35047
  • repvez
    #34446
    Arma3 roadmap
    Tavasszal rendbe teszik a vadászrepülöket egy DLC formájába és év végéig a tankokat is megcsinálják
  • Paladin
    #34445
    Gondolom nem workshopból használod a cba-t, és frissítés volt közben.
    Megnéztem, és bizony, ma volt belőle új.
  • oneal1
    #34444
    exile- modal játszom 1 hete kb.

    1 szerveren voltam végig, ma este pedig csatlakozáskor felsorol egy csomo file-t a CBA-mod al kapcsolatban...are not signed by a key accepted by this server. To play on this server, remove lsited files or install additional accepted keys...

    valaki tud megoldást? ha kitörlöm akkor sérül a mod nem?
  • Hogthar
    #34443
    King of the hill megy ezzel a móddal, a többi a leginkább community coop.
    Meg persze sok küldetést is csináltak hozzá steam műhelyben lehet keresgélni.
  • Hexex86 #34442
    Itt nem kell bajlódni a modokkal leszedi magától ami kell az adott szerverhez! http://a3launcher.com/
    Nagyon jó kis progi! Ajánlom mindenkinek aki nem ismeri!
  • Max_Andaxin
    #34441
    No, sikerűlt leszednem a WW2 mod-ot...most már vannak járművek is, meg minden. Most viszont szervert nem találok ahol játszatnék-:(((
    Komolyan őrület,...vagy csak én vagyok ilyen nyomi????
  • Hogthar
    #34440
    Wasteland, Exile, Braking point, Ravage, és még van pár ami hasonló.
  • oneal1
    #34439
    arma3 hoz létezik valami minőségi dayz -mod szerűség?
  • Fürtös
    #34438
    Nem tudom hogy számolja a sebzést de van reaktiv töltet a tankokon :D
    Van minden ami kellhet
  • Paladin
    #34437
    Nálam nincs teljesítmény csökkenés, és abszolút nem bántam meg, nagyon jó kis map.
  • Hexex86 #34436
    Értem. Köszi az infót!
  • Fehercsoki
    #34435
    Sajnos nem, Tanoa nagyobb városaiban fele annyi fps-em van mint Altis nagyobb városaiban, ezen kívül pedig sokszor megakad, így sajnos játszhatatlan.(néhány jó dlc után megbíztam a fejlesztőkben és előrendeltem, kár volt)
  • Hexex86 #34434
    Üdv! Az Apex kieg is hasonló gépigénnyel rendelkezik mint az alap játék? Elgondolkoztam a megvételén, de ez az egy dolog ami vissza tart picit. Alap játék medium beállításon 40-50 fps-el megy.
  • Sith
    #34433
    Fordítva nézelődj, néz egy missiont (workshopban scenario néven fut) singleplayer multiplayer stb és ott fel vennak sorolva hogy milyen modok addonok kellenek hozzá na azokat szedd le, a mission mellé, ha mindez megvan tudod indítani a missiont.
  • Hogthar
    #34432
    Steam műhelyből szedjük mi is, szerintem neked is jól van meg csak függ a küldetéstől is hogy mi van lepakolva.
    Pl ezt a küldetést én csináltam és vannak benne járművek is:
    videó
  • Max_Andaxin
    #34431
    Ezt a WW2-mod ot hogy lehet leszedni, hogy minden működjön rendesen???
    Seam-ről a "Műhelyből" leszedtem, de sem küldetések, sem járművek nincsenek, csak a gyalodgás, meg néhány statikus fegyver....Nem értem!!!!
  • jan5650
    #34430
    Halihó!

    Érdemes még megvenni a sima ARMA 3-at Steam-en?
    Főleg a Battle Royal mód érdekel. Van még elég játékos benne?
  • tpM
    #34429
    Szervusz Ica,
    Keresd meg Fürtöst, ő eligazít.
  • Icebird
    #34428
    Zsírság!
    Mi a helyzet ezzel a csodabringával?
    Van hozzá T80, T90, Leo2A6 stb? Most hogy kijött hozzá az Everon, kedvem lenne megint hegeszteni.
    Ahogy látom csak nem rakták bele a helisből a setHitPointDamage parancsot. Gondolom akkor még mindig ugyan az a szar HP-s rendszerű és ha szétlövöd a tank csövét felrobban tőle az egész?
  • Fehercsoki
    #34427
    Kipróbálom, bár emlékeim szerint az inkább csak placebo.
  • Hogthar
    #34426
    Hasonló gépem van, én is tapasztaltam teljesítménybeli változást, viszont a launcherben ha végig mész a paramétereken és jól állítod be akkor stabilizálódik az fps, nem lesz olyan mint régen de jobb mint 20 fps.
  • Fehercsoki
    #34425
    Nektek hogy fut az új kiegészítő? Nekem sajnos sokkal többször akad meg/kevesebb az fps mint előtte, Tanoa gyakorlatilag játszhatatlan, kisebb harcokban is 20 körülire esik az fps, pedig nincs annyira szar gépem.(i5 4570+r9 390+8gb ram)
  • Fox121
    #34424
    hali!

