35048
  • tpM
    #30480
    Én is így voltam... aztán elkezdtem hőbörögni, hogy milyen szim az, amiben nincsen kézifék, és baszki, rájöttem, hogy van! Nem tudom, mióta van ez, talán már OFP óta? Én mindig úgy fékeztem, hogy elkezdtem nyomni a tolatást... :D
  • macleody
    #30479
    Jah, a checkpointnál meg nem tudtam megállni a sorompónál, elütöttem azt a barmot, erre a többiek szétszedtek mint a szart :)
    Senki nem találkozott hibával a kampányban?
  • precise
    #30478
    Bocs még egy kis off a fülesekről

    Megvettem a Roccat Kave-et, de nem rezeg a manualban meg nicns benne, hogy kell beállítani. Help plz...
  • precise
    #30477
    Akkor nem tudom melyik játékban volt ez a mission failed de volt ilyen. Az mondjuk igaz, hogy itt nem nagyon tudod befolyásolni, főleg hogy alárendeltje vagy.
  • Gascan #30476
    itt kb 2 percig maradna eletben a tarsad es nincs nagy befolyasod ra, RS-ben volt
  • Sith
    #30475
    Szerintem az első rainbow sixben sem volt end game ha meghalt valaki (ép csak végleg meghalt és nem hozhattad következő missionbe)
  • precise
    #30474
    Pl az első Rainbow Sixben ha meghalt egy társad akkor Mission Failed. Old meg.
  • tpM
    #30473
    De ez Arma... itt ne.

    A fegyverek meg... hát ez a jövő, nem? HK416 - M27, G36 - MG36, ráadásul az AK-ból már elég régen LMG-t csináltak: RPK... Azért a mesterlövész fegyvere mindegyik félnek más. M14 vs SVU.
  • Gascan #30472
    más játékokban is igy oldják meg, nem nagyon találkoztam eddig más megoldással

    az új fénytechonologia egész jó lett, a szinek is szebbek lettek tőle, a fák zöldje sokkal szebb

    amint viszont még mindig hiányolok az a fegyverek, minden nációnak adtak egy fegyvert amiből kisebb módositásokkal csináltak snipert, LMGt stb.
  • tpM
    #30471
    Na épp ez az... ha úgyis meghal, akkor végképp felesleges volt ez a húzás. Amellett, hogy illúzióromboló és béna, még értelmetlen is.
  • Gascan #30470
    meg fog halni es magadra maradsz :)
  • Hecker007
    #30469

    Szimulátor vagy mi volna ez, ez a halhatatlan parancsnok tart vissza attól hogy kipróbáljam a kampányt :/
  • tpM
    #30468
    Talán adok neki + etra HP-t, vagy az útvonalakat úgy alakítom ki, hogy kevés AI-val akadjon össze, és egyszerűen megcsináltam volna, hogy, ha meghal, akkor mission failed, VAGY pedig egyszerűen akkor magadra maradsz, és nehezebb lesz utána...
  • macleody
    #30467
    Nem tudom de nálam nem kerek valami. Állandóan ismételgeti a szöveget, a parnacsnok meg odament a földön heverő fickóhoz, ahol fel van borulva egy kocsi és letérdel, feláll, letérdel, feláll.
  • Gascan #30466
    eddig nekem tetszik a kampany ... tetszik ahogy kiviteleztek a tortenetet, jol illik a jatek adta lehetosegethez

    amit tpm irt, h a parancsnok nem halhat meg tul koran az ugye azert van mert neki mashol van szerepe :)

    tpm, te hogy oldottad volna meg ha nem halhatatlansaggal?
  • Solt
    #30465
    Hagyományos íjjal őzre, szarvasra... Hmmm... Asszem csak ránézek! :)
  • Scottt
    #30464
    Két féle csigás,egy hagyományos és nyílpuska.
    Barna és fekete mackó,jávor;öszvér;feketefarkú;fehérfarkú;gím szarvas,roosevelt vapiti,őz,varacskos és vaddisznó,pulyka,fácán,prérifarkas és a ravaszdi róka koma vadászható jelenleg :D

    És a napokban jelentették be, hogy gőzerővel dolgoznak egy új pályán új állatokkal, meg új növényzet is lesz, szóval valószínűleg más földrészen is vadászhatunk majd :D
    Én leginkább egy kréta kori modnak örülnék
  • Solt
    #30463
    Kacsazsírban sütött kötözött sonka??? Na kaja tőled sem kell!!! :D

