35048
  • Fehercsoki
    #28919
    Igaz az hogy 5-én kijön az ARMA 3 alphaja? Mindenkinek elérhető lesz?
  • Scottt
    #28918
    Azt a2ben az userek scripttel megoldottak.

    @repvez: a városlakos az igazvovolt,akiket megmentesz az 1. kuldiben azok később adtak Valami hasznos infot.
  • tpM
    #28917
    Hát az, amit egy videóban látsz szerintem kézzelfoghatóbb, mint egy fejlesztő ígérete. :D
  • repvez
    #28916
    Én ugy tudom, hogy ez nem a fejlesztők igéretei,csak a forumozók irták össze azokat a dolgokat amiket a különbözö képeken videokon láttak hallotak.

    De A2-nél határozottan emlékszem, olyan mondatra, hogy ha kampány elején belelősz a falba akkor ha később visszamész azok megmaradnak , és hogy ahogy beszélsz a városlakükkal ugy viszonyulnak hozzád a későbiekben ha ujra találkoztok ,na ezekből semmi nem lett.

    A kinézettel eddig sem volt bajom,de a fegyverkezelés az valami borzasztó , ha ezen nem változtatnak akkor hiába minden fejlesztés nálam.
  • Berkut111
    #28915
    Es ez nem is AI -> Hid nehezsegi fok. :)
  • Berkut111
    #28914
    Azert az ures pisztolytok meg mindig befigyel.
  • precise
    #28913
    Ehhez az önárnyékos mókához azért kell majd erős paripa...
  • Scottt
    #28912
    Itt van az összes eddigi ígéretük kategorizálva : )
  • Scottt
    #28911
    Alfascreenshotok,alakulgat ez : )
  • Gascan #28910
    en csak annyit mondtam h ha valakinek minden resz megvan az valami husegkedvezmenyt kaphat, fole h ha elorendeled... nem azt h akinek minden megvan ingyen kapja a jatekot

    ez persze csak ugy mukodik h ha az ilyen kedvezmeny tobb penzt hoz mint amennyit visz
  • Sith
    #28909
    És a 11-nél már ők fizetnek? :)
  • Hogthar
    #28908
    Hát ha 10 szériát végig vásárolnál az armából, akkor ez egy jogos ingyen vétel lenne nem?
  • DancZer
    #28907
    Igen. Tényleg elég nagy érvágás én is sokat hezitáltam melyik legyen, de végül az Arma mellet döntöttem. Amúgy nem muszáj megvenned 5.-én. Lényeg, hogy béta előtt vedd meg, mert utána már nem lesz alfa. Béta meg úgyis csak második negyedévben lesz szóval min 1 hónapot még biztosan várhatsz vele.
  • precise
    #28906
    Akkor ha 5.-én megveszem az alfát occsóé' akkor annyiért megkapom a véglegest is?

