35048
  • Solt
    #29039
    Hű bajtársam, megérte? :)
  • DrRadon
    #29038
    Kellemes anyag. Szép, jól fut, jók a hangok/visszhangok. És igen... végre törnek az üvegek:) Viszont nagyon szór a célzott lövés ha nem fekvő helyzetből lősz (legalább is Arma2-höz képest)

    A fizikán remélhetőleg még csiszolnak, mert az autós karambolok után nagyon furcsán pattognak a járművek.

  • alma2
    #29037
    Ami van benne pluszba, hogy mar van valami fizikaja a testének, ugy ertem, ha lekoccolod az aljat, netan nekimesz oldalrol a hangarnak, akkor nem az a bena hang es szetesik a gep, hanem helyezet fuggo,megserul, bar meg eleg kaotikus.
  • alma2
    #29036
    van tobb is. ahh dehogy meg az apache air assult is elvezetesebb :(
    a pilota keze mar mozog, a laba nem igazan.
    nem is valami szep, mindjart csinalok egy videot ha valakit erdekel.
  • tutituti
    #29035
    na kijött az első mission pack :)
    armaholic link
  • tpM
    #29034
    Van kismadár meg valami Kamov. Nem próbáltam ToH-ot, de elméletileg olyan.
  • tutituti
    #29033
    kétfélét láttam a videón.egyik unarmed a másikon van minigun illetve rakétát lőtt ki de nem ugrik be mit is.

    és ahogy néztem nem szimulátor szint a mozgása.inkább olyan bf3 szerűnek tűnt.de nem próbáltam csak ez jött le.
  • Fehercsoki
    #29032
    Van az alfában helikopter? Take on helicopterses fizika van alatta?
  • tpM
    #29031
    Nem csodákat várok, csak azt, hogy közepes beállításokon ne essen az FPS 20 alá. :)
  • Hogthar
    #29030
    Elnézve a videót pont azt magyarázza a fickó, hogy a egér késlekedés megszűnt.
    Ráadásul arma 2 ben az irányítás komplikált volt gyakorlat kellett hozzá és nehezebben kivitelezhető volt egykét mozdulat mint az átlag fpsekhez képest, most viszont pont a mozgás jobb mint az átlag játékoknál hála égnek
    ui.:Tök jó, ha ajtót nyitsz még a kilincs is elfordul.
  • alma2
    #29029
    na megvettem...
    az az alpha lite csak marcius tizen valahanytol el, nem?
    Majd megnezem.
    "3 Alpha Lite Invites (not yet available) – Introduce your friends to Arma 3 by inviting them to the free invite-only Arma 3 Alpha Lite (available from March 14, 2013 until June 18, 2013)."

    tpm:Az a grafkartya 5 eves, akkor is kozepkategorias volt, (nekem is ilyen volt anno) csodakat ne varj tole...
  • tutituti
    #29028
    Köszi az infót.Így be is lőttem amit tudni akartam.
    Persze alpha tehát majd változik ez gondolom de elég megnyugtató.

    A kitörő üveg pluszpont :)
  • Hogthar
    #29027
    Lite hoz küldene nekem is valaki egy meghívót, megszeretném nézni mielőtt megvenném.
  • Solt
    #29026
    Az a vga nagyon harmat már...

    Mutass egy képet a CCC beállításokról.
  • tpM
    #29025
    Ja bocs, neked meg azt szerettem volna írni, hogy hát ezt nehéz megállapítani. Nekem településeken 40, mezőkön olyan 30-35 FPS-em van, míg A2-ben pont, hogy a városokban van kevesebb FPS, és ott sem ennyi. Sajnos itt is előfordul az, hogy csak úgy elmosódott hányássá változnak a textúrák. Nem tudom, hogy ezt mivel lehetne kiküszöbölni.

