35048
  • simon7108
    #29279
    Megvettem steamen az ArmA 2 complete packot amiben benne van az ArmA2,OA,Brtisih Forces,Private company és a Army of the Czech republik.
    Szép és jó, de a könyvtáramban csak az ArmA2,OA,British Forces és a Private Company van meg egy Operation Arrowhead Beta. A Cseh hadsereges nincs ott. Viszont ha megnézem az adatlapját a Cseh DLC-nek akkor ott azt írja, hogy meg van nekem. Hol kellene keresnem akkor mégis?
  • Susarc
    #29278
    F
  • simon7108
    #29277
    Az ArmA2-ben, hogy kell váltani a tüzelési módok közt?
  • alma2
    #29276
    ohh mar nyolc, mert az egyik "javitas" az volt, hogy a gyerek frissitette a grafkartya driveret, es lezartak az issue-t :)

    http://feedback.arma3.com/my_view_page.php
  • tutituti
    #29275
    na arma3-asat akartam...
    mindegy itt a videó:
  • Solt
    #29274
    Mintha nem lenne éppen elég színes szarság így is a képernyőn... :S
  • tutituti
    #29273
    ShackTac Fireteam HUD
  • Solt
    #29272
    Ha a grafikai állításával nem igazán változik az FPS, akkor CPU limit van... Ha nő az FPS amikor magasabbra veszed a beállításokat, akkor az azt jelenti, hogy valamelyik grafikai opció, ha alacsonyra van állítva, akkor nagyobb terhet ró a CPU-ra, és így nem a GPU dolgozik... szerintem...
  • Susarc
    #29271
    8*
  • Susarc
    #29270
    6950 2 gigás/ 965-ös AMD / ( giga 1600 ram erre azért nem mertem Ultrát tolni,de baszki mégis azon fut a legjobban....
  • Susarc
    #29269
    ULTRA beállitással 2x annyi FPS-em van mint amikor trükköztem a beállitásokkal! WTF?:P
  • denevérember
    #29268
    Hol tudom megnézni ezt a 7 hibát ami javításra került? Kíváncsi lennék mik azok.
  • macleody
    #29267
    Durva, megy a multi a virágboltival is.
  • Hogthar
    #29266
    Aki szeretne útközbe játszogatni a felszereléssel: Linnet's gear changer
  • alma2
    #29265
    persze ez jol hangzik, de ha megnezem mi az a 7 javitas, akkor mar nem annyira.
    De bizakodunk, hogy a bugok irtasa kozben van aki azert fejleszti, boviti a dolgokat is.
    Mondjuk a 2 nap az tenyleg semmire nem eleg, meg tesztelni a javitast is szukosen egy normalis helyen, par het mulva remelem erdekes lesz ez a lista es sorban megjlennek a plusz dolgok is.
  • MiG man #29264
    Sziasztok!
    Nem tudja valaki, hogy az UNSUNG mod nem ACE kompatibilis? Nem találtam ezzel kapcsolatos infot a leírásában, de telepítése után (Pw6-el) a fegyverraktárba belépve pölö la-Drang völgyben nem jelenik meg a jármű, csak egy muksó helyette.
  • DancZer
    #29263
    2368 hiba két nap alatt(nyilván ebben vannak duplikációk meg újítások kérése is), de azért kapják a visszajelzést rendesen. Ez a jó a publikus alfában. Ezenkívül már 7 olyan hibát javítottak, amit beküldtek.
  • tpM
    #29262
    Már látom ahogy ACE-ben gáztámadás ellen ventillátorral védekeznek...
  • tutituti
    #29261
    na most néztem, hogy ha több színű füstgránátot eldobunk egymás mellé végre normálisan vegyülnek.majd helivel felszálltam mellette,és "elfújta" a füstöt.Tudom hogy ezek eyecandy dolgok de anno itt beszéltetek róla hogy a rakéta füstjén átszálló heli rotorja keltette szél vajh megváltoztatja vagy sem.
  • Solt
    #29260
    És akkor miért más? Nincs aktiválva?
  • Solt
    #29259
    Mentsd le, kitudja meddig lesz elérhető! :D Nem dőlök be a wikis linknek, de nyugodtabb sem lettem tőle... :)
  • Icebird
    #29258
    Benne van a repmodell, legalábbis az MH9 konfigja tartalmazza.
  • Solt
    #29257
    Ez is bazzeg... csinál egy ilyen videót célkereszttel... ilyen-olyan katonai szim, és ott virít az a szar... Mondjuk ennek a palinak már a nevétől is kivagyok... diszlekxia... eszem faszom megáll.
  • alma2
    #29256
    jaj mar, azt a topikot meg akar te is szerkeztheted, ne dolj be neki :)
    Gondolom directx9-es kartyan is megy, vagy tevedek?
  • alma2
    #29255
    en csak a felet kernem ennek a 2011-ben bemutatott videonak :)


  • Solt
    #29254
    Nem lettem nyugodtab...
  • Solt
    #29253
    Igazából engem az nyugtatna meg, ha a fizikai része nem lenne VGA gyártó függő, ha belekerülne a ToH repmodelje, és ha a megjelenésre eltűnnének belőle az ArmA2-s "látvány" elemek... :)
  • tpM
    #29252
    De ezek nagy része csak lehetőség, eszköz a moddereknek, ami persze jó, de itt most az "out of the box" állapotról van szó.
  • Icebird
    #29251
    Elég sok minden belekerült azért, amik elsőre nem derülnek ki.
    Széllökés ami hatással lehet pl helikopterre, páratartalom, vérzés idő, fáradtság szintek beállítás, jármüvek rész sérülésének és anyagának (menet közben) beállítása.
  • tpM
    #29250
    Ők sosem szoktak.
  • Solt
    #29249
    Ne valamilyen szintű fizikát tegyenek bele, hanem azonos legyen a két gyártó termékén, különben húzzák a nemi szervükre! Itt arról volt szó, ha jól emlékszem, hogy nem lesz NV only, és nem fogja az AMD tulajokat negatívan érinteni a pisix...

