35048
  • Scottt
    #29079
    Minek rippelnék, ha gyakorlatilag így is kipróbálhatja bárki aki akarja? Bis fórumon külön topic van azoknak akik kérni szeretnének 1 alfa lite-ot,szvsz mindenkinek fog jutni.

    @Danczer:Heti? 3naponta dobálják kifele, ha már steames önfrissítő a rendszer!
  • alma2
    #29078
    passz, mindegy, ha megsem, majd szetosztom a kulcsokat en is, ha aktualis lesz.
  • DancZer
    #29077
    Tök jó, remélem győzik majd a javítást és mondjuk heti update-el meg is kapjuk. :P
  • Hogthar
    #29076
    valószínűleg így lesz, bár azon gondolkoztam hogy alfa verziónál is csinálnak e?
  • alma2
    #29075
    Szerintem holnap siman kint lesz egy steam rip, szoval barki kiprobalhatja.
  • Scottt
    #29074
    Én is így gondolkoztam, hogy azért ezek nem olyanok mint pl az okostelefonok, hogy minden hónapban jön egy új kb.

    Csekkoljátok a bugtrackert,zseniálisan pörög felfele..
  • tpM
    #29073
    Azt már OA-ban elsütötték, de amúgy tényleg jobb lett volna. Az M16 mióta is szolgálja őket? 40-50 éve? Szóval tegyük fel, hogy a 2010-es évek közepe vagy vége fele teljesen leváltották a SCAR-ral, ami 2035-ben még simán maradhat.
  • Scottt
    #29072
    Szerintem maradhatott volna az FN Scar család,meg belenézni a legújabb közelgő rendszerbeállításokba nem random új dolgokat kitalálni..
  • Hogthar
    #29071
    Később meg 10 mm es lesz beépített gránátvetővel.
    Az aliens című dokumentum filmben feltüntették. :D
  • Hogthar
    #29070
    Elég butácska ötlet volt a részükről, nem hiszem, hogy a közeljövőben át térnek majd 6.5 mm re.
    Ha rohamfegyverek kaliberét leváltják nagyobbra az már 7.62 lesz szerintem, azt is úgy tudnám elképzelni, hogy lecsökkentik a visszarúgást minimálisra.
  • Scottt
    #29069
    Teljesen fiktív tudtommal,6.5mm-es hüvely nélküli lőszert tüzelő fegyverről nem nagyon hallottam még.Az elvetélt HK G11-es alapján jött az ötletük elvileg.
  • Scottt
    #29068
    Na valahogy elment magától..

    +A különböző víz alatti járművek sajnos egyik neve se jut eszembe,de A Szikla című filmben többféle is szerepel.
  • tpM
    #29067
    A BLUE oldalon lévő 6.5mm-es MX fegyvercsalád amúgy létezik (akár csak papíron?), vagy csak kitaláció?
  • Scottt
    #29066
    Valaki írta, hogy hiányolja a már meglévő high-tech cuccokat, hát nekem személyesen pl: a 4csöves éjjellátó hiányzik(DEVGRUS-sok ilyenekkel nyomják már legalább 2 éve),a Stealth Hawk (OK nem tudunk mindent róla,de azért használhatták volna a fantáziájukat,mert ez legalább tényleg létezik.)
  • macleody
    #29065
    Na mostmár rakjon fel valaki egy videót mert végigfutok a hideg hátatokon :)
  • alma2
    #29064
    ehh, kuldetest inditva, sok jarmu stb, maris inkabb 30 az a 60 fps.
    Eddig csak az editorban bohockodtam
  • Hogthar
    #29063
    Alfát csak steamon lehet megvenni vagy valahol dobozos formában is?
  • Solt
    #29062
    Kíváncsi leszek... szerintem a mipmap detail level babrálása miatt mosódott el neked...

