35048
  • Fox44
    #29759
    :)) Amúgy a 4850-hez melyik drivert használod?
  • Fehercsoki
    #29758
    Városokon kívül amúgy játszható(pl infantry játszható), szóval ha foglalkoznak vele biztos jó lesz.
  • Fehercsoki
    #29757
    Be tudom úgy állítani hogy nagyjából játszható legyen, csak úgy elég csunya=/ (most főleg autólopósnál szar amikor a nagyobb városba érek)
  • Fehercsoki
    #29756
    Mind1 hát remélem megcsinálják mert nincs pénzem új gépre:D
  • Fehercsoki
    #29755
    Nem, mostmár reagál a beállításokra:D CPUmat max 85%ban használja ki(szóval nem cpu limites), VGA-t meg 30%ban.
  • DancZer
    #29754
    Ha a grafikai beállításoktól függetlenül mindig 20 fps-ed van akkor sztem a cpu-d a gyenge. Én lecseréltem a 560 Ti-t 660 Ti-re és 5 fps-el lett több, szóval nálam is ez a helyzet.
  • Fehercsoki
    #29753
    Amúgy az biztos hogy a játék teljesítményén/GPU használatán fognak javítani? Nem fogják elsunnyogni? Mert eddig semmi=/ (Vagy alapból megmondták hogy x ideig nem javítanak rajta?)
  • Fehercsoki
    #29752
    Köszi, de mivel nem is használja a játék a VGAt ezért nem sok múlik rajta:D
  • Fox44
    #29751
    próbáld
  • Fox44
    #29750
    Én a 11.9-et használom 4850-hez. Gördülékenyebben futnak a programok. Ha gondolod probáld ki.
  • Fehercsoki
    #29749
    Na most addig ügyeskedtem hogy infantrys "város"ban egyáltalán nem megy le az fps(meg helikopterrel ha átrepülök a repülőtér melletti város felett ott is jó), persze így meg annyira nem szép, de nekem így is megfelelne csak nagyobb harcokban se legyen majd gond.
  • Fehercsoki
    #29748
    Nekem mindenhol maximum ennyire használja, még az E7500am is csak 70%ra megy fel, és így kevés az fps...(legalább felmenne 100%ra és rá lehetne fogni hogy proci limit) Viszont városokon kívül már jó. Hát remélem minél hamarabb nekiállnak ezt is megcsinálni mert ahogy néztem elég sokan panaszkodnak rá. Driver nekem meg úgysem fog jönni mert 4850-t már nem támogatják.
  • Solt
    #29747
    Nekem is a 7970-t! :D Egyik pályán 80-90%, a másikon meg 25-30... Szerintem megoldják majd... no meg gondolom jön majd driver igazítás is mindkét oldalról...
  • Fehercsoki
    #29746
    De legalább már reagál a grafikai beállításokra:D Amúgy érdekes hogy a 4850emet csupán 30%on járatja max=/ (tudom ez ismert hiba és majd javítják)
  • Fehercsoki
    #29745
    Hát nem írták hogy javítottak volna valamit:D De hátha bejön egy olyan bug hogy jól fut.
  • Solt
    #29744
    Le is fog még egy darabig... ha jól tudom, akkor jelenleg nem dolgoznak teljesítmény hibákon. Ha nem így van, akkor DancZer majd kijavít! :)
  • Fehercsoki
    #29743
    Jött új patch, városban még mindig lemegy az fpsem=/
  • DancZer
    #29742
    http://alpha.arma3.com/spotrep-0002
  • Fehercsoki
    #29741
    Amúgy még csak Alpha Liteom van, miért lehet az hogy letöltött scenariokat nem látom a játékon belül? Biztosan jó helyre vannak rakva. (esetleg litenál nem elérhetőek? pedig a menü egyértelműen ott van)
  • Fehercsoki
    #29740
    Minden teljesen lowon 20 fps, minden teljesen maxon 20 fps random össze-vissza állítgatva meg nem tudom mennyi de teljesen játszható és sok fps. Jó lesz ez ha megcsinálják:)
  • Hogthar
    #29739
    Igen, bár a kampányt nekem nem engedte, de kibontottam editorba és úgy megy.
    Az egyszemélyes küldetések nagy része megy és a több játékra tervezettek is.
    Viszont azok a küldetések ahol szerepelnek semleges erők azok hibásak lesznek, nincs megfelelő egység akikre kicserélhették volna.
  • repvez
    #29738
    Ha esetleg nem is müködik lehet betölteni új küldiket bele amit esetleg mások már csináltak ?Mert ami gyárilag benne van most az egy kicsit egyszerü.
  • Hogthar
    #29737
    Feltételezem, hogy nem.
    Úgy tudom a Lite nem engedélyezi a módok használatát, ellenben ez módként funkcionál.
    Viszont ezt biztosra nem merném állítani, esetleg próbáld meg, nem kell hozzá gigákat letölteni, csak az aktuális konvertálni kívánt verziót feltelepíteni a gépedre és megadni forrásként.
  • repvez
    #29736
    Az A2 lite-al is müködik ez az A2es missiok átkonvertálása?
  • balazsgigi
    #29735
    Vannak szerverek,ahol nagyon belaggolok.
    Van amikor be akarok lépni egy szerverre,kilép a játék.
    A single egész jól elmegy high-on is,viszont multiba már visszavettem low-ra.Persze szűrők kikapcsolva.



    marja : Köszi,ment privi!
  • marja
    #29734
    Írjál egy elérhetőséget, és küldök!
  • Hogthar
    #29733
    Nincs, az egész felhőrendszert lecserélték Arma 3 asra, nincs benne semmi textúra, vagyis csak egyszínű kék ugyebár, minden felhő model.

    Még ami jó ebben a verzióban, hogy mindent konvertál.
    Korábbi verziónál az egységek kifagytak, viszont ennél a verziónál minden egységet lecserél a jelenlegiekre, így az A2 es küldetések játszhatóak A3 alatt.
  • tutituti
    #29732
    Nincs már felhő textúra hiba?
    régebben a dinamikus felhőt ki kellett kapcsolni
  • Hogthar
    #29731
    Ezzel már most megtudod nézni, milyen Chernarus arma 3 alatt.
    Számomra nagyon erős lett a fény, de az új felhővel nagyon ott van
  • DancZer
    #29730
    Most, hogy megy?
  • balazsgigi
    #29729
    Igen tudom.De ha úgy megy a multi a gépemen,mint most,akkor nem veszem meg.
  • DancZer
    #29728
    Lite-ban viszont nem lesz multi, ha hosszútávon szeretnél játszani akkor érdemes megvenni.

    Dev-es verzióban új ködöt csináltak.

    Régi köd:

    Új köd:


    Régi köd:

    Új köd:
  • V43 1105
    #29727
  • balazsgigi
    #29726
    Valakinek meghívója?
    Már csak a frissítések végett,mert nem igazán fut jól a(warez) multi.
  • Scottt
    #29725
    :D
  • DancZer
    #29724
    Sztem felesleges. Nem mindenkit érdekel a dev. build, akit meg igen az megtalálja a change log-ot itt.
  • Solt
    #29723
    No még ide is...
  • repvez
    #29722
    ilyenkor a lite is frissül? Ha igen akkor manuális vagy automatikusan lejön?
  • Solt
    #29721
    Mehetnének fejlécbe az ilyen frissítési linkek, így látná az ember, hogy miket mókolnak! :)
  • DancZer
    #29720
    A mai dev-es build elég sok animáció javítást adott és hamarosan újra frissítik az alapértelmezett build-et is. :)