35048
  • Solt
    #29479
    "Elég nagyra tettem a differenciát az alap és az effekt között, hogy látszódjon rendesen."

    Ennek melyik részét nem értitek? :DD
  • Fpocok
    #29478
    Azt én sem értem.
  • Laza
    #29477
    Miért jó hogy sárga lett? :)
  • wardogzombie
    #29476
    szépnek szép de az alsó képen olyan mintha egy arma2es wasteland mapon járnál egyenlőre az eredeti személy szerint nekem jobban bejön
  • Hogthar
    #29475
    Elkezdtem játszadozni a fényekkel.
    Elég szépen meglehet színezni arma 3 ban, íme egy kis bemutató:


    Elég nagyra tettem a differenciát az alap és az effekt között, hogy látszódjon rendesen.
    Ha csinálunk belőle módot nem lesz ennyire nagy a színkontraszt.
  • Gascan #29474
    múlt héten mikor megvettem a játékot multiban szinte minden szerveren max 20 FPSem volt .. hétfőn vagy melyik nap jött egy 130 megás tapasz és azóta tűrhető

    bár nekem még azért mindig úgy tűnik, hogy nem sok változott... nem tudnak elég erőforrást biztositani, h új dolgok szülessenek, a legtöbb ami változik az mindig csak a külsőségek, ruhák, térképek, járművek, tereptárgyak, fegyverek kinézete, hangok

    játékbeli újdonság nagyon kevés van még ha az operation flashpoint első részéhez hasonlitom is


    nem értek a játékfejlesztéshez, de nekem úgy tűnik, mintha ilyen artworkös emberkéből elég sok lenne, programozóból akik az alapokat készitik pedig kevés

    ha csak a kiadott játékokat nézem is.. ToH, volt ez a Gaea nem tudom mi, minden játékukban másként csomagolják ugyan azt.. a "core" az meg alig változik
  • Gascan #29473
    héttől akart lenni.. néha picit kódolok h ne unatkozzatok :D
  • V43 1105
    #29472
    Multi során is azt a gondolom jobb fps értéket kapta mint singleben! :D
  • Solt
    #29471
    Őőő... hogy mi van? :D
  • Gascan #29470
    nem tudom mit muveltek de ettol a hettel annyi FPSem van multiban mint singliben ... igy mar egesz jatszhato
  • Kreeder44
    #29469
    gondolom csak észre veszem én is ha megjött ^^
  • Gascan #29468
    steamen, nekem is megjottek
  • Kreeder44
    #29467
    Gratulálok, és milyen formában kaptad meg e-mail? Nekem még nem jött meg, bár én 3 nappal alfa megjelenés után ruháztam be rá :)
  • DancZer
    #29466
    Megjöttek a lite meghívók.
  • repvez
    #29465
    Akkor maradt a HP alapu sebzés? :( Szomorú, hogy még az emberen sincs külön sérülési pont.
  • JanáJ
    #29464
    +1
  • JanáJ
    #29463
    ez. Aknavédelemmel ellátott szárazföldi lélekvesztő. Nagyobb fingra is borul.
  • Solt
    #29462
    Nekem nincs időm ezeket keresgélni meg figyelemmel követni... ami ilyen fontos azokat szerintem kapásból linkeld, linkeljétek, és akkor azok is tudnak rá szavazni akik nem követik ezeket... :)
  • Solt
    #29461
    Megnéztem alaposabban, nálam is így van... mondjuk a quad első kerekébe több lövés kell mint a hátsóba... :)
  • DancZer
    #29460
    Nagyon jó! :D
  • tpM
    #29459
    A bugtrackeren a fegyverletámasztás javaslat már 500+ szavazatnál jár. :)
  • Hogthar
    #29458
    Hunterrel próbáltam ki és autoriflemant raktam le.
    Első 2 golyó után csak leeresztés hang, utána mint arma 2 ben leereszt a gumi 4. re nagyon lapos lesz és az 5. találatnál eltűnik a gumi.
  • Solt
    #29457
  • DancZer
    #29456
    Módosítottak az árnyékokon.
    Arma 3 Alfa árnyék
    Arma 3 Alfa(dev build)
  • s1lkforrent
    #29455
    Sajnos ilyet max a Red Faction játékokban(Guerilla+Armageddon) láthatsz, még a csoda Battlefield 3 is legtöbbször a modellkicseréléssel bűvészkedik.
    Mikor 2009 végén RF Guerillában körberaktam maradék pár aknával egy épületet ami tele volt ellenséggel, berobbantottam, és az széped eldőlve agyoncsapta a benne lévőket, akkor azt hittem hogy ez a jövő. Ehhez képest 2013-ban, ha egy fal előre beállítottan "leomlik" annak már örülhetünk, mert legtöbb játékban még ennyi sincs.