    Nagyon bízom benne, hogy nem csinálnak segget a szájukból!
  • Solt
    #29248
    Az az igazság, hogy sok mindenben egyetértek veled, én is így képzelném el ezt a dolgot, és remélem a béta verziótól ez lesz.

    Nagyon nem követtem az infókat, de úgy látom, hogy konkrét ígéretek nem hangzottak el, csak ment a szellőztetés, így nem is lesznek számonkérhetőek. ,

    Most kiderül majd, hogy szívügyük-e ez a széria, vagy csak a pénz érdekli őket. Optimista verzióban, ha ez a szívügyük, akkor jót tesz a sorozatnak a plusz bevétel a dayz szarság miatt, pesszimista verzióban szarnak majd rá, és egyre inkább az fogja érdekelni őket, hogy mi generál nagyobb bevételt, és abba az irányba fognak elmenni.
  • Solt
    #29247
    Én nem vagyok programozó, csupán júzer szempontból közelítem meg a kérdést. :) Én úgy tapasztaltam, hogy akkor van jól kihasználva egy VGA, ha a VGA-t terhelő effektek, beállítások csökkentésével nő az FPS, de a kihasználtság nem változik... tehát adott egy CPU órajel, ami elegendő a játék alá ahhoz, hogy a VGA folyamatosan 90% felett legyen terhelve, az FPS pedig attól függ, hogy milyen beállításokat használsz.

    Közeli példának az FC3-t tudnám mondani. Bármilyen grafikai opciót állítok be, a VGA 100%-n teker, csupán az FPS változik... ergo érzem, hogy a VGA-m kivan használva, csupán, ha mindent maxra tolok, akkor kevés hozzá... Itt viszont ez nincs meg, pedig eleinte úgy nézett ki... az első pályán nagyon jó ebből a szempontból a helyzet, de az utolsón már borzalmas...

    Azt hiszem ArmA2-höz volt ilyen leírás, hogy melyik opciót mit terhel... rá kéne nézni, hátha csak a beállításon múlik, hogy milyen a VGA kihasználtság.
  • tpM
    #29246
    Elméletileg a lökéshullámok szimulálva lesznek, bár nem tudom, hogy mi által.

    Engem az zavar, hogy beharangozták ezt az egész moduláris felszerelés rendszert, hogy külön ballisztikai mellény meg sisak és más-más tulajdonságokkal bírnak, más védelmet jelentenek. Na most ez úgy néz ki, hogy abból áll, hogy a "jobb" sisak vagy mellény csak +HP-t ad a katonának. Szóval tök mindegy, hogy hol találnak el, nincs a testrészhez kötve az adott felszerelés védelme.
  • alma2
    #29245
    Szerintem senki sem a katonak lobogo bajszat, es a gyurodo ruhajat szeretne latni ebben a jatekban, nem is a legujabb lara croft benan lengo hajszalait, de egy osszedolt haz, megha csak felig kamu modon (bf3) egy felrobbano jarmu lokeshullama altal keletkezett kaosz, egy normalisabban kidolo fa, azert illene mar igy 2013-ban, nem? :)
  • alma2
    #29244
    persze igazad, van ahol tobb energiat oltek bele, hogy kamatoztassak, valahol, csak a csuszopenzt miatt tettek bele, pl maffia 2, ahol latszik gpu nelkul is tokeletesen teszi a dolgat a fizika. Arrol nem beszelve, ha egy kartyad van igy is kapkodja a levegot, hogy kiszolgalja a "mezei" grafikat, nem meg extra unalmaban ilyeneket szamol. De ugye eleg egy max payne, de hogy durvabbat mondjak nezd meg a 9 KILENC evvel ezelotti half life2-ot, mindezt az akkori hardverral, erdekes ott meg lehetett oldani, amirol 9 ev mulva meg csak almodozunk es rohogunk, milyen benak.
  • tutituti
    #29243
    nem dicsőítem én,nehogy félre értsd!

    sőt én még élőben se láttam hogy néz ki.
    Csak azért linkeltem a videót hogy kb itt látszódik nagyvonalakban.
    de ahogy írtad lehet még ezer és egy videót linkelni de nekem ez ragadt meg.
    Lerágott csont,mégis most beszélünk róla :)
  • DancZer
    #29242
    PhysX egy termék család aminek több modulja van. Az armába a ragdol és a járművekhez szükséges(rugó,lengéscsillapító, stb.) kerültek be, nem pedig a ruha, részecskerendszer és egyéb más GPU-t igénylő dolgok. Ez már lerágott csont.
  • Hogthar
    #29241
    Hozzá teszem én paraszt vagyok ebben a játékban
  • Hogthar
    #29240
    Ha játékmenet szinten befolyásolná a játékot akkor menne rá a panasz veszítenének a játékos táborból, nem is beszélve a multiról, ha egy ati kártyával rendelkező nem tud játszani nvidia szervereknél végképp felháborodást keltene.
    Jó ez a fizikai motor mert tényleg nem eszi a processzort jobban, csak ugyebár így nem ér semmit az egész.
    Esetleg akkor lenne haszna, ha egykét játékba a fizika terhelést átvenni az Nvidia fizika de az plusz fejlesztési idő a fejlesztőknek.
    Így marad legtöbb esetben pluszként látvány parasztvakításnak.