35048
  • Solt
    #28759
    Azt nem ismerem... mikori kiadás?

    Azt tudom, hogy a Football Manager széria idei darabját nem tudták feltörni, pedig az elég népszerű játék...

    Én attól tartok, hogy a hőbörgési ösztön kiéléséra lesz bőven okunk ezen kívül is! :D A macerás telepítések miatt én kifejezetten örülök a steam-nek... :)
  • Scottt
    #28758
    Skyrim : )

    De amúgy én se örülök,modokkal mintha nem nagyon lenne jóviszonyban a Steam,de nem tudom pontosan,lehet én is csak belső hőbörögési ösztönömet akarom kiélni :D
  • Solt
    #28757
    Igen? Legfrissebb tapaszokkal? Sorold azt a csomót... :)

  • Gascan #28756
    nem is ertem ezt miert hoztak fel ervkent
  • Gascan #28755
    egy csomo steam warezes jatek van
  • Solt
    #28754
    Ha nem csak ott lehet majd megvenni, akkor nincs ezzel gond... sőt, jobb nekik is, meg nekünk is. No meg így a wareznak is annyi...
  • DancZer
    #28753
    Még írtam hozzá. Nekem is kicsit idegen, de megértem őket. Így nekik is meg nekünk is egyszerűbb frissen tartani a játékot.
  • tpM
    #28752
    Én nem örülök ennek, de nem tudom megfogalmazni, hogy miért nem. Lehet, hogy csak kell valami ami a hőbörgési szükségletem kielégíti.
  • DancZer
    #28751
    http://www.arma3.hu/80-arma3/116-steam-exkluziv-lesz-az-arma-3
  • DancZer
    #28750
    http://www.bistudio.com/english/company/developers-blog/356-arma3-steam-dev-blog
  • tpM
    #28749
    Tudod ilyenkor mi a dolgod. Etesd meg az Ikaruszoddal.
  • Solt
    #28748
    Lebuktam! :DD
  • Hogthar
    #28747
    Na Iphone topicban is azért ott virít kedves SötétBarom nevű fórumozó, valld be az ő útját követed le.
    Bizonyára tpM új titkos küldetése, hírszerzés és miegymás.
  • Scottt
    #28746
    A BF-3ban mintha SF-ek küzdenének egymás ellen,viszont ők sem fognak 6kmet sprintelni..Akárhogy kokszolnak és gyakorlatoznak,de természetesen ez egy embertől se várható el,még egy szupermentől se : ) Egyáltalán nincsenek képben a netharcosok.

    Lehet futni,csak nem bakancsban,fegyverrel-lőszerrel mellényben.

    @Gascan:Igen,nem úgy van az, hogy bekerülnek és utána már csak a töküket vakargatják :D
  • Solt
    #28745
    DanielT vs mindenki más... zseniális tud lenni! :D
  • Solt
    #28744
    Naaaaa... ez övön alul volt! :D
  • otisz111
    #28743
    Na, azt nem ismerem. De mint ajánlóként megnézem. :D
  • Gascan #28742
    baratok kozt is johet? :)
  • Solt
    #28741
    Az iPhone topikkal karöltve rendkívül szórakoztató tud lenni! :D
  • otisz111
    #28740
    Elfogyott a popcornom! :(
    BF3 topikban állandóan vita megy az okosok között.
  • JanáJ
    #28739
    Az réges rég volt, lehet most már nagyobb a lik. :-)
  • DancZer
    #28738
    Igen. Ezek lekérdező funkciók, nem beállítók.
  • Endre
    #28737
    A többit meg Steamen:)
  • Endre
    #28736
    Tegnap vettem a Tescóban 1990.
  • tpM
    #28735
    Hát Luke-nak is csak az Erővel sikerült. Azt mondták, hogy összvissz 2x2 méteres az a kivezetőnyílás rajta...
  • Gascan #28734
    en ugy tudom h ez a 64km -es menetgyakorlat nem csak felvetelin van hanem folyamatason ismetlodik.. szoval mindig kell a jo kondi :)
  • JanáJ
    #28733
    Az SF-et ne vegyük már a bakák közé. Azok nem emberek (jó értelemben). 10mp alatt is lehet futni a 100-at...

    Az ejtőernyősnek meg a SAS-nak annyi cucca lesz háborúzni amennyit visz magával. A mostaniak meg a mellény és a sok hifiszupi felszerelés miatt szívnak. Az meg a másik, hogy 1 km futás után full gearben még a halál csillagot sem találnák el.
  • JanáJ
    #28732
  • Hogthar
    #28731
    Na befejeztem az Eotechet, még a fel-le gombokat is megkoptattam.
    így néz ki a játékban:

  • Scottt
    #28730
    5-6km-et lehet futni,teljes menetfelszerelésben is,legalábbis gyors tempóban caplatni minimum,egy cimbim nyert már pár ilyen járőrbajnokságot,iszonyat távokat tesznek meg,bár mesélte, hogy a végén már annyi volt, hogy előre dőlt és kb a zsák súlya vitte :D
    Az UKSF kiválasztási fázisának első részének a záró vizsgáján is 64kmet kell megtenni <20óra alatt 25kilónyi cuccal+ víz és a fegyver.A domborzat pedig közel sem hajaz az Alföldünkre : )

    @Gascan:Gőzöm sincs,gondolom aki nem dohányzott annak csere alapot biztosított,meg kitudja mikor kaptak utánpótlást..

