35048
  • Fürtös
    #28519
    Ha megmondod mi a jelenlegi verzio,akkor megkeressuk melyik patch kell neked.
  • betyar40
    #28518
    Fürtös tudsz dobni egy linket hogy mivel patcheljem fel 1.11 -re egy szür arma2-öt??vagy valaki más !
  • Fürtös
    #28517
    Este 7 korul mar mozgolodnak a sracok.
    BASC letoltes
    Innen toltasd le a modot es koved a telepitesi utmutatot.
    Ha kerdes van irj.
    A teamspeak cimet es jelszot majd a serveren megadjuk.
  • Fürtös
    #28516
    Ezeket ellenorizd le aztan megletjuk.
    De a legfontosabb a verzioszam. Annak egyeznie kell.
  • Fürtös
    #28515
    Arma2 elinditasa utan a fomenuben bal oldalt alul ez a verzioszam lathato:1.1186734?
    Nem telepitettel veletlenul az arma 2 hoz semmifele add-ont vagy barmi kiegeszitot? (barmilyen fegyver/jarmu/sziget)
    Biztos ,hogy mod nelkul inditod az Arma2-ot?
    Ezek az alap problemak szoktak okozni az ilyesmit.
  • denevérember
    #28514
    Más kérdés... Az insurgency nevű mod-hoz. Ugy csak úgy lehet beállni az "ellenség-hez" hogyha minimum 4 ember van. Ekkor lehet 1 az OPFOR csapatban. Aztán 8 nál 2 és így tovább... Azt nem lehet valahol beállítani hogy akármennyi ember lehessen az OPFOR-ban? Tehát ne legyen minimum player követelmény.
  • betyar40
    #28513
    Danczer !Kösz felmentem a ts -re de ott azt mondták kell hozzá a kiegészitő.Minek nekem egy sima arma2-m van és a sima arma kettő servereken akarok játszani nem az Oa-n.A haver is ott nyomja kiegészitő nélkül.Most kaptam egy üzenetetet az egyik serverről betöltés után egyből kidobás és:No entry 'bin/config/cfgweapons.nem tudom mi ez.amúgy alap játékra letöltöttem a honlapról a 1.0-1.09 és rá utána az 1.11.Tüzfal nem tiltja szóval nem vágom.
  • denevérember
    #28512
    csütörtököt akartam írni * ! :)
  • denevérember
    #28511
    Engem mindenképp érdekelne,ráadásul pénteken rá is érek! Mikörül szoktatok kezdeni?
  • Fürtös
    #28510
    Nem kell jelentkezni, Szivesen latunk mindenkit.
    Modot kell csak letolteni,es csutortok este mahat a buli.
    A szerver a tobbi napon mod nelkul uzemel,warfare es sector mapokkal.
    Info es mod:
    Basc mod
    Vagy:
    http://www.facebook.com/bascmod
    De ha barmi kerdes van irj privatot.
  • denevérember
    #28509
    Valahol kell jelentkezni erre a BASC-ra?
  • DancZer
    #28508
    WINDOWS XP:
    %userprofile%\Local Settings\Application Data\ArmA 2
    WINDOWS VISTA / 7:
    %userprofile%\AppData\Local\ArmA 2

    Próbálj csatlakozni egy szerverhez, majd a fenti könyvtárban található log fájlt töltsd fel valahova és küld el a linkját, vagy akár linkeld ide hátha más is rá akar nézni.

    Addigis van egy magyar közösségi TeamSpeak serverünk(fentebb az ip vagy az Arma3.hu ról közvetlenül lehet csatlakozni). Gyere fel, hátha valaki tud segíteni. Szóban egyszerűbb. :)
  • hundani99
    #28507
    * ja és battle eye is telepítve van
  • hundani99
    #28506
    sziasztok lenne egy kérdésem: eredeti játékommal az összes server kidob.Elkezd betölteni a csapat kiválasztás után és vagy azt az üzenetet kapok hogy ki lettem dobva a játékból vagy elkezd küldetés fájlokat letölteni majd a letöltés után betöltés és pár másodperc és visszadob a serverlistához.Csak olyan serverrel probálkozom ami zöld vagyis ugyanaz a patch(1.11) és ahol kicsi a ping.Egyik serverre sem tudok felmenni arra sem ahol 2/30 játékos van.A haver fel tud menni free gammel én gyárival nem.......mi van?
  • Fürtös
    #28505
    Inkabb gyertek hentelni csutortokon!
    Basc
    Minden csutortokon megy a harc.
  • repvez
    #28504
    Én sokkal jobban eltudtam volna képzelni az alapjátékhoz.
    Érzett valaki egyáltalán olyat a játék alatt , hogy tényleg meglepetésszerüen lerohanták? Vagy hogy több fronton kellett helyt állni mikorzben védett egy poziciót.

