35048
  • beci43
    #29839
    Köszi,sikerült.
  • Solt
    #29838
    Végig vittem a búváros küldetést, közben teszteltem kicsit. Grafika gyári high beállítás, így megvolt szinte végig a stabil 60 fps, csak a víz alatt esett lejjebb olyan 50 környékére.

    Előfordult olyan, hogy pár pillanatra leesett az fps olyan 30 környékére, majd szinte azonnal visszaállt 60-ra. Gondolom ez a vsync miatt, viszont ott ahol ez előfordult, egy Alt + Tab után már nem... ezt nem igazán értem.

    A hangokkal is van gond... ha pont a hátam mögött volt a helikopter, akkor teljesen elhallgatott. No meg egyszer átteleportáltam egy fal másik oldalára... :)
  • Hogthar
    #29837
    Sajnos a Toh fizika nem működik egyenlőre, csak a szigeteket kapod meg és a sok helit.

    Beci43: Arma 3 alá.
  • beci43
    #29836
    Egy kérdés.A mod fájlt hová kell tenni?ArmA III vagy II alá?
  • mlacix
    #29835
    AiA letölthető és indítható PlayWithSix-el is.
  • Hogthar
    #29834
    Itt lehet letölteni:
    link
    A Launch All in Arma.bat is kell hozzá, ezzel tudod meghatározni hová vannak feltelepítve az armáid, ha megnyitod ezt a bat fájlt szerkesztővel.
  • Hogthar
    #29833
    Ez egy modifikáció arma 3 alá mellyel az arma 2 es egységeket, szigeteket és küldetéseket tudod játszani arma 3 alatt.
    Ráadásul jól csinálták meg, nem kell 30 gigát leszedned, csak meg kell adnod forrásként hova van feltelepítve az armed assault, arma 2, arma 2 OA és a TOH. (nem okoz gondot ha valamelyik verzióval nem rendelkezel)
    A szükséges fájlokat megnyitja magának.
    Itt található a leírása angolul.
  • alma2
    #29832
    Picit pontosabban mi ez az "Alinarma" A google csak azt mondta, hulye vagyok :)
  • Solt
    #29831
    Köszönöm!
  • mlacix
    #29830
    Solt: A régi szerverről átmentünk egy másikra, és a régi adatbázisokat és weboldalakat direkt nem hoztuk át. A wiki tartalmának nagyját lementettem, és nemsokára lesz arma3.hu wiki oldal is, ahova ezek fel lesznek töltve. Majd írunk ide ha megvagyunk vele.
  • Solt
    #29829
  • beci43
    #29828
    Köszi a segítséget!
  • alma2
    #29827
    Ebben a modban van ra valami opcio, hogy bekapcsold a TOH-os heli fizikat?
    Ahh utana is olvasok gyorsan.
  • Solt
    #29826
    Az a lényeg, hogy figyelj a felszerelések összsúlyára! Ha ilyen hamar kifullad, akkor valószínűleg rajtad van vagy 50+ kiló...
  • beci43
    #29825
    Nem warez.Eredeti minden szoftverem.
  • Solt
    #29824
    Ezzel mi lett Urak? :((
  • Solt
    #29823
    Javelin, M240, M107? :)
  • tutituti
    #29822
    teljes menetfelszerelésben,tele cuccal nem tud olyan sokat futni.Egyszerűen elfárad a katonád.
    Olvasnivaló:
    http://wiki.ace-mod.net/wagn/Feature
  • Fehercsoki
    #29821
    Warez?
  • beci43
    #29820
    Kis segítséget kérnék.Felraktam ArmA II-höz az A.C.E.-t.Az a gondom,hogy mindegy milyen küldetésben,vagy kampányban,ha megyek 10 métert a karakterrel,elkezd hevesen dobogni a szíve,majd elesik,ájulás környékezi.Kis idő múlva ha felállok,megint teszek 8-10 lépést,ugyanez.Mi lehet a gond,mert így játszhatatlan?!
  • Hogthar
    #29819
    Kicsi az új sziget és kevés az egység, alfa megjelenése óta játszom folyamatosan, így már unalmas kicsit.
    Arma 2 + OA + Toh ban jóval több egység van, nagyobb szigetek, és rengeteg kampány készült hozzájuk.
  • macleody
    #29818
    Van itt küldetés.
  • Hogthar
    #29817
    Alinarmát valaki próbálta rajtam kívül?
    Küldetés hiányában ezzel szórakozok.
    Az új verziójával működnek a régi egységek és szigetek, egységeknél az új animációk(kivéve a tárazás) és a szigeteknél az új felhő rendszer és fényrendszer, működik a physix, úgyhogy elég jó móka, ráadásul Az Ace 2 is megy vele.
    Nem is beszélve arról hogy még a ToH is belekeverheted, igaz nem próbáltam, de feltételezem működik az Heli fizika ebben az esetben, valamelyik nap kipróbálom azt is.
  • Solt
    #29816
    Ó, jogos... elnézést kérek Uram! :)
  • tpM
    #29815
    A "fjúcsör" az jövőt jelent kedves anti-angloid cimborám. Te "fícsört" akartál mondani.
  • repvez
    #29814
    steambe hogyan lehet rábirni hogy frissitsen az arma light? mert olvasom hogy ma kijött a 0.56os javitás,de nem frissit még
  • Solt
    #29813
    Megszokhato, de kényelmesebb lenne, ha működne. :) Bug lehet, vagy fjúcsör? :)
  • Hogthar
    #29812
    Nekem is feltűnt.
    Nálam ez volt a megoldás: nyomok egy iránytűt, hogy betájoljam magam, és csak utána nyitom meg a térképet.
    Kicsit macerásabb, de nem olyan nehéz megszokni.
  • Solt
    #29811
    Urak!

    Másnál sem lehet a térképen előcsalni az iránytűt? Kicsit macerásabb így a navigálás... :)
  • DancZer
    #29810
    Tudja valaki mi történt az arma3.hu-val? Nálam SQL hibát ír ki.
  • fkubi
    #29809
    Marmint, hogy 100 meter magasan ritkabb a levego? A helikopter altal keltett szellot szamitsd inkabb bele :)

    Amugy az alap A3-ban egyaltalan nem szamit az orkan ereju szel. Alpha, meg minden, de azert megis...
  • Laza
    #29808
    Az SH2-be se kellett, mégis meg lehetett csinálni ... vagy a PS2 ilyen precízen számolt?
  • tpM
    #29807
    Igen, csak számításba kell venned, hogy magasabban ritkább a levegő és ezért kicsit másképp viselkedik a lövedék.
  • Solt
    #29806
    Az egész érdekes, de 24:00-tól fél orgazmus... :))
  • Solt
    #29805
    Ez a ki-be ugrálás a járművekből a levegőben... valami elképesztően perverz történet! :D
  • Gascan #29804
    mondjuk azert h zuhanas kozben ugyan ugy lehet tuzelni mint ha siman allnal a foldon ez azert meg arcade gametol is tulzas :)
  • Solt
    #29803
    Tempi, ILYET ACE-be tudok majd csinálni?
  • Wreck86
    #29802
    Hali!
    Magyar Arma 2 szerver van még?
  • Feró Flex
    #29801
    Kiváló!
  • tpM
    #29800
    BMP