35048
  • V43 1105
    #29159
    Ezt most nem értem ..
  • macleody
    #29158
    Ez a 2-ben is volt, hogy nem csak állni, görnyedni, guggolni meg feküdni tud a csávó? Közte is vannak még opciók.
  • Fehercsoki
    #29157
    Van crack az alfához, linket nem adok, keresse meg aki akarja.
  • JanáJ
    #29156
    Azt el kell fogadni, hogy higulni fog a játékos állomány. Remélem az így beömlő plusz pénzből fejlesztésre is jut, nem csak kurvákra, meg sörre. A trolbalf@szvérpisti szűrő meg az ACE3 lesz. (Add Istenem, hogy így legyen!)
  • tpM
    #29155
    Hát eddig a felszerelés ("gear", ami most "inventory" lett) a G billentyűn volt alapból, ami most már a gránátdobás. :D
  • alma2
    #29154
    kiprobaltam a multit. 4 coop szerverrol egybol bannoltak, ahogy beleptem.
    az otodik szerveren pont vege lett a kornek, indult DM mode, nem is hittem a szememnek, ami vegul tdm lett. Elindult a kor paran kiabaljak a mikrofonba, meg ne nyomd a "G" gombot. why why, egy nyomi megnyomta es felrobbant valami mindenki meghalt :)
    De valami nagyon gazak ezek a modifikaciok, kirohanok a kepzeletbeli palya szelerol, ami azt sem tudom, hogy hol van egybol meghalok, majd 10 perc senki latas utan valaki elkezdi lelovoldozni a csapattarsakat es meg szol is, hogy indul a friendly fire rain, nem is ertem...
  • tpM
    #29153
    Baszki és tényleg. Erre nem is gondoltam. :D
  • Sith
    #29152
    A hüvely hanggal az a bajom hogy az adott lőszer hüvelynélküli
  • beci43
    #29151
    Remélem nem csalódsz.Én megvárom a véglegest,addig nézegetem a videókat,meg nyomulok a 2-ik résszel.
  • Solt
    #29150
    Ne is mond... szégyellem is, hogy nem tudtam ellenállni... :D
  • tpM
    #29149
    Azóta már betörtük.
  • beci43
    #29148
    Nem is tudom ki mondta pár hsz-el ezelőtt,hogy "én ugyan nem veszem meg!"
  • balazsgigi
    #29147
    Sziasztok!

    Egy meghívót én is megköszönnék!
    Kíváncsi vagyok milyen Arma2 után.
  • Solt
    #29146
    Ja-ja... közelről szép, de távolról botrány randa...
  • tpM
    #29145
    Szóval a fák nálad is rondák távolról? Azthittem az is része az én textúraelhányódás mizériámnak, de ezek szerint akkor nem.
  • simon7108
    #29144
    Kösz, majd lekapom a demót.
  • tutituti
    #29143
    www.arma2.com/free
  • simon7108
    #29142
    Lehet én vagyok a vak, de nem találok demót sem free verziót steamen.
  • antgecc
    #29141
    Van demo és free verzió is. Töltsd le őket, teszteld, és tudni fogod a választ :)
  • Hogthar
    #29140
    Hát ezen padlót fogtam
  • simon7108
    #29139
    Igen, a 2. részről beszélek.
    Szerintetek megvegyem? Elfutna a gépemen?
  • Susarc
    #29138
    bakki ezt hogy csinálja?:P

  • JanáJ
    #29137
    Szvsz ő a 2. részről beszél.
  • Fehercsoki
    #29136
    Nekem ennél picit jobb gépem van és én sem merem megvenni=/
  • macleody
    #29135
    Na eddig remek, nyomott egy kékhalált, azóta el se indul.
  • Susarc
    #29134
  • simon7108
    #29133
    Üdv.

