35048
  • macleody
    #29199
    Feltoltam ultrára, első pálya tűrhető, 25-30fps. Utolsó pálya /helis/ katasztrófa, 15-25fps. GPU kihasználtság 20%.

    Aida log.
    Aida stat.

  • repvez
    #29198
    ezzel tisztában vagyok, csak ez igy eddig nem előre lépés. ezt ugyan így tudta az A2 is.
  • Bucser
    #29197
    Ha megnezed 0.51-nel jar a verzioszam.
  • Nesu
    #29196
    Ha valami orr nehéz ....

  • DancZer
    #29195
    Na ezt nem tudtam. Köszi!

    Ugyan azon a pályán, lecseréltem a palackot egy másik övre(elfelejtettem). Később úszok a víz alatt, sötétedik a kép és egyre homályosabb minden. Leesett, hogy emberem palack nélkül úszik visszatartva a levegőt. :D
    Sietek a felszínre, kibukik a fejem és akkora levegőt vett az ember, hogy én is megkönnyebbültem. :D
    Talpnak köszönhetően azért elég jól tudtam haladni így is, hogy néha fel kellet mennem. Azt viszont nem tudom, hogy megsérülhet-e a palack(mondjuk ha belelőnek).
  • Solt
    #29194
    Milyen beállításokon? Tedd fel ultrára, kapcsold ki a vsync-t, és úgy próbáld...

    Ha valamire nem lehet panasz, akkor az a cpu és gpu kihasználtság...

    A fejlövést úgy nézzétek, hogy arcon lövitek szemből. A kereket én ki tudtam lőni. A sokadik találattól eltűnik a gumi, csak a felni marad ott. Elég gáz, de gondolom ezek azért javítva lesznek..

  • Scottt
    #29193
    Írja a briefingben vagy a hintekben azt hiszem, hogy csak 40méterig hatásos,de ha újratöltöd a szárazföldön akkor utána normál karabélyként funkcionál.Vagy Valami ilyesmi csak gameplay videobolokoskodok :D
  • DancZer
    #29192
    Megnézem ma délután.

    Ne felejtsétek el, hogy ez egy alfa. Fikázni majd a megjelenés után ráértek. Inkább jelentsétek le a hibákat.

    Nekem olyan volt már párszor, hogy beragadt egy animáció és a végtelenségig szaladt az ember, vagy épp kúszott oldalazva és nem tudtam leállítani. :D

    Nekem az volt a legszembetűnőbb, hogy alig akart meghalni az ellen. A SCUBA-s küldetésben a víz alatti fegyverrel szárazföldön nem tudtam lelőni senkit, csak ha nagyon közelre mentem és adtam egy tárat az arcába. Testre lőve szinte hatástalan volt. Nem tudom, hogy a mellény miatt vagy mi miatt. Majd még ma ezt is megvizsgálom. Kíváncsi vagyok mennyit védenek a mellények, sisakok.

    Én ki tudtam lőni az autó kerekék. Jobban mondva lerobbantani egy gránáttal, lőni csak az ellen lőtte és sziszegett.
  • macleody
    #29191
    Arról nem beszélve, hogy szarul fut a gépemen. Most néztem Aida-val CPU és GPU használatot, ami kb. úgy fest, hogy CPU 30%, GPU 40%. Az utolsó pályán ahol a heli van kb. 20 fps volt, de volt hogy csak 10.
  • tpM
    #29190
    :D
  • Hogthar
    #29189
    Nos élvezzétek ki az alfa előnyeit jelentsétek le ezeket a hibákat és jobb esetben javítani fogják
  • alma2
    #29188
    Mondanam milyen profi a ragdoll epp a hasuk alatt robbant egy granat, de az az igazsag ezek igy idefagytak, pedig nyari meleg volt :)
    ragdoll
  • alma2
    #29187
    A letrara maszas se kulonb :)
  • alma2
    #29186
    komolyan orakon at kerestem egy szervert amin lehet normalisan jatszani, normalis emberekkel. Igy most sikerult tobb mint 1 oras kort osszehozni az elso jatekot ami elvezheto volt. sima coop - headhunters - normalis squad leaderrel, mikrofonnal stb. a szerver neve eleg fantazia dus mentes: "COOP - Veteran - Headhunters - Using COMMS"
  • repvez
    #29185
    Elszomoritott a DCS topicban a videod. 2 fejlővés kell közelről, hogy meghaljon a katona és 3 ember pont ugyan ugy hallt meg, ennyit a ragdollról.Mikor annak pont az a lényege, hogy ahogy esik ugy puffan szinte nincs 2 egyforma halál pozició. Nem lehetett kilóni a kereket az autón , megintcsak phisix :(
    Az AT robbanástól a katona meg sem tántorodott 3 métere tőle ,de egy kézigránáttól TE megsérülsz, mikor te dobod el.Járműbeszállás ugyan olyan mint volt, semmi animáció vagy ajtónyitás
  • Scottt
    #29184
    A2, hogy futott?
  • alma2
    #29183
    A multit elnezve viszont ezt nem az ARMA nev adja el, es nem is azoknak akik az operation flashpointon nottek fel. Hanem ezek a surviver modok, kb csak azok a szerverek is vannak tele. wasteland pl. Szoval kb egy embernek koszonhetik ezt az eladast, aki anno elkezdte ezt a day z vagy hogy is hivjakot fejleszteni, ami ugy tudom belsos emberke volt.
    Ez az alpha szoveg eroltetes meg nem kellene, hogy ez meg csak az, hiszen kb 1x eve fejlesztik foltozzak toldozzak, nincs itt semmi alapokrol ujrairva. Ami igen jot tenne neki.
  • alma2
    #29182
    Ezt mar megallapitottam tegnap is, hogy ocska fos maradt a heli egyelore :)
  • Solt
    #29181
    Mégis milyen?
  • Fehercsoki
    #29180
    Régi, de nem az a lényeg, hanem hogy szar grafikán is szarul fut...
  • Solt
    #29179
    Nem, ArmA2-ben nem volt ilyen.

