35048
  • Feró Flex
    #29879
    Köszi Hog akkor nekilátok a gépészkedésnek.
  • Hogthar
    #29878
    Igen.
    Jobb a fizika, jobban az animációk, szebb a fény és ezektől valahogy élet telibb az egész.
    Csak egykét küldetés nem működik sajnos jól, például a harvest rednél 2. küldetés, a parancsnok kiadja hogy vedd ki a lézeres megjelölőt a heliből, ahogy kiveszed felrobban a gép a levegőben.
    De egy kis ügyeskedéssel megoldhatóak ezek a gondok.
    A Chesty puller kampány és a Falloutot próbáltam, ezek nálam jól működtek.
    Persze vannak benne kisebb bakik de nem okoznak igazán gondot.
    Ha letöltesz egy kampányt és valamiért nem működik jól egy küldetés pl rögtön felrobban a heli, tedd a következőt: nyomd a shiftet és mellé nyomd meg a num - gombot, ezek után írd be endmission.
    Ekkor átugorja azt a küldetést.
  • Feró Flex
    #29877
    Szerintetek érdemes AiA-val játszani A2 kampányokat?

    Eznem gyözött meg,nem nagyon látok érdemi különbséget A3 javára mármint a játékmenetben pld.okosabb Ai...Írjatok már léci valami tapasztalatot
    mert engem ez a görög sziget meg a fjúcsőr hadseregek nem érdekelnek
  • Hogthar
    #29876
    Próbáltatok már elütni ellenségeket arma 3 ban?
    Elég mókás, szegény pára elösször felkenődik a motorháztetőre, majd elszáll 5 méterre.
    Amin még jót nevettem, egy olyan küldetésen ahol egy Lav 25 öst kellett kísérni. A csapat vezetőnk pont osztotta volna a parancsot, mikor berepült szegény a bokrosba az Apc finom simogatásától.
    Mivel nem ment neki durván, így túl élte, amin elsőre meglepődtem, mert úgy szált el mint egy rongybaba.
  • tpM
    #29875
    Ó, akkor király lesz. :D
  • Hogthar
    #29874
    Szerencsére AiA val lehet használni a régi CBA-t is :D
  • tpM
    #29873
    Hát szerintem eleve halva született ötlet 2 hangot használni egy lövéshez, mert ugye a hangok száma korlátozva van, és ezzel szinte megfelezed a rendelkezésre álló "helyet".

    Egyelőre ACSE nem fut A3 alatt, mert a CBA még nincs abban az állapotban, hogy rendesen kiszolgálja.

    Szóval egyelőre csak 2-höz jön.
  • Hogthar
    #29872
    Érezhető.
    Remélem AllinArmába is jól fog működni, mert pl a jsrs nem működik megfelelően, első nézetnél 2 hangot használ, a fegyvernek tényleges hangját és egy kattanás hangot. AiA ba a Kattanás hangja jóval hangosabb mint az alap A2 nél és a fegyver tényleges hangja elhalkul.
    Remélem ez a ti verziótoknál nem lesz jelen
  • tpM
    #29871
    Július 6.-át tűztem ki határidőnek, ugyanis akkor lett megnyitva a topik tavaly előtt... 2 év bármiféle kiadás nélkül elég ciki lenne, szóval már iparkodom. :D

    Csak hát nehéz... Alapjátékban hány hangot használ az AK széria? Kettőt? Van egy az 5.45-ösökhöz, meg egy a 7.62x39-hez, ugye?

    Na, ACSE-ben ~50-et. :D

  • Hogthar
    #29870
    Jól hangzik :D
    Teaser? Mikorra várható a megjelenés?
  • Feró Flex
    #29869
  • tpM
    #29868
  • Solt
    #29867
    Jellemző... :D
  • tpM
    #29866
    Utolsó látogatás időpontja: 2012. 10. 17. 21:51
  • Hogthar
    #29865
    Egyébként úgy tudom, hogy szegény m1c1 elvesztette a sg fórumos jelszavát.
    Ha tévednék Mlacix vagy DancZer kijavít
  • Solt
    #29864
    Bejött! :D
  • Hogthar
    #29863
    Nem teljesen, tegnap olvastam róla elösször, csak itt teszem a műveltet, mint a tigris kölyök ki játszadozik a karmaival.
  • Solt
    #29862
    Alaptalan volt a félelmem, most már rájöttem... Mici ilyenkor hajat mos... :D

    Óóó... micsoda műveltség kérem szépen... emelem kalapom! :)
  • Hogthar
    #29861

