35048
  • Hogthar
    #29439
    Igazából nekem minden beígért opció működik vele.
    tpM ha nálad valami nem, írd meg és megnézem.
    Aminek én nagyon megörültem, mivel 120 al nem tudtam jól bevenni egy tűkanyart(A2 ellenében) így beborultam egy árokba.
    Elindultam felfelé és elkezdett gyönyörűen kikaparni majd látszott, hogy átvált 2 esbe kicsit hátramozdult majd megindult előre és felment a dombon. Azt hittem sírva fakadok.
    Remélem tankoknál is megcsinálják jól ezt.
  • Solt
    #29438
    Mivel neked NV van, tpM-nek meg AMD, ha van kedvetek hasonlítsátok össze, hogy van-e eltérés fizikában...
  • Hogthar
    #29437
    Egész éjjel teszteltem, mire vagytok kíváncsiak?
    Egyébként nekem is DX 10 es a kártyám.

    Ui.: valaki írta, hogy a beszállás animáció ugyanaz mint az arma 2 ben, viszont ez nem teljesen igaz, a kiadott járművek felének van rendes beszállás animációja, és szerintem nem fogják ilyen felemásra hagyni a véglegesben.
  • V43 1105
    #29436
    Gusztustalanok ezek az új járművek ..
  • Hogthar
    #29435
    Haha, na igaz, letesztelem működik e ezzel a mód.
    köszi
  • tpM
    #29434
    Úgy tudom annyi, aha.
  • Solt
    #29433
    Ti mindketten jól bántok az editorral, hasonlítsátok már össze, hogy van-e különbség fizikában...

    Egyébként a te vga-d meg DX10.1-s nem?
  • tpM
    #29432
    Na, megnéztem gyorsan, és nem esik át. Csak elmerül. A gránát nagyrésze belesüpped a padlóba, és ezért elég nehéz látni, de attól még megmarad. :$

    Gondolom az ütközési geometria alacsonyabban van látható modell padlónál, és ezért.
  • Solt
    #29431
    És akkor erre most mi a magyarázat? :) tpM-nél (AMD) átesik a gránát a padlón...
  • macleody
    #29430
    Erre gondolsz? CBA
  • Hogthar
    #29429
    DancZer: működik a fény effect arma 3 ban is. Ugyebár még nincs kiadva a CBA ezért folyamatos futtatásba nem tudtam kiadni, ráadásul mivel az arma 3 is világosabb az alap paramétereknél túl világos.
    De játszadoztam vele és mivel arma 3 ban jobbak a fények szebb effektet tudtam létrehozni mint arma 2 esetén.
    Van rá esetleg valami mód, hogy már most alapértelmezettként fusson?
  • Hogthar
    #29428
    Kipróbáltam a játékot. Első az editor volt.
    (NV kártyával rendelkezem) Működik a fizika nálam teljes mértékben, még csak a gránát se esik le az emeletről, és az aik se ugyan úgy dőlnek el(gránát esetében is jól működik).
    A hullák viszont nem mozgathatóak.
    A rombolhatóság elég jó lett, a hangokat imádom, és végre az 5.1 is elég jól kijön, például még futásnál, ha oldalazok valamelyik irányba bemozdul csak abba az irányba a ruhád(hangja).
    Az animációk kellemesebbek, bár ha esel lefelé még mindig elég bután egy helybe maradsz közbe.
    A vízbemenetel és kijövetel is maradt ugyan az a gáz folyamat, nem is beszélve a RPG használatról, ha véletlen megnyomnád a fekvés gombot szinte cipőfűzőt is köt közbe.
    Összességében egyenlőre elégedett vagyok jók az újítások.
  • tpM
    #29427
    Engem az új, hangokkal kapcsolatos paraméterek érdekelnének. Reménykedtem benne, hogy a fegyverconfig alatt írnak róla, de nem igazán.
  • DancZer
    #29426
    Úgy hallottam Görögországba mentek nyaralni, az egész csapat.
    http://alpha.arma3.com/sitrep-002
  • Hogthar
    #29425
    Azért kíváncsi vagyok, hogy mennyire jó ezek mellett a szinkronizálás.
    pl valakinél belagol a heli és ennek következtében máshogy szál a füst? Lehetnek gondok belőle, például valaki aki a füstöt használja fedezéknek és aki pedig célba veszi az csak azt látja hogy a hülye gyerek a füst mellett álldogál.
    Remélem ezt jól megoldották.
  • Gascan #29424
    steamen .. ezt csak azert mondom mert nekem ugy tunik azota h Steamen megjelent tobbet adtak el belole mint korabban hagyomanyos csatornan keresztul