    Most ugye akcióban van a játék steamen és elgondolkodtam rajta, hogy megveszem a full packot viszont félek, hogy nem fog elfutni a gépemen.
    A gépigénynek megfelel a gépem, még az ajánlottnak is.
    Windows 7
    AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.51 Ghz
    2GB RAM
    Nvidia Gforce N9800 GT 1GB

    A steamen a gépigény szerint ennél gyengébb is elég az ajánlott gépigényhez viszont korábban még megjelenéskor játszottam tört verzióval és az akadt mint az állat még lowon is.
    Esetleg már javítottak rajta patchekkel? Vagy a tört verzió végett volt játszhatatlan?
  • macleody
    #29132
    Na akkor most elindítom a stuffot.
  • Solt
    #29131
    Most nézem, hogy steam-n több ArmA3 fogyott mint Tomb Raider... :) Remélem nem szállnak el, és nem csinálnak CoD szériát belőle...
  • Solt
    #29130
    Ha azt írtam volna, hogy elélveztem tőle, akkor igen, az szerintük már megcsalás! :DD Direkt ezért fogalmaztam úgy, hogy "orgazmus közeli", így tudom azt mondani, hogy: "de azért a csúcs Te vagy drágám"! :D
  • precise
    #29129
    bocs: de valamit elb*sztam. Tehát mármint ez:
    " A fényektől és a portól orgazmus közeli állapot kerített hatalmába... :D "
  • precise
    #29128
    mármint ez: \\\\
  • precise
    #29127
    "vajon a nők szerint ez megcsalásnak számít?"
  • Solt
    #29126
    No első benyomásaim...

    Az optimalizálás kezdésnek nem rossz. HT off mellett 50% körül tekeri a 4.8GHz-n ketyegő i7K-t, ami szép eredmény... offline gyönyörűen 100%-n kihajtja a HD7970-t, online viszont már nem... lehet, hogy ez a szerveroldali cpu gyengesége?

    Gyári High beállításon nálam fix 60fps van ami kezdetnek elég meggyőző... Az előző rész grafikai anomáliái ugyanúgy megvannak, amit nem igazán értek! Élsimítás mellett árnyékban ugyanúgy fehér keretet rajzol a fegyver textúráira... :S Mondjuk egyébként is érdemes kikapcsolni, és helyette FXAA-t használni, mert az kevésbé erőforrás igényes, viszont az éleket egész szépen simítja...

    A sziklák textúrái villognak, a fák borzalmasak... remélem ezeket javítják. A fényektől és a portól orgazmus közeli állapot kerített hatalmába... :D

    Kikapcsoltam minden segítséget, és az AI-t legnehezebbre raktam... az erdőből még nem sikerült kiverekednem magam! :D Remélem ez azért van mert ilyen ügyes, és nem azért, mert csíterkedik... :D

    Összességében egyelőre kellemes csalódás, bár picit úgy érzem, hogy öszvér megoldás... nem tudom milyen mélyen nyúltak bele az előzőhöz képest, de egyelőre szerintem nem eléggé. ( a hangokból is van bőven az előző részből )

    Azért meg egyértelműen pofon jár nekik, hogy a legnehezebb beállításon alapból benne marad a célkereszt!!! Fúj!

    Ja igen, a gyöngyszem... fekszem, távcső a kézben... a felállás menete a következő: Gomb megnyom -> távcső elrak -> fegyver kézbe -> feláll -> fegyver eltesz -> távcső kézbe! Pofon ezért is jár... :D
  • precise
    #29125
    blurt lehet külön állítani? Mert hdr kéne de blur nem...
  • precise
    #29124
    van magyar arma 3 szeró? Negpróbáltam most bemenni valami publicra de debileket nem szeretem. 10 perc arra ment el, hogy az önmagát főmuftinak kinevező balf*sz a konvoj élére álljon az autójával. 20 ember várt csak rá, majd mikor végre elindultunk beszaltózott valami szakadékba.
  • DancZer
    #29123
    Úgy emlékszem az arma 2-ben is volt, bár ott nem az esésnek hanem a becsapódásnak a talajon. Rémlik valami olyan, hogy a reptéren a toronyban a lépcső mellet állva hallottam ahogy a lépcsőfokokon lepattog az üres hüvely. :D
  • Sith
    #29122
    Amugy flaselek vagy tényleg hallani hüvely le esési hangot?
  • JanáJ
    #29121
    Ha nem kérdeztél volna rá, akkor járna, de így...
  • Susarc
    #29120
    jajmegvettem:P ugye akkor az alfa mellé jár majd a végleges is! nem kell azt is kifizetni mégegyszer?:P