35048
  • Hogthar
    #29919
    Megnéztem játékban tényleg elég jó :D
  • Hogthar
    #29918
    igen?
    egyébként nagyon ütős hang
  • tpM
    #29917
    Dehát direkt olyan visszhanggal csináltam. Nem hallod? :D
  • Hogthar
    #29916
    Köszönöm.
    Írlak is rá a készítő listára.
    Nem gond ha rákeverem az A3-as visszhangokat?
  • tpM
    #29915
    Elküldtem priviben.
  • Hogthar
    #29914
    igen
    A3 már szerencsére kihasználja
  • tpM
    #29913
    Sztereóban kell, ugye?
  • repvez
    #29912
    Arról van valami info, hogy ugye a hétvégén elkezdődik az E3 és bemutatják az A3 bétát is ezek után az alfa lithot még ugyan ugy lehet használni tovább? Lévén hogy csak offline játékra alkalmas.Vagy minden alfa álapotot letiltanak és márcsak a bétások játszhatnak?
  • Hogthar
    #29911
    Megköszönném a segítséget
    Mivel az A3 hangok tetszenek, így gondoltam leszek olyan pofátlan és lenyúlom a visszhang effektet
  • tpM
    #29910
    Nincs benne ütés, keménység. Csak egy ilyen fémes, puha zizegés. A visszhang része viszont jó, illeszkedik a többi A3 fegyver hangjához ebben. Ha gondolod, szívesen összedobok neked valami ütősebbet.
  • Hogthar
    #29909
    Szükségem lenne egy kis negatív kritikára.
    Arma 3 ban nincs m4 hang alapból így sajátot kellett kreálnom, de sajnálatos módon leszólták, így újra csináltam.
    Mivel nem vagyok hangmérnök így kétségeim vannak.
    Itt van az új:

    Hogy tetszik? Ha nem, miért nem és mivel tudnám jobbá tenni?
  • Solt
    #29908
    Mély sóhaj... hogy ez a "mán dáááán" benyögés milyen szinten irritál, arra nem találok szavakat! Az a hang, az az artikuláció, az a kiejtés... sírni tudnék! :D
  • Hogthar
    #29907
    Veszély módba vannak, vagy kiadtad parancsba, vagy azért mert tűzharcba keveredtetek.
  • Anonymusx
    #29906
    az mit jelent ha a karakterek jobb felső sarkánál egy piros kör van?
  • Hogthar
    #29905
    Megjelent a Design mastery M4 arma 3 hoz
  • repvez
    #29904
    Egy nagyobb Patch érkezett
  • Hogthar
    #29903
    Elkészültem az m4 essel, amint megkapom a jelszót armaholicra töltöm is fel. itt vannak a képek:
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
  • Feró Flex
    #29902
    Elképesztő:O)))
  • Gascan #29901
    oroszoknal azert van ilyen gyakran kamera a kocsiban, hogy a korrupcio ellen vedekezzenek ... utkozesnel igy konnyebb bizonyitani kinek van igaza :)
  • precise
    #29900
    3:27 - 3:55 nézzétek :)

  • Hogthar
    #29899
    Kellene egy kis segítség.
    Befejeztem a M4 fegyveremnek a configjait, elkezdtem a teszteket és úgy tűnik ezen a héten kiadom.
    Viszont lassú a netem és szeretnék egy prezentáló videót is róla, ezt sajnos már nem tudnám feltölteni.
    Miután kiadom valaki nem csinálná ezt meg nekem?
    A fegyvert kellene bemutatni, a hangját az animációt és hogy csatolhatóak rá az alkatrészek, hol található a doboz stb stb...
    nagyon hálás lennék érte
  • Anonymusx
    #29898
    hát ez nem jött össze, a Chedaki leader se volt meg, még jó hogy van következő pálya kód m:)
  • Anonymusx
    #29897
    A manhattan küldiben a fegyvercsempészt (Weapon smugglers) merre lehet megtalálni?
  • Hogthar
    #29896
    Így jelzi ha valaki megsérült.
    Az aktuálisan nyögdécselőre küld rá a medikust, szanitécet, a papot, vagy a gyógyító varázslatokkal is rendelkező sámánt
  • Anonymusx
    #29895
    Az Arma 2-ben mik ezek a nyögések? Kb fél percenként én, vagy valamelyik emberem sóhajt, nyögdécsel. Elég idegesítő..
  • Hogthar
    #29894
    Elkezdtem ACE 2 teszteket, sajnos nagyon hamar úgy dönt hogy kifagy, még úgy is ha sima egységet raksz le, úgyhogy sajnos ACE örömeit arma 3 alatt nem fogjuk élvezni, csak ACE 3 esetében.
  • tpM
    #29893
    ACE is egy agyon scriptelt valami, akkor az hogyan működhet vele?
  • Hogthar
    #29892
    De még így is frissebb a verziója mint az arma 2 nek.
  • Scottt
    #29891
    Azért mert a torrentesek nagyrésze 0.5ös,és talán a legfrisebb crack is a 0.52-eshez van,és az aktuális verziószám meg 0.55 :D
  • Hogthar
    #29890
    Hát az agyon scriptelt küldetések is jól mennek egy-két kivétellel észrevételem szerint.

    Miért nem töltöd le torrentről ideiglenesen?
  • Scottt
    #29889
    Elvileg a kevésbé scriptelt küldetések mennek az AllInArmával, én meg elfelejtettem, hogy a Lite-vel nem mennek a modok, úgyhogy sztornó.
  • Feró Flex
    #29888
    Nem próbáltam.
  • Hogthar
    #29887
    CWR2 nem működik AiA-val?
  • Hogthar
    #29886
    nálam pont ugyan azt produkálta, mint A2 nél, talán néhol alacsonyabb volt de nekem nem tűnt fel.

    Eddig ACE 2 őt próbáltam ki egyszer kíváncsiságból, működött. Mivel eddig se használtam kampányokhoz így hanyagoltam, szóval lehet lesznek vele gondok, majd csinálok vele pár tesztet.
    A többi mód közül az invasion 44 mód volt csak meg, de letöröltem IF megjelenését követően.
  • Feró Flex
    #29885
    Maradok az A2-nél szépen.A CWR2 eszméletlen jó,most játszom a Cwr 1985 kampival és nagyon ott van a szeren!
  • Scottt
    #29884
    Ez az AllInArma cucc mennyire hoz jó FPS-t a régebbi pályákon?

    Illetve mennyire kompatibilis a következő modokkal?
    -ACE2
    -Invasion 44
    -Hell in Pacific
    -CWR2
    -Unsung 2.5?
  • Gascan #29883
    amikor valakit eltal egy lovedek nem lenne rossz ha adna valami hangot .. sokszor eltalanak es ha nem sotetul el a kep eszre sem veszem :)
  • Feró Flex
    #29882
  • Hogthar
    #29881
    AllinArma
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1116602507&no=29833]#29833[/URL]
    Telepítési útmutató:
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1116602507&no=29849]#29849[/URL]
  • Gascan #29880
    mi az az AiA?