    baromi jot tesz az ertekesitesnek ha folyamatosan ott fityeg a TOP10ben mert mindenki azt nezi es igy ujrageneralja magat a dolog :)
  • tpM
    #29423
    Egyelőre nekem is csak sima alphám van.
  • Gascan #29422
    az Arma 2 + Arrowhead kulonbozo valtozatai mar egy ideje (kb. 1 eve) ott vannak a TOP 10-ben... es minimum 2-3 helyet elfoglalnak belole
  • alma2
    #29421
    Akkor te esetleg valamilyen dev verziot hasznalsz ami elorebb jar egy picivel mint a kiadot alpha?
  • alma2
    #29420
    epp nyaralnak a fejlesztok a sok lepengetett alpha arabol? Harom napja semmi jatekot erinto javitas nincs jelentve.
  • Ryan626
    #29419
  • tpM
    #29418
    Amúgy nem tudtam volna megvenni, csak egy még be nem jelentett projekt lévén kaptam így hozzáférést, már 1 héttel a hivatalos megjelenés előtt. :D

    Mondjuk amíg nincs egy szervezett társaság valami komolyabb moddal, addig engem nem is érdekel annyira a multi.
  • tpM
    #29417
    Én nem tudok multizni mert egy közös acc-ot használok.
  • JanáJ
    #29416
    Gondolom frissíteni kellene a tapaszt rajta.
  • Gascan #29415
    tpm .. neked hogy fut a multi? mennyi FPSed van?
  • kirpill75
    #29414
  • Prince23
    #29413
    Értem,a kkor ez van.
    Viszont most nem tud multira csatlakozni. Azt írja ki, hogy Bad Version
  • kirpill75
    #29412
  • JanáJ
    #29411
    Eredetileg volt magyar, meg egyéb lokalizáció, de az OA-el megint visszatértek az angolhoz. Lehet már ha csak az arma 2-t teszed fel, akkor is csak angol lesz az új patch miatt.
  • Prince23
    #29410
    Most telepítettem fel az Arma 2 steames verzióját, és már nincs benne magyar felirat, csak angol és cseh. Ezt még is hogyan lehetne visszahozni? Mikor először megvettem steamen full magyar volt a játék...
  • Gascan #29409
    úgy tűnik h akinek intel 7-es procija van annak nincs gond a futattással..

    sztem nálam simán CPU limit van, ha maxra tolom a grafot is max 1-2 FPSt vesztek, de néha még az sem látszik
  • Sith
    #29408
    I7 950 proci
    Nvidia 560ti
    12giga ram
    ssd
  • Gascan #29407
    milyen gepen?
  • Sith
    #29406
    Lekopogom nekem eddig különösebb bajom nem volt vele (igen volt ahol voltak gondok de általában egész szépen muzsikál)
  • Gascan #29405
    megneztem mas multi szervert is.. ott sem sokkal jobb a helyzet.. 20 FPS korul...

    az infantry showcase-es misszion kivul mindehol szerneyes a teljesitmeny :)
  • Gascan #29404
    engem inkabb az zavar h nem mozog a foldon hanem csuszik felette :)
  • macleody
    #29403
    Nem olyan könnyű ám pöcsön forogni a homokban
  • Scottt
    #29402


  • Petko
    #29401
    Sajnos nem tudom, vagy az, vagy emailben.
  • Laza
    #29400
    Köszi, és hogy küldik el? Steam ajándékként? :)