    (Szo*ás, hogy egyszerre jelenik meg SimCity5 és ez elég nagy kiadás egyszerre a kettő :(((( )
  • tpM
    #28905
    Az Arma 10 meg már ingyen lenne. :D
  • Hogthar
    #28904
    de jó is lenne az ilyen, opf, arma, arma 2, arma 2 OA, mindegyik után 10 % kedvezmény. A hű játékosok jól járnának
    Az elitek klubkártyája mi?
  • tpM
    #28903
    TESCO klubkártya xD
  • JanáJ
    #28902
    hűség pontok ;-)
  • Solt
    #28901
    Gondolod, hogy az említett cég nem az? :) Mindenki pénzből él... csak nem mindegy az üzletpolitika... szerintem.
  • Gascan #28900
    az se lenne rossz h annak fugvenyeben kinek mennyi arma van meg annal olcsobban kapja az ujat :)
  • JanáJ
    #28899
    Szép dolog, de szerintem a BIS-is egy profit orientált cég és lehet hogy a bevételük 80%-a a VBS-ből van, szóval kb örüljünk, hogy vehetünk armát. :-)
    Nem hinném, hogy ennyire eltolódna, meg tény hogy bughalmaz, de nincs más. :-(
  • Solt
    #28898
    A hangulat fokozása érdekében íme egy példa, hogy lehet ezt másképpen is. Adott az Assetto Corsa nevezetű autós szimulátor. (elég komoly darab) A napokban jelent meg az alfa változata... azok játszhatnak vele ingyen(!), akik megvették a cég előző termékét, az nKPro-t. Azzal a termékkóddal aktiválható, és egyelőre más nem is próbálhatja ki. Ez egy gesztus azok felé, akik anno bizalmat szavaztak nekik...
  • DancZer
    #28897
    http://www.rockpapershotgun.com/2013/02/28/czech-out-bohemia-talk-arma-3-alpha/
  • tpM
    #28896
    Jujj de beindult a fantáziátok. Lettetek volna a helyükben, mi?
  • Scottt
    #28895
    A szó amivel a szabadidejüket töltötték rímel a kanál-kekszre : )
  • Solt
    #28894
    Farbatosz szeretettel várta őket! :D
  • precise
    #28893
    menyire durva amikor két ilyen nem sittre való jófiú bekerül valami görög "jóhelyre".
  • DancZer
    #28892
    Azért ez egy hosszabb sztori. :)
  • Susarc
    #28891
    akkor meg is érdemlik ha ilyen hülyék,hogy engedély nélkül fótózgattak:P:D
  • Solt
    #28890
    Nem kamu, de ez már régi sztori! :)
  • Susarc
    #28889
    elég kamu szaga van....ennyire nem lehetnek hülyék....főleg mivel nem ma kezdték és egy 12 éves is tudja,hogy nem fotózgatunk katonai létesitményeket
  • precise
    #28888
    ma olvastam, hogy 2 BiS tagot letartóztattak görögországban mert valami katonai bázist fotóztak, anyaggyűjtés céljából. 128 napot hűsöltek.
  • Solt
    #28887
    Szerintem mindenre amit a steam-n árulnak, de ilyet még nem tapasztaltam steam-n, hogy egy alfáért pénzt kérjenek... :D Lassan itt a megjelenés, de még semmi infó nincs róla a steam-n... kíváncsi vagyok, hogy lesz ez megoldva.

    Megértem, hogy ennyit nem tudnál várni, anno én sem tudtam volna, de már annyit csalódtam, hogy vakon én már semmiért nem adok pénzt! Ha korrektül megcsinálják, akkor nem fogom sajnálni rá még a teli árat sem, de ezzel azért várok még... :)
  • DancZer
    #28886
    Ez azokra is érvényes amiket alfa verzióban féláron árulnak? Azért mérget nem vennék rá, de előbb utóbb biztos olcsóbb lesz mint a megjelenéskor. Fél évvel a megjelenés után az jelen esetben a mai dátumhoz nézve nagyjából egy év. Tehát jövőre ilyenkor. Én addig biztos nem tudnék várni. :D
  • Solt
    #28885
    Steam-n a megjelenést követő 2. akció keretében mindent leáraznak, ami azt jelenti, hogy megjelenés után fél évvel már lesz rá akció kereslettől függetlenül.

    Az meg 100%, hogy ilyen cd key oldalakon lesz leárazás... A legnagyobb címeket is be lehet szerezni jó áron.

    Az FM2013 megjelenés után fél évvel 50%-l olcsóbb amazonon... De a BF3 prémiumot is valami 20 dollárért vettem...
  • DancZer
    #28884
    Alfát addig vehetsz míg nem jön ki a béta(Q2 2013). Bétát pedig addig míg nem jön ki a teljes.
  • DancZer
    #28883
    Elkelt.
  • repvez
    #28882
    Arról mit lehet tudni, hogy az alfára előfizetés meddig érvényes? és hogy ha kapok lite meghivót azt tudom több gépen is használni vagy csak egy gépre lehet használni?
  • DancZer
    #28881
    Nem tartom valószínűnek, hogy a megjelenés után leárazás lesz. Leghamarabb akkor, ha már nem lesz rá kereslet.

    Szerintem jó vétel lesz az Alfa, mert nagyjából fél évvel később jön majd a teljes játék és az után fél évvel nem hinném, hogy az alfa áráért árulnák majd. Aki esetleg az akciós vétel előtt ki szeretné próbálni, még egy meghívóm van a lite-ra. A lite viszont csak Március 14. és Június 18. között lesz aktív, szóval várni kell még egy kicsit.
  • Susarc
    #28880