35048
  • tpM
    #28799
    Azért egy CoD meg BF jóval magasabb költségvetésből készül, meg szerintem BISzéknek amúgy sem feküdne...
  • Solt
    #28798
    Na igen... attól tartok erre igencsak megvan az esély... :S

    Egyébként, ha már ennyire összemelegedtek a steam-s csapattal, akkor elintézhetnék, hogy a dobozos verziókat is lehessen regisztrálni a steam-re...
  • Hogthar
    #28797
    Vagy több realizmusban jártas észkombájn töltött kakas, kiknek kukorékolásai el lepik a nyugodt online teret. Akik miatt majd cél keresztel kell játszani, normál fokozaton, butított játékmenettel.

    Na jó eddig még oké is mert őket a legélvezetesebb levadászni, csak a bis egy idő után az ő kéréseiket fogja nézni mert többen vannak több pénzt hozva a konyhára, szóval én csak attól tartok hogy végül a sorozat elindul a bf 3 szintű játékmenet felé.
  • JanáJ
    #28796
    jó:

    DayZ=>több pénz=>jobb Arma3 (remélem)
  • tpM
    #28795
    Én a Modkezelésre vagyok kíváncsi. Ha azt nem cseszik szét, akkor elviselem.
  • Hogthar
    #28794
    Nem is tudom, ez most nekünk jó, vagy rossz?
  • Gascan #28793
    az is jó hogy foglalkoznak vele... amúgy még mindig nem sikerült megértenem, de amióta megjelent a DayZ a Steam toplista első 10-ben ott az Arma2... - kb. mar lassan 8 honapja v tobb

    ..ilyen hosszu idore egyik jatek se tudod a top10-ben maradni
  • tpM
    #28792
    Amúgy a hivatalos fórumon 70+ oldalt termett ez az egész Steam mizéria. "Szar az egész nem értem minek kellett ez" vs "jajj, de hülye vagy, a BIS tudja mit csinál".
  • DancZer
    #28791
    Teljesen jogos, viszont bármilyen kicsi lyukon át tudsz lőni. Akár a kétágú visszapillantó tükör lábai között is.
  • Hogthar
    #28790
    Eotech terepszínű változatának gyári verziója.


    kiviszem ma terepre kopjon kicsit
  • Scottt
    #28789
    A romboló puska se viszi át..
    @Gascan:Előtte meg a Katonák Voltunk zenéje szól amikor szállnak ki a kocsikból a temetésre

    @Tomy:Az SB nekem nem jött át annyira,egyszer nézhetős, kicsit túl sok rambózás volt benne,meg kis hazánk is feltűnt benne,ami engem valahogy mindig irritál..
    Ha sorozatot akarsz akkor Generation Kill meg Homeland,mindkettő zseniális a maga nemében.
  • repvez
    #28788
    Steam exclusive lesz az ARMA3 azért, hogy még idén megjelenjen !
  • ToMy_
    #28787
    Nézzél Strike Back S02-S03-at és bármihez kedvet kapsz...

  • Hogthar
    #28786
    Jah az tényleg jó volt, annyira hogy kedvet kaptam egy kis city life ra és elösször úgy, hogy rendőr legyek.
    Megaztán a záró zene is ütött nálam Josh Homme - nobody to love
  • Gascan #28785
    az end of watch nekem is nagyon tetszett
  • Hogthar
    #28784
    Ritka eset de nagyon idegesítő tud lenni, főleg mesterlövészkezdésnél multiba, beméred 800 méter(nem romboló puska) elárulod a pozíciód és lepattan a fegyveréről
  • Scottt
    #28783
    Armában meg a fegyveren nem lehet,és még el se romlik,ha eltalálják.
  • Solt
    #28782
    Akkor kihagyom... köszi. :)
  • Solt
    #28781
    :D Ha más miatt nem lehet majd hőzöngeni ArmA3 kapcsán, akkor beállok én is a sorba! :DD
  • DancZer
    #28780
    Próbáltam már, de valahogy elment a kedvem mikor a vaskorláton nem lehetett átlőni, pedig mögötte állt az ember.
  • Scottt
    #28779
    Ők sem a régiek már,az mostanában kijött új játékok egyike sem volt elsőnek skidrow törésű