    Újra raktam win-t és most meg nem olvassa be a mentésemet "Kint of Hill"-ben mi lehet a gondt múltkori instalásálsnál még jó volt..... ez a unitos dolog zavarhat be neki?
  • Hogthar
    #34423
    Oszt a Bojler mennyi?
    Jó falusi bort beszámoljuk árba?
  • Gascan #34422
    miert elado? :)
  • tpM
    #34421
    de minek bojler, hisz #nefürgyéle
  • DancZer
    #34420
    ugyanitt bojler eladó
  • Requuu
    #34419
    Eladnám Steames Arma3 játékot. Megvettem, de sajna nem jött be. Akit érdekel pm me és megbeszéljük, hogy adjam át.
  • AnarchoiD
    #34418


    hatha ma meg nemvolt
  • DancZer
    #34417
    Igen át lehet. De esetedben valószínűbb, hogy eltaláltad a fa szélét és pont az ellen felé penetrált a lövedék. Editorban tudod ezeket tesztelni. :)
  • Terawatt
    #34416
    Ez a katiba kegyetlen jó fegyver. 2-300 méterről 1-2 lövésezek mozgó célpontokat izzadás nélkül. Eddigi legjobb köröm mentem 7/1es stattal az előbb.

    Amúgy azt jól láttam hogy át lehet lőni a fán? Egy elég vastag törzsű fa mögött volt az ellenséges játékos. Lehet hogy csak lagg volt és későn reagálta le a szerver
  • Terawatt
    #34415
    ugye van a sector control KoTH meg a TDM KoTH. Igazávól szerintem ugyan az csak itt spawnol egy csapatszállító amire tudnak éledni a társaid. Felrobbantják akkor 5 percig nincs járgány.

    Külön szintezel ebben a játékmódban és ahhoz képest lehet felszerelni a karaktered, de cserébe nincs pénz. Járgányok is szinthez vannak kötve
  • DancZer
    #34414
    Köszi. TDM-et nem. Az egy külön küldetés?
  • Hogthar
    #34413
    Azért kíváncsi lettem volna a srácokra, bennük mi játszódott le:
    What happened this guy? és még így rá is néz :D
  • Terawatt
    #34412
    Szép lövés volt. Lvl 70? :D

    TDM részét szoktad tolni? Ott kicsit balanceosabbak a teamek eddigi észrevételeim szerint.
  • DancZer
    #34411
    Én is hasonló nüanszok miatt szeretem.
    A legszerencsésebb dolog ami a játékban történt velem egyszer az az volt, mikor RPG-vel a vállamon láttam ereszkedni egy kishelit a város irányába. Kiszaladtam az épületből, elnéztem balra, a heli irányába. Ekkor már alacsonyan volt, de még látható volt. Elsütöttem az RPG-t centikkel a házak felett (egyes házak között), aztán szinte egyszerre buktak le és egy pillanatra semmit sem láttam csak az üres háztetőket.
    Aztán felszállt a füst és a KoTH-ben jól megszokott pittyanás(jobban mondva 8 pittyanás) jelezte, hogy az RPG betalált. :D Elégedetten hátradőltem a székben és szidtam az eget, hogy pont most nem megy a shadow play! :D Úgy éreztem magam mint rambo! :D

    Egyik másik kedvencem pedig nemrég történt. Mindig is nagy vágyam volt valakit úgy leszedni mesterlövés puskával, hogy közben megmentek egy barátot (gyanítom szintén filmes vágyak vannak a háttérben :D), de eddig sosem sikerült megörökítenem.

    Ilyenkor lenne jó odaszólni, a recsegős rádión: Clear!

    Utoljára szerkesztette: DancZer, 2016.08.02. 19:33:50
  • Terawatt
    #34410
    Egyre jobban kezdek ráérezni a játékra. TDM-es kingh of the hill vagy sima Sector controlos KoTH-re járok.

    Tegnap követtem egy ellenséges katonát, kiment a városban az utcára. Kifordultam utána nagy sietve nehogy elveszítsem. Háttal volt nekem és eldőltem. Hát nem 30 méterre volt a 3. csapatból egy katona aki mind a kettőnk egy sorba lelőtt?

    Egy másik nagyszerű jelenet, amikor repültünk a kis helivel és az objective túlsó oldalán a távolba akartunk landolni, hogy onnan menjünk tovább az ellenséges vonalak mögött. Csapattárs elnézte a magasságot és szétzúzódott a sziklákon, mert kb 30 méter magasról kiugrott. RIP

    Leszállunk és megyünk pár lépést, majd eldől egy másik srác ellenséges tűztől. Hátunk mögött a tengerbe zuhant a heli, mert rosszul szállt le....nincs vissza út. Amíg ő ott maradt és vadul kereste az ellenséget én a sziklás part mentén meglógtam és kb 300 méterről néztem a helyszínt ahol landoltunk.

    Szerencsétlen pilótát is kilőtték és egy kis várakozás után megláttam az ellenséget ahogy oson a srác hullájához. Megvártam amíg biztos célpont lesz és kilőttem epic MLG skillel. Az ilyen kis sztorikért imádom már most a játékot.
  • Paladin
    #34409
    A játékból is van link a workshopos küldetésekre, vagy simán steamen az arma 3 workshopját (magyarul műhely?) megkeresed. Csak bejelölöd, ami kell.
    Azt hiszem a méreteket nem látod, de egy sima küldetés, ha nem pakolnak bele semmi extrát (zenéket, stb), akkor minimális nagyságú.
  • Terawatt
    #34408
    Tegnap néztem pont a battle royal-os modot az 1.2 gb volt
  • Zoolee1976
    #34407
    Egy hotel nyilvános netét használom úgyhogy csak finoman lehet letölteni!:)De ezt a workshop os dolgot megnézem hátha sikerül valami.A játék eredeti ahogy megvan a második része is,de nemrég kezdtem el próbálgatni azért nem vágom még a dolgokat.