    ArmA-hoz nem kell semmit babrálni a CCC-ben... minden legyen alapértelmezetten! Driver telepítés után is érdemes ránézni, mert előfordul, hogy elállítódik...
  • tpM
    #29061
    Még nem tudom.
  • Berkut111
    #29060
    Faszom, egy napon jott ki az uj Ferrari es az Arma3. Melyiket vegyem meg eloszor?
  • Solt
    #29059
    És jobb?
  • tpM
    #29058
    Ja igen, meg, csak elfelejtettem írni.
  • alma2
    #29057
    sajna mar nincs fent a regi, de egy 6870-en, 1680x1050 aa off, high minden, ultra textura, a levegobol is megvan 40-60 fps. Latotav 3000 meter. Szerintem nincs nagyobb gepigenye mint az elodjenek, vagy csak nalam nem jon elo.
  • Solt
    #29056
    Megcsináltad amit írtam?
  • repvez
    #29055
    Eddig nem nagyon gyarapodnak a videok yT-on az alfáról. és még nem nagyon láttam sehol sem hogy akció közben hogyan muzikálnak az egységek 5 nél több katonát egyszerre nem láttam még . mi van a hatalmas egységekkel és az AI CQB részével házon belül és kivül hogyan tartják az alakzatot és a fedezetet egymásnak . Parancsokra hogy reagálnak , egyáltalán milyen lett a parancs kiadás módja.Még mindig csak egyféleképp tud átlépni a keritésen magasságtól fuggetlenül?Ragdoll és fizika részecskerendszer stb..

    Egy kis összefoglaló jöhetne arról hogy mi javul vagy romlott az előzőhöz képest
  • alma2
    #29054
    meg am. Leraktam egy blue es egy opfor helit egymas melle. A "pirossal" elmentem majd visszajovet jelezte, hogy van egy ellenseges heli leszalltam melle, ult benne a ket ember. odamentem, beinditotta a rotort. Kilottem a pilotat, kb 10 masodperc mulva kiszallt a masodpilota, hogy elovegye a fegyvert, lelottem azt is.
    Beszalltam a pilota helyere, ahol a hullaja meg volt.Gyakorlatilag raultem. Nagy durranas ( mindenre egy darab hang van a regi bena sipolas helyett) ahogy akartam felszallni. A hullajat kidobta a gepbol, de valahogy beleakadt az aljaba, az volt a durr, a heli megserult... komolyan jobb mint a benny hill show :)
  • Feró Flex
    #29053
    az AI megbokrosodott újra:O)
  • kifli
    #29052
    majd egy meghívóra beneveznék, ha valaki megveszi az alphát :)


    Ugye akkor kapok énis egy meghívót, ha valaki küld nekem? Mert azzal természetesen az én meghívóm rendelkezhet :)
  • alma2
    #29051
    na megegyszer
    arma3
  • alma2
    #29050
    egy kepet azert megmentettem :)
    arma3
  • tpM
    #29049
    Nem tudom, hogy egy ügyes lövésszel van dolgunk, vagy pedig a régi "AI átlát a bokron" szindrómával.
  • Feró Flex
    #29048
    dézsávű:O)))
  • alma2
    #29047
    nahh eletem harmadik videojat akarom feltolteni a youtube-ra, aztan feltoltes es konvertalas utan elhajtott.. "Sikertelen (nem sikerült a videofájl konvertálása)"
    pedig jot tekertem a helivel :)
  • tpM
    #29046
  • denevérember
    #29045
    Mindenképp megérte megvenni még így az alfa stádiumban is! Ha még csiszolnak rajta az elkövetkezendő hónapok alatt,egy rohadt jó harci szimulátort fogunk kapni! :) Aki még nem tette,most lépjen be a steam accountjába és vásárolja meg a játékot!!!
  • Scottt
    #29044
    Az A2-es teljesítményhez képest kb ugyanolyan körülmények közt(grafikai beállítások,terhelés) mennyivel fut szarabbul?
  • repvez
    #29043
    igen én hiányoltam.
  • DrRadon
    #29042
    Solt: naná, hogy megérte! :)

    tpM: Az AI-t még nem próbáltuk. TERMÉSZETESEN a pvp a legfontosabb szempont :)
  • tpM
    #29041
    Mindjárt mutatok is róla videót, hogy mennyire jó. xD
  • tpM
    #29040
    Az AI is mintha kicsit jobb lenne.