35048
  • macleody
    #29519
    Igen, hülyeséget beszéltem, nem lehet felmenni. Nem rémlik, hogy tegnap láttam volna a szerver nevek előtt a [DEV] jelzést. Hiába, öregszem :)
  • Kreeder44
    #29518
    rendben köszi... nekem azt írja h eltérő verzió és nem enged
  • macleody
    #29517
    Igen arra menj, visszaállítja az alap verzióra. De nekem úgy rémlik a dev verzióval is fel lehet menni az alap szerókra. Mindjárt megnézem.
  • Kreeder44
    #29516
    a DEV-es dologgal csak az a baj, hogy kevés a szerver :/ visszalehet állítani a normál alpha verzára? Kilépés minden béta programra menjek.. nem mertem rákattintani :D
  • macleody
    #29515
    Terepen járó autó...

    Banzaiiiii...

    Indulásra kész a csapat...


    Marad a gyerek ha játszik :)
  • JanáJ
    #29514
    Kell valakinek még lite?
  • beci43
    #29513
    Köszi,időközben ráakadtam...
  • macleody
    #29512
    Steam-ben kiválasztod a könyvtáradat, ott az Arma3-on jobb klikk, tulajdonságok, Beta fül és development.
  • beci43
    #29511
    Szia Danczer,számomra nem elég világos hogyan kell átállítani fejlesztői verzióra,nem jövök rá hogy lehet updatelni a játékot.Help pls!
  • ZsemleMorzsi
    #29510
    Oh, feltettem a forumra egy kérést, hogy Lite meghívót keresek és kb 10 perc múlva lett egy. :)
  • macleody
    #29509
    Én annyit tudok, hogy megvettem a steam-en a cuccot, haverom meg lehúzta a törtet és együtt nyomtuk a multit.
  • ZsemleMorzsi
    #29508
    Hmmm... megnéztem a tört verziót, de semmi konkrétat nem írtak a multiról, hogy steamen keresztül viszi-e, vagy valami más módon, valami infotok van erről?

    Továbbra is szívesen veszem a meghívókat :D
    Steam ID: Bobby_HUN
  • ZsemleMorzsi
    #29507
    Hasonló a problémám nekem is. kipróbálásra, meg hogy pár hétig bohóckodjak, arra jó lenne a Lite, aztán úgyis megveszem, de erre a hónapra már kiköltekeztem magam játékokra.
  • Sith
    #29506
    Patchelés szempontjából nem tudom mennyire jobb mint a lite.
  • Fehercsoki
    #29505
    Van amúgy warez is, még multi is megy vele, szóval jobb is mint a lite:D
  • ZsemleMorzsi
    #29504
    Hali!

    Ha esetleg valamelyikőtöknek van felesleges Lite meghívója, megköszönném, ha küldene egyet nekem, nem szeretném csak úgy blikkre megvenni még.

    Steam ID: Bobby_HUN, vagy zsemlemorzsi

    Előre is köszönöm!
  • Gascan #29503
    most is jott egy 35 megas tapasz
  • Hogthar
    #29502
    Ez egy effekt, másrészt nem sárga lesz csak mutattam, hogy mennyire lehet színezni.
    Ha kiadjuk napszaktól fognak változni a színek.
    Ez nem realisztikus tény, hanem filmszerű alászínezést kap a játék, ami kellemes a szemnek.
    Ez nem mindenkinek tetszik, de van akinek igen, ezért lehet választani, hogy használod e vagy sem.
    Arma 2 ben ilyen volt.
    kép 1
    napfelkelte
    dél környékén
    naplemente
    Arma 3 nál ezek jobban néznek ki.
  • repvez
    #29501
    A látvány nekem is az eredetiben sokkal jobb most, mint a modolt. Végre lekerült a sárga köd mindenről, nem kéne visszahozni. végre vannak változatos szinek.
  • macleody
    #29500
    Remek, frissítettem, azóta nem tudok servert indítani.
  • DancZer
    #29499
    Ajándékozd el mindet, hogy minél többen kipróbálhassák. :)
  • DancZer
    #29498
    -Nincs benne multi.
    -Nem lehet küldetést menteni a szerkesztőben.
    -Nem lehet modokat használni.
    -Nem jár érte béta és a teljes játék.
  • Kreeder44
    #29497
    Igen köszi, aztán utána olvastam,"Upgrade
    If you have installed Arma 3 Alpha Lite, you can preorder the
    full version at any time, upgrading you to the full Arma 3
    Alpha."
  • Fehercsoki
    #29496
    Liteban kevesebb dolog van.
  • Kreeder44
    #29495
    Az Alpha Lite miben másabb mint amit megvettem Alpha?? 2tőt elajándékoztam, az utolsót megéri a könyvtáramba tenni vagy nem érdemes vele foglalkoznom?
  • DancZer
    #29494
    Írtam róla egy rövid cikket: http://www.arma3.hu/80-arma3/118-arma-3-alpha-quick-start-guide
  • Gascan #29493
    nekem 51.103078-as verziom van
  • DancZer
    #29492
    Úgy néz ki a képeket nem húzta be, úgyhogy belinkelem a leírást.

    Itt megtaláljátok a 6. oldalon.
    http://cdn.steampowered.com/Manuals/107410/arma3_quick-start_guide.pdf?t=1362670895
  • Solt
    #29491
    Elvileg magától úgy állítja be, hogy naprakészen tartja... :) Nekem is az a verziószám van mint a macleody kollégának, de egyszer sem vettem észre frissítést, pedig, ha a steam letölt valamit, akkor általában azt észreveszem... ha mást nem utána, amikor kiírja, hogy "1elem kész" :)

    Nincs mit Uram! ;)
  • DancZer
    #29490
    A trükk az, hogy át kell állítani a fejlesztői verzióra.



    Az új árnyékolás(amit pár napja linkeltem) is még csak a fejlesztőiben van benne. Azt azért tudni kell, hogy a fejelesztői az nem stabilabb verzió mint a publikus.
  • macleody
    #29489
    Én se vettem észre, hogy frissült volna. Ráadásul nem is látom a hírekben sem. Nálam most 0.5.102571-es verzió van.
  • Scottt
    #29488
    Elvileg külön kell beállítani, hogy frissítse magát,a properties alatt a beta fülnél.
    De lehet nem,passzolom mert a Lite-ot nem lehet ilyenre upgradelni.
    Am kösz mégegyszer!
  • tutituti
    #29487
    végre nincs sárga réteg rajta,ezen imádkoztunk!
  • Gascan #29486
    arra van megoldás hogy a default profile nevet átirjuk?
  • Solt
    #29485
    Hmmm... pedig ezeket észre szoktam venni... :S
  • Gascan #29484
    nálam a héten 3x frissült... 2 x csak ilyen 13mb.. meg 1x 130mb körül
  • Solt
    #29483
    Akkor én ittam keveset... :)
  • Laza
    #29482
    Pedig volt a héten egy ~100MB-os frissítés, a Steam auto behúzta.
  • Fpocok
    #29481
    wow... felraktam az alfát... ez most komoly, hogy ilyenre lőtte be az alap egér beállítást? BESZAROK.
  • Solt
    #29480
    Kettőnk közül valaki vagy sokat, vagy túl keveset ivott! :D Te mégis milyen tapaszról beszélsz? Tudtommal még nem frissült... :)