    @Fehercsoki: Milyen géped van?
  • V43 1105
    #29178
  • Fehercsoki
    #29177
    Elég szarul fut a gépemen és ahhoz képest hogy hogy fut nagyon ocsmány=/
  • Hogthar
    #29176
    A rombolhatóság ugyanolyan mint A2 ben?
    Másik ha leesel magasabbról, de úgy hogy túl éled, akkor van szép animációja az esésnek, vagy ugyan az mint a 2 ben, hogy esés közbe állóhelyzetbe maradsz akárcsak becsapódáskor amíg nyög egyet, majd utána lefekszik?
  • DancZer
    #29175
    A helikopter repülésimodelje szerintem az arma 2-es. Határozottan nem olyan ,mint a ToH-es. Még azt sem mondanám, hogy butított változata. Sajnos! Remélem még beleteszik.

    A mozgás viszont mindent visz, szerintem eszméletlen jó lett, csak meg kell szokni mikor mit kell nyomni.
  • Sith
    #29174
    Szerintem akinél a 2 elfutott ez is el fog.
    (mintha jobban optimalizált lenne a dolog)
    Persze csak szubjektív vélemény mindenféle tesztek és mérések nélkül
  • macleody
    #29173
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=yowl0Llk89M&t=4m05s]Na a #29158 hsz-ben erre gondoltam.[/URL]
  • Fehercsoki
    #29172
    Aha...
  • V43 1105
    #29171
    Is.. meg a többi része is érdekelne.. Vakon nem merem megvenni, 6 nap meg még sok XXD
  • Fehercsoki
    #29170
    Miért? Kipróbálnád, hogy megy-e az i7en vagy mi?:D
  • denevérember
    #29169
    Vedd már meg... Ne várj semmire és senkire!!! :DD Holnap szabadnapos leszek szóval mehet a buli! ;)
  • Fehercsoki
    #29168
    Priviben infózzak? Mindenkinek küldjem el priviben hogy van már crack vagy mi?:D Így mindenki látja és akit érdekel az megkeresi...
  • macleody
    #29167
    Azt hittem már most el tudom küldeni és csak 14.-étől tudják majd felhasználni.
  • JanáJ
    #29166
    Feltételezem 14.-től fogod látni.
  • JanáJ
    #29165
    A dobozos is steames lesz.
  • macleody
    #29164
    Srácok a mghívók hol vannak? Lehet vak vagyok de nem találok ilyesmit.
  • V43 1105
    #29163
    Priviben infózz.. én is pont ezért keresnék "mellék" megoldásokat.. ha bejön INSTANTBUY :D
  • Fehercsoki
    #29162
    Mit?:D Én most szedem amúgy ha fut akkor meg is veszem.
  • balazsgigi
    #29161
    Kösz az infót,tényleg van.
    Akkor nem is kell meghívó,meglesem így,hogy elmegy-e a gépemen!
    Ha meg megveszem,akkor csak is dobozosan akarom.
  • tutituti
    #29160
    arma3 wasteland szervereket fel is lőtte a 404wasteland.erősen tesztelés alatt áll.