35048
  • repvez
    #28959
    Hát azok a lángok és füstök eléggé WTF..
    Meg nem akarom elöre leirni a játékot,de a képek alapján ugyan az minden mint az elözök, a falakon és a keritésen direkt van egy kitörés , hogy be lehessen jutni és az egész HUD rész is nagyon hasonlit az elözöekhez
  • Fürtös
    #28958
    Jó de a TCZ az egy régi gyalogos CTF map még anno OFP ből,csak megcsináltuk arma2 alá
  • DancZer
    #28957
    Update 4: http://www.arma3.hu/80-arma3/117-elorendelheto-az-arma-3
  • DancZer
    #28956
    Helyi idő szerint kedd 01:00-kor.
  • Hogthar
    #28955
    Áhh egy Abrams jó kezekbe hatalom és ha elbénázza túl nagy veszteség. Ő lesz a lángszórós, befut az ellenség közé mi meg mesterlövésszel célba vesszük a tartályát.
  • Fürtös
    #28954
    Mondjuk amilyen fakezű vagy neked berakunk M1-et a TCZ Saint Pierre,úgy talán tudsz alkotni valamit
  • Solt
    #28953
    Solt majd megveszi megjelenés után pár hónappal a delux verziót 20ajróért, oszt utána fél évvel talán majd játszani is tud vele, mert addigra talán emészthető állapotban lesz... :D

    Én nem fizetek azért, hogy alfa teszter legyek! :D
  • repvez
    #28952
    hány óra felé esedékes a videó megjelenése amit mára igértek?
  • Hogthar
    #28951
    Azt hittem csak a pesszimisták tanulnak meg Héberül.
  • tpM
    #28950
    Nem szeretném felborítani az egyensúlyt Fürtikém.
  • Fürtös
    #28949
    Kuss,ez az én dumám
    Te még mindig fiatal vagy Tempike Nemhogy feltolnád az arcod BASC ra csütörtökön, ott a keménymag a régiekből,KGB,Swarcz,SAMSAL,KILLER,Kvázi,stb.
  • tpM
    #28948
    Solt arra céloz, hogy ha beszélsz héberül, akkor tiéd a világ.

  • Scottt
    #28947
    Solt! :D
  • precise
    #28946
    Tehát ha megveszem az alphát 25júróé' akkor az olyan mintha vettem volna egy teljes játékot féláron és még alpha fázistól tesztelhetem is megjelenés előtt. Ki az a hülye aki ezt kihagyja???
  • Solt
    #28945
    Csak nyelv kérdése... :D
  • Gascan #28944
    szoval mar megvan?
  • tpM
    #28943
    Nekem eddig bejön.
  • JanáJ
    #28942
    Ellenben tuti leárazzák megejlenés után valamivel. Ez már csak 1-2 év. :-)
  • JanáJ
    #28941
    Az volt a mondás, hogy csak steamen lesz kiadva, de lesz olyan dobozos, amit lemezről telepítesz és steamen aktiválsz. Szóval én nem vagyok meggyőződve, hogy lesz magyar. :-(
  • Gascan #28940
    en is igy gondolom amugy... 49 eurot fizessen az ahol 2-3 ezer euros az atlagfizu :)
  • alma2
    #28939
    Ahogy neztem az alpha 25 euro, kb 7000 forint. Ha jol emlekszem amikor megjelent a 2, akkor igen kedvezo aron lehetett itthon hozzajutni kb ennyiert, az eszaki majdnem szomszedok eszben tartottak, hogy itthon sincs kolbaszbol a kerites. Igy a magyaritott( jaj de rossz volt) kulon kishazankba szant valtozat igen jo otlet volt toluk. Ha most is lesz hasonlo, akkor a felesleges kapkodni es a 44.99 euroban gondolkodni. Vagyis ha megjelenik, jo esellyel itthon ismet jo ara lesz a dobozos verzionak. A magyaritasrol mar most lemondanek, ha lehet.
    Jo lenne, ha valaki meg tudna erositeni/cafolni ezt az elmeletet :)


  • Solt
    #28938
    Dettó, bár a megvétellel én még várok! :D Legalább az első tapasztalatokig... :)
  • alma2
    #28937
    Engem legjobban az erdekel, mennyit vettek/vesznek at a take on heli fizikajabol.
    Remelem minimum mindent es meg tovabb is javitjak, bovitik. A belso mukodo muszerekrol fegyverzetrol nem is beszelve.
    Ha ez megvan, akkor megveszem az alphat.
  • macleody
    #28936
    Viszont a Lite-ban nem lesz multi.
  • Fehercsoki
    #28935
    Szóval aki megveszi az kap 3 darab meghívót amivel meghívhat 3 embert alfázni, az a 3 ember akit meghívott kap fejenként 1-1 meghívót, tehát további 3 embert meghívhatnak, és ez elvileg így folytatódhat tovább bármeddig...
  • JanáJ
    #28934
    ?
  • Sith
    #28933
    És a litehoz is adnak meghívót a lite ra szal szerintem akinek kell az fog kapni meghívót :)
  • Fehercsoki
    #28932
    Na 3 meghívót adnak az alphahoz az egész sok.
  • oneal1
    #28931
    én megveszem mindenképp, a videókat nézegetve lenyűgöző az egész, már várom a rajtot:)

    Tudom hogy nem pont ide illik de kapcsolódik, ezért kérdezném, hogy az előbb említett Dayz is jön hamarosan?
  • DancZer
    #28930
    Részben a DayZ miatt is igen, de mostanában lesz majd új Frontlines ami várhatóan 60+ lesz.

    Update 3: http://www.arma3.hu/80-arma3/117-elorendelheto-az-arma-3
  • tpM
    #28929
    Ó mikor fiatal koromban voltak azok az OFP-s hentelések mmmmhmhmhhm...
  • Solt
    #28928
    Amikor kijött a 2. rész, legalább ennyien voltunk vs-re szinte minden este... hmmm... régi szép idők! :)
  • precise
    #28927
    Most nézem mennyien vannak ts-en (itt fent a statusban) anno mikor kijött a kettő nem voltunk ennyien (csige vagyok ha valaki emlékszik). Ez a DayZ miatt van?
  • Fehercsoki
    #28926
    Rendben akkor majd jöhetne a meghívó:) Én nem merem megvenni mert elég szép játéknak tűnik nagy nyitott tereppel nem tudom hogy futna a régi gépemen=/
  • antgecc
    #28925
    Ha valakinek marad egy felesleges meghívója, akkor én hálásan fogadom.
  • precise
    #28924
    rám számíthatsz én megveszem
  • Fehercsoki
    #28923
    Csak láttam, hogy írtad pCars topicban én meg már amúgy is vártam az ARMA 3at és nem tudtam hogy most jön az alpha, de örülök neki, főleg ha valaki majd küld nekem egy meghívót:D
  • precise
    #28922
    na, csak rábeszéltelek? :)
  • Fehercsoki
    #28921
    Ja meg ahogy látom lesz meghívásos alapon működő alpha lite is.
  • tpM
    #28920
    Mindenkinek aki megveszi.