, fa, lemez) keresztül lelőni valakit nem is olyan egyszerű, mint ahogy azt sokan gondolnák. Az van előnyös helyzetben aki az felülettől nagyobb távolságban van és az van előnytelenebb helyzetben aki közelebb. Aki távolabb van, annak a lövedéke többet repül "szabályosan" és kevesebbet a penetráció után a találatig. pl. aki házból kifele lő üvegen keresztül nehezebben találja el az ellenfelét, aki mondjuk kintről, utca túloldaláról lő rá. A dolog szépsége, hogy ez armában is így van! :D Szóval ha mérgelődtök, hogy hogy hogy nem találjátok el az ellenfelet és ő hogy titeket, jusson eszetekbe. :)
    Utoljára szerkesztette: DancZer, 2016.07.17. 12:52:09
  • Max_Andaxin
    #34376
    Egy olyan hivatalos mod-t, vagy patch-t is betehetnének már, hogy két "csomagot" is vihessen egy katona.
    Pl buvárnál a légzőcucc, meg egy normál hátizsák, vagy a másik, ejtőernyő+normál hátizsák. Természetesen földet érés után már sem a légzőkészülék, sem az ejtőernyő nem kéne....azt le lehetne dobni és a hejére mehet a hátizsák, ahogy eddig is.
    Vagy van már erre valami kitalálva????
  • Berkut111
    #34375
    A user made MOD lenyulasaban mindig jok voltak :) Double Weapon
  • Sith
    #34374
    kár.. :(



  • tpM
    #34373
    Lehet nálad egy marokfegyver, amire gyorsan át tudsz váltani a beállított billentyűvel, és lehet nálad egy másik a hátizsákban, vagy a mellénybe "dugva". Nem lehet majd egyszerre kettővel tüzelni. :D
  • Max_Andaxin
    #34372
    Bár akkor a rendes pisztoly helynek mi értelme lesz? Vagy akkor lehet majd 2 pisztolyom és egyszerre tudom használni a kettőt???
  • Max_Andaxin
    #34371
  • DancZer
    #34370
    Mindenki.
  • Max_Andaxin
    #34369
    Ma nem tudtam játszani...de ez a változás, ez most mindenre kiterjed, vagy csak az APEX-t megvásárlók részesülnek eme kiváltságban??
  • Gascan #34368
    tegnap vegigjatszottam coopban a kampanyt ... sztem inkabb olyan 3 ora korult volt az egesz

    egesz jo lett, csak rovid figyelembe veve, h az Arma 3at ha jol emlekszem pont annyiert vettem elovetlbe 23 euroert mint ezt a DLCt
    Utoljára szerkesztette: Gascan, 2016.07.15. 17:48:50
  • tpM
    #34367
    A mai devbranch-csel bekerült egy olyan változás, ami lehetővé teszi a géppisztolyok és pisztolyok mellénybe való elrakását.