35048
  • Hogthar
    #28879
    Én is úgy vagyok vele, megvárom míg lesz egy játszható verzió és leárazásnál megveszem.
    Addig meg csinálom hozzá a módokat :)

    Antgecc: nem pont a legjobb időben jöttél.
    Egészen pontosan milyen játékmóddal játszol, warfare?

    Susarc: Ha meg akarsz nézni egy járművet ne az armory-t nézd meg, hanem nyiss egy editort, kattints a térképen egy nyílt terepre 2 szer, ekkor kitudod választani mit teszel le, utána preview gomb és tádá
  • Solt
    #28878
    Nem is várom el egy alfa állapotú programtól, hogy tökéletes legyen, viszont nem vagyok hajlandó azért fizetni, hogy alfa teszter lehessek! :D A steam-nek hála meg 1000%, hogy a megjelenés után max 4-5 hónappal lesz ilyen 50%-s akció... ha nem közvetlenül steam-n, akkor valamelyik ilyen onlány cdkey shopban! :))

    Úgyis jön a nyár, a kevés időm kitöltésére meg találok valami elfoglaltságot... no meg először is a Fradi - újpestet kéne megúszni szabadlábon! :DD
  • Scottt
    #28877
    Egy alfa sose fogja hozni az általad elvárt dolgokat,de most meg is mondják, hogy az alfáért fizettek parasztok, de akkor hőbörögni se kell,mert mi megmondtuk,inkább segítsetek és nyomjátok a bugtrackert ezerrel.
    Viszont így majd te többet fogsz perkálni utána, mert szerintem tartani fogja az árát :D
    Vedd meg az alfát aztán majd előveszed ha kikupálták,nincs idegeskedés és kevesebbet fizetsz,vagy ha esetleg az élet nem ad elég szopóálarcot egy napra,néha elindíthatod akár az A3-at is :D
  • Solt
    #28876
  • Amery
    #28875
    Osztom! Szinte ugyan ezt a sorozatot szoptam be én is.
    A BIS-es brigád pedig 2x is megszívatott. Harmadszorra nem fog...
    Majd egy, másfél év mulva... jóáron :)
  • Solt
    #28874
    Tőlem biztos nem lesz nekik előbb zsé, mintsem normálisan működik, ha nem is minden, de legalább a fő dolgok! :) Ezt a lasztit ők már elgurították jó messzire... :)
  • Solt
    #28873
    Pont eleget megszívattak az utóbbi időben... ( ArmA2, CloD, RO2, DCS ) Mind megvettem a legelején teli áron, aztán várhattam hónapokat, éveket mire lett belőlük valami, addigra meg a megjelenéskori ár töredékérét meg lehetett venni őket... ilyet többet nem játszunk! :)

    Kivárom, hogy milyen lesz, aztán úgyis lesz steam akció, majd akkor megveszem jóárasítva... :D
  • Susarc
    #28872
    akinek rotate tengelyes joystick-je van súgja meg pls,hogy milyen setupot használ ?

    nekem igy van beállitva és nem vagyok megelégedve a gyors fordulásokkal:S(

    Thrust: Slider
    Left/Right Turn: -
    Bank Left/Right: X axis
    Nose Down/Up: Y axis
    Left/Right Pedal: Z axis (twist)
  • JanáJ
    #28871
    Nem kell sajnálni őket, de ezért olcsóbb az alfa, mert elöbb lesz belőle zsé.
  • Gascan #28870
    ha tényleg nem veszed meg akkor hogy fogsz itt hőbölögni a jövőben? hiányozni fog :)
  • Susarc
    #28869
    Sziasztok! Armoryban,hogyan lehet spawnoltatni a járműveket? ha én egy specifikusat akarok kipróbáéni,hogyan tehetem meg? ,mert ahogy észrevettem minden belépéskor más és más összeállitást pakol a játék a reptérre....
  • Solt
    #28868
    Menten megszakad a szívem... csórikáim... gyorsan meg is veszem, nehogy kikapcsolják náluk a fűtést meg az áramot.

    Tőlem nem valószínű, hogy látnak egy fillért is előre... főleg nem ennyit! Előbb kipróbálom, és ha megérdemlik, akkor megveszem, ha hozzák a formájukat, akkor lókuki a seggükbe...
  • JanáJ
    #28867
    Szvsz nincs igazad. Én inkább előlegszerőségnek venném. A játékosok 10%-a előre kicsengeti, ezzel előbb pénzhez jutnak, ami nekik jó, mert nem kell meglévő pénzből finanszíroznia a fejlesztést. Szvsz a fejlesztőknek sem jó hogy nincs pénz, aztán megjelenéskor beömlik rengeteg, aztán úgy ahogy van. Már könyvelési és egyéb okokból. Meg csóri melósoknak is kell fizut adni előtte és utána is.
  • antgecc
    #28866
    Este ki szeretném próbálni a free verziót online, a gondom csak az, hogy nem tudom mit kell csinálni ebben a játékban. Röviden elmondanátok a lényeget, mi a teendő, mire figyeljek, hogy ne rontsam el mások játékát agyatlan rusholással vagy hogy egyáltalán nem tudom mi is a cél?
  • denevérember
    #28865
    http://www.arma3.com/buy?#alpha_basic