    Nekünk akkor sem kell Steam! :D
  • Solt
    #28778
    Jut eszembe... EZT próbálta valaki? 2 ajrót megér? :))
  • Hogthar
    #28777
    Na az igen
  • Solt
    #28776
    A Skidrow csapat foglalkozott vele, de beletört a bicskájuk! :D
  • DancZer
    #28775
    Jah. A dicsőség hajtja őket, nem a jószándék. :)
  • Solt
    #28774
    Nem tudok pontos számokat, de szerintem millió feletti eladás van világszerte minden évben! :))
  • Hogthar
    #28773
    Kérdés milyen kalózok foglalkoznak vele, szerintem nem véletlen hogy egy codot feltörnek online ready verizóba megjelenés után 2 héttel akármilyen védelemmel is van ellátva, míg pl egy BS ka-50 5 év után kap egy sima törést.
    Tehát vagy tényleg tudnak az Eidos/Saganál, vagy pedig a profibb programozókat hidegen hagyta a játék és helyette mást törtek fel.
  • DancZer
    #28772
    Arma 2-be most jött valami új user profil validátor. Szerver beállításban be lehet állítani, hogy csak a validált felhasználókat engedje be. Gondolom ez benne lesz az A3-ban is. Meg ott van még a FADE is. Lehet ezeknek így együttesen már lesz visszatartó ereje, ha másért nem a kényelemért.
  • Scottt
    #28771
    Annó a Flakon flaming cliffs-et se tudták évekig feltörni steam nélkül.Csak nem fontos az :D
  • Solt
    #28770
    Hmmm... ez nekem új... akkor az Eidos/Sega páros tud valamit amit más nem! :) Hetekig próbálkoztak a kalózok, és nem tudták normálisan feltörni, majd közölték, hogy feladják... :)
  • Scottt
    #28769
    A legfrissebbekkel,törten!

    @Gascan:Nehogy megnézd! :D Borzasztó amerikai propaganda film,az alapsztori az, hogy az USA-t lerohanja É.korea,szerintem ez mindent elmond...
    Inkább tudom ajánlani az End of Watch-ot,nekem nagyon bejött!
  • Gascan #28768
    azt mondjatok h akkor az jo? mert akkor en is beiktatom az esti programba :)
  • Solt
    #28767
    Na lesz egy kis időm belelesek... :)
  • Solt
    #28766
    És ezek a legfrissebb tapaszokkal működnek törten? No meg ezek közül mi friss játék? Az FM2013 tavaly októberben jelent meg, és nem bírták feltörni... emiatt vitte az eidos a steam-re... :)

    Tény, hogy gyenge nettel szívás az első telepítés, de utána már nincs gond vele... ha újra akarod tenni a winfost, akkor előtte biztonsági mentés a steam alatt, és akkor nem kell újra letölteni az egészet! :)
  • Scottt
    #28765
    Ha a BF-3as topikot élvezted,akkor nézd meg a 2012-es kiadású Red Dawn-t..
    35.percnél járok benne,hát zseniális!
  • Gascan #28764
    azt is irtak itt h igy, steammel, a tapaszok kisebb meretuek lesznek
  • Hogthar
    #28763
    warez steam játékok:
    Sniper elite v2, Borderlands 2, Dirt 2-3, Splinter Cell: Conviction, Kane and Lynch 2, DeadIsland
    Van még pár csak nem jutnak eszembe, ráadásul ezekhez úgy készült warez steam hogy online játszhatóak, nem csak hamachin.(egy barátom mesélte )
    Ui.: bocs muszáj volt kicsit okoskodnom

    -Solt///: Én nem örülök a steamnak, elhiszem, hogy kényelmes, de például akiknek nincs jó internetjük és offline játszanak, azok hiába veszik meg a lemezt, mert ugyanúgy nekiáll letölteni a játékot. Na már most van 1-2 barátom akinek jó gépe van és próbálom velük ismertetni ezt a világot, de Mobil nettel az arma 3 at nem nagyon fogják kipróbálni.
  • tpM
    #28762
    Azért a Skyrim-hez eddig mindig rövid időn belül kijött az új patch is. DLC meg általában 1 nappal a kiadás után.

    2011 év végén jelent meg amúgy.
  • Solt
    #28761
    A régiek, javarészt javítások nélkül, ami ugye sok esetben elég zavaró tud lenni... gondolj bele, ha ArmA2-t mondjuk úgy 4-5 tapasszal régebbi állapotában kéne használnod... :)
  • Gascan #28760
    a tapaszokrol nem szoltam ... de a jatekok mukodnek