35048
  • V43 1105
    #28559
    Nagy rajongója vagyok, imádom, több száz órát toltam vele. Sajnos most nincs VGA-m meghalt, és várok a garanciáztatásra, de amint megérkezett keresni foglak, van még pár haver aki tolja szintén.. számíthatsz ránk..
  • DrRadon
    #28558
    Nem jóóó! Nem tudom forgatni!
  • DancZer
    #28557
  • tutituti
    #28556
    olyan mint az őrület határán film.szedem is!
  • JanáJ
    #28555
    REmélem nem OFF, de nem akartam minden modra topikot nyitni:
    Nincs kedve valakinek 2. VH-s modot tolni? Invasion 44-et már unom, meg kb egy élő ami szerver van amin vannak, de a Hell in Pacific nagyon jó. Meglepő módon japánok ellen kell partra szállni vagy amik ellen szigetet cédeni co-ban, de mivel ACE módos a jó szerver ezért egyedül macera. :-)
  • DancZer
    #28554
    Sziasztok!
    Van új verzió a béta alkalmazásomból.

    Újdonságok:
    - Jelzi ha van új verzió.
    - Hibajavítások.
    - Jobb felhasználói élmény.

    Üdv.
  • denevérember
    #28553
    Talán a mod újratelepítése megoldhatja a problémát. Nálam is volt egy ilyen probléma,hogy rosszul töltöttem le,de megoldotta az újra telepítés. Mindenképp próbáld meg. Valószínű hogy 1-1 modell letöltése nem sikerült,és ezért rak be helyére "mást".
  • MiG man #28552
    Amit lentébb írtam. Néhány területnél, pölö Clafghan, @mbg, @I44 ha mondjuk egy UAZ469-et szeretnék vezetni, teljesen mást ad be helyette. És fogalmam sincs, hol lehet a hiba. De a Cfgweapons.pbo file-t is hiányolja néha, és nem tudom "beszerezni".
  • csanyigabor
    #28551
    Sziasztok, felraktam a basc modot steames armára és a következő hibaüzenetet kapom, amikor elindítom:
    Addon 'MAP_EU' requires addon 'CASigns2'

    Van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a baja ?
  • denevérember
    #28550
    Pontosan mi is a problémád? Hátha tudunk arra is megoldást.
  • MiG man #28549
    Még1x köszönöm a segítséget! A különböző mapok problémáját (pölö Clafghan is...) sajnos még mindig nem tudom megoldani. Fogalmam sincs, hol lehet a hiba.
  • denevérember
    #28548
    szívesen :)
  • MiG man #28547
    Sikerült, köszönöm!!!
  • denevérember
    #28546
    Annyi,hogy a sixupdater programban lehetőséged van kipipálni az updatelni kívánt módokat. Válaszd ki azokat amik hiányoznak,majd az uninstall mellett van azt hiszem egy repair lehetőség,vagy valami hasonló. Nem tudom most megnézni mert nem otthon vagyok,de írd majd meg,hogy sikerült e! Remélem tudtam segíteni! Egyik haveromnak ugyan ez volt,neki sikerült megoldania így! De az,hogy mitől van vénasszony az uaz helyett... azt sajnos nem tudom :)
  • MiG man #28545
    Tudna valaki segíteni, hogy hogyan frissítsem az ACEX_RU és ACEX_USNAVY modokat a playwith6-el? Az 1.3-ról nem frissíti 1.14rc-re, és az ACE oldalon hiába jelentkezek be, letöltési linket nem ad hozzájuk csak a letölthető tartalom méretét és egyéb infókat. És a lentébb írt problémára sem találtam még megoldást, vagyis pölö a CLAfghan térképnél ha mondjuk UAZ469-el szeretnék kocsikázni, bead egy vén nyanyát.
  • marja
    #28544
    Minden kedves "fotel harcosnak" Boldog Új Évet Kívánok!
  • MiG man #28543
    Lenne még egy kérdésem. Az ACE modot nem frissíti fel a v1.14rc1 verzióra a Play withSIX. A többi kiegészítőjét frissíti (ACEX, stb.), de magát az ACE-t 1.13-on hagyja, mellette egy kis lakat van jelezvén, hogy nem frissíthető. Csak az okát nem értem. Valami még hiányzik?
  • MiG man #28542
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. Problémám az lenne, hogy némelyik addon nem működik rendesen a játékba beillesztve. Vagyis pl. az mbg@ vagy i44 modoknál beadva a kért térképet (armory) nem az adott jármű jelenik meg, hanem pölö egy fotoriporter karaktere, vagy asszony csadorban. A modokat nem mixeltem, mindig a javasolt (cba, stb.) kiegészítőkkel próbálom használni és a kért mappába rakom. Azt furcsállom, hogy nem mindegyik moddal műveli ezt. A játékom ArmA2 CO telepítés, eredeti bolti.
  • wardogzombie
    #28541
    Boldog szaloncukrot
  • JanáJ
    #28540
    Boldog békés karácsonyt és fair playben gazdag 2013-at. :-)
  • denevérember
    #28539
    Kellemes ünnepeket :) !
  • Nesu
    #28538
    Kellemesebbet mindenkinek !!!