    Q9550 @ 3.4 GHz, 4GB RAM, meg egy 1GB-s 4850. Azért ne mondjátok, hogy ez olyan szar konfig, hogy Standard-on ne kéne rendesen futtatnia.
  • Fehercsoki
    #29024
    Mennyire fut jól?
  • tpM
    #29023
    Ki is akart mindig kitörő üveget? Repvez? :D
  • tutituti
    #29022
    Én azt tudom hogy ez lehetséges(és van),na de az a community és a modderek közös eredménye,nem pedig a fejlesztőké.
    Ezért kérdeztem hogy benne van most vagy sem :)

    A másik.Azt írták, hogy ha fut az arma2 akkor ez is menni fog.
    Ez mennyire igaz?
    optimalizáltabb mint az előd vagy itt is Paks 120%-on mozog ha elindítom?
  • JanáJ
    #29021
    a szó amit keresel az az ACE :-)
  • tutituti
    #29020
    nincs olyan opció hogy nem dobom,hanem "begurítom"
    Eztúgy értem hogy nem hátralendített karral eldobás,hanem comb mellett lefelé tartott karral csak odadobja(nekem ez minden játékban hiányzik pedig észszerű lenne)
  • tutituti
    #29019
    nézem a streamet.
    2x"V" a katapult a légijárművekből.sokan bebukják ezt:D

    Szépnek szép,de tényleg alfa.
    A fegyverek hangja elég furcsa nekem(főleg a feli minigun).
    na majd jövő csütörtökön rálesek én is(köszi itt is Wardog)
  • tpM
    #29018
    Kipróbáltam egy ilyen fém bunkernél. Ami visszalépés még gránátok terén OA-hoz képest, az az, hogy nem lehet szabályozni a dobás erejét.
  • Sith
    #29017
  • tpM
    #29016
    jujj micsoda nyüzsi van itt :D
  • JanáJ
    #29015
    Én is csak a linkkel találtam meg, de utána megvette simán, csak a pénzt nem húzták még le a számlámról. Fene sem érti.
  • macleody
    #29014
    Lehet nálatok nincs bejelölve a béta bizbasz a beállításoknál.
    Úgysem tudom letölteni, nincs pénz a kártyámon, most nem fogok csak ezért bemenni a bankba.
  • oneal1
    #29013
    érdekes amúgy magamtól én se találtam meg csak itt a linken...na mind1
    mindjárt lenntvan
  • Solt
    #29012
    De már van, csak nem mindenkinél frissült egyszerre... :) Kíváncsi vagyok mennyi idő múlva jelenik meg a cdkey oldalakon! :D
  • Gascan #29011
    hogy talaltad meg? a steamen semmi nyoma
  • macleody
    #29010
    Ehun vane.
  • oneal1
    #29009
    velem sem:D
  • Solt
    #29008
    Akkor nem egyforma "gőzünk" van... :D
  • Gascan #29007
    Facebookrol jott a hir :)

    "We have a Store down!
    Battalion Recon F5 successfully overloaded our servers. We're currently dealing with it on Store.bistudio.com. We'll keep you informed - but please hang tight while we're trying everything we can to get them up!"
  • DrRadon
    #29006
    Steamről tölthető! Szegggyétek!
  • Sith
    #29005
    Mintha túlterhelt lenne picit...
  • JanáJ
    #29004
    Nekem bejött. Megkapta a maga morfinját. :-)
  • JanáJ
    #29003
    Tuti nem lefagyott, de hogy nem tervezett a leállás az tuti. Remélem érezték, hogy kevés az erőforrás és megelőzvén a bajt tettek még alá valamit, hogy elbírja a rohamot.
  • oneal1
    #29002
    most akkor steamről lehet szedni vagy az adott oldalról?

    azért kérdem, mert 2-t kéne vennem, magamnak meg egy spanomnak.
    NEmtudom megoldható egyáltalán?
  • DancZer
    #29001
    Szerintem csak beállítják a kezdésre a dolgokat. Szerver fagyásnál nem az írják ki, hogy "karbantartás alatt", hanem mondjuk nem válaszol a szerver.
  • Sith
    #29000
    Ha abból indulok ki hogy pár napja keresztbe állt az arma3.com, pedig csak egy hír került ki az oldalra, lehet neked van igazad, de had legyek optimista :D