    Persze nem ezen áll vagy bukik az ARMA 3, és örülök hogy legalább ennyi belekerült.
  • simon7108
    #29454
    Letöltöttem az Operation Arrowheadet is steamről mert az alapjáték nem volt elég ugye a DayZ-nek.
    Most viszont nagyon összevisszaság van:D
    Kaptam 2 aktivációs kódot. Egyet az Operation Arrowhead-re egyet meg az Army of the Czech Republikra. Ezeket hová kell beírni? Nem kéri sehol sem.
    A másik dolog meg, hogy felraktam a DayZ-t, de 2 is van az "Expansions" menüpontban. Totál összevisszaság ez a játék...
  • tpM
    #29453
    Ezt a cuccot már nagyon várom. A1-es időkben kezdték el, hamarosan kész lesz a 3-hoz. :D
  • tpM
    #29452
    Hát nem is ilyet várnék, de bedönthető ajtókat, leomló falakat / oszlopokat / plafont.

    Gondold el, hogy mondjuk egy nagyobb épületet csak úgy tudnál megsemmisíteni, ha a tartóoszlopait célzod meg...
  • DancZer
    #29451
    Kilométeres látótávval még mindig ez a leggyorsabb és egyben a legjobb megoldás. Gondolj bele ha Zagrabad-ra dobnál egy GBU-t. Így is beszaggat! Hát még ha az is PhysX el lenne. :D

    Ha ilyen törés lenne, az agyam eldobnám és Arma DVD-t tennék a helyére!
  • tpM
    #29450
    Hát egyes épületrészeknek vannak ilyen előre elkészített rombolódási fázisai, vagy hogy mondjam... Eltalálod x-szer az adott részt, akkor azt a részt kicseréli a félig szétlőtt fázisúra, akár egy M9-cel lövöd, akár RPG-vel. :D
  • Solt
    #29449
    Csak ilyen akart lenni nem? :D Olyan rég játszottam már vele, hogy nem is emlékszem... :)
  • tpM
    #29448
    Hát ez olyan mint Arma 2-ben.
  • Fehercsoki
    #29447
    Szinte pont ennek a videónak a címét írtam be keresőbe és mégsem dobta ki=/
  • Solt
    #29446
    Pedig van... :)
  • Fehercsoki
    #29445
    Erről az épületrombolásról nem készítenél videót esetleg? Furcsa módon youtubeon nem találtam csak ARMA 2est=/
  • Solt
    #29444
    Most ránéztem én is... gránát nem esik át a padlón, az épületek rombolhatóak, az Ifrit nálam is mindig talpra áll, nagyon nehezen borítható fel...

    A gumit nálad ki lehet lőni, vagy csak a sokadik találat után egyszer csak eltűnik? A leeresztés hangja megvan, csak nem enged le...
  • DancZer
    #29443
    Ifrit volna az? Mert nekem azt nem sikerült felborítanom. Van is rá egy ticket, csak még videó nincs, de mindjárt csinálok.

    http://feedback.arma3.com/view.php?id=3532
  • DancZer
    #29442
    Király! Jut eszembe van egy eladó GTX 560 Ti, érdekel valakit? Részleteket pü-ben adok.
  • DancZer
    #29441
    "mrap" az micsoda? nekem nincs olyan járművem.
  • JanáJ
    #29440
    Ez a kettőben is felemás volt. Pl az A-10-esbe szép animáció volt.

    Nekem a borulással a bajom, hogy nem bírom feldönteni az mrap-et. Ahogy borulna látszik hogy visszaborítja magát.