    @Scottt: :DD Jut eszembe... Íj van már benne?
  • Scottt
    #30462
    Valamelyik nap elindult barna mackóra vadászni,erre hallom, hogy bőg valahol egy jávorszarvas,gondoltam csak megnézem, csalogattam vagy félóráig és kiderült, hogy egy tehén járatta velem a bolondját, na őt "lelkifurka" nélkül keresztül lőttem,majd idegből kiléptem a **csába.. :D
  • tpM
    #30461
    Bezzeg reggelire jól jön a kacsazsírban sütött kötözött sonka, mi? Te álszent mocsok.
  • Solt
    #30460
    Azt én is toltam régebben, de nincs szívem lelőni az állatokat! :(
  • Scottt
    #30459
    Ezzel végleg lesüllyedt kb a call of duty szintjére,még jó, hogy már hetek óta csak állatokra emelem a virtuális puskákat a The Hunterben.Iszonyat király játék,a communityvel valóban törődő fejlesztőkkel,ajánlom mindenkinek!
  • precise
    #30458
    Azt írják Steamen van mér kampány.
  • tpM
    #30457
    Én abbahagytam ott, mikor rájöttem, hogy a csapatvezetőt nem fogja a lövedék, mert "főszereplő". Ezerféle módon meg lehetett volna oldani az életbentartását, de egyszerűen csak kikapcsolták nála a sebzést... Illúzióromboló, ahogy bekap egy rakat ólmot, ő meg csak megy és lő.
  • Gascan #30456
    jatszotta valaki a kampanyt? ha igen akkor milyen? meg nem jutottam hozza..
  • DancZer
    #30455
    Szintén a kampányra várok, sajna a szervezett játékokra nincs időm.
  • Hecker007
    #30454
    Az analóg füleshez nem kell DAC(Digital-Analog Converter), tehát megkapja a jelet a hangkártyától és az szól. Digitálisnál meg megkapja a hangot digitális formában érintetlenül és magának alakítja át hallható hanggá.
  • Hogthar
    #30453
    Analóg amikor pont annyi hangszóló van a fülesben és megfelelően vannak elrendezve, egy-egy hangszóró akkor szólal meg ha a megfelelő jacken kapja az infót.
    Digitálisnál sztereó van, de külön hangkártyát építenek bele hogy mesterségesen előállítsa a térhangot(tehát digitálisan állítja elő a hangot).
    Roccat Kave analóg 5.1, a basszuson van rezgés, ha egy páncélos mellett állsz rezeg a fejed.
    Sőt lehet állítgatni mire rezegjen, ha megtalálod a hangkártya szoftvereden a megfelelő beállításokat, de alapból a basszuson megfelelő.
    ui.:én is mindig barlangnak akarom írni :D :D

  • precise
    #30452
    Most Roccat Cave tetszik árban is jó és real 5.1 plusz írják, hogy rezeg is. Volt egszer valami Saitek vagy hasonló márkájú "FFB" fülesem. Volt benne egy kis vibra motor és a mély hangokra rezgett. Arma 2-ben elrepült felettem a repcsi vagy valami robbant beleremegett a fejem nagyon nagy királyság! A gondom az volt vele, hogy a földelés rossz volt és elég erős háttérzaj volt mikor bedugtam az USB csatiba ami adta a powert az "ffb"-nek.

    Viszont ha ez a cave is tud hasonló effectet akkor egyértelmű a választásom. Ráadásul nem is drága 60 font környéke.
  • precise
    #30451
    off:

    Tehát amit nem értek. Van ugye a True és kamu 5.1 A True amikor tényleg több hangszóró van a kamu amikor egy van és azzal kamuzzák elő a térhatást.

    De akkor mi az analóg és digitális?

    Igazából én még azért nem vettem meg a Solt féle Logit mert még nem teljesen értem ki kivel van...
  • Wreck86
    #30450
    Köszönöm a segítségeket!
  • Hogthar
    #30449
    találtam még egyet: még egy arma 3 easter egg
  • Hogthar
    #30448
    Easter egg mennyire érdekel titeket, pl:
    arma 3 easter egg
  • Gascan #30447
    ezt nem emliti a film, nezd meg te is :)
  • Sith
    #30446
    Nem mondom hogy napi szinten, de játszogatunk vele, vagy mostanában megint elő került a OA mindenféle modokkal (csak össze vissza állt coop misionoket vagy mikor mi)
    TS van ACRE vel, ha valakit érdekel a dolog.
    Nem megkötéses dologra gondoltam, mi is úgy vagyunk vele hogy ok akkor ma toljuk mert ép van kedvünk szóval nem kell semmi hardcore cuccra gondolni.
  • tpM
    #30445
    Akkor beszélgessünk a maszturbálásról...
  • Hecker007
    #30444
    Kampányra várok én is, a random emberekkel való lövöldözést meguntam, semmi csapatmunka sokszor. Egy havernak van meg, de ő se játszik vele, a arma.hu-s coopra sajnos nekem nincs időm, más szervezett játék meg nem nagyon volt mostanában.

    Egyébként amit én még mindig nagy hibának tartok az a sokszor lelőhetetlen, mindenen keresztül látó ai, playerek ellen nem szokott gond lenni aki előbb eltalálja a másikat az nyer, de az ait sokszor hiába lövöm, 1 tár után is képes lelőni.
  • Gascan #30443
    igy van... a kerdes az, hogy mi az ami oromet okoz ... errol szol a film :)
  • Solt
    #30442
    Részemről multira nincs időm, kampány nincs, ergo nem nagyon játszom vele...
  • repvez
    #30441
    Elég érdekes,hogy az elmult 2 napban több hsz volt a PC alkatrészekről és fülesekről mint az A3-ról megjelenése ota.Most akkor vagy nem játszik vele senki vagy nincs hibája vagy máshol folyik a társalgás róla.
    Csak azért jegyzem meg,mert én főleg innen tájékozódom és sorra jelennek meg a javtások,de semmi észrevételt nem hallok felőlük,hogy a gyakorlatban ezek a változások mennyire észrevehetők vagy hasznosak.