35048
  • DancZer
    #28479
    És milyen? :)
  • DOGMAN
    #28478
    Köszi, közben már lecsekkoltam milyen cégez az instapp...
  • DancZer
    #28477
    ad 1. adatbázis frissítés mentése(sd kártyára)
    ad 2. be tudod syncelni a saját naptáraddal az eseményeket
    ad 3. foursquare megosztásnál tudj képet csinálni
    ad 4. a 2. hoz kapcsolódik, hogy ki tudd választani melyik fiókhoz akarod besyncelni.
  • DOGMAN
    #28476
    DancZer:
    Az engedélyek közül valamivel támaszd alá az alábbiakat, mert így nem teszem fel, pedig kiváncsi vagyok mit tud...:)
    - védett tárhelyhez való hozzáférés
    - naptári események és bizalmas információk beolvasása
    - fotók és videók készítése
    - az eszközön található fiókok listázása
  • JanáJ
    #28475
    Jobb gomb a lámpára és ott a maroklőfegyverek helyére tudod tenni, majd kiválasztani mint egy fegyvert. De a lightstick szvsz egyszerübb.

    Day z-s kérdésekem meg inkább ide.
  • Blackfoot1
    #28474
    Sziasztok valaki nem tudja hogy a Dayz modban a zseblámpát hogyan lehet a felső négyzetbe elhelyezni? mert nem tudom valami miatt beletenni, tehát alúl már megjelenik de valamiért nem mozdítható el onnan, amúgy a játék teljesen fel van patchelve, és amúgy eredeti.

    Kösz a segítséget!
  • Edyl
    #28473
    Köszönöm a segítséget Hogthar.
  • Nesu
    #28472
  • Hogthar
    #28471
    JanáJnak igaza van.

    Engem kell megkérdezni:
    link
    ezekre a fegyverekre működik:
    - Bizon
    - G36
    - M107
    - M14A1
    - M16A4
    - M240
    - M249
    - M4A1
    - M9 Beretta
    - Makarov
    - Mk12
    - Uzi
  • Edyl
    #28470
    Tudom, hogy a Red Dot is optika, épp emiatt hoztam fel példának. Kösz a segítséget.
    Amúgy Steam-es Operation Arrowhead-et is lehet telepíteni sima Armára, csak vedd fel a Steam-es listádra, én így hallottam.
    Még pár utolsó kérdést feltennék. :)
    Próbálgattam az egységek skinjeinek módosításával multiplayerezni, de a szerverekre nem engednek fel. Nincs valamilyen módszer erre, hogy multiplayerben is működjenek probléma nélkül ezek a skinek? Ilyen pl.: A stan marines
    A Seal Team szerver pedig végleg megszűnt, az Ace modot ilyen kevesen használják már?
    Köszönöm a segítséget előre is.
  • Feró Flex
    #28469
    Marha jó!
  • Solt
    #28468
    Hátha valakit érdekel, BF3+5DLC kb 6500.-Forint...

  • JanáJ
    #28467
    Hogtar szórakozik ilyenekkel, szerintem őt kérdezd. :-)
    (A red dot is optika.)
  • Edyl
    #28466
    Inkább olyanra gondoltam, mint pl.: m249-en az Optika kicserélése Red Dot-osra. Arma 3-ban már így fog működni, tudomásom szerint.
  • JanáJ
    #28465
    Virágbolti vagy eredeti?

    @Gascan: Köszi. :-(
  • JanáJ
    #28464
    Nem tudok, de miért kellene? Kb nincs olyan optika ami nincs benne. :-)
  • DancZer
    #28463
    Pöpec gránát modot készít a Dslyecxi.A végén azt mondta, ha nem lesz ehhez hasonló(jó) az A3-ban, akkor befejezi és kiadja.
  • Wampa reloaded
    #28462
    Lol...de olyan ügyeseket, mint amik az ARMA ban vannak :P
  • Gascan #28461
    nem, steam külön cég :)
  • JanáJ
    #28460
    15 juró a steamen a CO.

    Steames DLC-t tudok telepíteni dobozos armára?
  • komorszabi
    #28459
    Sziasztok,Kellene 1 kis segítség.. . Letöltöttem az arma-t, felrakom minden ok de amikor elindítanám akkor azt írja h : A "0x7ffdf000" címen található utasítás a "0x7c905ddd" memóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: written".
    Előre is köszi.
  • Edyl
    #28458
    Nem tud valaki az Operation Arrowhead-hez olyan mod/addon-t, amivel a fegyvereken lévő Scope-oket lehetne megváltoztatni? Esetleg OA Domination Multiplayerben is működő fegyver mod csomagot? Előre is köszönöm a segítséget.
  • butuska66
    #28457
    Arról majd az ARMA3 első DLC-je fog szolni...
  • Gascan #28456
    kommandósokat kéne küldeni h kiszabaditsák őket :)
  • grebber
    #28455
    Börtönben maradnak az ArmA III fejlesztői
  • JanáJ
    #28454
    Jól érted, van. Asszem a hatos a ki hova szálljon.
    Szvsz virágbolti gubanc. Ellenben sofőrnek hüye az AI, ez ilyen.

