35048
  • Petko
    #29399
    márc 14. től kapjuk meg osztogatásra
  • Gascan #29398
    a videokartyad gyengebb mint az enyem .. a CPUt nem ismerem
  • Laza
    #29397
    Ha Steamen vettem az alfát akkor a Lite kulcsot honnan tudom előkaparni?
  • Scottt
    #29396
    Tudom volt eszemben, de hátha megerősített info alapján van..
    Legyen NV Gpuhoz terhelve, vagy terheljék az AMD-sek CPU-jára azt csókolom. :D
  • Solt
    #29395
    A wiki-t bárki szerkesztheti, ezt ne vedd 100%-nak. Nagyon bízom benne, hogy mivel itt részletesebb fizikáról van szó és nem arról, hogy batman köpenye miképpen lebeg, nem merik meghúzni azt, hogy NV GPU-hoz legyen kötve a fizika.
  • Scottt
    #29394
    Ittazt írják, hogy a Physix az a GPU-ról fog futni az A3 esetében..

    Nekem már az is elég, ha a járműből kilövés effekt is belekerül,annyira nem lenne nagy cucc belerakni szerintem,Dslexciék már csináltak a Littlebirdhöz modot,szóval tuti meglehet csinálni.
  • Kreeder44
    #29393
    Azzal konfigoddal ami meg van adva neked? Nekem AMD FX 4100 Quad-Core 3,6GHz DDR3 1333 8GB ATI HD 6770 'GB és nekekem elég sok helyen akad, nekem is AA/AF stb off-on van és a többi high on.
  • tpM
    #29392
    A tereprészletesség és a látótáv függ a szerverbeállítástól. Amúgy az a Wasteland eléggé szarul van megírva, úgy hallom, szóval ne azon teszteld a teljesítményt. :)
  • macleody
    #29391
    Letöltöttem Armaholicról valami multis pályát, haverral kipróbáltuk és kb. 5fps-ünk volt. Na mondom, gratulálok.
  • Gascan #29390
    na.. singliben hasonlo bellitasok mellett es teljesitmennyel fut mint az Arma2 (1680*1050 - AA es AF off, Blur low .. többi high es ultra) igy van 30-35 FPSem

    multiban valamilyen wasteland szervert probaltam ki de az bunronda es csak 20 FPS...

    multi grafikai beallitasok szervertol fuggenek?
  • Solt
    #29389
    De ez nem a hivatalos, ezt "csak" egy júzer gyűjtötte össze nem? Én a helyükben biztos tisztáznám ezeket, mert hiába van odaírva, hogy ez csak egy alfa állapot, sokaknak az ugrik be, hogy alig változott valami az előző részhez képest...

    Na mindegy, ők tudják... én biztos jobban igyekeznék kommunikálni ezeket a dolgokat... a bizonytalanság sokakat elriaszt.

    @Gascan: Én a winfos tűzfalát, és a winfos vírusirtóját használom.
  • Gascan #29388
    ki milyen tuzfalat hasznal?

    pentek ota ma tudtam elinditani az Arma 3-at... le kellett torolni a ZoneAlarmot, ha csak kikapcsoltam az nem volt eleg
  • tpM
    #29387
    Az a probléma, hogy ezekben kevés konkrétum van, BIS meg sajnos nem arról híres, hogy ezeket a beharangozott új feature-öket tényleg úgy csinálná meg, ahogy az ember elvárja.
  • DancZer
    #29386
    Végül is ez az a lista ami biztosan belekerül, szóval ami még hiányzik az alfából az még nincs lefejlesztve. A Game features alján pedig van egy rejtett rész amiben az van amit a fejlesztők szeretnének még beletenni, de nem biztos.

    Nemrég írták twitter-en, hogy egyelőre a stabilitáson dolgoznak a fagyásokat megcélozva.
  • V43 1105
    #29385
    Hidd el zavaró .. pár ezerér veszel rá egy CoolerMaster hütőt és le van tudva.. sőt a köv. processzorig is szolgál ..
  • Gascan #29384
    nekem a headset többnyire a fejemen van játék közben... meg amúgy is.. ritkán ülök decibelmérővel a gép mellett :)
  • antgecc
    #29383
    Valaki meg tudna ajándékozni egy kóddal?
  • Solt
    #29382
    Tuning nélkül egy szellős házban jó, de valami kis kuckóban, vagy tuning mellett már hangos... sokan panaszkodnak erre. :)
  • Hogthar
    #29381
    Hangos
  • Gascan #29380
    ezzel en is egyet ertek..

    bar nem tudom mi a bajotok az AMD X4 965 gyari hutojevel.. nalam nincs tunning es igy teljsen ok
  • Laza
    #29379
    Én azt tudom mondani, hogy i5-3570K és GTX 560Ti társaságában (2 éves kártya) magas beállításokon tökéletesen fut ... legalábbis az első küldetés és a multi.
  • Solt
    #29378
    2010 júniusi... :)
  • Shep
    #29377
    Ja ok, de hány éves a játék? :)
  • tpM
    #29376
    Semmi gond, Miciházigazda már fél éve szarik ránk.
  • Solt
    #29375
    Ne legyél már szőke! :D Használt cucc, bolti garanciával, az nem ugyanaz mint az "occsó" új cucc ki tudja honnan, ki tudja hova szóló garanciával! :))
  • Scottt
    #29374
    Épp te akartál arra rádumálni, hogy használt cuccot vegyek! :D