    Nézegetem a különbségeket,és igazából az alpha teljesen jó választásnak tűnik. Egyedül a Digitális térképeket nem tartalmazza ami először szemet szúrt... Nem tudom,hogy ez pontosan mit takar. De szerintem nem egetverő dolog.
  • Sith
    #28864
    Na csak most nézem felkerültek a végleges árak.
    Beta-->ARMA3 € 34,99-->€ 44,99
    Dital Deluxe € 49,99 Ez nem változik
    A supporter pedig nem elérhető véglegesben értelem szerűen.
    Én még mindig azt mondom hogy nem vészesen drága szvsz.
    Optimista vagyok csak nehogy aztán koppanjak :D
  • tpM
    #28863
    Már megoldottam Apa, büszke lehetsz rám.
  • Fürtös
    #28862
    Tempi ne boritsál ki,egy férfiembernek egy füles megreparálása nem okozhat gondot.
    Fényképezd le azt a szart,küld el a fotót nekem, aztán majd mondom mit hova kössél.
  • Gascan #28861
    kivancsian varom a velemenyeket majd rola :)
  • denevérember
    #28860
    Nos én mindenképp előrendelem ezt az alpha verziót... Remélem lesz még innen néhány ember,és jövő héten már együtt tesztelhetjük! :)
  • repastam
    #28859
    En arra vagyok kivancsi hogy ez az ajanlat marc 4. utan is el ?
  • Hogthar
    #28858
    De úgy gondolom, hogy be fogják fejezni, de ha sokan megveszik az alfa akkor nem fogják elkapkodni, hamarabb fognak törődni az olyan játékaikkal amik plusz bevételt hoznak.
    Presztizs, dicsőség, hűség?
    Ne nevettess, nekik megélhetésről van szó
    Egyébként igen úgy érzem, hogy rossz vétel lesz a 25 euros megoldás, ugyanebből az okból kifolyólag, ha biztos lennék benne, hogy ugyanúgy fejlesztik az arma 3 at ezek után, akkor azt mondom megérné de én nem így látom.
  • tpM
    #28857
    Neked politikai pályán a helyed. :P
  • DancZer
    #28856
    Építkezéseknél vannak szerződések, határidők meg ködbér. :)

    Gondolod, hogy nem fejezik be ha már kapnak érte pénzt? Presztizs, dicsőség, hűség az smafu? Ha szigorúan vesszük egy szoftver sosincs kész. Mivel mást jelent a fejlesztőnek, a marketingeseknek, a cég tulajdonosnak, a vásárlónak a kész.

    Úgy érzed rossz vétel lesz a 25 euró egy alfa verzióért? :) Nagy valószínűséggel az Arma 2-t is ilyen stádiumban adták ki, csak azt kész játéknak nevezték mert DVD-re kellet írni. Most végre a bugmentes játékot hívhatják késznek.

    Én attól nem tartok, hogy nem fejezik be, mert a mai napig adnak ki javítást az Arma 2-höz, pedig nem most vettem meg. :)
  • repvez
    #28855
    Arról nem is beszélve, hogy igy fedezni tudják magukat.Mert ha csak dobozosan a megjelenés napján derül ki hogy egy bughalmaz és nem az amit vártunk akkor nagy lesz a felháborodás, de igy meg folyamatosan játszanak az emberek vele és hozzászoknak a bugokhoz, vagy csak ráfogják egy nagyobb javitás után hogy ez a kész játék, az utánna való javitások már nem azért jönnek mert bugos vagy mert béta hanem mert ezek a visszajelzések, holott még mindig dolgoznak rajta.

    De mindenesetre kiváncsi leszek a videora, mert a képek alapján megint a mézesmadzag efectus beindult, hogy talán az egységek valamilyen taktikai formációt tudnak majd használni a támadás alatt mint épületen kivül és belül.És nem csak egy skriptelt jelenet lesz mint A2-ben kampány alatt ,de máshol soha nem látni.Reméljük a mozgások folyamatosak és változatosak lesznek.
  • Hogthar
    #28854
    Na igen teljesen igaz, előre fizetni egy olyan munkáért ami még nincs kész, ha előre megkapják a pénzt akkor b***nak majd időbe befejezni.

    Képzeljétek el ezt szakmunkáséknál, nem véletlen a menete egy építkezésnél, hogy addig nem fizetsz míg nincs kész az épület, mert ha előre kifizeted őket, akkor várhatod, hogy felépül a házad a pénz megvan már a sörre több pénzt nem hoz ha gyorsabban fejezik be, szóval inkább foglalkoznak mással.
  • DancZer
    #28853
    Nem beszélve a minecraft-ról amiből 2 milliót még a béta előtt megvettek. :D

    Az official fórumon van egy olyan topic, hogy confirmed features amit a kezdetektől vezetnek.
  • repvez
    #28852
    Azért valakinek megvannak még az első A3as bejelentéskor elhangzott igéretek és képek? Mert érdemes lesz megint osszehasonlitani, hogy mennyit tartottak meg belőle.Vagy hogy mennyivel lett több az előző verziótól.

