35048
  • Hogthar
    #28719
    háhá ezt imádtam:

    "A realizmus nagy hívőitől kérdezném, hogy az mennyire reális, hogy megölnek és újjászületsz? Realista módban 1 halál után uninstall, ez a javaslatom! :)"

    Na, de viszont most az arma topik Bf ről szól.
    Hogy akadtál rá egyébként?

    Stuka85: minden bizonnyal lesz leárazás arma 3 nál, de már most is elég olcsó. Személy szerint nem szeretem a steamot, jobban örülök ha a kezembe van a DVD, de ízlések és pofonok...
  • stuka85
    #28718
    Hali!
    Lenne egy kérdésem megszeretném venni a ARMA 2-őt szerintetek lesz leárazás majd ha kijön a arma 3 vagy az még odébb van?
    Érdemes a steam-ről megvenni vagy valahonnan máshonnan érdemesebb?
  • Solt
    #28717
    Az is gyöngyszem! :D
  • Solt
    #28716
    Pár kilométeres laza sprint... "pár" kiló súlytöbblettel mi az egy képzett bakának!? :DD
  • Hogthar
    #28715
    Nekem jobban tetszik az a vita, hogy az egyik srác próbálja bizonyítani hogy ő "pro"bb mert normalon játszik, mert ugyebár ott nem hal bele egy lövésből az ellen, ezért jobban kell célozni
  • JanáJ
    #28714
    Nem értem. Ő azt gondolja, hogy tudnia kellene futni full gearben? Már a "pár km sprintet" nem értem.
  • Scottt
    #28713
    "
    antgecc
    [Hasznos hozzászólás] [Nem hasznos hozzászólás] | ma 10:14 | privát | galéria | válasz | #58469
    A tárcserés dolog már a CS kezdete óta zavar. Egy ilyen újítást üdvözölnék én is. A kis csírák meg majd megszokják ezt a valós stílust egy idő után.

    A stamina hiányát viszont pont egy jó dolognak tartom. Nagy pályákon még így is örökkévalóságnak tűnik az átfutás, ráadásul képzett katonákról beszélünk, akik fél napokat képesek futkosni teljes felszerelésben. Nehogy már egy pár km-es laza sprintet ne bírjanak ki. CoD-ban is végtelenül röhejes volt, hogy 5 mp alatt kifulladt a képzett katona.

    Valamint még annak is örülnék, ha lenne egy amolyan fél-hc mód, amiben a tárcsere valós, nincs hud, nincs térkép, nincs spotolás, és a hp maradhatna 100."

    Jézus az égben.. Én itt nyomtam 1 alt+f4-et a topikból..Direkt hergelsz minket Papi?
  • Hogthar
    #28712
    Így volt ez Crysis-nél is
    Nagyon oda voltam érte pedig egy parádé volt, de akkoriban még a grafikával és fizikával meglehetett butítani valamilyen szinten.
    Emlékszem próbáltam képezni az embereket hogy taktikázzunk, és az volt az ellenért, hogy nem ér semmit a taktika, mert a reflex a fontos...
  • tpM
    #28711
    Úgy emlékszem, hogy annak idején mikor MW1-gyel multiztam, ott is ez ment... A hangtompítónak az volt a taktikai előnye, hogy akkor nem látszódtál a minitérképen. :D
  • Solt
    #28710
    Igen, és ehhez még pattognak teljes fegyverzetben mint kecskeszar a deszkán! :D

    Félreértés ne essék, mindenki úgy játszik ahogy akar, csak nekem fura, hogy másnak nincs igénye legalább egy minimális realitásra... Én nagyon BF ellenes voltam, de jó gépen az a látvány, és azok a hangok nagyon hangulatossá teszik... csak ugye még HC-n is pattognak, célkereszt, stb...

    Kár, hogy a HC beállítás nem komolyabb.
  • Hogthar
    #28709
    Tehát ha jól értelmezem normál nehézségen bf 3 ban látják merre vannak az ellenségek, vagyis ezt írta a srác és még a mini térkép is jelzi az ellent?
  • DancZer
    #28708
    Lement az saitek ára 25e-re.
  • Solt
    #28707
    BF3 topikban "realizmus" vs "ez JÁTÉK" flém! Ha valaki unatkozik, érdemes belelesni... :DD
  • JanáJ
    #28706
    A fel - le gombokat még megkoptatnám és tökély. :-)
  • Hogthar
    #28705
    Elbújok nem találsz meg...
    Na az ember lehet tisztességes és mégis képes elbújni kérésre egy csigalépcső mögött.
  • wardogzombie
    #28704
    Büntetést érdemelsz nem vitás
  • Hogthar
    #28703
    Hát az biztos, főleg, hogy szándékos volt, ráadásul még egy marék sárba és homokba is megmártom. Ez már egyenesen pofátlanság.

    DancZer: van egy ilyen parancs a beta patchben:
    [93622] New: Scripting function eyeDirection.
    Ezt azt jelenti, hogy scriptel a belsőnézet szögét tudom variálni gyalogos egység esetén?
    Mert őszintén szólva eléggé örülnék neki, ha már végre nem csak a külső nézet szögét lehetne állítani.
  • wardogzombie
    #28702
    jól fel kéne pofozni
  • Hogthar
    #28701
    Véletlen leejtettem egy kavicsos talajra:


  • tpM
    #28700
    ték
  • Scottt
    #28699
    Már megoldótott,a 2. gombot kellett megnyomni a társítós progin,és utána már a cpbo rátudott cuppanni :D

    Köszönöm!
  • Hogthar
    #28698
    Használsz total commandert?