    @W:De igen! Annyi cucc volt a lábzsákjukban, hogy ugrás közben egyszerűen leszakadt róluk..
  • Wampa reloaded
    #28729
    Kelet Timoron az SASR vagy NZSAS esek 90! kilos hátizsákkal caplattak, azt mondta az egyik valami riportban, hogy egyedül nem birt felállni, ha elesett vele. Azzal lehet futni, mint a bolond :)

    Nem az Ambrose könyvből van a leirás?
    Ott is a normandiai ugrásnál akkora sulyokat aggattak rájuk, nem igaz...
    egy csomó baleset is lett belőle.
  • Hogthar
    #28728
    Értem, tehát se a eyeDirection, eyePos és aimPos nem lehet manuálisan beállítani a belsőnézet szögét ugye?
  • DancZer
    #28727
    Azt adja vissza, hogy milyen irányba néz az ember, autó esetén gondolom a sofőr, vagy a lövész. Lehet, hogy belső használatra készült. Egyébként amit ad az egy 3 elemű tömb([x,y,z]). Az értékek gondolom 1 és -1 között vannak.
  • tpM
    #28726
    VBS 2-ben, ha lelősz egy baráti egységet, akkor uninstallálja magát a progi. Nem viccelek.
  • Gascan #28725
    a halltak az egy l :)
  • Hogthar
    #28724
    Mondjuk érdekes téma ez a futás, pl ha nagyobb pályákon airsoftozunk és pl mi vagyunk a támadók nem szaladjuk végig a pályát, és kifejezetten élvezetesnek is tartom amikor csapatba vándorlunk.

    Egy számítógépes játékba viszont nem érzed a terhet és a fáradságot ezért irritáló, nehéz is jól megoldani sajnos. Pl amit armába leművelünk életbe nem nagyon tudnám elképzelni, végig futni 5-6 kiló-métert uhh.
  • Gascan #28723
    2 karton cigi? :D .. ha nem golyotol halltak meg akkor tudorakban?
  • Solt
    #28722
    Mikor megvettem a BF3-t valami naaaagy leértékeléskor, akkor a kampányban volt pár bug, gondoltam rákérdezek a topikjában, aztán a válaszra várva elraktam a kedvencekbe! :) ( mondanom sem kell, választ a lényegre nem kaptam... :D )

    Aztán ott maradt, mert rengeteg gyöngyszemre lehet ott lelni... :D Iszonyat, hogy mit nyírják egymást minden hülyeségen... akad dolga a HG-nek rendesen! :) Szóval ilyen kávé mellé topik lett... :))

  • Scottt
    #28721
    Iszonyat mennyi hülye van,1kilómétert nem bírnának futni sima bakancs+surci kombóban.Arról már nem is beszélve, hogy sprintelni száz métereket szoktak,nem pedig kilómétereket,nyilván sokat sportolt a barátunk, ha ilyenekkel sincs tisztában

    "Három napi ellátmány
    riadókészlet
    csokoládé
    cukorka
    kávépor
    kristálycukor
    gyufa
    iránytű
    tájoló
    szurony
    gyalásó
    drótvágó
    gázálarc
    tartaléklőszer
    tölténytáska
    VVK
    0.45ös
    kulacs
    két karton cigaretta
    Hawkins akna
    két gránát
    füstbomba
    Gamma gránát
    TNT
    ez a szarság, és egy pár ronda fehérnemű
    Ernyő,tartalékernyő és a fegyver"
    Ennyivel indultak a 101-sek Normandiába, megnézném, ahogy a HC gémerek a nyakukba kapják hahahahaa
  • ToMy_
    #28720
    A stamina hiányát viszont pont egy jó dolognak tartom. Nagy pályákon még így is örökkévalóságnak tűnik az átfutás, ráadásul képzett katonákról beszélünk, akik fél napokat képesek futkosni teljes felszerelésben. Nehogy már egy pár km-es laza sprintet ne bírjanak ki. CoD-ban is végtelenül röhejes volt, hogy 5 mp alatt kifulladt a képzett katona.


    Na az ilyen kis csírákat becsomagolnám BDU-ba, ráadnék egy Interceptort plusz pár tárat, egy puskát, és nyomjon egy laza sprintet, nem kell pár km-t, elég lenne csak 100 méter.