    Egyébként ez az alfáért pénzt kérni és majd megkapod késöbb a játékot nem ujdonság, a Lockon sériát készitő ED csoport is ezt csinálta az A-10C kiadásakor, hogy a bétát meg lehetett venni és hogy a Nevadai térképet inygen kapja meg az aki megvette, enek lassan 2 éve de a térkép még sehol .És a játék is tényleg béta volt még , akkor mi lesz ezzel ha még béta állapotban sincs
  • ToMy_
    #28851
    Tedd fel fordítva a fejedre.
  • DancZer
    #28850
    Még az ingyenes is ugyan az, csak ők nem kapnak bétát és teljes játékot.

    Hogthar: Moddolással óvatosan, mert fórumban írták(fejlesztő), hogy nem garantálják, hogy minden úgy marad a véglegesben ahogy az alfában van. Tehát elképzelhető, hogy megjelenéskor hozzá kell majd igazítanod a mod-od.
  • tpM
    #28849
    Most azért lassult le a folyamat, mert érintkezési hibás volt a fejhallgatóm. Sajnos már kivonták ezt a csodát a forgalomból, viszont én tökéletesen meg voltam elégedve a hangzásával, szóval beadtam egy ilyen elektronikai dolgokat áruló meg javító szaküzletbe, hogy próbálják megcsinálni. A jóember azt mondta első látásra, hogy "ez újféle ebben má' sok a madzag", de azért megpróbálja. 2 nap múlva visszamentem, és mondta, hogy hát ez több helyen lehet megtörve, és nem merte jobban szétszedni. Mondtam neki, hogy szedje nyugodtan, tökmindegy, ha szétmegy, mert így sem tudom használni. Mondta, hogy jó, de majd hétfőn menjek el érte (ez volt pénteken, egész hétvégén sajgott a szívem, és a fülem is a telefonos fülhallgatótól). Aztán eljött a nap, bementem érte. Egyáltalán nem számítottam rá, de sikerült megcsinálnia. Örömbódoccság, hozom haza a cuccot. Minden oké, az AK úgy szól, ahogy akarom, hogy szóljon. Kilépek és berakok egy kis muzsikát (gyengébbek kedvéért Maiden). Rettentően hiányzott már ez a hangzás, úgyhogy élvezkedtem... Aztán idővel kezdett fura lenni, de pontosan nem tudtam megfogalmazni, hogy mi. Aztán feltűnt, hogy bizonyos szóló vagy egyéb részek, amik eddig bal oldalon voltak hangosabbak, most a jobb oldalon vannak. :D
    Fordítva kötötte be a "madzagokat" a szerelő... xD

    És nem, úgy nem jó, hogy a fejhallgatót megfordítom, mert baromira kényelmetlen. Kerestem olyan progikat, amik felcserélik a hangsávokat, de nem jártam sikerrel. Szóval most vagy visszaviszem ennek a zseninek, vagy veszek egy RCA átalakítót, bár nem tudom, hogy az megoldást jelentene-e.
  • tpM
    #28848
    Én is át fogom, de A3-ban elég sok új fegyver is lesz, azokhoz is meg kéne csinálni.
  • Hogthar
    #28847
    Csak mert én erőteljesen azon gondolkozok, hogy akkor már egyből portolnám át a sajátomat arma 3 ra.
  • tpM
    #28846
    Be szeretném.
  • Hogthar
    #28845
    Azért kíváncsi vagyok hányan fogják megvenni.
    Ti megveszitek az Alfa verziót?

    tpM: Te így befejezed arma 2 -höz a hang módodat?
  • Sith
    #28844
    Mivel az ingyenesen kívül ARMA 3 szinten az összes ugyan az (leszámítva persze a free DLC-t a supportban) nem nagyon érzem ezt a megosztást :)
  • tpM
    #28843
    Ebben az a parasztság, hogy ezzel az x féle verzióval csak megosztják a tesztelőket.
  • Gascan #28842
    azért ez valahol vicces.. nem?

    az h alfa verziót árulnak hivatalosan .. voltaképp eddig se volt ez nagyon másképp, csak eddig nem nevezték nevén a dolgokat... de igy h most ezt árulni fogják :)

    kezdenek kifogyni a pénzből, igy érthető.. csak valahol furinak találom
  • DancZer
    #28841
    Pontosan, de előtte még bétává alakul. :)
    És már lehet multizni meg moddolni meg pályákat csinálni meg... meg... :D
  • Gascan #28840
    aki megveszi az alfat annak nem kell majd kesobb megvenni a rendes valtozatot hanem az alfa azza alakul? :)