    Az Arma2 magyar, de az Arrow Head már nem és ha egymásra rakod akkor megint angol lesz. A steamest nem ismerem. Korábban külön patch volt hozzá. Nekem dobozos van.
  • Titan
    #28453
    Köszönöm a választ!

    Jól értem, hogy van rá lehetőség, hogy a lövészemnek megmondjam, hogy kormányhoz üljön és ne az orrát túrja az utasülésben?

    Az embereim pl. tójnak arra az utasításomra, hogy utánozzanak engem(copy my stance) vagy a "tüzelhet belátása szerint"-re...:) Ha mondom a sofőrnek, hogy menjen előre, akkor néha elkezd tolatni és megpróbálja kikerülni a nemlétező akadályokat..:( Szóval meg kell vennem! :D

    Néztem, hogy az 576-ban van arma2 1000 forintért magyar felirattal... Supergamer-en meg láttam az Operation Arrowhead-et 600-ért+posta költség...bár a streamen 14 euróért hozzámvágják, ami ugye olcsóbban jön ki, csak azt nem tudom, hogy a simát és streamest össze lehet-e rakni valahogy...

    Tudom, hogy megvehetném 30 euróért a CO-t, de gondolom abban nincs benne a magyar nyelv az arma 2-ben, ami jól jön a konyhai angolomhoz(a story miatt)...
  • JanáJ
    #28452
    A varju a virágbolti miatt.
    Szvsz az egységek is ezért hülyék. Szövit tuti nem lőnek eredetinél.
    A járműben csak funkciót adhatsz meg (lövész, parancsnok, sofőr) de hogy pl az uazban hova üljön, azt nem.
    ARMA CO=ARMA2+Arma2 Arrowhead. Szvsz az Arrovheadet vedd meg mert van benne plusz fegyver, jármű, pálya, funkció...

    Mod van mint a szemét. Mire gondolsz?
  • Titan
    #28451
    Skacok! Pár napja rákattantam a játékra és felmerült bennem pár kérdés! Jelenleg a "virágbolti" CO-val játszok, ami ugye tartalmazza arma2-őt is. Nos, jelenleg a kampánnyal szenvedek cserno területen...néha játék közben varjuvá avanzsálok, de ez gondolom a tört verzió eredménye..:)
    A kérdéseim a kövik lennének:
    A csapatom tagjai néha nem targetelik a célpontot és nem is tüzelnek vagy van mikor a szövetséges egységet kezdik el lőni...-Milyen parancsot érdemes nekik adni, hogy jó legyen? Vagy van valami mód ami lehetőséget ad arra, hogy azt csinálják amit szeretnék?
    Van valami trükkje, hogy megmondjam a csapattagoknak, hogy ki hova üljön a járműben?

    Ha szeretnék magyarokkal multiban játszani, akkor melyik játékot érdemes megvenni? Arma2(magyar felirattal) vagy CO vagy...?

    Milyen modifikációt ajánlotok a játékhoz, amivel élvezetesebbé, szebbé, okosabbá lehet tenni a játékot!
    Bocsi a láma kérdésekért ha esetleg felkarolna egy mentor priviben annak is örülnék..:)
  • repvez
    #28450
    Muter még azt használja a gyári aksijával.Ha jol számolom már van vagy 12 éves :)
  • Solt
    #28449
    Én meg azt, amikor még nem volt mobil... áldott, békés napok voltak! :))
  • JanáJ
    #28448
    korrekt megfogalmazás
    én a 6310i-t sírom vissza :-)
  • Solt
    #28447
    Mindkettő van itthon, de az android nekem csalódás... nem vagyok almás, csak tudom melyik a jobb azokban a tulajdonságokban, amik nekem fontosak! :)
  • JanáJ
    #28446
    lájk
  • repvez
    #28445
    Akkor kezdödhet a buli :D
  • JanáJ
    #28444
    csak nem egy almás puffog?
  • Solt
    #28443
    Android... pffff... :D

    Egyébként:
  • DancZer
    #28442
    Megtöröm a csendet.

    Elkészült a magyar arma közösség okostelefon alkalmazása mely segítségével nyomonkövetheted mikor milyen események lesznek.

    Az android alkalmazás letölthető innen.
  • JanáJ
    #28441
    +1
  • Hogthar
    #28440
    jónak tűnik