    Ha igen küldj privbe egy email címet és küldök egy plugint amivel úgy megnyitja a pbo mintha tömörített fájl lenne, vagyis inkább mintha mappa, mert nem tömörít és nem is csomagol semmit.

    Ui.: ha küldetéseket elkezdesz vele szerkeszteni, ezzel a pluginnal tudsz betömöríteni is, de nálam időnként hibás, tehát úgy szoktam, hogy kitömörítem a users/Documents/ArmA 2/missions mappába.
    Ha pl Vogonstarship.Chernarus.pbo a neve csinálok egy Vogonstarship.Chernarus mappát és a pbo tartalmát ebbe másolom.
    Ezek után megtudod nyitni a küldetést a játékon belül editorba és el is tudod menteni, ilyenkor a játék maga készít egy pbo t neki.
  • Scottt
    #28697
    Leszedtem hozzá 1 külön progit,mert írták ezt is,kitöröltem a .pbo társítását elvileg, de így se múkodik : (
  • tpM
    #28696
    Mióta BIS-ék kitalálták, hogy maga az Arma legyen társítva .pbo-hoz és kattintással a játék induljon el (remek ötlet, nemde? hát kurvára nem), azóta trükközni kell.

    Regeditben ki kell törölni az Armás hozzátársítást, meg úgy általában mindent a .pbo-ról. Ezek után elindítod a cpbo-t. Felajánlja, hogy mostantól társítva lesz és igazából ennyi. Nem is kell ezek után az exével foglalkozni, mert dupplakattal kicsomagolja, jobb klikk -> create PBO-val pedig .pbo-t tudsz csinálni az adott mappából. Remélem érthető.
  • Scottt
    #28695
    Valaki tudna abban segíteni, hogy lehet kicsomagolni 1 küldetést?
    Addig rájöttem, hogy ki kell csomagolni a .pbo-t fájlját,le is szedtem kegety cpboját, de akárhogy kattintgatok nem történik semmi,nem tudom társítani a .pbo fileal.
    Mappából már tudok .pbot, de ha rákattintok jobb egérrel a .pbora akkor nem adja ki semmi féle kicsomagolási lehetőséget.

    Ötlet/Tipp?
  • tpM
    #28694
    Ja, de mondtam a fiúknak, hogy nem foglalkozom ilyen pitiáner ügyekkel amíg ACSE-t be nem fejezem. :D
  • Hogthar
    #28693
    Most, hogy jobban megforgattam az eotechet rájöttem, hogy az ace m4 eseken is ez a holo van.
    Remélem nem haragítom őket is magamra, a végén csak akad egy tag aki végül rám küld valakit :D
  • Hogthar
    #28692


    Mondja ezt a vén öreg ember
  • tpM
    #28691
    Miért lenne mindegy? Rend a lelke mindennek. Persze ezt ilyen fiatalon hogy is tudnád... hjajj jajj.
  • Hogthar
    #28690
    Valószínűleg rám küldenek egy szabotázs-t

    Jobb esetbe lefizetnek, hogy többet ne tegyek ilyet.
    rosszabb esetbe, találkozok egy gumi csizmás alakkal.
    Annyit mond csak, so long, majd likvidál.
    Ezek után még ki is porszívózza a lakásom, aminek végül is örülök valamilyen szinten, mert rá férne, csak ugyebár akkor már mindegy lesz
  • JanáJ
    #28689
    Biztos szeretni fognak érte hogy ráébreszted őket milyen "bénák".
  • JanáJ
    #28688
    végül is elszabotálja a hk.-ban ülők hazajutását :-)
  • Hogthar
    #28687
    Eotechet modernizáltam 553 asra.
    Igazából Bis OA-s Eotech változatát használom most, útmutatásként a bohemiának, hogy egy kis odafigyeléssel jelentős javulást érhetnek el.


    Ez még friss gyári verzió, nem volt csatatéren, úgyhogy gyors ki is viszem és megtaposom párszor hogy jó karcos legyen
  • tpM
    #28686
    Az állapot amiben az A2 magyarítása hozzám került, az olyan volt, hogy pl. a SABOT szabotázsra volt fordítva. :D
  • Hogthar
    #28685
  • JanáJ
    #28684
    kinyírlak és levágom a golyóidat
  • wardogzombie
    #28683
    a golyó az golyó
  • JanáJ
    #28682
    Elhiszem neked, az ánc,cváj német tudással viszont kihívással teli, pláne hogy másmilyen fajta lövedékek voltak, mint most.
  • Scottt
    #28681
    Pedig a német szakmai nyelv az profi,sokkal használhatóbb mit az angol(Gyakorlatilag tapasztalat)
    Pl a Pzkpw(Panzerkampfwagen) rövidítését nem lehet semmi mással összekeverni,ellentétben az angol 3szavasokkal,amibe annyi mindent bele lehet látni :D
  • JanáJ
    #28680
    ok de ezzel nem lehet mit kezdeni. Én a II.VH-s mod az I44-nél néztem a német hk-ban, hogy melyik lövedék mit tud és még a gogli sem segített. :-)