35048
  • JanáJ
    #29119
    nekem is kettő
  • wardogzombie
    #29118
    egyet visszamondtak akit érdekel van egy darab szabad meghívóm
  • Sith
    #29117
    Lite meghívók elfogytak
  • Solt
    #29116
    Te meg az én trófeám leszel, ha fos lesz... itt fog figyelni a búrád a gépem felett... :DD
  • tpM
    #29115
    Akkor végre beismerhetem, hogy én vagyok a BIS propagandamenedzsere, és a fizetésemelésem a te meggyőzésedhez kötötték. Te vagy a trófeám.
  • Gascan #29114
    :D
  • Solt
    #29113
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem bírtam ki, megvettem, hogy kapnák be a ... :DD Ha csalódnom kell, akkor meneküljetek, mert szét flémelem a topikot!! :D
  • Ryan626
    #29112


    Gyorsan csináltam két videót még tegnap,rögtön a megjelenés után. ;)
  • Ryan626
    #29111
    Beszarás jó lett az Arma 3! :D
  • Solt
    #29110
  • Solt
    #29109
    A folyamatos ugrálás, a milliónyi hud infó, a crysis szintű tárkezelés és még sorolhatnám. :)
  • pcgammer
    #29108
    Egy kis gameplay jó lett az optimalizálás végre :D

  • tpM
    #29107
    Azért a gőzfürdőben hamar feltaláltad magad, cica.
  • Gascan #29106
    kis szerveren kell jatszani .. max 32 de inkabb 24 jatekossal, persze akkor is gyorsabb utemu a jatek de nem ossze-vissza rohangalas meg robbanas mindenhol minden masodpercben :D
  • Fehercsoki
    #29105
    Köszi!
  • DancZer
    #29104
    D.u. megnézem, nekem meg van a ToH-is szóval össze tudom hasonlítani.
  • Solt
    #29103
    Én is így jártam... :D A kampány része nagyon tetszett, látványos, hangulatos, jól bele tudja élni magát az ember... aztán felnéztem egy szerverre, és csak álltam és bámultam mint kezdő buzi a gőzfürdőben!! :DD Kellett vagy 1,5 perc mire feleszméltem és azonnal ki is léptem! :)
  • kifli
    #29102
    köszönném az egyiket ha még megvan :)
  • Sith
    #29101
    Apropo ugyan elvileg csak 14 től lehet meghìvni ( vagy valaki máshogy tudja?), de van 2 meghìvóm köszönömért eladó
  • Fehercsoki
    #29100
    Valaki meg tudja erősíteni hogy ToH fizika van a helikopterek alatt?
  • DancZer
    #29099
    Nekem is tetszik eddig, szerintem ha kikupálják nagyon jó lesz!

    Hogthar: A ripet, hogy szerzed majd meg? Letöltöd? :P
  • macleody
    #29098
    Meg nem mondom melyik résznél hagytam abba a sorozatot de ez most tetszik. Unom már ezt a crysis féle megyekosztlövök cuccokat. BF3-at is megvettem, végigvittem a single-t, bementem vagy kétszer multizni de ez az összevissza rohangálás nem az én műfajom. Egy ArmA 3+DCS World kombó lenne jó crysis graffal :)
  • Sith
    #29097
    Nem mondom hogy valami kiemelkedő lenne (de én pld pozitívan csalódtam eddig) jó lesz ez... :)
  • Hogthar
    #29096
    Hát lara kalandjaiból kevés jó rész van, a legelsők voltak jók és a Legend a folytatásával a történet szál miatt, de egy armát sose fog űberelni az is biztos.
    Szóval engem még annyira se érdekelt, hogy kipróbáljam.
    Az aliens colonial marines vártam még, tán ha idézi a bolygó neve halál hangulatát, de csalódás volt
  • tutituti
    #29095
    a násztánc lehet már sok lenne :)

    Én az érdekes kerítés átlépést tartom zavarónak.olyan középiskolás magasugrás 40 cm-en érzésem van tőle
  • tpM
    #29094
    Nem rossz, bár semmi kiemelkedőt nem tapasztaltam ezzel kapcsolatban. Eltalálod -> összerogyik (így kell ragozni ezt a szót, ugye?), fegyver kiesik a kezéből, ennyi.
  • macleody
    #29093
    Na, holnap bemegyek a bankba, tolok be egy kis suskát és megveszem ezt a ... ööö... izét. Lara felidegesített.
  • V43 1105
    #29092
    Urak!

    Érdekelnének az első benyomások az ARMA 3-al kapcsolatosan, amit tudtam olvastam, de ha valaki még tapasztal valamit, kérem! Ne tartsa magában, bátran írja le :-))
  • Gascan #29091
    ragdoll hogy tetszik?
  • tpM
    #29090
    Nem feleződik meg az FPS, ha belezoomolsz a növényzetbe. Ezt a funkciót immár a hullámzó tenger viszi tovább.

    Amúgy szerintem is jó cucc lesz ez. Meg is vagyok lepődve.
  • JanáJ
    #29089
    Kb egy órát nyomkodtam. Az eddigi tapasztalataim pozitívak. Bár nekem kb annyi előrelépés mint arma2 után az OA. Az ai buta mint a föld még mindig. A víz buli, hullámzik a tenger. A heli irányítása nekem ugyan olyannak tűnt mint a 2-ben, nem találtam analóg gázkart!, ellenben van kollektív (?) kar opció, szóval lesz ebből még TOH motor. A heli végre nem csak felrobban, eldől, rotor pápá, stb.

    Nekem standarden 40+ fps, ultra highon 16 fps. i7, 8gb ram msi gtx 560, ssd
  • JanáJ
    #29088
    Minden betöltés alatt kiírja, hogy ez nem egy játék hanem techdemo. vagy valami ilyesmit.
  • Gascan #29087
    kivancsi lennek mennyien tudjak h az alpha mit jelent.. volt olyan jatek is h alpha protocol ... szoval ez azert zavaro.. akik jatszanak azok nem jatekfejlesztok.. nekik ezt nem kell tudni :)
  • Scottt
    #29086
    Szerintem nincs, mert orrba-szájba nyomják, hogy alfa és nem a véglegest türközi,ott a vízjel,meg, hogy 0.5-ös változat.Aki ezeket a jeleket nem tudjak feldolgozni,hát..
  • Gascan #29085
    van egy olyan erzesem h sztem rab*sznak ezzel az alpha verzioval.. aki steamen most megveszi pont halvany f*ngja se lesz rola h ez nem egy kesz termek .. de meg kozel sincs hozza

    szoval meglesz a sz*r tapasztalata most mindenkinek akik nem fognak epp jo reklamot csinalni neki ugyh kesobb dragabban ki fogja megvenni .. jo kerdes

    remelem nincs igazam
  • tpM
    #29084
    pfff
  • Scottt
    #29083
    Kb 7óra óta 1-2percet működött összesen.. :D
  • tpM
    #29082
    Nem tudom mikor nézted de nálam a mai napon elérhetetlen a BI fórum. :D
  • tutituti
    #29081
    Pont láttam egy videót illetve bejegyzést hogy elkezdték már átportolni az A2 fegyvereket!

  • Hogthar
    #29080
    Hát nekem különleges okokból kellene rip. Elég vacak a netem kb még 1 hónapig, megveszem valószínűleg már most, de nem tudom letölteni steamről így sajnos.

    A lite verzió csak egyjátékos és nem módolható, nekem viszont a fegyver pakkom már el kell kezdeni konvertálni, ezért lenne jó, letöltöm a havernál áthozom aktiválom és máris indulhat majd a móka.