  • denevérember
    #28537
    Sajnos ez nálam is sokszor előfordul,főleg Taviana és Namalsk mapokon... Néhány másodperc múlva vagy megszűnik,vagy újra kell tölteni az egészet :/ Nem tudom mi okozhatja.... De nem rég óta van.
  • tpM
    #28536
    Nekem ez a kedvencem, valamikor 2006 végén. :D
  • wardogzombie
    #28535
    emlékszem rá hogy körbejártuk
  • Hogthar
    #28534
    kb 4-5 éves kép, Egyébként arma fizikájának köszönhetően ez a jármű akármennyire is furcsa de így maradt, tehát volt bőven lehetőségünk bohóckodni. Viszont mégis az elképzelés engem megmosolyogtat.
  • Scottt
    #28533
  • V43 1105
    #28532


    Ennél már csak az jobb, mikor a képen látható csodakocsival haladok az úton, és egyszer csak BUMM.. egy MI-24 vidáman szétlő
  • wardogzombie
    #28531
    Ja ja valahonnan rémlik ez a kép de van már vagy ezer éves.
  • Hogthar
    #28530
    turkáltam a régi vinyómon és találtam pár képet még arma 1 ből.
    A tökéletes pillanat kép.

    Wardog te erre még emlékszel? Mert szembe aki ott guggol az te vagy ám.
  • DancZer
    #28529
    ACRE ról eszembe jutott egy eset. Táram géppisztollynál én meg a sofőr, beszélgetünk, mesélem neki hogy merre hogyan tovább ő pedig kussol. Nézek hátra, halott :-D Lehet veled is ez történt :-) Amúgy van valami wiki ahol le van írva, melyik kommunikációnak mekkora a hallástávja. Sima rádió úgy tudom 1-2 km
  • denevérember
    #28528
    Srácok egy kis segítséget szeretnék kérni az ACRE-mod al kapcsolatban. Ugye TS szükséges hozzá,+ az addon,így a játékban folyamatosan tudok beszélgetni a csapattársaimmal direct kommunikáció kiválasztásával( persze csak ha elég közel vannak hozzám) Ezután ha eltávolodunk akkor rádión keresztül,na de mi az a maximum távolság amikor még hallom őket? Esetleg lemerülhet e a rádió? Voltam tegnap 1 külföldi szerveren,ahol egy darabig tudtam tartani a kapcsolatot a társaimmal,majd hiába nyomtam caps lock-ot már nem "müködött" a kommunikáció... Mi lehet a probléma? Előre is köszi a válaszokat!

    Üdv, D.
  • betyar40
    #28527
    Köszönöm felmentem a TS re és ott kaptam segitséget a Battleeye nem tudta frissiteni magát és manuálisan kellett egy mappát betenni.Szóval battle eye probléma volt.Addig is pirátoztam:http://www.youtube.com/watch?v=o9K2wC8WH6s&feature=youtu.be.........a legjobb mmo!
  • DancZer
    #28526
    Adminisztrátorként indítod a játékot? Úgy emlékszem a battle eye nem szereti ha nem adminként fut.

    A no entry hiba szerintem amiatt van, hogy valamelyik pbo hinás vagy hiányzik. Olyat is láttam már, hogy valaki egy modnak az addon könyvtárát bemásolta az alapjáték addon könyvtárába.
  • Fürtös
    #28525
    Korabban mar jatszottal vele interneten?

    Ez az utolso kerdesem ezen kivul csak a log fajl marad,de gyanitom,hogy user fault van...
  • betyar40
    #28524
    igen engedélyeztettem benne is van mappája.a tüzfal le van löve....
  • Fürtös
    #28523
    A battleeyet is engedelyezted?
    Tegyel egy probat,lodd le a tuzfalat.
  • betyar40
    #28522
    igen tökéletesen megy.a tüzfalat megnéztem be van pipálva vagyin engedélyezi.
  • Fürtös
    #28521
    Single playerben megy?
  • betyar40
    #28520
    hát megnéztem az 1.1186734 ami fent van ezzel sehova nem tudok bemenni...(pedig a server mellett a kis lámpa zöld)Most ujra raktam ujra patchaltam és ugyanazaz a baj , betölt és rögtön utána kidob.A sima arma2 re feltettem az 1.0-1.09 -et és utána rá az 1.11-et.