    Most gyakorlok egy kis Ataraxiát azt hiszem
  • Solt
    #29860
    Féltem, hogy m1c1 beelőz... :D
  • tpM
    #29859
    Tárgytalan. Solt egyből lecsapott rá priviben. Bocsi. :$
  • Hogthar
    #29858
    Mennyiért?
  • tpM
    #29857
    Nekem van egy alig használt óvszerem, kéri valaki?
  • Solt
    #29856
    Az ördög a részletekben rejtőzik! :D
  • Hogthar
    #29855
    Na most lefordultam a székről
  • Solt
    #29854
    De ez alig használt!
  • Hogthar
    #29853
    Nem akarlak lelombozni, és remélem nem is sértelek ezzel, de az arma 2- őt jelenleg 1500 ért kínálják több helyen is.
    Előfordulhat, hogy az kiegészítőjére gondolsz de az is újonnan 3000.
    Szerintem teljes áron nem fogod tudni eladni, főleg úgy hogy a 3. részének már megjelent az alfa verziója
  • xmacx
    #29852
    Eladó eredeti magyar ArmA II, alig használt, Bp-en.
    ára: 3.000 Ft

    érdeklődni mailben

    üdv:
    xmacx
  • Feró Flex
    #29851
    Világos minden,köszönöm szépen!
  • tutituti
    #29850
    Ezért én is hatalmas köszönetet mondok.Szenvedtem a dayz-vel és a Hell on the pacific-kel de a costum mod valahogy nem jutott eszembe!
  • Hogthar
    #29849
    Six updaterest nem ismerem, szóval úgy írom le ahogy én csináltam.

    Innen töltsd le a AllInArma_2013_04_23_v7.7z ( vagyis a legutolsó verziót) és a Launch All in Arma.bat ot.

    AllInArma_2013_04_23_v7.7z tartalmát(ami egy @AllInArma mappa) másold ki az arma 3 főkönyvtárába.

    A Launch All in Arma.bat bárhová másolhatod, de olyan helyen legyen ahol mindig könnyedén megtalálod. Nyisd meg szerkesztővel.
    set ARMA3_PATH=
    set ARMA2_PATH=
    set ARMA2OA_PATH=
    set TKOH_PATH=

    ezeknél a részeknél meg kell adnod a hová telepítetted fel a játékaid.
    például:
    set ARMA3_PATH=C:\games\ARMA 3
    set ARMA2_PATH=C:\games\Arma 2
    set ARMA2OA_PATH=C:\games\Arma 2
    set TKOH_PATH=C:\games\Take On Helicopters

    Ha akarsz arma 2 es módot használni azt át kell másolnod a az arma 3 főkönyvtárában és megadni a set CUSTOM_MODS= után a nevét pl így néz ki nálam:
    set CUSTOM_MODS=@DM-Ligths;@CBA_A3;@a2mods

    ezek után elmented és elindítod a Launch All in Arma.batot
    remélem érthetően írtam le
  • Feró Flex
    #29848
    Az ArmA2-höz is jó lenne ha leírnád mert nekem kínai

    Köszi Hog előre is!
  • Hogthar
    #29847
    Nagy macerával, de a Iron Front is megy arma 3 alatt.
    Ha van rá érdeklődés csinálok majd neki egy leírást.
  • Hogthar
    #29846
    Ha alap beállításokon játszol, egér görgővel kitudod választani a bombát, vagy kitudod választani a bombát azzal a gombbal amelyikkel tudod váltani a pötyögtető lövést sorozat lövésre, és végül simán nyomsz egy tüzelés gombot, egyből leteszi.
    Ezek után vagy távol mész és görgő menüből felrobbantod, vagy odamész a bombához és szintén görgő menüből beidőzíted.
    ui.: Ha Ace 2 módjával játszol máshogy néz ki a folyamat.
  • Solt
    #29845
    :DD
  • Anonymusx
    #29844
    Az Arma 2 kampányban már az elején elakadtam, fel kell robbantani eg kommunikációs valamit, van egy rádiós bombám, amit nem tudom hogy hogy kell használni, pedig az összes gombot végigpróbáltam, valaki tudna segíteni?

    Egy gameplay videót láttam, amiben a bombát tudta időzíteni, de nem tudom hogy hogy..
  • tpM
    #29843
    Röhögj csak... te az intelligenciahányadosoddal vagy így. :P :D
  • Solt
    #29842
    :DDD Add össze, úgy meglesz... :D
  • tpM
    #29841
    Nem Töki, nekem sosem volt még 60 FPS-em... :'D
  • Solt
    #29840
    Lemaradt a "lényeg": Hasonlókat tapasztalt még valaki?