    Mert én nem.
    Az egész egy vadászatra emlékeztet amikor néha elnyomja a fegyver ropogás a madárcsicsergést. Mert hogy a környezeten semmi nem látszik hogy háboru dulna a szigeten.
  • tpM
    #28503
    Még Solt írta régebben - és ebben egyetértek vele -, hogy ezt a túlélés meg káosz hangulatot meg lehetett volna oldani valami polgárháborús háttérsztorival is, és sokkal jobban illene az Arma komolyságához.
  • JanáJ
    #28502
    Bétákat kell tolni, ott kevesen vannak. Meg amúgy is már szinte hiányoznak a bugok. :-)
    I44-ben tegnap tök jól elvoltam. Bár ott kb 2 szerver van ami él. :-(
  • ToMy_
    #28501
    növekvő népszerűség -> növekvő létszám -> a nagyobb tömegből valószínűbb a hülyegyerekek feltűnése
  • wardogzombie
    #28500
    A hekkerek az armából is codot csináltak annyian vannak.Hol van már a régi jó arma1-es BE évekig játszottam és egy hekkert se láttam.
  • JanáJ
    #28499
    Nekem a gyűjtögetés, fejlődés tetszik benne. Ugyan akkor ha elkapsz egy hekkert és elveszed a cuccait onnan rém unalom. Még jó, hogy hetente újraindul a szerver, így nem uncsi. :-)
  • Gascan #28498
    sztem nem maga a zombi jó benne.. hanem a túlélés feeling, Armában ez ekkora térképen kifejezetten jó tud lenni

    bár igaz h én nem játszok DayZ-t
  • repvez
    #28497
    Csak azt nem értem, hogy mi a jó van a zombis játékokban , nincs olyan fps,ahol legalább egy kis mod ne lenne ilyen .
    Vagy tényleg ennyire (szó szerint) agyatlan lövöldék kellenek az embereknek?
    Ha igy megy tovább akkor pár év mulva komolyabb AI lesz a '92-es wolf3d-ben mint majd amiket kiadnak játékokat. :(
  • grebber
    #28496
    Mert kb mindenki ezt játssza most és dől a lé!
  • Gascan #28495
    en is valahogy igy gondolom.. en nem csinalnek kulon jatekot belole.. ha csak nem adnak hozza annyi uj eroforrast (emberek, gepek, programok, iroda, stb.) h Armatol ne vegyenek el semmit
  • repvez
    #28494
    minek kell azt a dayZ-t eröltetni anélkül már lehet kész lenne az A3
  • Scottt
    #28493
    Ugye senki nem lepődik megezen
  • denevérember
    #28492
    Mondjuk igazad van! Lehet a paramétereknél elsiklottam emellett! Viszont az armaholic.com oldalon kívül van még valami lehetőség missionok beszerzésére?
  • JanáJ
    #28491
    melyik szerveren tolod?
  • ToMy_
    #28490
    Az nem feltétlenül a mission hibája. Amikor indítod a szervert, a paraméterek között van egy ilyen is, amivel azt állíthatod, hogy a járgányok respawnoljanak-e automatice x idő után, vagy maradjanak, ahol hagytad őket.
  • denevérember
    #28489
    Hali! Valaki nem tud egy megbízható domi missiont ajánlani takistan map-ra? Töltöttem le egy párat,de az a problémám hogy ha kihozok a bázisról egy járművet,elmegyek vele az adott városig,majd leteszem akkor egy pár perc múlva eltűnik az autó pedig nem lötték szét! Elég idegesítő... Ha tud erre valaki valami megoldást azt nagyon megköszönném! :)


    Üdv!
  • DancZer
    #28488
    Arma 2 1000 Ft:https://store.bistudio.com/arma2
  • wardogzombie
    #28487
    majd az uj gépen
  • JanáJ
    #28486
    néztem, de még barátkozom az egységekkel
  • V43 1105
    #28485
    Valaki Invasion 44 ?
  • DOGMAN
    #28484
    OFF:
    Nem is az zavar hogy a google mit tud rólam, hiszen ez egyértelmű, hanem az, hogy az adott program készítője (itt most nem az DancZer-re gondolok) ne akarja a kontaktlistámat, ha a szoftvernek semmi köze hozzá.
    Számtalan példa volt már rá, hogy - az azóta már a play-ból kidobott - fejlesztő minden elérhető adatot lementett magának az ügyfelek telójáról, ha kellet ha nem.
    ON
  • JanáJ
    #28483
    arma2.com
  • Animefox
    #28482
    Sziasztok most lett feltelepítve a játék és egy csomó helyre nem enged be játszani, hol tudom letölteni a legfrissebb pachet, firmware-t?
    válaszért előre is köszi
  • JanáJ
    #28481
    onnantól kezdve h androidoss a telód, az életed nyitott könyv a googlenak :-)
  • DancZer
    #28480
    Most toltam egy updatet az app-ra. Hamarosan be fog frissülni és mikor újra indítod, akkor megkérdezi, hogy akarod-e frissíteni.