    Természetesen mindenkinek köszönöm a segítséget és az infók gyűjtögetését,a többiektől meg bocs a sok off miatt..
  • JanáJ
    #29373
    Physx-re nem jó az erős ati mellé pici nv kártya csak ezeket számolni?
  • Solt
    #29372
    Majd jusson eszedbe az az 5k, amikor valamit garanciáztatni kell! :D Egyébként meg szívesen, hogy gyűjtögetem itt neked az infókat bazzeg.... :D
  • Scottt
    #29371
    Mert azért 5-10k mégis érezhető különbség.
    Bár egy kiadós Crossfit edzés után úgy sz.rom most már telibe a BIS-t ahogy vannak :D
    Már elég volt a számokból meg a hárombetűs rövidítésekből! : )
  • Solt
    #29370
    Ha már újat veszel, miért nem üzletből? IPON-nak nagyon jó árai vannak és megbízható! Ha valami garanciális gondod akad, akkor majd üldözöd az embert vele? :)
  • Scottt
    #29369
    Megnéznéd ezt a csávót Ph-n? Valami elérhetőséget megköszönnék,ha már 5k-val olcsóbban is tudna 1 i5-2500k azt fasza lenne,megpattintani egy jobbféle CM hűtővel azzal azt hiszem eldöcögne.. : )

    Inkább egyszer többet befektetni mint utána nézni ki a fejből, hogy baszki most dobtam ki 150k-t azt még se minden VH/Ultra.
    Vagy egyáltalán ilyen konfiggal mire lehetne számítani az A3 jelenlegi állapotában?
  • Solt
    #29368
    Játékra jobb az X4, a hűtőt meg lefelejtettem, jogos! :)
  • V43 1105
    #29367
    X6-t nem volt? Amúgy Ph!-n van egy arc, nem tudom most fejből ki aki -5-10k-val olcsóbban ad procikat .. Jahm és nem utolsó sorban AMD gyári cooler = kávédaráló .. ;P
  • tpM
    #29366
    Majd csinálok videókat ha lesz valami érdemleges.

    A3 mindenesetre rengeteg kib*szott jó lehetőséget tartogat.
  • Solt
    #29365
    1680x1050 esetén OA alatt ezek a különbségek voltak a CPU-k közt. Ez segíthet dönteni... annyira nem gáz a különbség.

    Tehát, ha mindenképpen új gépet akarsz, akkor én az alábbi konfigot javasolnám,

    Alaplap

    Processzor

    Memória

    SSD

    VGA HD7850

    Én alaplap mániás vagyok, nem szeretem az olcsó lapokat, szerintem ez a minimum, de ha téged ez nem érdekel, akkor az alaplapon még egy 10K fogható. Esetleg az SSD-n is pár ezer, ha elég a 60-s...

    Ha ezeken még fogsz egy 10-15K-t, akkor nézhetsz a 7850 helyett egy GTX660-t
  • Solt
    #29364
    Na hát FX-t semmiképpen... max az FX83xx szériából, de az már i5K árban van. El kell döntened, hogy új AMD konfig ( PhenomII X4 ), vagy használt Intel konfig. :)

    Előbbi új, és valamivel lassabb lesz, utóbbi használt ugyan, de valamivel gyorsabb lesz. :)
  • V43 1105
    #29363
    Én AMD-t nem vennék, jó talán a Phenom II X4,X6-ot bár nem tudom mennyire szeretik a Clod/ARMA3 duót.. de alájuk inkább INTEL-t vennék ..
  • Scottt
    #29362
    Ohh fuark..

    Ismerős most újított komplett szettet szintén ~150ből,abban is ez a GPU dübörög,bár egy AMD FX-4130 3.8GHz hajtja,ez mennyire lenne szar?

    Meg persze ez még ugye csak az alfa,a véglegesig szerintem még +15-20fps-t tuti kisajtolnak BIS-ék. Szerintem kb annyit fejlődött az A2 is az 1.00-tól az 1.61-ig vagy mennyi most a patch szám.


    Tempi:ACE3-al miújság?
  • repvez
    #29361
    Én ezt a részét sose értettem, ha "élőben " elbirta a grafmotor mozgatni az embereket akkor holtukban miért nem? Ha azt vesszük figyelembe, hogy egy "élő" AI -nak kell számolni az MI-t a látását hallását a mozgását a fegyverhasználatát esetleg a beszédet. addig egy halott csak polygonhalmaz amire ugyan ugy csak a fizikának kéne hatnia mint egy vázára. effektive kevesebb erőforrásba kerül egy halott mint egy élő. Persze nem azt mondom , hogy mindre szügség van,de amikor hegyekben állnak a hullák az alsók eltünhetnek és ha egy bizoyos távolságba elmegyünk tölük szintén eltünhetnek.A másik meg hogy eddig még ahogy régebben irtam, egy olyan missiot sem láttam ahol az egész szigetre kiterjedő harc bontakozott volna ki.Még ezen a kisebbik szigeten se fog .igy nem hiszem hogy a sok egység miatt lenne
  • V43 1105
    #29360
    Előzetes kalkulációim alapján, ha pl i5,z77-es lap, ssd, egy hd7850 2gb-os kártya.. akkor 180-200k ..